Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 13., csütörtök 15:25

morientes írta:Majd ha Ronaldo befejezi....majd akkor. :coffee:
Na akkor elhinném, hogy szeretnétek, mert akkor már lenne posztja.. :D De most tényleg nem értem miért sóvárognak érte sokan.

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy bepróbálkozik-e majd Perez CR távozása után.. Szerintem inkább Hazard felé fog kacsintgatni a hírek alapján - bár addigra lehet ő már nem ő lesz az elnök.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 13., csütörtök 15:22

Nyugi Palesz,nem nyúljuk le....még. :)
Majd ha Ronaldo befejezi....majd akkor. :coffee:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 13., csütörtök 15:15

dzsi91 írta:Én rosszul vagyok Neymartól, nagyon örülök ,hogy nem minket választott.De az tény,hogy sokkal jobban járt volna a Madriddal, itt nálunk szárnyalna, Barcában csak 1-2 villanása van.
Miért szárnyalna nálatok, ha még posztja se lenne?? Mert azon kívül, hogy "jobboson is tud játszani" még nem hallottam olyan megoldást, amiben tényleg helye lenne a Realban - úgy, hogy a legjobbját tudja nyújtani -, és ez meg nem megoldás, mert a jobb oldalon nem tud jól játszani mondhattok itt akármit, láttam tavaly elégszer ahhoz, hogy ezt bátran kijelentsem.
morientes írta:Egy ilyen tehetséges játékost,aki még ráadásul fiatal is,rá lehet nevelni egy másabb posztra is.Edző kérdése az egész.433-ban ugyan úgy megfelelne a jobb oldalon is,(pláne ha arra gondolok hogy meccs közben mennyit cserélik egymást a szélsők),de 442-ben is ugyan úgy,mondjuk így...
---------Kroos-----Modric--------
----Isco/Hamesz-------------Neymar---
-------------Benzema--Ronaldo------
Ha meg át akarnátok nevelni, akkor nem értem miért pont ő kéne. Egy az, hogy oda van egy ígéretes Iscotok, de ha már igazolni kell, akkor Reusnak például sokkal jobban feküdne ez a poszt szerintem amit felvázoltál - lehet nem, keveset láttam játszani -, Neymar tavaly nálunk is messze volt a kaputól, nem is volt akkora császár. Ha meg még többet is kéne védekeznie, ami szintén nem javítana a játékán.. Így tök fölösleges lenne ő nektek, ha nem használnátok ki azokat az erényeit, amik miatt jó játékos.

A jobboldalon meg még mindig nem tud jól játszani, nézzétek meg a tavaly tavaszi rangadóinkat ha nem hiszitek el, meccsenként volt 3 értelmes megmozdulása azon a poszton. Ilyen Bolívia szintű csapatok ellen lehet, hogy sziporkázik ott is, de egy értelmes csapat ellen azon az oldalon meghal.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 13., csütörtök 15:08

palesz77 írta:
morientes írta:.ebbe a csapatba még 1 igazolást tudnék elképzelni,Neymart.Akkor volna perfect.
Ezt sokszor olvasom itt, de nem tudom, hogy miért gondoljátok így. Hova jönne ő? Ronaldo helyére? Mert máshol nemigen tudna játszani nálatok jelenleg. 4-4-2-be szélen nem menne neki olyan jól, egy az, hogy túl távol lenne a kaputól, a másik meg hogy túl sokat kéne védekeznie. Balról befelé húzva tud igazán jól játszani csak, ott meg egy bizonyos Portugál úriember rugdossa a gólokat nálatok - és nem, a jobboson nem tud jól játszani.
Egy ilyen tehetséges játékost,aki még ráadásul fiatal is,rá lehet nevelni egy másabb posztra is.Edző kérdése az egész.433-ban ugyan úgy megfelelne a jobb oldalon is,(pláne ha arra gondolok hogy meccs közben mennyit cserélik egymást a szélsők),de 442-ben is ugyan úgy,mondjuk így...
---------Kroos-----Modric--------
----Isco/Hamesz-------------Neymar---
-------------Benzema--Ronaldo------
Máskülönben meg,pl Figo is a barcaba amolyan Zidane poszton játszott,aztán átjött,és jobb oldalt focizott...méghozzá ragyogóan.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 13., csütörtök 15:01

Én rosszul vagyok Neymartól, nagyon örülök ,hogy nem minket választott.De az tény,hogy sokkal jobban járt volna a Madriddal, itt nálunk szárnyalna, Barcában csak 1-2 villanása van.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 13., csütörtök 14:51

Hát nagyon remélem, hogy sokak álma nem teljesül... Ezt a Neymar gyereket valamiért borzasztóan utálom... :mrgreen:
Jöjjön csak Reus... Többe nézem a németet mint a brazilt.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 13., csütörtök 14:45

morientes írta:.ebbe a csapatba még 1 igazolást tudnék elképzelni,Neymart.Akkor volna perfect.
Ezt sokszor olvasom itt, de nem tudom, hogy miért gondoljátok így. Hova jönne ő? Ronaldo helyére? Mert máshol nemigen tudna játszani nálatok jelenleg. 4-4-2-be szélen nem menne neki olyan jól, egy az, hogy túl távol lenne a kaputól, a másik meg hogy túl sokat kéne védekeznie. Balról befelé húzva tud igazán jól játszani csak, ott meg egy bizonyos Portugál úriember rugdossa a gólokat nálatok - és nem, a jobboson nem tud jól játszani.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 13., csütörtök 14:40

Mounak a futball harc,míg Ancelottinak maradt az,aminek lennie kell,játéknak...
Edzők:
1;Carlo vagy Hitzfeld (nem kell magyarázni)
2;Prandelli (a Fiorentina BL szereplése,valamint a dibdáb olasz válogatott EB döntőbe juttatása alapján,ráadásul mindezt szép focival)
3;VdB (érdekes ez a megitélés,2 részre bontanám...az első,hogy a Realt szép futballal visszajuttatta a csúcsra,a válogatottal besöpört mindent,habár kurva unalmas focival,aztán van az az oldala,ami Mounak is egyébként,hogy a berögződésektől nem tud szabadulni.)
Bale...ha megfelelő ajánlat érkezik,nem tartóztatom.
Reus...ebbe a csapatba még 1 igazolást tudnék elképzelni,Neymart.Akkor volna perfect.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 13., csütörtök 14:03

Marca cikk cím:
Ronaldo funny celebration
NSO cikk cím:
Pont mint éles helyzetben.
Ronaldo kegyetlenül bevágta a tizenegyest - úgy ünnepelt, mintha a BL-ben lőtt volna gólt - VIDEÓ

:mrgreen:

Más: a Chelsea évi 10 milliós fizetést ajánl Reusnak. Ezzel nem kéne versenyezni, ha igaz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. november 13., csütörtök 13:45

Oziles hirnel facebookon azok a kommentek... :lol: erdemes beleolvasni. Legjobb 10-es meg hasonlok. :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. november 13., csütörtök 13:33

Nyilván, hát most érted leghamarabb nyáron kerülhet szóba a leigazolása, most meg november van. Élő ember meg nem mondja, hogy mi fog történni nyáron.
DE azt kell mondjam, hogy főleg a Reus-os hírek miatt nem alaptalanok a spekulációk. Énszerintem Isco még mindig elég kicsi fiú ahhoz, hogy stabil kezdő legyen egy Real Madridban, de meg kell adni, hogy nem szerepel rosszul, és ott van még James, visszatér Jesé is. Még az is lehet, hogy Bale teljesítménye feljavul (na nem mintha eredményességben olyan rossz lenne, de mezőnyben nem az igazi ugye). Szóval nyáron egész valószínű, hogy megint lesznek változtatgatások, és ez akár érintheti Balet is. De mondom ez még teljesen sötétben tapogatózás, sok minden történhet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 13., csütörtök 13:31

Erőlködés, aminek a táptalaja, hogy 2 hétig (a sérülése alatt) nélküle is szárnyalt Carlo csapata.
Egyrészt ez az oka.
Másrészt, hogy jönnek a belső infók - amik vagy igazak vagy nem - hogy gond van a hozzáállásával, a taktikai utasításokkal, és amikor játszik sem hozza azt a szintet, amit elvárnak tőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. november 13., csütörtök 13:21

Az angol futball nagyon ki van éhezve egy sztár alkatra; miután Suárez lelécelt, Cristiano egyértelműsítette, hogy marad még évekig most utolsó szalmaszálként kapaszkodnak az ilyen mondvacsinált, kitalált, felbüfögött (csak mert írni kellene valamit, de nincs igazán kiről, miről) kizárólag angol, olasz sztorikba, pletykákba Bale kapcsán; miközben a walesinek esze ágában sincs visszatérni a PL.-be, a Real Madridnak pedig egyelőre (oka) eladni.
Bocsi a dupláért.

Szerk.: Szóval véleményem szerint ugyanolyan erőltetett szaga van ezeknek a pletykáknak, mint korábban a Cristiano-MU. visszatérésnek. Erőlködés, aminek a táptalaja, hogy 2 hétig (a sérülése alatt) nélküle is szárnyalt Carlo csapata. B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. november 13., csütörtök 13:06

Aszondja Mourinho elvinné Bale-t, és valami csoda összeget fognak beajánlani érte.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Angol hírek szerint Mounak is kell Bale.
-----------------------------------------------------------------
Most Balere van rácuppanva mindenki. :lol:
Nagyon komoly.Már a Di Maria Bale csere is az volt
Az angol futball nagyon ki van éhezve egy sztár alkatra; miután Suárez lelécelt, Cristiano egyértelműsítette, hogy marad még évekig most utolsó szalmaszálként kapaszkodnak az ilyen mondvacsinált, kitalált, felbüfögött (csak mert írni kellene valamit, de nincs igazán kiről, miről) kizárólag angol, olasz sztorikba, pletykákba Bale kapcsán; miközben a walesinek esze ágában sincs visszatérni a PL.-be, a Real Madridnak pedig egyelőre (oka) eladni.

Ami pedig Reus-t illeti, nos a hírek szerint elég kapós lesz a nyáron az emberünk, kíváncsian várom, hogy végül hol köt ki a német klasszis (nálunk egyelőre valóban nem látni a helyét, de ki tudja Perezék mit álmodtak meg .... :hmmm: ).
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. november 13., csütörtök 12:14

Most Balere van rácuppanva mindenki. :lol:
Nagyon komoly.Már a Di Maria Bale csere is az volt.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 13., csütörtök 11:50

Angol hírek szerint Mounak is kell Bale. Én továbbra is úgy érzem, nem fogják elengedni...szép és jó az előrehaladott tárgyalás Reus-al, de ha még egyszer megsérül nyárig biztos nem hozzák el. Még egy Sahin nem kell a csapatba. Amíg Bale gólokat fog lőni addig marad. A másik nagy kérdés, hogy Perez mit tekint vereségnek és mit győzelemnek...ha drágábban eladja mint amennyiért vette, bár mindenki azt fogja mondani, hogy Bale egy újabb hibás sztárigazolás volt, azt győzelemnek fogná fel?
A másik, hogy Levy biztos nem passzolta volna el épp a Chelsea-nek...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. november 13., csütörtök 11:50

Aszondja Mourinho elvinné Bale-t, és valami csoda összeget fognak beajánlani érte. Én benne vagyok :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 13., csütörtök 11:30

Nem, de ha egy Ronaldo másfél szezon alatt 1x lesz a legjobb a hónapban, akkor valami gyanús, akármilyen jó teljesítményt is hozott le valaki egy hónapban -kis túlzással- Ronaldo egyik "rosszabb" hónapjával lehet ekvivalens.
Gondolom szempont, hogy CR könnyebben érvényesül, játszik jobban egy Real Madridban, amelyik mondjuk hengerel, mint egy kisebb csapat játékosak, akinek jobban meg kell szakadnia a csapata győzelmének érdekében.
Szintén zenész nekem a Puskás-díj, ahova nem a |la liga goal of the year| díj nyertes gólja került be, hanem egy másik gól, persze nem ugyanaz a választó brigád ez tény, de ezeknek a dolgoknak valahogy szinkronizálnia kellene valamilyen szinten egymással.
Gondolom Costa góljára gondolsz, nem kedvelem a palit, de ez a gól eléggé ott volt a szeren. Nem látok kivetnivalót a szavazásra bocsájtásában.
https://www.youtube.com/watch?v=WF9wLsuvBHQ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. november 13., csütörtök 11:22

Realista24 írta:3. Gondolom a nyertesek felének -vagy még többnek - nem láttad az abban a hónapban mutatott meccseit.
Nem, de ha egy Ronaldo másfél szezon alatt 1x lesz a legjobb a hónapban, akkor valami gyanús, akármilyen jó teljesítményt is hozott le valaki egy hónapban -kis túlzással- Ronaldo egyik "rosszabb" hónapjával lehet ekvivalens.
Szintén zenész nekem a Puskás-díj, ahova nem a |la liga goal of the year| díj nyertes gólja került be, hanem egy másik gól, persze nem ugyanaz a választó brigád ez tény, de ezeknek a dolgoknak valahogy szinkronizálnia kellene valamilyen szinten egymással.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 13., csütörtök 11:15

heccsat írta:Nem hinnén, hogy te úgy gondolod, hogy reálisak ezek a player of the month eredmények.
Akkor nem nevetséges egy szavazás, ha a valódi teljesítményeket tükrözi. Ha Messiből és Ronaldobol vagy hasonló teljesítményeket hozó játékosokból állna a lista, akkor lenne jó.
A hozzászólásomnak nem ez volt a lényege.
1. Én nagyjából leszarom ezeket a díjakat, meg szavazásokat, és a meccs végi, szinte minden objektivitást nélkülöző scoring systemeket.
2. Nem tudod, hogy mi alapján zajlik a szavazás.
3. Gondolom a nyertesek felének -vagy még többnek - nem láttad az abban a hónapban mutatott meccseit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég