Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. január 9., kedd 14:50

ELSiete írta: @fredhermel: "It's up to Mbappé to take his phone and call Florentino Perez saying 'I want to come to Real Madrid'."

Ez amúgy ilyen egyszerű is lehetne...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 9., kedd 11:59

@fredhermel: "It's up to Mbappé to take his phone and call Florentino Perez saying 'I want to come to Real Madrid'."

JUST IN: Real Madrid have asked Alphonso Davies to NOT renew with Bayern. They are in regular contact with his agent.

Davies feels comfortable at Bayern but Real Madrid are pushing & a transfer is POSSIBLE! @Plettigoal
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2024. január 9., kedd 11:56

hehetheoriginal írta: én azt nem értem, hogy miért nem tesz senki semmit ez ellen.
ugyanez a politika is, bárki bármit megtehet, minden megy tovább, mintha mi sem történt volna.
Azért, mert zsebben van mindenki, arabok sem hülyék, gondolom azokkal kezdik a vesztegetést, akik tudnának tenni ellenük valamit..
Vagy arról tesznek, hogy a megfelelő emberek kerüljenek ezekbe a pozikba..
Aztán máris lehet menni tovább, végtelen pénz cheatcode náluk van, így könnyű játszani ezt a játékot.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 9., kedd 11:47

én azt nem értem, hogy miért nem tesz senki semmit ez ellen.
ugyanez a politika is, bárki bármit megtehet, minden megy tovább, mintha mi sem történt volna.
thereisonly1ronaldo

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 9., kedd 11:36

Kedvencem amúgy, hogy a VBnek 2022 decemberében vége lett. most megy ilyen TOTY szvazás a 2023as évről és Messi ott fog benne virítani, mert 2023ban vette át a bogyót egy gálán, mert más komolyabb teljesítményt nem igen nyújtott azóta :lol:

Komédia az egész még mindig :lol:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. január 9., kedd 11:08

hehetheoriginal írta:
Ferré egyébként 2023 januárjában távozott a France Footballtól, illetve a L’Équipe-től és Ribes utódjaként, a PSG sajtó- és médiakapcsolati igazgatójaként helyezkedett el.
ezt irtam az egyeb bajnoksagok topikba is, ez mi mar :lol: :lol:

de van ott olyan szösszenet is, hogy nem egy politikus kapott meccsjegyet, ezt azt.... :lol:

ez se rossz:
A sajtófőnöknek a belső levelezések alapján szoros kapcsolata volt az Aranylabda-szavazás szervezéséért felelős Ferrével, aki többek között teljes ellátású katari utazásokat kapott a párizsiaktól, miközben olyan France Football-cikkeket töröltetett, amelyek arról szóltak, hogy Nasszer Al-Kelaifi PSG-elnök illegálisan fizetett Javier Pastore 2011-es szerződtetése során.
és ez az ember uefa döntéshozó egyúttal :lol:
Korrupció a futballban?! Nahát, erre nem számítottam. :kalapos:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 9., kedd 10:58

Ferré egyébként 2023 januárjában távozott a France Footballtól, illetve a L’Équipe-től és Ribes utódjaként, a PSG sajtó- és médiakapcsolati igazgatójaként helyezkedett el.
ezt irtam az egyeb bajnoksagok topikba is, ez mi mar :lol: :lol:

de van ott olyan szösszenet is, hogy nem egy politikus kapott meccsjegyet, ezt azt.... :lol:

ez se rossz:
A sajtófőnöknek a belső levelezések alapján szoros kapcsolata volt az Aranylabda-szavazás szervezéséért felelős Ferrével, aki többek között teljes ellátású katari utazásokat kapott a párizsiaktól, miközben olyan France Football-cikkeket töröltetett, amelyek arról szóltak, hogy Nasszer Al-Kelaifi PSG-elnök illegálisan fizetett Javier Pastore 2011-es szerződtetése során.
és ez az ember uefa döntéshozó egyúttal :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. január 9., kedd 10:21

Realista24 írta: Pep elmondta, hogy ket Aranylabdat kene adni, egyet Haalandnak, egyet Messinek.
A PSG ezt nem egészen így gondolta:
https://www.nemzetisport.hu/francia_lab ... B-lE936Jvw
A Le Monde azt írja, hogy egy folyamatban lévő, 2022-ben indult jogi vizsgálat szerint a Paris Saint-Germain lobbizni akart, hogy Lionel Messié legyen az Aranylabda, ezért pedig a szavazást szervező France Football korábbi főszerkesztője, Pascal Ferré különböző juttatásokat kapott a klub vezetőségétől.

Ferré egyébként 2023 januárjában távozott a France Footballtól, illetve a L’Équipe-től és Ribes utódjaként, a PSG sajtó- és médiakapcsolati igazgatójaként helyezkedett el.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 9., kedd 9:58

realmadrid95 írta:
Realista24 írta:

Azert ez kicsit tulzo. Pep elmondta, hogy ket Aranylabdat kene adni, egyet Haalandnak, egyet Messinek. Aranylabdanal mar mar majdnem korrekt volt, de az olyan, hogy lecsereli, nehogy megdontse Messi rekordjat, mar gazosabb es talan hagy tusket a jatekosban.

Ahany ember, annyi ertemezes. Lehet az enyem nem allja meg a helyet, de nekem azt jelenti ez, hogy azert kell ket aranylabda, mert nala egyertelmuen Messi kapna. A “masodik” aranylabdan meg osztozzon a tobbi jatekos. Ezaltal Messit Haaland fele helyezte.

Nezzuk azt, hogy mondjuk en vagyok a fiatal Cr edzoje, ott all az aranylabda szavazasnal, kampanyolnom kellene mellette, erre a masik jatekost eltetem ezzel.

Persze siman lehet en ertem felre ezt a nyilatkozatot az elmult evekben tett megjegyzesei miatt.
Nincs semmi uj.
Uralkodni fonokoskodni akar a jatekosai felett, ereztetni mindig, hogy ki fogja a gyeplot.
En lehanynam, ha ilyen edzom lenne, anno mar gyerekkent se tudtam elviselni az ilyet, nemhogy meg felnott profi sportolokent, aki mar letett egysmast az asztalra...
Nem veletlen fullideg debruyne allandoan pl es ordit vele :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 9., kedd 9:49

Tovább lesz Haaland a city játékosa mint guardiola az edzője szerintem. Biztos szakmai és pénzügyi háttér, esély minden kupára, a legnézettebb bajnokságban és állítólag a legerősebben is.
Mindkettőre akkor sem lenne esélyünk ha Ők is és mi is akarnánk, egyszerűen nincs rá pénzünk és a védelem széleit is megkell erősíteni.
Haaland és MBappe egyébként totál más-más stílus és továbbra is úgy gondolom, hogy a francia sokkal jobban passzolna hozzánk. Viszont még egyszer nem ülhetünk 2 szék közé, az szakmailag olyan hiba lenne amit max egyszer lehet elnézni. Írom ezeket úgy, hogy szerintem az egész Haaland vonal légből kapott

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 9., kedd 9:41

Realista24 írta:
realmadrid95 írta:



Annyira azert nem erzi jol magat egyaltalan, mint gondolnank szerintem. Pep allandoan arrol beszelt tavaly, hogy eselye sincs Haalandnak az aranylabdara, kb hatba szurta ezzel. Iden is tobbszor hatterbe szoritotta ot a meccs vegi nyilatkozatoknal, kb az utolso szertarost is hamarabb megdicseri, mint ot. Miota a Citynel van, azota erezteti vele, hogy nelkulozheto a Citynek. Szerintem o az a tipusu jatekos, aki ezt nem igazan dijazza hosszutavon.
Azert ez kicsit tulzo. Pep elmondta, hogy ket Aranylabdat kene adni, egyet Haalandnak, egyet Messinek. Aranylabdanal mar mar majdnem korrekt volt, de az olyan, hogy lecsereli, nehogy megdontse Messi rekordjat, mar gazosabb es talan hagy tusket a jatekosban.

Ahany ember, annyi ertemezes. Lehet az enyem nem allja meg a helyet, de nekem azt jelenti ez, hogy azert kell ket aranylabda, mert nala egyertelmuen Messi kapna. A “masodik” aranylabdan meg osztozzon a tobbi jatekos. Ezaltal Messit Haaland fele helyezte.

Nezzuk azt, hogy mondjuk en vagyok a fiatal Cr edzoje, ott all az aranylabda szavazasnal, kampanyolnom kellene mellette, erre a masik jatekost eltetem ezzel.

Persze siman lehet en ertem felre ezt a nyilatkozatot az elmult evekben tett megjegyzesei miatt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 9., kedd 9:22

realmadrid95 írta:
ELSiete írta:

Plusz akkoriban a mezőny is sokkal erősebb volt.
Amúgy erdekes mód Haaland ügynöke is mindig kedvezően nyilatkozott a Realrol, sosem érezted rajtuk, hogy a bajszunkat húzogatják. Ettől függetlenül kizartnak tartom, hogy 1 év treble után raunt a Cityre, tele van ott is haverokkal, aranylabda is nagyon közel volt, az idei évben is nehezen lesz kihívójuk. Bár lehet úgy van vele, mint minden normalis focista, ott már elért mindent, ideje mozdulni az álmai otthonába.


Annyira azert nem erzi jol magat egyaltalan, mint gondolnank szerintem. Pep allandoan arrol beszelt tavaly, hogy eselye sincs Haalandnak az aranylabdara, kb hatba szurta ezzel. Iden is tobbszor hatterbe szoritotta ot a meccs vegi nyilatkozatoknal, kb az utolso szertarost is hamarabb megdicseri, mint ot. Miota a Citynel van, azota erezteti vele, hogy nelkulozheto a Citynek. Szerintem o az a tipusu jatekos, aki ezt nem igazan dijazza hosszutavon.
Azert ez kicsit tulzo. Pep elmondta, hogy ket Aranylabdat kene adni, egyet Haalandnak, egyet Messinek. Aranylabdanal mar mar majdnem korrekt volt, de az olyan, hogy lecsereli, nehogy megdontse Messi rekordjat, mar gazosabb es talan hagy tusket a jatekosban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 9., kedd 9:08

ELSiete írta:
ferni írta: Ja, csak itt mögöttük lenne egy elég fullos KP, meg papíron a Militao-Rüdiger-Courtois trió se gyengusz.

Elől konkrétan a jelenlegi top3 futkorászna, úgyse lesz ilyen de vicces lenne megnézni.

Ez lenne olyan komoly mint a Galaktikus éra bőven, sőt.
Plusz akkoriban a mezőny is sokkal erősebb volt.
Amúgy erdekes mód Haaland ügynöke is mindig kedvezően nyilatkozott a Realrol, sosem érezted rajtuk, hogy a bajszunkat húzogatják. Ettől függetlenül kizartnak tartom, hogy 1 év treble után raunt a Cityre, tele van ott is haverokkal, aranylabda is nagyon közel volt, az idei évben is nehezen lesz kihívójuk. Bár lehet úgy van vele, mint minden normalis focista, ott már elért mindent, ideje mozdulni az álmai otthonába.


Annyira azert nem erzi jol magat egyaltalan, mint gondolnank szerintem. Pep allandoan arrol beszelt tavaly, hogy eselye sincs Haalandnak az aranylabdara, kb hatba szurta ezzel. Iden is tobbszor hatterbe szoritotta ot a meccs vegi nyilatkozatoknal, kb az utolso szertarost is hamarabb megdicseri, mint ot. Miota a Citynel van, azota erezteti vele, hogy nelkulozheto a Citynek. Szerintem o az a tipusu jatekos, aki ezt nem igazan dijazza hosszutavon.

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 9., kedd 6:57

ferni írta: Ja, csak itt mögöttük lenne egy elég fullos KP, meg papíron a Militao-Rüdiger-Courtois trió se gyengusz.

Elől konkrétan a jelenlegi top3 futkorászna, úgyse lesz ilyen de vicces lenne megnézni.

Ez lenne olyan komoly mint a Galaktikus éra bőven, sőt.
Plusz akkoriban a mezőny is sokkal erősebb volt.
Amúgy erdekes mód Haaland ügynöke is mindig kedvezően nyilatkozott a Realrol, sosem érezted rajtuk, hogy a bajszunkat húzogatják. Ettől függetlenül kizartnak tartom, hogy 1 év treble után raunt a Cityre, tele van ott is haverokkal, aranylabda is nagyon közel volt, az idei évben is nehezen lesz kihívójuk. Bár lehet úgy van vele, mint minden normalis focista, ott már elért mindent, ideje mozdulni az álmai otthonába.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 9., kedd 5:27

illgner írta:
ferni írta: Bapi-Hali
---Beli---

Gusztustalan nagy cheat code lenne :lol:
Az nem olyan biztos. Annak idején a Raúl-Figo-Ronaldo-Zidane-Beckham összetételű Real sem tudott BL-t nyerni.
Nem véletlenül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 9., kedd 3:05

Ja, csak itt mögöttük lenne egy elég fullos KP, meg papíron a Militao-Rüdiger-Courtois trió se gyengusz.

Elől konkrétan a jelenlegi top3 futkorászna, úgyse lesz ilyen de vicces lenne megnézni.

Ez lenne olyan komoly mint a Galaktikus éra bőven, sőt.

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2024. január 9., kedd 2:32

ferni írta: Bapi-Hali
---Beli---

Gusztustalan nagy cheat code lenne :lol:
Az nem olyan biztos. Annak idején a Raúl-Figo-Ronaldo-Zidane-Beckham összetételű Real sem tudott BL-t nyerni.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 9., kedd 1:06

Bapi-Hali
---Beli---

Gusztustalan nagy cheat code lenne :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 9., kedd 0:57

Akkor hozni kell mindkettot :lol:
thereisonly1ronaldo

filatáska
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: filatáska » 2024. január 9., kedd 0:40

Bencze írta: AS szerint Haaland madridba akar igazolni es 109 millio dollarert kivasarolhato
Na, akkor most mi is meg tudnánk versenyeztetni a jelölteket, megnézném az egész sleppnek hogy tetszene a fordított szereposztás.
Egyébként Haaland nem érdemelne ilyen szituációt, meg amúgy is úriemberek klubja.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 218 regisztrált és 0 vendég