Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8411
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. május 22., hétfő 11:19

Kezdőbe kéne valaki, oda meg nem jobb, mint Rodrygo.
Ha marad cserének Asensio teljesen felesleges lenne Brahim.

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. május 22., hétfő 11:10

Így ahogy írod hehe.
Ez a pökhendiség ez annyira lejön erről az emberről,meg a bírókról is.
Kérdezem én mire?Mire fel?Olyan lejtmenetben van a La Liga hogy ilyenben még sosem volt. :roll:
Ezzel most kb azt mondja, h ennyit tudnak tenni?
Igen körülbelül azt mondja hogy Vnicius ne provokálja a nézőket meg engedje el a füle mellett a provokálásokat meg a rasszista megnyilvánulásokat. :ozil:
Érthetetlen.
Nálam már csak azért is hogy példát statuáljak.5 meccs zártkapu a Valenciának meg vagy 2-3 millió Euro büntetés a klubbnak.A kapust meg a másik kis köcsögöt aki fojtogatott ugyanúgy eltiltani mint ahogy Viniciust fogják.
Hadd szóljon.Sajnos amiért ezt nem kezelték az egész szezonban ezt csak radikális lépésekkel lehet majd visszaszorítani szerintem.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Zsobo
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2023. május 22., hétfő 10:55

Próbáltuk elmagyarázni Önnek, mi az a LaLiga és mit tehet a rasszizmus esetén, de nem jelent meg az Ön által kért időpont egyikén sem. Mielőtt kritizálná és sértegetné a LaLigát, alaposan tájékozódnia kellene. Ne hagyja magát manipulálni és győződjön meg arról, hogy megérti a közös munkánkat.”
Ezzel most kb azt mondja, h ennyit tudnak tenni? Nem nagy a kabát mester? Miert kellene egy tulhajszolt focistanak személyesen megjelenni egy ilyen ugy végett? Kuldje el emailben, Vini elolvassa, ha akarja, de legfokeppen tegyen valamit!
Nekem lennenek ötleteim, zart kapus meccsek, pénzbüntetés, kutiltas a laligabol, nyilvan finoman kezdve, addig huzva a szijjat, amig szükséges. Hogy lehet ezt erdemi valasznak tekinteni?
Arrol szo sem esett, hogy vizsgaljak az esetet es el fognak jarni a valenciai szurkolok ellen.. Pedig ez lett volna az egyetlen elfogadhato válasz. Pfff.. :S
Persze am megint lokdostek, faragtak feleslegesen, citynel az tetszett, hogy ok ugy vették le, hogy nem aljaskodtak.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11402
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 22., hétfő 10:39

p.csabi1 írta:
„Próbáltuk elmagyarázni Önnek, mi az a LaLiga és mit tehet a rasszizmus esetén, de nem jelent meg az Ön által kért időpont egyikén sem. Mielőtt kritizálná és sértegetné a LaLigát, alaposan tájékozódnia kellene. Ne hagyja magát manipulálni és győződjön meg arról, hogy megérti a közös munkánkat.”
Ez azért komoly. :ozil:
olyan ez, mint lagzilajcsinal a börinel valo elso napi megjelenes. opcionalis :lol:
csak ez a lekezelo pökhendi - master-slave tonussal atitatott, hogy hat te buta civilizalatlan nigger, most elmagyarazom hogy mukodnek a dolgok. :lol:

nekem amugy, ha ilyen helyzetbe kerulnek vezetokent, egne a pofamrol a bör, a profizmus, udvariassag es komoly szakmai munka teljes hianya, szar kommunikacio, az egesz kep, ami kialakult, de ezek a buzik annyira nyomorultak, hogy eszre se veszik, meg annyira ragaszkodnak a kis penzukhoz, hogy semmi emberi tartasuk nincs mar.

most lattam videot, hogy kisköcsög fernando torres nekiment arbeloanak vmi gyerekmeccsen - egyik atma, masik real edzo - es ezt latjak a felnovo korosztaly, ezt az urugvaj, argentin, legalja köpet viselkedest, ezek a sztarok, ezek nevelik az uj generaciokat, melle tarsul a full inkompetens liga, birok, tevebaszok, vesztegetesek, csalasok, ffp, egyszeruen mint a politikaban es a közeletben, ez is akkorara notte ki mar magat, hogy ide is tisztitotuz kellene.

közben a produktum, a termek nezhetetlen, de hat minden idok legsikeresebb vb-je volt, a mai gyerekeknek fogalma nincs mi az igazi fodball. ezek mar csak betanitott robotok.

es engem meg mindig basz, hogy a real madrid nem all fel, mint minden idok legnagyobb klubja es pusztitja el ezeket a kisemberkeket, mint tebas meg a csapata.
thereisonly1ronaldo

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. május 22., hétfő 10:09

„Próbáltuk elmagyarázni Önnek, mi az a LaLiga és mit tehet a rasszizmus esetén, de nem jelent meg az Ön által kért időpont egyikén sem. Mielőtt kritizálná és sértegetné a LaLigát, alaposan tájékozódnia kellene. Ne hagyja magát manipulálni és győződjön meg arról, hogy megérti a közös munkánkat.”
Ez azért komoly. :ozil:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. május 21., vasárnap 21:03

Ügyes gyerek, de jó helyen van, annyiért vigyék is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ELSiete
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. május 21., vasárnap 20:54

Realista24 írta: JUST IN: Milan have told Real Madrid they want to buy Brahim Diaz. The fee will be around €30m. @marca

Hogy valami jó is legyen.
Láttam a BLben, elég gyengus volt.
Kinek mi a véleménye róla?
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 21., vasárnap 20:53

JUST IN: Milan have told Real Madrid they want to buy Brahim Diaz. The fee will be around €30m. @marca

Hogy valami jó is legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 21., vasárnap 13:26

MorataMartin írta: Nézegettem a free agents játékosokat a nyártól, a Transfermarkt szerint Marcus Thuram szerződése lejár. Ő nem lenne jó ingyen Benzema cseréjének. Ahogy néztem nincsenek olyan rossz számai a Bundesligában. Csupán elméleti a kérdesem :)
Sztem tipikus bundesliga huszár ő is mint pl Jovic. Nincsenek rossz számai? Hát szerintem meg elég gyenge ahhoz képest, hogy alapvetően csatár. Az idei 13 gól nem túl veretes, az előző éveket meg hagyjuk, egyszer érte el a 10-et, azon kívül még annyit se.

Viszont ingyen, kis fizuval akár be lehetne próbálni cserének, amilyen silány a felhozatal manapság.

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. május 21., vasárnap 13:25

Sztem meg Szobit elhozza Perez a Lipcséből figyeljétek meg, RWnek.

Fran, Bellingham, Szobi
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. május 21., vasárnap 12:33

Nézegettem a free agents játékosokat a nyártól, a Transfermarkt szerint Marcus Thuram szerződése lejár. Ő nem lenne jó ingyen Benzema cseréjének. Ahogy néztem nincsenek olyan rossz számai a Bundesligában. Csupán elméleti a kérdesem :)

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 20., szombat 20:41

Beindult a hírroller rendesen. Ancelotti lenyilatkozta, hogy tuti marad jövőre, és megdumálták az erősítéseket Perezzel meg JAS-el. Bellinghamért meg megy a hivatalos ajánlat.

Aston Villa has made a very important offer to Dani Ceballos. @Santi_J_FM

Real Madrid will announce the renewals of Modrić and Kroos in the next few days. @FabrizioRomano

There's some bewilderment with Benzema for his silence after City and his absence against Getafe: he didn't even go to the Bernabéu to offer the Copa title. @relevo

Real Madrid will not buy a ‘superstar’ attacker. They have total confidence in Karim Benzema. @polomarca

Ancelotti: “I want Ferland Mendy to STAY.”
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1321
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. május 20., szombat 18:13

Tomidzsi írta: Jún 10én lesz a BL dontő. :lol:
Ezért nem hajtottak ezek :lol: Hat mar 1 hete szabin lesznek...
Pedig jó kis szülinap győzelem lehetett volna Ancelottinak.

Illetve nem utolsó sorban nekem is.. :mrgreen:

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. május 20., szombat 18:07

Jún 10én lesz a BL dontő. :lol:
Ezért nem hajtottak ezek :lol: Hat mar 1 hete szabin lesznek...
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 20., szombat 17:13

dzsi91 írta: csakhát az előző éveket és az utána következőket nézzük az semmiről nemszólt azon kívül, hogy Cé ne előzze meg Messit.
Ez még most is felbasz amúgy. :D Rohadékok. De ha megnézzük az utsolsó két labdáját is mire kapta a törpe?? Szánalmas. Előbbi egy szaros Laliga címre, az utóbbi meg egy Copa del Rey-re. :lol: Hányadék az egész díj már jó régóta. Egálra kellett volna kijönnie Cével egy ideális világban..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 20., szombat 16:43

ferni írta:
Sierra írta:

Igen egyértelmű, de hát tudjuk hogy állnak Messihez... és ez a VB mintha más dimenzió lenne úgy látszik. :roll:
Bezzeg Mikor nem Messi nyerte, akkor nem számított semmit a VB cím... :lol:
Iniesta ugyanannyit nyert, mint Messi, megfejelte egy VB címmel, a végeredményt tudjuk... :lol: Most hirtelen csak a VB számít :lol:
Kajak gusztustalan.
Ebben az a szép, hogy modric ugyanannyir nyert mint Cé megfejelte egy vb ezüsttel és oda is adták inkább neki. :lol:

Na nem az, hogy modrictol sajnálom.Kurvára megérdemelte csakhát az előző éveket és az utána következőket nézzük az semmiről nemszólt azon kívül, hogy Cé ne előzze meg Messit.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8411
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. május 20., szombat 15:52

Sierra írta:
Halfkey írta: Ha Haaland nyer egy bajnokság+BL+kupa kombót, mindenhol gólkirályként, akkor már idén meg kéne kapnia. Persze a Messi név miatt nem fogja, de ennél egyértelműbb laszti ritkán lenne.
Igen egyértelmű, de hát tudjuk hogy állnak Messihez... és ez a VB mintha más dimenzió lenne úgy látszik. :roll:
Bezzeg Mikor nem Messi nyerte, akkor nem számított semmit a VB cím... :lol:
Iniesta ugyanannyit nyert, mint Messi, megfejelte egy VB címmel, a végeredményt tudjuk... :lol: Most hirtelen csak a VB számít :lol:
Kajak gusztustalan.

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. május 20., szombat 15:03

Mané??
1+1 évre? Úgyis kidobják Münchenből.
És mellé Alphonso Davies. Ez Bellinghammel eggyütt jó duó. Bár ha a szenegláinak végleg lefőtt akkor megpróbálnam a portugál gyereket egy százasért. Olyan nagyot csak nem bukunk rajta ha szar lesz...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 20., szombat 14:26

Halfkey írta: Ha Haaland nyer egy bajnokság+BL+kupa kombót, mindenhol gólkirályként, akkor már idén meg kéne kapnia. Persze a Messi név miatt nem fogja, de ennél egyértelműbb laszti ritkán lenne.
Igen egyértelmű, de hát tudjuk hogy állnak Messihez... és ez a VB mintha más dimenzió lenne úgy látszik. :roll:

Halfkey
Hozzászólások: 4407
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. május 20., szombat 12:01

Nem nézel szerintem akkor City meccseket :D

Szerintem pont az a játékos akit ha néznél 3x kiscsapat ellen, azt mondaná rá ez eye tested hogy oké hogy vannak szép megoldásai, de hogy tud ennyiszer megakasztani támadást a rosszul adott passzaival?

3 éve ez egyébként még nem így volt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég