Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. szeptember 1., hétfő 11:25

Perez is most fukarkodik,letenné a pénzt 3 éves szerződést Mendes asztalára, Monaco benne van oszt csa. Nem baj jó lesz nekünk csikarito, sőt hozzuk vissza Gagot a padra ő is jó lesz.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. szeptember 1., hétfő 11:25

tucsoki írta:Chicarito orvosin.
most sírtam el magam.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 1., hétfő 11:23

Chicarito orvosin.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. szeptember 1., hétfő 11:20

Cavanit mondjuk inkabb ne :D Tulertekelt,sokb kerul. Falcao jobb.


Kozben a Tigris megy a MUba. Van ahol kolcsont olvastam van ahol 60-65 millat.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2014. szeptember 1., hétfő 11:15

Ritkán szoktam véleményt irni de meg mindig remélem hogy perez igazol 3gy vérbeli támadót es egy verattit pl. Ha igy maradunk es jol a mexikói más senki akkor mos5 fogadok komopy összegbe hogy ebbe belebukik ancelotti. Kurva jó edző az hogy kiket engedett el nem is volna baj ha vett volna egy Cavani veratti parost...egy ilyen meccsen mint a tegnapi nincs minőségi ratalni való játékos. Nem hiszem hogy egy jo edző ennyire ragaszkodjon egy BBC sorhoz. Oké hogy jön Jesé de ki tudja milyen lessz. Es akkora makja mint DM alkalmazása olyan helyen ami nem az övé...hat nem látok bele ki fog meg ennyire bejonni. CR folyton sérült. ..mondom ebből nem lessz nagy év ha ilyen keretunk marad. Es ez szomorú mert 2-3 emberrel kurva jók lennénk. De igy mindenki röhögni fog rajtunk. Sokan álmodoznak hogy jo lessz igy de szerintem nem pedig egy jelenleg at alakuló barcat es atmat evekig kellene dominaljunk. De igy nem fogunk biztos vagyok benne :-(
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. szeptember 1., hétfő 11:12

Csabi írta: wZoLee7 írta:Én ezt nem értem...Falcao körbe szopkodta a Madridot x-szer, most meg szeretne az MU-ba menni? Már mikor elment a monacoba sem tetszett...jobb is, hogy nem ide jön, Mendes a jövőben kíméljen meg minket az üzleteitől. Bele kell törődnünk Chicharito jön. Kp-n meg majd Khedira lesz a kezdő ember, aki felelős lesz a védekezésért...no comment kategória. Egész nyáron 1 olyan vétel volt, aki tényleg kellett ide, pláne annyiért...Kroos.


mert egy büdös zsoldos
Azt hiszem itt főleg Mendes lehet a hunyó. Az ügynököknek mindig az a lényeg, hogy minél hosszabb időtartamú szerződést kössenek minél nagy fizuval. Falcao egyszer más elszenvedett egy súlyos sérülést, bármikor jöhet egy újabb, ezért Mendes úgy gondolta, hogy biztosra kell menni. És a MU-t lehet a legjobban lehúzni, mert pénzük van, viszont BL nincs, ezért anyagilag kell kompenzálják a játékosokat.
Én sajnálom, de valahol megértem.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 1., hétfő 11:06

az atlétikó meg még tovább erősít. cerci érkezik 16 milliórt. ez tiszta nevetséges. ők sallangmentesen hoznak 7-8 játékost ÉS BEÉPITIK ŐKETET NULLA PERC ALATT, mi meg szenvedünk MINDENKIVEL.
wZoLee7 írta:Én ezt nem értem...Falcao körbe szopkodta a Madridot x-szer, most meg szeretne az MU-ba menni? Már mikor elment a monacoba sem tetszett...jobb is, hogy nem ide jön, Mendes a jövőben kíméljen meg minket az üzleteitől. Bele kell törődnünk Chicharito jön. Kp-n meg majd Khedira lesz a kezdő ember, aki felelős lesz a védekezésért...no comment kategória. Egész nyáron 1 olyan vétel volt, aki tényleg kellett ide, pláne annyiért...Kroos.
mert egy büdös zsoldos

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. szeptember 1., hétfő 10:56

Én ezt nem értem...Falcao körbe szopkodta a Madridot x-szer, most meg szeretne az MU-ba menni? Már mikor elment a monacoba sem tetszett...jobb is, hogy nem ide jön, Mendes a jövőben kíméljen meg minket az üzleteitől. Bele kell törődnünk Chicharito jön. Kp-n meg majd Khedira lesz a kezdő ember, aki felelős lesz a védekezésért...no comment kategória. Egész nyáron 1 olyan vétel volt, aki tényleg kellett ide, pláne annyiért...Kroos.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2014. szeptember 1., hétfő 10:42

Perez ugyanúgy tönkreteszi a csapatot, mint Del Bosque -ét tette...
ha sikeres a csapat, úgy nyúl bele a keretbe, ahogy nem szabadna :'(

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. szeptember 1., hétfő 10:25

Realista24 írta:
James miatt meg felesleges szidni Perezt, elhozta, sokért, de pár nappal ezelőttig ezzel semmi gond nem volt. A
Hogyne lett volna gond? :ozil:
DMről meg tudni lehetett, hogy menni fog.
ezt úgy értsd, hogy ha maradt volna Xabi, akkor azért nem lenne ekkora felháborodás, mert a kp megvan, attól függetlenül hogy lehetne jobb is, de fejlődött tavalyhoz képest. Kroos > DM

persze hogy tudta mindenki hogy az argentin távozik, de így is meglettünk volna

mind1, én akkor is úgy gondolom hogy itt leginkább Xabi távozásával lettünk gondban, lehet nem egyetérteni persze
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 1., hétfő 10:15

Realista24 írta:
James miatt meg felesleges szidni Perezt, elhozta, sokért, de pár nappal ezelőttig ezzel semmi gond nem volt. A
Hogyne lett volna gond? :ozil:
Csak par ember orult az erkezesenek. Az mar mas kerdes, hogy menet kozben a legtobben beletorodtunk az erkezesenek es megprobaltunk a legkisebb pozitivumnak is orulni.


Nyar elejen ezek voltak a legfobb feladataink, nezzuk mit sikerult beloluk megvalositani.

1. Xabi helyere hozni egy kezdo jatekost
erkezett Kroos PIPA

2. Morata helyett egy stabil csere csatart
ugy nez ki jon Chicharito PIPA

3. Amennyiben DM tavozik, megfeleloen potolni
James jott. NEM

4. Kapus kerdest megoldani
Casillas maradt kezdo NEM

5. Amennyiben valamelyik csere tavozik, megfeleloen potolni
Casemiro helyett nem jott senki. NEM

6. Vedo 8-ast megtartani
A vedok maradtak PIPA

Tehat lenyegeben Xabi posztjat megoldottuk, DM posztjan meg csinaltunk egy b.szott nagy lyukat. :( Arrol nem is beszelve, hogy Casemirot se potoltuk, vagyis mennyisegben se vagyunk elegen. Amennyiben a mexikoin kivul nem erkezik senki mas, kimondhatjuk, hogy elcseztuk az egesz atigazolasi szezont. :vivo: Pedig milyen jol indult... Kroos 25, Morata 20 milla. :roll:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 1., hétfő 10:09

Hát tököm az egészbe. Szűk a keret, ami alapból is necces, de
1. nincsenek tehetséges fiatalok akiket a porfogó szerepkörön túl a padra lehet ültetni ne adj isten betenni
2. Jesé sérülésből jön majd vissza, nem szabad majd túleröltetni, CR kapcsán nem tudni mi a valós szitu
3. az alapembernek vett/gondolt embereket is építgetni kell
4. az egyik csereembernek gondolt arc, Illarra mintha egy szellem lenne, így nehéz lesz átvenni Xabi helyét
5. már a kapuban kezdődnek a problémák, bár ez itt most mellékes

nem azt mondom hogy öngyinek kell lenni és semmit nem fogunk elérni, de elkúrtuk úgy néz ki az átigazolási időszak végét. hogy az elejét is elkúrtuk e az majd kiderül később
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 1., hétfő 10:02

James miatt meg felesleges szidni Perezt, elhozta, sokért, de pár nappal ezelőttig ezzel semmi gond nem volt. A
Hogyne lett volna gond? :ozil:
DMről meg tudni lehetett, hogy menni fog.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. szeptember 1., hétfő 10:00

aztán Xabi betette, most meg már csak kapkodás van, és borult minden
Alonsonak érvényes szerződése volt, ha Perez fontosnak tartotta volna akkor nem megy, bármennyire is akar! Nem volt nélkülözhetetlen. (Carlo csak részletkérdés, az igazolások nem az ő hatásköre)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. szeptember 1., hétfő 9:54

de én nem akarom elhinni hogy nem jön egy kp-s sem. Azok után hogy Alonso gondolt egyet és lépett, vkivel muszáj pótolni, nem lehetünk ilyen hülyék. Ráadásul nem is egy sokadik számú kiegészítő emberről van szó, hanem kezdő/első számú cseréről a középpályán. Valakivel KELL pótolni

James miatt meg felesleges szidni Perezt, elhozta, sokért, de pár nappal ezelőttig ezzel semmi gond nem volt. A gond akkor jött amikor Alonso távozott, mert így létszámban, minőségben, és variációs lehetőségben is kevesek lettünk. De erről nem Perez tehet, biztos vagyok benne hogy ha már nyár elején tudtuk volna hogy Alonso is elmegy DM-el karöltve, akkor nem James jön, vagy legalábbis nem ennyiért, és jött volna vki akinek az a posztja.

Persze jó lett volna eddig is Pogba vagy Vidal, de alapjában véve semmi gond nem volt az igazolásokkal, mert előrelépett a csapat, legalábbis én a Kroos-DM cserét így értékelem, pluszban jött James, aki nagyobb variációs lehetőséget is nyújt, és szvsz potenciál is van benne.

aztán Xabi betette, most meg már csak kapkodás van, és borult minden
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. szeptember 1., hétfő 9:36

Ja, Gustavo még belefér szerintem is. Kiegészítő embernek bőven jó, Khediránál még jobb is.

De Falcao is nagyon kéne.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. szeptember 1., hétfő 9:33

Realista24 írta:
Szuk a piac, nem nonek mar a csatarzsenik csak ugy. Ha a kp-t megtudjuk meg erositeni, de tenyleg egy jo jatekossal, akkor meg jok lehetunk.
De nagyon úgy néz ki, hogy nem fogjuk, bár még van 23 órája Péreznek.
Chicharito...anyám.
Hat remeljuk, h a magan repcsi mar landol Torinoban.

Viccet felreteve, en meg Gustavonak is orulnek. Azert par evet lejatszott a bajoroknal, tovabba neki nem lenne gond Kroost tehermentesiteni, jopar evig egyutt jatszottak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 1., hétfő 9:25

Szuk a piac, nem nonek mar a csatarzsenik csak ugy. Ha a kp-t megtudjuk meg erositeni, de tenyleg egy jo jatekossal, akkor meg jok lehetunk.
De nagyon úgy néz ki, hogy nem fogjuk, bár még van 23 órája Péreznek.
Chicharito...anyám.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. szeptember 1., hétfő 9:21

Realista24 írta:
numberone1 írta: Csak 20 millas dobas volt. Ha csicsarito jon 2 milkacsokiert akkor azert jol boltoltuk mindkettot. Aztan jovore mehet vissza a mexikoi.
Remek, hogy lesz újabb +18 milla a kasszában, de továbbra sincs megoldva a poszt.
Szuk a piac, nem nonek mar a csatarzsenik csak ugy. Ha a kp-t megtudjuk meg erositeni, de tenyleg egy jo jatekossal, akkor meg jok lehetunk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 1., hétfő 8:57

numberone1 írta:
R.M.C.F írta:borsó fog jönni? kb morata szint. nagy dobás volt akkor eladni.
Csak 20 millas dobas volt. Ha csicsarito jon 2 milkacsokiert akkor azert jol boltoltuk mindkettot. Aztan jovore mehet vissza a mexikoi.
Remek, hogy lesz újabb +18 milla a kasszában, de továbbra sincs megoldva a poszt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég