Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 22., vasárnap 14:57

wZoLee7 írta:ha nem akar megküzdeni a helyéért akkor viszlát...Özil is tiplizett a biztos kezdőért és lett belőle egy nulla arsenal kispad melegítője...
Özil pénzt akart, Varane bizonyítani. Apró különbség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. június 22., vasárnap 14:56

Varanet nagyon sajnálnám, ha eligazolna, Özilnél ez nagyon nem volt így. Szerintem ezzel el is mondtam, hogy mennyire nem egy szintnek tartom a két játékost :)
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 22., vasárnap 14:54

ha nem akar megküzdeni a helyéért akkor viszlát...Özil is tiplizett a biztos kezdőért és lett belőle egy nulla arsenal kispad melegítője...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. június 22., vasárnap 14:51

Ha a Pogba, Vidal, Verratti és Kroos nevek után egy Kovacic érkezik a középpályára... :kivagyhe: :roll:

Varane pedig sorban kaphatja a maileket a jobbnál jobb ajánlatokkal, stabil hellyel a kezdőben, stb. Szóval mindenképp több lehetőséget kell neki adni.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 22., vasárnap 14:45

Szerintem meg egy kis Suárezt kell találni, aki épp ilyen vérmesen megy előre, ha kell. Bennem fel se merülne Pato neve, szerintem amúgy is elég bomlasztó jellege lehet. Olaszban lecsúszott emberek ilyenek szoktak lenni. Túl nagy a rizikó már Patoban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 22., vasárnap 14:42

Én megértem hehét, és ha nem igazolunk (nem tudunk vagy nem akarunk) egy mondjuk egy Suarezt, akkor apróért (de tényleg apróért) meg lehetne kockáztatni talán. Képességei egykoron megvoltak, azok nem tűnnek el. A nagy kérdés, hogy akar-e még legmagasabb szinten játszani, vagy elég neki a középszer vagy alatta, és hogy minden este más csöcseiről szippantson kokót.

A másik kérdés persze az lenne, hogy Carlóék mernék-e vállalni a kockázatot, hogy cserecsatárnak a mostani Patót választják. Én nem merném egyébként, de fantázia van benne.

Mondjuk egy Karim-Mandzukic-Pato hármast lehet sokan aláírnának már.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 22., vasárnap 14:37

Ja, igen amúgy, hehe, ha nem akarja eléggé, akkor FGY, nem? FGY-re meg nincs szükségünk, de talán a brazil válogatottnak se. Mondjuk Fred szintet bárki lehoz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 22., vasárnap 14:36

Igazából ebben az évben nem is láttuk Varanet játszani huzamosabb ideig...miről van akkor szó? Majd az előszezonban és az első néhány fordulóban meglássuk ki van jobb formában.
Csatárba komoly összegért egyedül Suarez érkezhetne...persze mind ezt úgy, hogy Benzema marad. Ha Suarezt nem is, de Sturridget ellehetne hozni.
Amúgy meg kár csatárról beszélni, amíg nincs egy világverő kp mögöttük.

Hehe, Pato lutri lenne, minden 3. meccsre lenne egészséges. Hiába remek játékos, többet sérült mint egészséges.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. június 22., vasárnap 14:34

zalkrisz írta:De ettől függetlenóül egy 34 éves Drogba úgy forgatta jobbra balra, hogy rossz volt nézni.
egy gólt lőtt róla drogba, és az is drogba zsenialitása volt, varane szorosan rajta, pozícióban volt. aki azt a gólt felrója varanenak, az nem érti ezt a sportágat.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 22., vasárnap 14:34

hehe írta:Pato annak ellenere mar tobbet ert el, hogy fejben gyenge, serulekeny, es meg csak 24 eves.
erre kiváncsi lennék, sorold kérlek
hehe írta:mert nem akarja elegge.
és ez a legfontosabb


előbb beszélj a fejével, pofozd fel, tedd helyre, aztán utána esetleg lehet róla szó hogy idejön


Verrattit meg bejelenthetnék már :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 22., vasárnap 14:31

hehe írta:
R.M.C.F írta:
igy van.

Hehe:
hagyd már ezeket abba....Suarez top támadó. akkor is jobb lenne pl patonál ha a hüvelykujja a segg@@be lenne dugva és úgy kellene játszania hogy ki sem húzhatja.
Unalmas mindig ugyanazt hallgatni? :mrgreen:

Suareznek van kb 2 jo szezonja, egy hullagyenge ajaxbol ennyi eves korara a liverpoolig jutott.
Pato annak ellenere mar tobbet ert el, hogy fejben gyenge, serulekeny, es meg csak 24 eves.

Es akkor meg a kvalitasbeli kulonbsegekrol nem is beszeltem.
Pato aranylabda alapanyag, valszeg nem nyeri meg soha, mert nem akarja elegge.
Suarez viszont hiaba akarja, sosem lesz eselye se ra, mert limitaltak a kepessegei.

Max jelenleg forma alapjan jobb suarez, mivel nincsenek kiemelkedo csatarzsenik, ezert a kozepszerut fujjak fel.
Mit tett le Pato??? :lol: :lol: :lol: Örök ígéret maradt ahogy egy csomó szuper tehetség brazil. Nagyobb lett a füstje, mint a lángja. Kész tény, hogy első éveiben élmény volt nézni, de aztán szépen el is tűnt. 24 éves korára igazából semmit nem tud felmutatni, amire csettinteni lehetne. Suárez meg egy középerős Pool-t vezetett a 2. helyre a PL-ben, ahol torony magasan kiemelkedett a mezőnyből... Ráadásul folyamatosan lehetett látni rajta a fejlődést.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 22., vasárnap 14:26

R.M.C.F írta:
morientes írta:Pepe/Varane....
Nos jelenleg még én is a portugált tartom jobbnak,a rutinja miatt főképp,az meg túl van fújva kicsit hogy milyen durva,vagy hogy fejben milyen gyenge.A statok szerint,(tudom ez csak egy szegmens),semmivel sem durvább mint az átlag Khv-ok...
DE Varane lehet a közeljövő nagy belsővédője,akár még az aranylabda sem elképzelhetetlen a jövőben,csak ne legyen sérülékeny...
Más...Patot ledarálják olaszba,oda sztm ne menjen...és Falcao...kitudja mit bír a lába ezek után...
igy van.

Hehe:
hagyd már ezeket abba....Suarez top támadó. akkor is jobb lenne pl patonál ha a hüvelykujja a segg@@be lenne dugva és úgy kellene játszania hogy ki sem húzhatja.
Unalmas mindig ugyanazt hallgatni? :mrgreen:

Suareznek van kb 2 jo szezonja, egy hullagyenge ajaxbol ennyi eves korara a liverpoolig jutott.
Pato annak ellenere mar tobbet ert el, hogy fejben gyenge, serulekeny, es meg csak 24 eves.

Es akkor meg a kvalitasbeli kulonbsegekrol nem is beszeltem.
Pato aranylabda alapanyag, valszeg nem nyeri meg soha, mert nem akarja elegge.
Suarez viszont hiaba akarja, sosem lesz eselye se ra, mert limitaltak a kepessegei.

Max jelenleg forma alapjan jobb suarez, mivel nincsenek kiemelkedo csatarzsenik, ezert a kozepszerut fujjak fel.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 22., vasárnap 14:09

Bezzeg Varane.. Azért azt így kijelenteni, hogy jobb, mint Pepe.. Nekem is nagy kedvencem és mindent megtennék érte h maradjon, mert az egyik legjobb lehet. De ettől függetlenóül egy 34 éves Drogba úgy forgatta jobbra balra, hogy rossz volt nézni. Persze előtte zseniális meccseket hozott le, higgadt, technikás, viszont azóta folyamatosan sérült.
Azért túlzásokba ne essünk. Hibázott párat, de nem veszítette el az összes csatát Drogbával szemben. A másik meg, hogy Pepét hányan forgatták be? Drogbánál jóval gyengébbek...a kis "takony" meg lehozott 18 meccset szabálytalanság nélkül, lesimázta Messit, és oda-vissza gólt vert a Barcának. Aztán volt 19 éves?
Most a bl döntőre is úgy szállt be a folyamatos sérülések után, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. június 22., vasárnap 14:02

hehe írta:az áruk majnem ugyanannyi.
mindkettő tucat.
egyetértek...............

Bezzeg Varane.. Azért azt így kijelenteni, hogy jobb, mint Pepe.. Nekem is nagy kedvencem és mindent megtennék érte h maradjon, mert az egyik legjobb lehet. De ettől függetlenóül egy 34 éves Drogba úgy forgatta jobbra balra, hogy rossz volt nézni. Persze előtte zseniális meccseket hozott le, higgadt, technikás, viszont azóta folyamatosan sérült.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 22., vasárnap 13:44

morientes írta:Pepe/Varane....
Nos jelenleg még én is a portugált tartom jobbnak,a rutinja miatt főképp,az meg túl van fújva kicsit hogy milyen durva,vagy hogy fejben milyen gyenge.A statok szerint,(tudom ez csak egy szegmens),semmivel sem durvább mint az átlag Khv-ok...
DE Varane lehet a közeljövő nagy belsővédője,akár még az aranylabda sem elképzelhetetlen a jövőben,csak ne legyen sérülékeny...
Más...Patot ledarálják olaszba,oda sztm ne menjen...és Falcao...kitudja mit bír a lába ezek után...
igy van.

Hehe:
hagyd már ezeket abba....Suarez top támadó. akkor is jobb lenne pl patonál ha a hüvelykujja a segg@@be lenne dugva és úgy kellene játszania hogy ki sem húzhatja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 22., vasárnap 13:41

nmate írta:
hehe írta:falcao: persze hogy ide akar jönni, még sztem fizetne is érte, de szakadt térd után, fene tudja milyen formában, eleve nem túl nagy eresztés az ember (mint ahogy suarez, cavani és mai társaik sem).
Azért Suarezt ne egy kalap alatt említsük Cavanival.
az áruk majnem ugyanannyi.
mindkettő tucat.
Kép
Kép
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 22., vasárnap 13:11

hehe írta:falcao: persze hogy ide akar jönni, még sztem fizetne is érte, de szakadt térd után, fene tudja milyen formában, eleve nem túl nagy eresztés az ember (mint ahogy suarez, cavani és mai társaik sem).
Azért Suarezt ne egy kalap alatt említsük Cavanival.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. június 22., vasárnap 13:05

tubatibi írta:És Adebayor? :)
Ő az egyetlen, aki valóban konkurenciát jelentene a brazilnak, ezért nem írtam be Soldadóékhoz. :shifty: Amúgy egy Pato-Adebayor párossal tényleg kiegyeznék.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. június 22., vasárnap 12:09

Pepe/Varane....
Nos jelenleg még én is a portugált tartom jobbnak,a rutinja miatt főképp,az meg túl van fújva kicsit hogy milyen durva,vagy hogy fejben milyen gyenge.A statok szerint,(tudom ez csak egy szegmens),semmivel sem durvább mint az átlag Khv-ok...
DE Varane lehet a közeljövő nagy belsővédője,akár még az aranylabda sem elképzelhetetlen a jövőben,csak ne legyen sérülékeny...
Más...Patot ledarálják olaszba,oda sztm ne menjen...és Falcao...kitudja mit bír a lába ezek után...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 22., vasárnap 12:01

GT37 írta:
hehe írta:legjobb az lenne számára, ha ide jönne vagy az arsenalba
Elnézném amúgy a Spursben, Eriksen osztogatná neki a jobbnál jobb labdákat, és még versenyhelyzet is lenne, ami jobb teljesítményre sarkallná, mert ott van Soldado és a Gólvágó Istenség, HurriKane. :lol:

És Adebayor? :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég