Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 26., péntek 12:26

Toti írta:
Csabi írta:amúgy ja, valóban ez a baj béllel. na de nem mintha nem lehetett volna már ezt tudni az első napon is. számomra azt hozza amit várok tőle. ettől ő többet nem tud. csak futhatna többet labda nélkül. ebben alul múlja még az én elvárásomat is.
ezt mondom én is.
ha választhattam volna én sem bale leigazolása mellett döntöttem.

szóval félre ne értsetek.. nem kardoskodom mellette v ilyenek. csak úgy vagyok vele, h úgyis játszani fog és azt hozza amit előtte is láttunk tőle, a védekezést leszámítva.
Tobbiekkel nem tudom mi a helyzet, de nekem az a problemam, hogy a hosszu nyar es jo eloszezon utan elvartam volna hogy az Atletico elleni meccseken a hatara vegye a csapatot. Na mar most nem hogy nem vette hatara a csapatot, hanem o volt az egyik leggyengebb. Amig a golokat, golpasszokat hozza, addig nem kritizalom, de azt mindenki latja hogy jatekban nem kicsit visszafejlodott sajat magahoz kepest is.

Persze uj felallas, uj poszt, uj szerepkor. De amikor az Atleti ellen jobb oldalt tolta, akkor is nem tudom hanyszor eljatszotta azt, hogy megtolta a labdat a vedo mellett, megkerulte es mire ujbol beleerhetett volna, a kozephatved jott es kirugta a labdat. Ezt tavaly is sokszor eljatszotta, de azert joval tobbszor jott ki gyoztesen belole.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 26., péntek 12:22

Senki sem figyeli, de a taktikailag hatalmas plusz.
Volt. Mára nélkülözhető lett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 26., péntek 12:20

Az a baj, hogy sok embernél ott merül ki a jó focista fogalma, hogy hány gólt lőtt vagy hány gól passzt adott. Pedig ez a valósidejű stratégiai játék sokkal komolyabb alappillérekre épül. Kétség kívül Ronaldo és Messi is nagy játékos, de a középpályán a tavalyi Yaya vagy a tavasszal játszó Ramos is akkora zseni volt a posztjukon, mint a két "földönkívüli". Még se lesznek előtérbe soha az életbe. Benzema is egy kis elem, ami kb. olyan hálátlan szerep ebben a csapatban, mint a régen Makeleléjé. Senki sem figyeli, de a taktikailag hatalmas plusz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 26., péntek 12:11

heccsat írta:
hehe írta:bél viszont csak befejező. kevés.
jahm azért volt több gólpassza, mint Benzemának tavaly
ezzel nem bale-t védem, csak egy újabb stat arra, hogy benzema milyen gyenge, ha még a "csak befejező" ember is többet asszisztol
heccsat strikes again :lol: :lol:
Neked komoly fóbiád van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 26., péntek 11:36

heccsat írta:
hehe írta:bél viszont csak befejező. kevés.
jahm azért volt több gólpassza, mint Benzemának tavaly
ezzel nem bale-t védem, csak egy újabb stat arra, hogy benzema milyen gyenge, ha még a "csak befejező" ember is többet asszisztol
elég raisenes megoldás ekkora súlyt tulajdonítani a statoknak.
Kép
Kép
Kép

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. szeptember 26., péntek 11:33

heccsat írta:bale
Tavaly sokkal többet mutatott játékban. A távoli bombákat meg nem szabad várni. Volt egy szerencsés szezonja és pár jól eltalált lövése, ennyi.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. szeptember 26., péntek 11:30

hehe írta:bél viszont csak befejező. kevés.
jahm azért volt több gólpassza, mint Benzemának tavaly
ezzel nem bale-t védem, csak egy újabb stat arra, hogy benzema milyen gyenge, ha még a "csak befejező" ember is többet asszisztol
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 26., péntek 11:29

hehe írta:
Csabi írta: ez vagy egy nagyon nagy fasság, vagy rosszul fejezted ki magad.
semmiképp sem fasság :mrgreen:

az egy dolog, hogy céronaldo a végcél és támadásbefejező elsőszámú ember, akinek aládolgozik a csapat - benzema is, ezért nem kéne fifa-huszárként mondogatni, hogy csatár létére nem lő sok gólt -, de persze céronaldo az előkészítésben is részt vesz.

bél viszont csak befejező. kevés.
Egy kis ellentmondás, hogy gyönyörűen segítette CR-t kedden a negyedik góljához. Egyszerűen több ilyen kell tőle, mert amúgy megtudja csinálni. Ráadásul most volt pár jó meghúzása is a vonal felé.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. szeptember 26., péntek 11:22

Csabi írta:amúgy ja, valóban ez a baj béllel. na de nem mintha nem lehetett volna már ezt tudni az első napon is. számomra azt hozza amit várok tőle. ettől ő többet nem tud. csak futhatna többet labda nélkül. ebben alul múlja még az én elvárásomat is.
ezt mondom én is.
ha választhattam volna én sem bale leigazolása mellett döntöttem.

szóval félre ne értsetek.. nem kardoskodom mellette v ilyenek. csak úgy vagyok vele, h úgyis játszani fog és azt hozza amit előtte is láttunk tőle, a védekezést leszámítva.

a távoli lövések meg.. hát nem tudom.. nyílván angliában sokkal többet próbálkozott, de ott ő volt a vezérbika, azt csinált kis túlzással amit akart, ha meccs közben a kezdőkörben kirántotta akkor sem szóltak volna rá. egyébként pl xabi sem vert annyi távoli bombát, mint a poolban.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. szeptember 26., péntek 11:18

Na meg úgy volt beharangozva idény elején, hogy ő lesz az új vezérünk CR helyett... :lol:
Nem tudom, h-h jött fel a fórumon, hogy valaki átvette volna a médiából, vagy mi volt?
De mindenki aggódott, hogy CR már kifele megy, szét ment a térde, nem bírja ezt a hihetetlen gólgyártást, majd Bale átveszi a szerepét. Nem is értettem, hogy ez valaki hogy gondolhatja komolyan.
A lényeg, hogy gondolom emiatt is sokan csalódtak benne, mert kanyarban sincs CR-hez képest.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 26., péntek 11:10

Csabi írta:
egylábas, lassú fejben, nem érzi a kispasszos játékot, ergo csak végcél lehet a csapatjátékban, de olyanunk már van céronaldo személyében
ez vagy egy nagyon nagy fasság, vagy rosszul fejezted ki magad.
semmiképp sem fasság :mrgreen:

az egy dolog, hogy céronaldo a végcél és támadásbefejező elsőszámú ember, akinek aládolgozik a csapat - benzema is, ezért nem kéne fifa-huszárként mondogatni, hogy csatár létére nem lő sok gólt -, de persze céronaldo az előkészítésben is részt vesz.

bél viszont csak befejező. kevés.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 26., péntek 11:08

Nekem is a munka mennyisége és a távoli lövések hiányoznak tőle. Pedig sokan azt mondták, hogy ezért is lehet jobb/hasznosabb, mint CR, mert védekezik, fut, küzd hajt, de amúgy lófarkat nem látunk ebből tőle. Kicsit elkényelmesedett, de amíg ilyen jó százalékban dolgozik elöl, addig nem érdemes igazán kikezdeni. Statisztikái alapján remekül rajtolt, reméljük, hogy fejlődhet még.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 26., péntek 11:02

amúgy ja, valóban ez a baj béllel. na de nem mintha nem lehetett volna már ezt tudni az első napon is. számomra azt hozza amit várok tőle. ettől ő többet nem tud. csak futhatna többet labda nélkül. ebben alul múlja még az én elvárásomat is.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. szeptember 26., péntek 11:00

Toti írta:most egyebkent en sem vagom, h mi a baj a walesivel?
Erre egyszerű a válasz
A Mourinho idején gyengén jatszó Di María helyére nem őt várta a fórum nagy része, hanem a Neymar, Reus, Lucas hármas egyikét

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2014. szeptember 26., péntek 10:59

Jól összefoglaltátok, hogy mi a baj Balelel. Én azt mondom, hogy el kell mozdítani a szélről, mert ez így nagyon kevés mezőnyben. Szép nem szép, hogy egy 90 millás játékosból kubikost csinálunk, de valahogy DM tavalyi szerepére kéne őt megtanítani. 1 az 1-ben kombinatív játékban egyszerűen kevés, így lehet belőle csinálni egy brusztolós hasznos középpályást, aki jól lő távolról és fejelni is tud. Nem lenne ez rossz. Az más kérdés, hogy ez így kényszermegoldás és 90-ből, a csillagokat le kéne hoznia kb. bárhol játszik. Erre mondjuk teszem azt jönne Reus 25-ért, de 40-nél többet nem kellenes érte fizetni semmiképp aki sokkal jobban illik a játékunkba.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 26., péntek 10:59

egylábas, lassú fejben, nem érzi a kispasszos játékot, ergo csak végcél lehet a csapatjátékban, de olyanunk már van céronaldo személyében
ez vagy egy nagyon nagy fasság, vagy rosszul fejezted ki magad.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. szeptember 26., péntek 10:42

De amúgy nem értem, tavaly ilyenkor még olyan hírek voltak, hogy külön edzésterve van a faszinak, 2 ember helyett is futni fog stb. Erre most hétközben bujkált egész meccsen és volt 36 labdaérintése. Az ellenfél csatárainak is volt 30. Jó, Elche ellen ez elég, nem is kell megszakadni ilyenkor, de nem láttam AtMa ellen sem ezt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 26., péntek 10:37

amúgy nincs bajom vele, csak nem illik ide a focinkba, lehetett volna jobb megoldást is, pláne ennyi pénzért.

meg monnyuk lőhetne tőbbet messziről.
Ennyi.
Egyébként a második mondatos dolgot hiányoljuk nagyon sokan tőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 26., péntek 10:35

Realista24 írta:Nekem az a bajom vele, hogy többnyire csak olyan csapatok ellen használható, akik kinyílnak, területet hagynak. 80%-ban ugyanazt a megoldást választja. Megtolom, fej le, rakéták begyújt, aztán lesz, ami lesz.
Szép hogy múltkor is rúgott gólt meg adott gólpasszt, de ott volt az első helyzete. Ha jobbal csak belefut a labdába gól, de nem, inkább kitöri a derekát, csak hogy ballal rúghassa meg...idén nyáron ilyen játékos adtunk el...
egylábas, lassú fejben, nem érzi a kispasszos játékot, ergo csak végcél lehet a csapatjátékban, de olyanunk már van céronaldo személyében, túl nagy luxus, hogy 2 ember is csak a tökét kapargatja, ha le kéne támadni és ki kéne segíteni krószt meg modricsot, illetve így carvajalra is nagy teher hárul, mert a védekezésben a jobb oldal támadásaiban is kulcsszerep hárul rá, mert bélre elég, ha 2-en kihúzódnak, olyan egysíkú a fickó, mint özil volt.

amúgy nincs bajom vele, csak nem illik ide a focinkba, lehetett volna jobb megoldást is, pláne ennyi pénzért.

meg monnyuk lőhetne tőbbet messziről.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 26., péntek 9:28

Nekem az a bajom vele, hogy többnyire csak olyan csapatok ellen használható, akik kinyílnak, területet hagynak. 80%-ban ugyanazt a megoldást választja. Megtolom, fej le, rakéták begyújt, aztán lesz, ami lesz.
Szép hogy múltkor is rúgott gólt meg adott gólpasszt, de ott volt az első helyzete. Ha jobbal csak belefut a labdába gól, de nem, inkább kitöri a derekát, csak hogy ballal rúghassa meg...idén nyáron ilyen játékos adtunk el...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 110 regisztrált és 0 vendég