Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. január 26., hétfő 16:29

Torquemada írta:Lehet, hogy nem véletlen ez a mostani nagy bevásárlási hullám a csapatnál. Biztos ami biztos, ha sz@rul sülne el a vizsgálat.
Csak nem nyugodott a Barca.
Hát ha ezek után elmeszelnek minket, akkor meg is érdemeljük...
A barca eltiltása után, egy profi menedzsment azzal kezdi, hogy tisztázza a saját portáját, felkészülve arra, hogy hozzánk is kopogtat a Fifa. Ha ennyi idő alatt nem papírozták le, akkor "mindenkimonnnyonle"

Persze ha a Barcának ebben benne van a keze, akkor ismét nem csalódtunk...remélem, hogy nyáron kapnak egy hozzájuk méltó vezetőséget, mert ez nagyon ciki, ami náluk megy. Szerintem az összes barcás a világon, aki a vezetőségről olvas hírt, az "ez kurva ciki, ezért már én kérek elnézést" gondolattal kezdi a reagálást.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. január 26., hétfő 16:26

Lehet, hogy nem véletlen ez a mostani nagy bevásárlási hullám a csapatnál. Biztos ami biztos, ha sz@rul sülne el a vizsgálat.
Csak nem nyugodott a Barca.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2015. január 26., hétfő 14:39

Perez ezt is elintézte :mrgreen:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. január 26., hétfő 14:21

A FIFA hivatalosan is nyomozást indít a Real Madrid ellen. A szövetség szeretné megvizsgálni a csapat összes fiatalkorú igazolásának részleteit az elmúlt 5 évből. A Real Madridon kívül az Atlético Madridot is vizsgálják, valamint a Valencia és a Rayo Vallecano ügyét is megnyitották. Forrás: Madridom.hu
csak megérte sírni meg mutogatni a barcának. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 26., hétfő 11:41

Egyébként RMCF és morientes írásaiban is nagy igazságok vannak, és sok mindent jól látnak, nagy része valódi minőséget képvisel.. csak elrontja az összképet, hogy mindkettőjük odabiggyeszt pár sort, hogy "én támogattam/elleneztem, én ezt mondtam, azt mondtam, és így lett, úgy lett... és mennyire egyedül voltam ezzel a véleményemmel, mert senki nem értett meg"... szerintem ez a dolog kezd rendkívül demoralizáló lenni, főleg a rejtett leszólások, leminősítések miatt..
Nos,azt hiszem igazad van,csak hát sajnos az ember reflexből sem vonatkoztat el,mikor azt olvassa anno,minden egyes Bale találatnál,"hogy befogta a károgók száját",(nem RMCF,ő korrektül meg is mondta mindig hogy mióta a walesi itt van,még nem látta úgy játszani ahogy szeretné hogy játszon),holott nekem/nekünk sose a gólérzékenységével volt bajunk,hanem a gyökeresen eltérő stílusával,(bármit is mond RMCF :D ).A
Aztán meg a legszebb az,hogy akik azidőtájt istenítették,(mert voltak azért jócskán,bárki bármit mond,elég visszaolvasni a topikját,de nem fogok belőle idézgetni mert sem statisztikus,sem önkéntes rendőr nem vagyok),most egy emberként zavarnák a picsába.
És ez,ami inkább zavaró,merthogy ha valaki felvállalja pro-és kontra a véleményét,kitart mellette,(mint ahogy a csaszi is),az egy dolog.De az,aki odáig volt érte,akkor,ma meg már "megmondta akkor is hogy szar lesz" akkor annak az embernek a szavának súlya nem sok van.
De befejeztem a Bale témát,innentől szigorúan csak a szakmai megitélését,(szerény képességeimmel persze),fogom kifejteni,ha arra okot ad,pozitiv vagy negatív irányba.
De még annyit,ha most hirtelen majd feltámad,hogy Ronaldo nincs,aminek van valóság alapja,akkor hirtelen megint megnő majd a rajongók száma,ez ellenzőké meg majd csökken,erre a fejemet teszem.
Pedig...semmivel sem lesz jobb futballista akkor sem,mint most,semmivel sem fog jobban pasdzolni a csapatba mint most.Mert ugye egyszer visszajön majd Ronaldo...és akkor megint ott tartunk majd,ahol most...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 26., hétfő 9:41

R.M.C.F írta:A legtöbben nem akarták hogy idejöjjön,kevesen akarták hogy leigazoljuk.
Milyen érdekes... :hmmm: Nem rég még az egyik ellenző azt próbálta bizonygatni, hogy rendkívül kevesen ellenezték, hogy idejöjjön, most meg az egyik támogató szerint rendkívül kevesen támogatták, hogy idejöjjön... :lol: :lol:

Ez az egész ki mit látott jól Baleben, mit mennyire, mennyien és kik támogattak/elleneztek másfél évvel ezelőtt Bale leigazolásával kapcsolatban.... Kezd unalmas és rendkívül hiteltelen lenni.

Egyébként RMCF és morientes írásaiban is nagy igazságok vannak, és sok mindent jól látnak, nagy része valódi minőséget képvisel.. csak elrontja az összképet, hogy mindkettőjük odabiggyeszt pár sort, hogy "én támogattam/elleneztem, én ezt mondtam, azt mondtam, és így lett, úgy lett... és mennyire egyedül voltam ezzel a véleményemmel, mert senki nem értett meg"... szerintem ez a dolog kezd rendkívül demoralizáló lenni, főleg a rejtett leszólások, leminősítések miatt..

Egyébként RMCF írásának minden egyéb sorát öröm volt olvasni, csak az a pár sor......
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8061
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. január 26., hétfő 9:13

Sosem lehet előre megjósolni, hogy egy játékos beválik-e egy új közegben, de ha ez az új közeg a Real Madrid, és a játékos Angliából érkezik, akkor a veszély kifejezetten magas. Azért kifejezetten érdekes, mert Bale több kulcsgólt is szerzett, legutóbb éppen 2 napja, de azért az lassan nem vita tárgya, hogy megfelelő a csapatba vagy sem.

Nem tudom mennyire igazak a MU-s pletykák, de ma épp 120 millát + De Gea-t írnak, szerintem az egy no brainer (nem agy) biznisz lenne, de ha el tudjuk passzolni azon az áron, amennyiért jött már megéri a dolog. Kérdés, hogy Perez papa mit gondol :hmmm:

Szerintem a MU-nál adná a csávó, legalábbis ha nem mentális/magánéleti problémái vannak. Őszintén fogalmam sincsen mennyire illeszkedett be a madridi életbe, kultúrába, de lehet, hogy inkább az a gond vele is, mint Kakával (a sérülésein kívül), hogy nem ő az egyetlen sztár, az egész csapat középpontja, és ezért nem tud megfelelően teljesíteni.

Lényeg az, hogy az én megmondtam vitáknak semmi értelme.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 25., vasárnap 21:05

osztSzerző: R.M.C.F Dátum: 01 szept. 2013, 23:03

Próbáltam visszagondolni az elmúlt évekre,évtizedre,volt-e ennyire sokak által "nem akart" igazolás.....nem nagyon tudok ilyent mondani,akit ennyien nem akartak,vagy ennyire ellene voltak,pedig voltak drága,rizikós,sérülékeny,öreg "hozadékok".


Na most akkor hogy is van ez? :hmmm:
A legtöbben nem akarták hogy idejöjjön,kevesen akarták hogy leigazoljuk. Akik ellene voltak azokat is két csoportba osztanám,egyik aki ismerte a játékát valamennyire,és mint brit játékos,nem tudott azonosulni a stílusával,illetve az árával. A másik része egy divat vonal útján,főleg hehe nyomán fikázta,futóbolondozta pojáca módon,ezek még többen is lehetettek mint akik ismerték valamelyest.
Én azok mellé tartozom,aki kedvelték a játékát,és a leigazolása mellett voltak,de kevesen voltunk. Én speciel nem igazoltam volna le 60 milla fölött,ezt akkor leírtam,ott húztam volna meg a plafont,és nem tárgyaltam volna tovább ha az ár e fölött van.
Hogy miért gondoltam hogy jó ide? Mert ismertem a pályafutását és az erényeit,senki sem gondolhatja hogy egy olyan játékos mellett teszem le a voksomat,aki mindössze fut és néha belerúg egy marha nagyot a labdába. Ez eléggé hihetetlen gondolat lenne.....több tényező miatt favorizáltam,ezek között párat leírok a teljesség igénye nélkül.
Egy fiatal játékosnál 3 tényezőt nézhetünk meg,egyik a kondicionális,gyorsasági és alkati adottságai,másik a technikai,kivitelezési,finom mozgási képességei,a harmadik az agyi tulajdonságok,mint a gondolati és döntési sebesség,mentális erő,higgadtság,hidegvér stb.......viszont ezek egy adott időpillanat "mutatói",akkor amikor Te megvizsgálod az adott személyt,pl egy mérkőzésen,hogy ezekben hol áll a többiekhez képest,ott láthatod ha van hozzá szemed.........és itt van a móka benne,mert az igazi ismérv az hogy magához képest ezek a tényezők hogy néznek ki évek távlatában,és ezt az ami egy fiatalnál komoly mutató. Bale éveken át egy folyamatos,eredményes és szép fejlődést mutatott,nem tört meg,és pár év alatt,egy bal bekkből,egy viszonylag komoly csapatban a legfőbb húzóember lett,ez pedig nagyon ritka. Bal bekk posztot hamar kinőtte,mert rájöttek hogy annyira tehetséges és erős játékos,hogy nem szabad a kaputól ennyire távol tartani,és egyre vitték feljebb,ami még nem is nyitná ki a szemem annyira,mert ez nem annyira különleges,de ő már a másik oldalon is feltalálta magát,majd un irányítóban-kötetlenben is fejlődött,húzóember volt.....arra gondoltam akkor,hogy meg kellene nézni kapuban is mert ott még nem bizonyított.
Számomra a gyors játékosoké a jövő,ahogy láthattuk miért pusztultak ki a klasszikus irányítók(nem voltak gyorsak),ezen mezsgyén elindulva mehetünk tovább és láthatjuk a többi poszt és felfogás alakulását és ebből látható,hogy a jövő már nem a tribliseké lesz,mert lefutják,elnyomják,elütik,lefejelik,lefutják stb......hanem azokat akik tempósak,ügyesek,jól lőnek stb...vagyis mindenben jók,de semmiben sem extraklasszisok.Most ezt még megmosolyogják sokan,de én ezt így gondolom.....bale ilyen.
Hogy most miért ilyen béna? Fogalmam sincsen,de abban teljesen biztos vagyok,hogy nem azért mert kisebb területen folyik a játék,szorosabban őrzik,több a kombinácio stb....ez neki nem okozhatna problémát,ezeket simán megtudja oldani,mert amikor a beadásai is mennek a túlsó szögletzászlóhoz vagy az átadásai az ellenfélhez,a lövései a VIP tribünre,az azért nem lehet a valós énje,mert ezeket éveken át remekül lejátszotta,most meg alap dolgokat baszik el.....itt valami más baj van,de egyelőre nem tudom mi.
Azt látom rajta,hogy baxott inaktív,szinte kedvetlen,alig próbálkozik,nem vállal fel semmit,ja és nagyképűek a megmozdulásai,szinte indolens a faszi már már...és ez elfogadhatatlan.
Talán a tavalyi bl győzelem miatt,azt hiszi hogy ő és a csapata a csúcs,akik vagy amik mindenki felett állnak? :hmmm: Mert erre mutat a ez a viselkedés.

A másik,hogy én személy szerint,ha elképzelem hogy edző vagyok,akkor kifejezetten akarok egy más habitusú,az alap taktikától eltérő felfogású játékost,mint pl di maria vagy bale vagy robben stb......felépítek egy alap taktikát,amit mint edző preferálok,és a rendelkezésre álló kerethez igazítom,vagy a lehetőséghez mérten a keretet igazítom hozzá......de,ha pl pep guardiola vagyok,és a körömpasszos tologatós focit alkalmazom,akkor egy Tello nálam egy kulcs a csapatom taktikai felépítésében,mivel az alapvető és mások által megismerhető,lereagálható fogásaimat vele tudom elmozdítani,megváltoztatni váratlan megmozdulásaival,amik nem maradonai magasságok nyilván,hanem az ellenfél által rákészült taktika egy másik leképzése.
Nálunk többször is írtam évekkel ezelőtt,egy Dm egy hatalmas taktikai fegyver,ha jól alkalmazzuk,ezt láttam benne. Azt nem,hogy belső kp.ásként kellene alkalmazni,de bocsássa meg mindenki ezt nekem,nem láttam az edzéseket. :lol:
Szóval,nekem bale egy nagy fegyver lenne,először is amíg ilyen léha,addig baxnám ki a padra,majd amikor megszakad a pályán,akkor beszélhetünk további szerepekről és játékról.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2015. január 25., vasárnap 18:27

Jim írta:Jamesben mit láttak 80 millióért nem tudom :hmmm:
közepes játékos
a VB golkiralyaban, egy helyes kolumbiai kolyokben rejlo marketing erteket :) amugy maradt volna DM, ez tok egyertelmu. Aztan, h megerte-e a csere, en nem tudom eldonteni.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2015. január 25., vasárnap 18:00

Bale-ben egyértelműen benne van a klasszis, csak lehet nem nálunk fog kiteljesedni,
de hogy Jamesben mit láttak 80 millióért nem tudom :hmmm:
közepes játékos

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. január 24., szombat 14:58

A Milánnál becsokiztak, hogy elvisszük a Mastour gyereket vagy kit. :mrgreen:
Nagy skilles a gyerek, a youtube már rég tele van a videóival. Hozzuk, valamelyik kölökből csak lesz egy új CR. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 24., szombat 14:37

A Milánnál becsokiztak, hogy elvisszük a Mastour gyereket vagy kit. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. január 24., szombat 14:17

morientes írta:Pont most olvastam én is vissza a topikját,most én is idézgessek belőle hogy hányan voltak hanyatt esve a hírtől hogy idejött? Csak az nem vezetne sehová sem...
oda vezetne, hogy kiderülne mekkora túlzás az, hogy a 90%-a örült a leigazolásának és te épphogy egy-két emberrel ellenezted. :)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. január 24., szombat 14:00

Hát akkor nem ugyan azt a fórumot olvastuk azidőtájt,merthogy aki még rajtam kívül mondjuk úgy ellenezte,az nmate,csoki,R24 meg tán hehe,a 90% meg fel volt dobva hogy jön az új CRonaldo... :)
hát ha ilyeneket írsz, akkor illik valami bizonyítékot állítani magad mellett, a 90% elég túlzó, én 50%-ra tenném kb az ellenzők és éljeznők táborát.

De persze lehet játszani az RMCF-et, hogy te már 15 éve megmondtad, de akkor még röhögtek rajtad, de neked lett igazad...
Csak ha egyszer nem így van, akkor lehet, hogy annyira nem jó húzás.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 24., szombat 13:46

Pont most olvastam én is vissza a topikját,most én is idézgessek belőle hogy hányan voltak hanyatt esve a hírtől hogy idejött? :roll: Csak az nem vezetne sehová sem...arról már nem beszélve,hányan védték egy egy rosszabb meccse után mondva csinált kifogásokkal,hónapokig tavaly...aztán most meg kiderült hogy nem is akarta senki RMCF-en kívül :mrgreen:
Na mindegy,ez már tényleg nagyon off,szerintem lapozzunk :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. január 24., szombat 13:28

Re: Gareth Bale - 11
PosztSzerző: mocsok Dátum: 2013.09.01., vas. 20:10

jajjdenemörülök neki.
mindegy, remélem megéri az árát. mindent bale.
háh, mondtam én hogy megmondtam. :D

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. január 24., szombat 13:26

h3x0r írta: Na most akkor hogy is van ez? :hmmm:
Nem akarok belefolyni a "vitába", de az idézgetés úgy lenne korrekt, ha az ellenzők kommentjeit másolnád be, nem egy emberét, aki ezekre utal. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9182
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 24., szombat 13:25

morientes írta:
ezen a fórumon követelmény a mártírkodás? :mrgreen: 
a fórum több mint fele ellenezte a leigazolását pont amiatt amit te is írsz. 
szerintem kevesen lepődtek meg azon hogy nem vált be. 
Hát akkor nem ugyan azt a fórumot olvastuk azidőtájt,merthogy aki még rajtam kívül mondjuk úgy ellenezte,az nmate,csoki,R24 meg tán hehe,a 90% meg fel volt dobva hogy jön az új CRonaldo... :)
De hagyjuk,úgy van ahogy írod.Ja,ha neked úgy jött le,hogy ez mártírkodás,legyen.De sokszor írtam anno,térjünk vissza erre a Bale gyerekre,ha lehúzott egy idényt,hogy akkor is meg lesz e még a hurrá optimizmus,szal én csak visszatértem rá,afféle önigazolásképpen :D
=>
Bale leigazolasa utan:
Re: Gareth Bale - 11
PosztSzerző: R.M.C.F Dátum: 01 szept. 2013, 23:03

Próbáltam visszagondolni az elmúlt évekre,évtizedre,volt-e ennyire sokak által "nem akart" igazolás.....nem nagyon tudok ilyent mondani,akit ennyien nem akartak,vagy ennyire ellene voltak,pedig voltak drága,rizikós,sérülékeny,öreg "hozadékok".
Na most akkor hogy is van ez? :hmmm:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. január 24., szombat 13:22

francois írta: ez nem a barcelona gondolkodás módja hanem, hanem uefa szabályozás. csak gondolom könnyebb fikázni orrvérzésig, mint mondjuk rákeresni a googleben...
Szerencsére nem lett még kijavítva, köszi az észrevételt. :)
Hoppá, most nézem, már 2 és fél órája el lett neki magyarázva. Akkor mégse köszi a felvilágosítást. :-(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 24., szombat 13:21

francois írta:
miro írta:Viszont,ha a Barcelona gondolkodásmódot folytatjuk,akkor Odegard saját nevelés lesz! :D
ez nem a barcelona gondolkodás módja hanem, hanem uefa szabályozás. csak gondolom könnyebb fikázni orrvérzésig, mint mondjuk rákeresni a googleben...
Te már csak tudod, milyen az orrvérzésig való fikázás. Nem tudom min lepődsz meg. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég