Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 7., szerda 12:02

Pad'em írta: Na ja abban azért minimálisan lehet bízni, hogy ő lő még pár mesterhármast, akkor biztos Flo nacijában mocorogna valami :mrgreen: Csak hát Benficától igazolni... konkurencia ott is lesz dögivel, ő is gondolom 100 millió körül indulna nyáron.
Ki varja meg a nyarat? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. december 7., szerda 12:00

Na ja abban azért minimálisan lehet bízni, hogy ő lő még pár mesterhármast, akkor biztos Flo nacijában mocorogna valami :mrgreen: Csak hát Benficától igazolni... konkurencia ott is lesz dögivel, ő is gondolom 100 millió körül indulna nyáron.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 7., szerda 11:58

Pad'em írta:
Realista24 írta:

Dehogy lesz akkor mar Karim. Kicsinalta magat az elozo szezonban, jo ha megoldja ezt az evet most ezzel a mini eloszezonnal, amit Pintus osszerak neki.
Igen, ez a valószínű. 24-ig hosszabbítani fog, szerinted hozunk addig csatárt? Én kétlem, hiába látja a vak is (nem Vini :mrgreen: ) hogy kéne valaki. Szerintem ha tavasszal is rotty lesz és nem elérhető max akkor gondolkodnának el egy csatárban, de akkoris talán valami másodvonalban. Rodrygo lesz ott nyomatva, ez lesz 24-ig, amikor is megjön a 70 millióért igazolt csodagyerek. Én most ezt látom magam előtt, Mbappé mondjuk kurva nagy kérdőjel, de 3 évig megint leláncolta magát a bolond.

Kósza pletykán kívül semmi komoly csatárjelölt nem merült fel nálunk, évek óta. Aki igen, jó ideje az Endrick, ő jön is. Meglátjuk, Perez ezzel az évvel együtt 2024-ig biztos, hogy Mbappéval számolt elől. Nem lenne rossz újra tervezni kicsit.
Majd most Ramost berantja az oreg. :kalapos: 2022 Jamese.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. december 7., szerda 11:56

Realista24 írta:
Pad'em írta: Meg is van a megállapodás, brazilok is megerősítik. 2024 júliusában érkezik, karácsonykor megy Madridba lecsekkolni Valdebebast.

60 millióból elvileg 45 fix, 15 variables. Pluszba 10-12 milliót kell még fizetni mivel ha Spanyolo-ba adnak el játékost a brazilok extra adójuk van, ezt is mi álljuk.

Azert a 6-7 év múlva lesz kezdő közelbe az túlzás, 18 évesen jön, talán kis Castilla, de még sanszosabban rögtön felnőtt keret ennyi pénzért. Benzema ki tudja lesz e még akkor, el tudom képzelni, hogy mély víz rögtön, és, hogy nem igazolunk kezdő csatárt addig... ne így legyen, de ezt gyanítom.
Dehogy lesz akkor mar Karim. Kicsinalta magat az elozo szezonban, jo ha megoldja ezt az evet most ezzel a mini eloszezonnal, amit Pintus osszerak neki.
Igen, ez a valószínű. 24-ig hosszabbítani fog, szerinted hozunk addig csatárt? Én kétlem, hiába látja a vak is (nem Vini :mrgreen: ) hogy kéne valaki. Szerintem ha tavasszal is rotty lesz és nem elérhető max akkor gondolkodnának el egy csatárban, de akkoris talán valami másodvonalban. Rodrygo lesz ott nyomatva, ez lesz 24-ig, amikor is megjön a 70 millióért igazolt csodagyerek. Én most ezt látom magam előtt, Mbappé mondjuk kurva nagy kérdőjel, de 3 évig megint leláncolta magát a bolond. 24 nyarán ott dejavűnk persze lehet majd :lol:

Kósza pletykán kívül semmi komoly csatárjelölt nem merült fel nálunk, évek óta. Aki igen, jó ideje az Endrick, ő jön is. Meglátjuk, Perez ezzel az évvel együtt 2024-ig biztos, hogy Mbappéval számolt elől. Nem lenne rossz újra tervezni kicsit.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. december 7., szerda 11:56

Endrick ide vagy oda, mindenkeppen kell meg valaki elore, legalabbis remelem nem Rodrygo lesz Karim utodja

Ha carlo lesz még az edzőnk akkor igen

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 7., szerda 11:45

Pad'em írta: Meg is van a megállapodás, brazilok is megerősítik. 2024 júliusában érkezik, karácsonykor megy Madridba lecsekkolni Valdebebast.

60 millióból elvileg 45 fix, 15 variables. Pluszba 10-12 milliót kell még fizetni mivel ha Spanyolo-ba adnak el játékost a brazilok extra adójuk van, ezt is mi álljuk.

Azert a 6-7 év múlva lesz kezdő közelbe az túlzás, 18 évesen jön, talán kis Castilla, de még sanszosabban rögtön felnőtt keret ennyi pénzért. Benzema ki tudja lesz e még akkor, el tudom képzelni, hogy mély víz rögtön, és, hogy nem igazolunk kezdő csatárt addig... ne így legyen, de ezt gyanítom.
Dehogy lesz akkor mar Karim. Kicsinalta magat az elozo szezonban, jo ha megoldja ezt az evet most ezzel a mini eloszezonnal, amit Pintus osszerak neki.

Endrick ide vagy oda, mindenkeppen kell meg valaki elore, legalabbis remelem nem Rodrygo lesz Karim utodja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. december 7., szerda 11:45

Semmit se tudunk róla annyit hogy csatar meg nem tul magas. Ezek szerint ilyen aguero kaliber a csavo? Amennyire utalom örulnek azert egy hasonlo playerre

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. december 7., szerda 11:41

Meg is van a megállapodás, brazilok is megerősítik. 2024 júliusában érkezik, karácsonykor megy Madridba lecsekkolni Valdebebast.

60 millióból elvileg 45 fix, 15 variables. Pluszba 10-12 milliót kell még fizetni mivel ha Spanyolo-ba adnak el játékost a brazilok extra adójuk van, ezt is mi álljuk.

Azert a 6-7 év múlva lesz kezdő közelbe az túlzás, 18 évesen jön, talán kis Castilla, de még sanszosabban rögtön felnőtt keret ennyi pénzért. Benzema ki tudja lesz e még akkor, el tudom képzelni, hogy mély víz rögtön, és, hogy nem igazolunk kezdő csatárt addig... ne így legyen, de ezt gyanítom.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 7., szerda 11:03

Professore írta:
realmadrid95 írta:

Mindenki Adrianohoz hasonlitja. Igen, nagyon golratoro jatekos es nagyon hatekonyan fejezi be a tamadasokat es benne van a zsuga is. Egyedul a magassaga hatrany, de meg 4-6 cmt siman nohet.(amivel persze tovabbra sem lesz orias, de nagyon sokat szamit egy egy szituacioban.
Hümm...jó lenne beszerezni Messi felé gumibogyo szörpöt is neki, akkor talán jó biznisz lenne...
Mar most magasabb, mint Messi hormonokkal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. december 7., szerda 10:15

realmadrid95 írta:
BlancoMark írta: Nekem kicsit ilyen (Interes) Adrianos erocsatar beutese van a gyereknek a mozgasa alapjan. Eddig nem ertettem mit latnak benne, de tegnap Padem berakott rola egy videot, az mar meggyozobb volt. Latszik, hogy nem egy flikk flakk piszi paszi jatekos, hanem direkten probalja megoldani a dolgokat. Meglatjuk, jo ha 6-7 ev mulva odakerulhet a kezdo kozelebe.
Mindenki Adrianohoz hasonlitja. Igen, nagyon golratoro jatekos es nagyon hatekonyan fejezi be a tamadasokat es benne van a zsuga is. Egyedul a magassaga hatrany, de meg 4-6 cmt siman nohet.(amivel persze tovabbra sem lesz orias, de nagyon sokat szamit egy egy szituacioban.
Hümm...jó lenne beszerezni Messi felé gumibogyo szörpöt is neki, akkor talán jó biznisz lenne...

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. december 7., szerda 10:11

BlancoMark írta: Nekem kicsit ilyen (Interes) Adrianos erocsatar beutese van a gyereknek a mozgasa alapjan. Eddig nem ertettem mit latnak benne, de tegnap Padem berakott rola egy videot, az mar meggyozobb volt. Latszik, hogy nem egy flikk flakk piszi paszi jatekos, hanem direkten probalja megoldani a dolgokat. Meglatjuk, jo ha 6-7 ev mulva odakerulhet a kezdo kozelebe.
Mindenki Adrianohoz hasonlitja. Igen, nagyon golratoro jatekos es nagyon hatekonyan fejezi be a tamadasokat es benne van a zsuga is. Egyedul a magassaga hatrany, de meg 4-6 cmt siman nohet.(amivel persze tovabbra sem lesz orias, de nagyon sokat szamit egy egy szituacioban.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4921
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2022. december 7., szerda 10:08

Nekem kicsit ilyen (Interes) Adrianos erocsatar beutese van a gyereknek a mozgasa alapjan. Eddig nem ertettem mit latnak benne, de tegnap Padem berakott rola egy videot, az mar meggyozobb volt. Latszik, hogy nem egy flikk flakk piszi paszi jatekos, hanem direkten probalja megoldani a dolgokat. Meglatjuk, jo ha 6-7 ev mulva odakerulhet a kezdo kozelebe.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 7., szerda 10:01

Realista24 írta:
Pad'em írta: PSG kiszállt az Endrick ügyből. Friss Romano szerint pedig kb done deal velünk - 72 millió 16 éves gyerekért :ozil:

Real Madrid are closing in on Endrick deal. Negotiations are progressing to final stages on personal terms too. 🚨⚪️🇧🇷 #RealMadrid

Talks are very advanced with Palmeiras on €60m fee plus taxes. Been told full package will be €72m.

Real want to seal & sign the deal very soon.
Endrick to Real Madrid is being FINALIZED, the deal will cost Madrid around €70m which will include tax, commissions, and bonuses.
@UOLEsporte
Paris Saint-Germain LEAVE the race for Real Madrid target, Endrick, They offered €58m to Palmeiras

Palmeiras president rejected — PSG withdrawn the bid and left the race.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. december 7., szerda 9:47

Anthony írta: Annyi hogy még két évig nem jöhet át Európába, és utána is biztos kell 1-2 év ameddig akklimatizálódik, mint Vini.
4 év múlva lehet lesz egy csatárunk :lol:
Megneznem hogy alakul a Benficas Ramos szezonja, egyelore a vb-n se rossz a gyerek, meg akar lehet belole vmi

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. december 7., szerda 9:41

https://ibb.co/2gcFTc4

Gavi.😂

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 7., szerda 9:39

Pad'em írta: PSG kiszállt az Endrick ügyből. Friss Romano szerint pedig kb done deal velünk - 72 millió 16 éves gyerekért :ozil:

Real Madrid are closing in on Endrick deal. Negotiations are progressing to final stages on personal terms too. 🚨⚪️🇧🇷 #RealMadrid

Talks are very advanced with Palmeiras on €60m fee plus taxes. Been told full package will be €72m.

Real want to seal & sign the deal very soon.
Endrick to Real Madrid is being FINALIZED, the deal will cost Madrid around €70m which will include tax, commissions, and bonuses.
@UOLEsporte
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 7., szerda 9:33

hehetheoriginal írta:
Anthony írta: Annyi hogy még két évig nem jöhet át Európába, és utána is biztos kell 1-2 év ameddig akklimatizálódik, mint Vini.
4 év múlva lehet lesz egy csatárunk :lol:
ez oltári balfaszság sztem is, de ebből is látszik, hogy ugye megöltük a futballt, ezért marad a világ legnagyobb, legjobb klubjának, hogy nem tud a piacról sztárt venni ma már hosszú évek óta, hanem kénytelen extrát fizetni fiatalokért, akik vagy bejönnek, vagy nem.

ami számomra eye-test alapján ódzkodásra intő dolog: 16 éves, vmiért azt érzem, ez a végleges csúcs fizikuma, amit most látunk, túl darabos, kötött a mozgása, egylábas.
mindegy.
de hogy vállaljuk a rizikót, hogy amig évekig várunk rá es már kifizettuk az árát, megsérülhet, az sztem nagy öngól.
nem ronaldo második eljövetele a gyerek, vagy egy pato akár, akire ugyanennyi idősen tényleg érdemes volt várni.
Gondolom, feltetelezem es remelem, hogy ha szerzodest is kotunk vele, akkor megvan a zaradek, biztositas arra az esetre, ha megserulne vagy egyeb dolog tortenne vele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11389
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 7., szerda 9:11

Anthony írta: Annyi hogy még két évig nem jöhet át Európába, és utána is biztos kell 1-2 év ameddig akklimatizálódik, mint Vini.
4 év múlva lehet lesz egy csatárunk :lol:
ez oltári balfaszság sztem is, de ebből is látszik, hogy ugye megöltük a futballt, ezért marad a világ legnagyobb, legjobb klubjának, hogy nem tud a piacról sztárt venni ma már hosszú évek óta, hanem kénytelen extrát fizetni fiatalokért, akik vagy bejönnek, vagy nem.

ami számomra eye-test alapján ódzkodásra intő dolog: 16 éves, vmiért azt érzem, ez a végleges csúcs fizikuma, amit most látunk, túl darabos, kötött a mozgása, egylábas.
mindegy.
de hogy vállaljuk a rizikót, hogy amig évekig várunk rá es már kifizettuk az árát, megsérülhet, az sztem nagy öngól.
nem ronaldo második eljövetele a gyerek, vagy egy pato akár, akire ugyanennyi idősen tényleg érdemes volt várni.
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. december 7., szerda 7:56

Számomra nem meggyőző a gyerek, főleg nem ennyiért, remélem brutálisan rám fog cáfolni és az a hype ami megy körülötte kitart jó sokáig, hogy legalább a rizikófaktor alacsonyabb legyen.

Az Ő sorsától függetlenül viszont kell keresni egy támadót.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. december 7., szerda 6:41

Annyi hogy még két évig nem jöhet át Európába, és utána is biztos kell 1-2 év ameddig akklimatizálódik, mint Vini.
4 év múlva lehet lesz egy csatárunk :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég