Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2014. augusztus 28., csütörtök 10:17

Hihetetlen, hogy Xabit akarják eladni... Az edző az ő szerződésének meghosszabbítását kérte télen, szóval szeretné, hogy maradjon, plusz még van egy német középpályásunk feleslegbe, aki amúgy se akar hosszabbítani és menne innen. Miért nem tudják őt elpasszolni??? El van cseszve ez az egész átigazolási szezon. Eladjuk azokat az embereket, akik a sikert hozták (Di María, Xabi). A formáción is változtatunk és még hozni akarunk egy Reust, akinek a posztján kismillió játékosunk van. Kezd az egész fifába átmenni, Perez átbillent a ló túloldalára...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. augusztus 28., csütörtök 10:10

Olvasva a híreket Pogbára nyomtam.
Ezt az átigazolási szezont nagyon elkurták.
Az eszem megáll...
Hihettelen... :'( :ike:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. augusztus 28., csütörtök 10:06

Realista24 írta:Keresztszalag szakadás augusztus közepén.

Nah, most akkor hogy vegyem komolyan a többi hozzászólásod? No offense. Beírsz egy nevet, azt sem tudod mi van vele.
Azt tudom, hogy jo futballista, es bevethetö kh-kent, meg kkp-skent, es kb. benne van abban a legjobb 5-ben, akit leginkabb erdemes lenne megvenni, ha Pogba/Vidal nem jön össze. En nem vagyok hirszerkesztö, hogy nap mint nap a pletykaportalokat bujjam egy szaftos kis hirert. Meg ha talan olvastam is, vannak nagyobb gonjdaim, is mint hogy eszben tartsam, hogy eppen ki esett ki 6 honapra, es ki nem. Az, hogy kimaradt ez az info meg nem teszi illegitimme a többi hsz-emet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 28., csütörtök 9:58

Keresztszalag szakadás augusztus közepén.

Nah, most akkor hogy vegyem komolyan a többi hozzászólásod? No offense. Beírsz egy nevet, azt sem tudod mi van vele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. augusztus 28., csütörtök 9:55

Realista24 írta:
A legjobb az lenne (ertelemszerüen Pogba/Vidal utan), ha Xabit es egy huszast elcserelnenk Javi Martinezre.
Nem vagy nagyon képben...vagy ezt sem úgy gondoltad? :mrgreen:
Nem vagyok kepben egyebkent, meg van serülve, vagy mi?

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. augusztus 28., csütörtök 9:54

A Sanitas főorvosa örülne neki, az fix. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 28., csütörtök 9:53

A legjobb az lenne (ertelemszerüen Pogba/Vidal utan), ha Xabit es egy huszast elcserelnenk Javi Martinezre.
Nem vagy nagyon képben...vagy ezt sem úgy gondoltad? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. augusztus 28., csütörtök 9:51

Xabi-LG csere... Hogy öszinte legyek, nem tudom, melyikükkel jarnank jobban... Xabi jobb futballista, de öreg, es mar azon a szinten nem tudja nyomni, mint regen. LG meg sosem volt egy nagy szam, en nem tartom többre Khediranal, vele csak egy ujabb olyan futballista jönne, akin minel elöbb tul kene adni, mert egyszerüen nem Real szint.

Ha valasztanom kene, akkor Xabi maradasa mellett voksolnek, mert ha Xabi szall be Modric/Kroos helyett alkalomadtan, akkor töle meg varhatunk valami ertekelhetöt. Plane, ha beleszamoljuk a veszelyt, hogy barki kidölhet hosszabb tavra, es haveletlenül Modric/Kroos kidölne 2-3 honapra, na akkor egyertlemüen Xabi lenne a legjobb.



Ha viszont Vidal/Pogba jönne... De sajnosnem fognak. Egyertelmü, hogy Xabi a kevesebb jateklehetöseg miatt hagy itt minket. A legjobb az lenne (ertelemszerüen Pogba/Vidal utan), ha Xabit es egy huszast elcserelnenk Javi Martinezre.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 28., csütörtök 9:33

wxyz írta:Az átigazolási szezon meddig tart idén? Most is eltolják pár nappal, mint tavaly vagy újra aug31 az utolsó nap?
Mikor tolták el?
Aug 31 a vége idén.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 28., csütörtök 9:21

DM faterja is megszólalt. Fia kért egy fizetést, aminek a felét ajánlotta a Real, aztán később ötöt, Sosem ajánlottak hatot szerinte. És igen, gazdasági okai voltak a váltásnak, mert többet akart. Aztán még a szokásos rizsát elnyomta, a szegény, elnyomott Di Mariáról.
Kezd akkor végleg összeállni, kért 8-at, ajánlottak neki négyet, majd megemelték ötre, ami később emelkedhetett volna hatra.
Dm faterja azt mondta: "nem a fizetés volt a probléma......most a MUnál jól érzi magát és többet is keres"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. augusztus 28., csütörtök 9:15

Az átigazolási szezon meddig tart idén? Most is eltolják pár nappal, mint tavaly vagy újra aug31 az utolsó nap?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 28., csütörtök 9:02

nem vagyok annyira pogba mellett -mármint kicsit "feleslegesnek érezném" de örülnék neki mert baszott jó játékos- de ha elmegy alonso akkor muszáj elhozni még idén.
illarra nem igazán faktor, khedira.. mindegy hagyjuk is.
és akkor lesz egy james aki még eddig kb egy meccset hozott le ott, meg ugye a kroos-modric páros. és isco aki majd beáll a 70. perc után talán. úgyhogy ez így elég gyenge, alonso hiába nem szint már egy egész szezonon át, tökéletes kiegészítő ember és egy bm vagy barca ellen aranyat ér kezdőként is.
ha megy, kell pogba.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 28., csütörtök 6:57

volt írta:
Guti Twitter:
Triste pq se va un grande @XabiAlonso ,te deseo todo lo mejor en tu nueva etapa amigo,GRANDE 14.
Nem értek spanyolul, de a google segítségével kb. annyit kivettem a szövegből ,h szomorú ,h Xabi elmegy és minden jót kíván neki.
Érdekes, valakit hozni kell a helyére, kíváncsi vagyok ki lesz az.
Ezt nem a válogatottal kapcsolatban írta Guti véletlenül?

Szomorú Xabi Alonso miatt, és minden jót kíván az életének egy új szakaszához.

DM faterja is megszólalt. Fia kért egy fizetést, aminek a felét ajánlotta a Real, aztán később ötöt, Sosem ajánlottak hatot szerinte. És igen, gazdasági okai voltak a váltásnak, mert többet akart. Aztán még a szokásos rizsát elnyomta, a szegény, elnyomott Di Mariáról.
Kezd akkor végleg összeállni, kért 8-at, ajánlottak neki négyet, majd megemelték ötre, ami később emelkedhetett volna hatra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 28., csütörtök 3:19

Fasznak kellett mindent felforgatni... Nagy csapatok ellen milyen középpályával fogunk felállni? Khedirával? Ez a KP nagyon kevés, kellene egy Vidal/Pogba. Rájuk meg nem látok esélyt sajnos.

Khedira meg tuti marad. Szerintem úgy volt ,h megy, de Alonso bejelentette a távozását és ezért maradt itt Khedira. :fpalm:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. augusztus 28., csütörtök 3:12

Sierra írta:
volt írta:Illarra és Khedira pedig nem szint.
Eddig én is Illarra ellen voltam, de most valamiért olyan érzésem van, hogy meg fogunk rajta lepődni (pozitív értelemben), és ha megkapja a lehetőséget élni fog vele.

Egy Modric-Kroos-Illarra középpályát megnéznék azért pár meccsen.
Illarrával nincs nagy baj, Alonso posztját egész korrektet képes lehozni sztem, kiegészítő embernek tökéletes lesz (ha az árát nem nézzük), Khedirát kéne valahogy kivágni a búsba, mert ő mindenhol egy fék....

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. augusztus 28., csütörtök 3:04

volt írta:Illarra és Khedira pedig nem szint.
Eddig én is Illarra ellen voltam, de most valamiért olyan érzésem van, hogy meg fogunk rajta lepődni (pozitív értelemben), és ha megkapja a lehetőséget élni fog vele.

Egy Modric-Kroos-Illarra középpályát megnéznék azért pár meccsen.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 28., csütörtök 2:44

'shutterisland írta:ha tényleg megy, meglepne, ha nem jönne valaki, mondjuk pogba.

viszont akár az is benne van, hogy mivel a bbc-t nem szedné szét ancelotti, így azért csak kellene a hely rodrigueznek, és a középpályán fog játszani többségében.
ebben az esetben pedig gyakorlatilag di maría és alonso helyett lesz kroos és james, így egy casemiroval lesztek ott vékonyabbak, viszont újra van khedirátok, aki tavaly sokat kihagyott, így létszámban végül is hasonló lenne a szitu.

de inkább az első verzió, pogba, vagy valaki más érkezik középre.
Tuti jön valaki még. Luiz Gustavo neve merült fel. :( :fpalm:

Kevés lenne a játékos. 4KP-s + Isco és James 3 posztra
CR-Bale-Jese-Benzema +Isco és James 3 posztra
Valaki kidől és már bajban is vagyunk, Illarra és Khedira pedig nem szint.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. augusztus 28., csütörtök 2:40

ha tényleg megy, meglepne, ha nem jönne valaki, mondjuk pogba.

viszont akár az is benne van, hogy mivel a bbc-t nem szedné szét ancelotti, így azért csak kellene a hely rodrigueznek, és a középpályán fog játszani többségében.
ebben az esetben pedig gyakorlatilag di maría és alonso helyett lesz kroos és james, így egy casemiroval lesztek ott vékonyabbak, viszont újra van khedirátok, aki tavaly sokat kihagyott, így létszámban végül is hasonló lenne a szitu.

de inkább az első verzió, pogba, vagy valaki más érkezik középre.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 28., csütörtök 2:24

Guti Twitter:
Triste pq se va un grande @XabiAlonso ,te deseo todo lo mejor en tu nueva etapa amigo,GRANDE 14.
Nem értek spanyolul, de a google segítségével kb. annyit kivettem a szövegből ,h szomorú ,h Xabi elmegy és minden jót kíván neki.
Érdekes, valakit hozni kell a helyére, kíváncsi vagyok ki lesz az.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. augusztus 27., szerda 23:37

Ha Alonso tényleg lépne, akkor meg kéne próbálni megszerezni Vidalt. :shifty:
Ha a két "ha" bejön lehetne egy ilyen keretünk:
Casillas/Navas/Pacheco
Carvajal/Arbeloa - Pepe/Varane - Ramos/Nacho - Marcelo/Coentrao
Modric/Isco - Kroos/Illarramendi - Vidal/Khedira
Bale/James - Benzema/? - Ronaldo/Jesé

Csak két szépséghibája van. Igen, Khedira az egyik. A másik, én továbbra sem látom, hogy ki pótolná Benzemát. Kéne valaki mögé a padra. És én nem Falcaoban látom a megoldást. (Két és fél, a kezdő értékét csökkenteném 11 millióval. Ott jobb elöl. :shutup: )

A másik, hogy sokan azt várják (el) Benzemától, hogy ha a két atomantinak nem megy, akkor majd Ő atomvilan, és így nyerünk. Nos, ha a gép és a vadló folyton ellövi, eladja a labdákat, mert lényegében ezt csinálják, akkor bárki állhat ott, labda nélkül nem fog villanni semmit. Hányszor lehetett látni, hogy támadunk, Benzema indulna befele megverve a védőjét, vagy egyenesen üresen áll, de a labda Modric/Kroos/Alonsotól nem középre megy, mint pl egy korábbi Barcánál. Nem. Kiadják szélre, amíg a walesi el nem adja/bele nem vezeti valakibe, vagy az egyik szélső hátvéd be nem íveli... A két szuperkupa meccsen Benzema láthatóan előrébb játszott, mint szokott, és a két erőgépnek (is) kellett volna kiszolgálnia. Hát láthattuk, hogy az hogy sikerült. :kivagyhe:

Az meg, hogy Bale-nek nem erőssége a gyors rövid passzos játék? Na és? Egy ember a csapat felett állna? Ráadásul pont Ő?! A BL döntő elején is azt játszottuk, amit a spanyol szuperkupa meccseken. Az ívelgetést. Aztán szarban volt a csapat, így a BL döntőn átálltunk a gyors rövid passzokra (Marcelo és Isco segítségével), és ennek hála nyertünk. Ha a csapat érzi ezt, tudja ezt, és ezzel nyerni tudunk, akkor miért erőltessük az ívelgetést?! És senki ne mondja, hogy CR és Bale miatt, mert láthatóan ez a játék CR-nek sem ízlik. Bale meg általában eléggé esélytelen a spanyol csapatok ellen.

Pedig edzésen is állítólag a gyors rövid passzokat gyakorolják. Nem értem Ancelottit.
Ha esetleg Alonso elmegy, és Ancelottinak megint elölről kell összerakni a középpályát, remélhetőleg majd dolgozik a játék képén is.

Ja, igen, ha már úgy is hosszú lesz :mrgreen: , azt hiszem RMCF írta, hogy López után Arbeloa lesz a következő. Most valaki Alonsos hír után (bár szerintem maradni fog) meg azt írta, hogy valami baj van. Ami tény, hogy Ők kiálltak Mourinho mellett, de mit is mondott pont a portugál Pepéről? Az egyetlen baja, hogy van egy fiatal német/spanyol, aki jobb Nála és kiszorítja? Ja nem, hisz Varane francia. :hmmm:
Nem hiszem, hogy minden mögött összeesküvést kell látni. Arbeloa nem ápol már olyan jó viszonyt Casillasszal, de az is igaz, hogy nem is játszik túl jól, és ezért az újságok kikezdték, Carvajal már egyértelműen előtte van a rangsorban. Ha kezdő akar még lenni, akkor érthetőek ezek a pletykák. Alonso dettó, itt van a posztján Kroos, aki fiatal, a padra Illarramendi, aki szintén fiatal, és valószínűleg kevesebbet keres. Korábban voltak hírek, hogy nem akar a csapat terhére lenni, és ha igaz, amit a kommentátor mondott a meccsen, hogy az újságírók Őt is megtalálták, akkor Nála is érthető, hogy miért pletykálnak róla, még ha lehet, hogy alapja sincs a dolognak. :kivagyhe:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 120 regisztrált és 0 vendég