Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. június 4., kedd 17:27

dannen írta: JLS szerint pedig mbappe pereputtya probal nyomast helyezni a psgre, hogy engedjek el.
Aztán nem hozzuk, mert berántottuk Jovicot és elmegy a Citybe vagy Barcaba. :lol:
ZIDANE

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. június 4., kedd 17:18

Sierra írta: Hát igen, ilyen ez a piac, egy jó szezon után 60 millió, szánalmas. Ennyiért biztos nem hoztam volna a srácot, nagyon max 35-40.
Nem lehet mindig a múltban élni. Ahogy írták lejjebb: kit adnak manapsag 30-40 millaert? Mi nem kiscsapat vagyunk, hogy kukazzunk aztan vagy bevalik vagy nem. Mi mindig is igy igazoltunk. Pepe sem volt olcsó akkoriban a maga 30 millajaval, foleg egy vedoert. Miliataot is egy eve ot millaert vette a Porto, mi nem egeszen egy szezon múlva 50ert, de ha Pepe féle sikersztori lesz akkor a kutyat nem fogja érdekelni az ara.
Hatvan millio körüli árat teljesen korrektnak tartom, a poqc jelenlegi helyzetehez kell viszonyítani nem a ket-harom.evvel ezelotthoz.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2019. június 4., kedd 16:53

wxyz írta: Aspast?
Jovicot pár millióért kukázta Bobic a Benficából. Ilyen embereket lehet találni olcsón, csak tudni kell keresgélni, nem az aktuális felkapott játékos után kell menni.
A Frankfurtnak van ideje felépíteni, "kinevelni" adott játékost, mert nincs rajtuk akkora eredménykényszer. Egy Real Madridban a felépített játékos is jó eséllyel cserének jön, ha jön a lehetőség, és megmutatja mit tud maradhat, ha nem, jön más a helyére.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 4., kedd 16:41

wxyz írta: Aspast?
Jovicot pár millióért kukázta Bobic a Benficából. Ilyen embereket lehet találni olcsón, csak tudni kell keresgélni, nem az aktuális felkapott játékos után kell menni.
Egy Frankfurtnál belefér, nálunk nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. június 4., kedd 16:39

Aspast?
Jovicot pár millióért kukázta Bobic a Benficából. Ilyen embereket lehet találni olcsón, csak tudni kell keresgélni, nem az aktuális felkapott játékos után kell menni.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2019. június 4., kedd 16:20

35-40?

Kapsz érte egy 31 éves Aspast.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2019. június 4., kedd 16:18

Sierra írta: Hát igen, ilyen ez a piac, egy jó szezon után 60 millió, szánalmas. Ennyiért biztos nem hoztam volna a srácot, nagyon max 35-40.
Csak annyi a gond, hogy 35-40 millióért még egy polccal lejjebbről válogathatsz. Pont azért, mert ilyen szánalmas ez a piac.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. június 4., kedd 16:14

Hát igen, ilyen ez a piac, egy jó szezon után 60 millió, szánalmas. Ennyiért biztos nem hoztam volna a srácot, nagyon max 35-40.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. június 4., kedd 16:10

RealMadridFanatic írta: Nem olvastam ennek utána, de kíváncsi lennék, hogy arányosítva a bevételek is annyival nőttek-e, mint az átigazolási díjak.
lehet szamolgatni :kalapos:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 4., kedd 15:01

Realista24 írta:
Csabi írta: szerintem marcelo marad, és elfogadja a másodszámú balbekk szerepét. tavaly se problémázott, hogy nem ő játszik, hanem reguilón.

elvileg mendy már zsebben van amúgy, szerintem 1-2 nap és őt is bejelentik.
És ez jó is így. Szerencsére Marcelónak is olyasmi a felfogása, mint Karimnak. Nincs duzzogás a pad miatt, ott is elvannak, remek kapitányok ők is. Segítenek az újaknak, fiataloknak. Ezért is tartom, hogy nem lehet kiszórni őket egy gyengébb szezon után az első pillanatban.

Kellenek az öltözőbe, mint egy falat kenyér.
Marcelon jó volt látni, hogy a padon mennyire együtt él a játékkal, talán jobban is mintha a pályán lenne. :mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 4., kedd 14:58

csak nehogy a végén betonkezdő legyen a Marcelo CKM Asensio fogat.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 4., kedd 14:58

Luka Jovic: Real Madrid beat Barcelona to another signing Kapják :D

Bár akik régebb óta itt vannak azok közül egyiket se mondanám éppen sikersztorinak (Asensio, Ceballos és Theo), de a többiek még bőven beválhatnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 4., kedd 14:57

Csabi írta: szerintem marcelo marad, és elfogadja a másodszámú balbekk szerepét. tavaly se problémázott, hogy nem ő játszik, hanem reguilón.

elvileg mendy már zsebben van amúgy, szerintem 1-2 nap és őt is bejelentik.
És ez jó is így. Szerencsére Marcelónak is olyasmi a felfogása, mint Karimnak. Nincs duzzogás a pad miatt, ott is elvannak, remek kapitányok ők is. Segítenek az újaknak, fiataloknak. Ezért is tartom, hogy nem lehet kiszórni őket egy gyengébb szezon után az első pillanatban.

Kellenek az öltözőbe, mint egy falat kenyér.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. június 4., kedd 14:54

szerintem marcelo marad, és elfogadja a másodszámú balbekk szerepét. tavaly se problémázott, hogy nem ő játszik, hanem reguilón.

elvileg mendy már zsebben van amúgy, szerintem 1-2 nap és őt is bejelentik.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2019. június 4., kedd 14:38

ateeemadrid írta: 60ért egyébként már azért is megérte, hogy felbasszuk vele az eurobarcás fórumozókat. :mrgreen:
én ezt a mendy-reguilon cserét nem tudom feldolgozni amúgy :lol:
komolytalan is, ha ragaszkodunk hozzá, akkor a brazil helyett jöjjön. kíváncsi leszek bejelentik-e ma őt is.
Én továbbra is azt érzem, h Marcelo lelép a nyáron a Juvéba. Csak Sarri-ra várnak, h rábólintson...

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. június 4., kedd 14:36

ZZ imádta, ha a szélen a 2 szélsővédővel le tudta dominálni az ellenfelet. Ebben Mendy sokkal jobb, mint Regu, szerintem ezért akarja, kel neki egy új Marcelo.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. június 4., kedd 14:31

60ért egyébként már azért is megérte, hogy felbasszuk vele az eurobarcás fórumozókat. :mrgreen:
én ezt a mendy-reguilon cserét nem tudom feldolgozni amúgy :lol:
komolytalan is, ha ragaszkodunk hozzá, akkor a brazil helyett jöjjön. kíváncsi leszek bejelentik-e ma őt is.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. június 4., kedd 14:25

jólva, 65-ért vállalható, remélem beválik. 20-25 gól per éve és elégedett leszek. amúgy szerintem a kezdőbe igazolta zz. benzema meg megy előkészítőnek. az eddigiek alapján valószínűleg hazard, asensio, benzema, jovic lesz az első négyes. idálisan a 3. forduló után már vinicius asensió helyett.

a kp-n szerintem csak kroos helye tuti.

én ezt a mendy-reguilon cserét nem tudom feldolgozni amúgy :lol:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 4., kedd 14:23

Valóban érdekes ez a Mariano nyilatkozat, miszerint maradni akar. Elvileg a szezon végén mindenkivel beszélt Zidane, hogy mi a tervei velük (érdekes, hogy Reguilón is azt mondta, hogy marad, de ha mégse, akkor külföldre menne). Szerintem Mariano tisztában volt a nyilatkozat idején azzal, hogy jön még egy csatár elé. Ebből következtetek arra, hogy nyomatva lesz a 4-4-2 Benzzel és Jovic-csal, legalábbis ki lesz próbálva.

Gondolom Zidane bő keretet akar megint, hogy 3 porondon is tudjunk állni, mint 17-ben, így mennyiséget nézve:

Védelem az adott lesz Mendyvel. Minden poszton két játékos.

Támadósorba jön még Hazard Jovicon kívül és elmegy Bale, és Brahim, ezen kívül Rodrygo is lehet, hogy marad. Asensio és LV is marad a jelenlegi hírek szerint, úgyhogy itt is tele leszünk emberrel.

Középpályán marad a CKM, marad Valverde, elvileg Isco is, így egy ember hiányzik, aki a Pogba, Eriksen, Ndombele hármasból fog kikerülni. És papíron kész a keret. Nem várok több érkezőt.

Érkezők: Hazard, Mendy, Jovic, Militao, Pogba(?)
Távozók: Bale, Reguilón, Ceballos, Llorente, Navas, (Kovacic, Ödegaard)

Nem leszek maradéktalanul elégedett, ha így alakul, de nem lenne rossz nyár.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 4., kedd 14:08

ateeemadrid írta:
Olyan szempontból mindenképp fontos mind2, hogy mélyül a keret, azért amikor mindenkit megbasztunk is James, Morata kaliberek ültek a padon. Idén ez is probléma volt.

Június első hete van, és már 4 érkezőt kb tényként kezelhetünk. Ez azért mindenképp tetszetős. Marad a középpálya, az még érdekes lesz.

Többek között szerintem ZZ is erre gondolt, amikor elmondta, hogy figyelemmel követte a csapatot, látta a hiányosságokat és változtat rajtuk. Mendy a biztosíték, amivel Marcelot is meg lehet próbálni feltüzelni, Jovic pedig olyan stílusú játékos, aki illeni fog a jelenlegi elképzelésbe és bátran be lehet dobni, akár Benzema mellé, akár Őt kiváltva, ha pihentetni kell.

Hazard jön vezérnek, ez egyértelmű, a támadójátékban nem csak Benzema lesz, akire számítani lehet.

A középpálya továbbra is kulcskérdés, Pogba nagyon kellene. Eriksen nekem Mendy-Jovic-féle igazolás lenne csak, aki tényleg jó, de nem "gamechanger". Márpedig Modrictól már nem elvárható egy teljes szezon top szinten szerintem.

Szerk.:

Mariano túl sokat volt sérült, nem is volt igazán formában, de amikor épp bevethető volt, akkor sem győzött meg. Az akarása nagyszerű, de mint játékos szerintem középszerű. Ha többször lesz egyszerre a pályán Jovic és Benzema, a keretben elfér Mariano is, amúgy felesleges.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 115 regisztrált és 0 vendég