Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. július 6., csütörtök 15:02

Hivatalos insta torokul jelentette be? :lol: Ardat termeszetesen, nem a teknost
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bencze 2023. július 6., csütörtök 15:05-kor.

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. július 6., csütörtök 15:00

Ha egyszer majd aláír akkor a szerződés hosszára leszek kíváncsi, mert tuti nem 5-6 évre fog aláírni.
Majd ott meglátszik mennyire elkotelezett a klub iránt.
Ugye szarabb fizetésért. :lol:
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. július 6., csütörtök 14:55

cart írta: Es ha megegyeznek akkor mi lesz? Utana itt is kerni fogjak minden evben az emelest utana, meg vergodni fognak a tobb penzert minden nyaron onnantol.
Valoszinuleg. Majd ha megadjuk az azt jelenti,hogy megerdemli.
Ha nem,ugyis megy tovabb. Lefele van mindig.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. július 6., csütörtök 14:54

Es ha megegyeznek akkor mi lesz? Utana itt is kerni fogjak minden evben az emelest utana, meg vergodni fognak a tobb penzert minden nyaron onnantol.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. július 6., csütörtök 14:51

Sztem marad a török srác, jobboldalunk nincs, az se lepne meg, ha kezdő lenne szép lassan.

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. július 6., csütörtök 14:50

Pad'em írta:
Ugyan, megfognak egyezni.
Igen, pont ettől félünk / tartunk itt jó páran :D

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. július 6., csütörtök 14:48

H4xortól meg Realistától szeretnék kölcsönkérni pénzt, mert a pénz időértéke nem szerepel a szótárukban :)

1 forint ma nem ugyanazt éri mint 1 forint X év múlva. Akár befekteted, akár krumplit veszel belőle magadnak.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. július 6., csütörtök 14:47

Ez a torok srac sztem megy kolcsonbe egybol.
Mbappe meg jojjon most. Kell nagyon. Elore Bellinghamen kivul semmi erosites nincs.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. július 6., csütörtök 14:46

Azért tényleg nagyon pénzéhes család, nem is nagyon láttam még ilyen a futballtörténelemben. Amikor már így is kb euró milliárdosok, de azért még lehúznák a PSG-t úgy hogy már ott se játszik. :D Na nem mintha sajnálnám őket, csak ez a hozzáállás elég gáz.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 6., csütörtök 14:34

petiamadridista írta:
Pad'em írta: 🚨💣 PSG want 200M for Kylian Mbappé, and Mbappé wants to be paid for his 2023/24 season. Real Madrid are not willing to satisfy both, so one party will need to give in for the deal to go through. @RMCsport

Relevo azt írja, hogy az előszezon után derül ki, hogy kölcsön adjuk e Ardát vagy sem.

AS meg azt, hogy a jobbszélen fog játszani jövőre.

Na hát ez a baj. Ezt írta tegnap Csoki is meg én is.
Mbappé azt mondaná h oké tartsátok meg a lóvét fuckyou, akkor lehet ebből deal, de nem fogja ezt mondani. Ha elkezd lejárni a szerződés akkor meg akkora lóvét raknak elé az arabok h annak nem tud nemet mondani.
Ha meg bele is megy a dealbe a PSG akkor az 180-200 milkás átigazolási díj minimum. Szal ez így egyszerűen megszerezhetetlenül drága mulatság.
Ugyan, megfognak egyezni. Mbappe lemond egy kis lóvéról, a PSG megkapja a 180-200 millióját, és nem vesztik el ingyen, Perez meg végre bemutathatja az új Bernabeu ékkövét.

Kevesebb lesz itt a fizetése, de azt se felejtük el, hogy a Real névvel sokkal zsírosabb reklám szerződéseket köthet meg nagyobb szponzor dealeket. A pénzben nem mérhető egyéni díjakra exponenciálisan megnövő esélyeiről nem is beszélve. Nem véletlen az elmúlt 10 évben az aranylabdások felét mi adtuk, a másik meg Messi.

Ez az egész cécó gyanúsan centire meg van tervezve, onnan kezdve, hogy elment Benzema és Perez lenyilatkozta, hogy jövőre leigazolja.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. július 6., csütörtök 14:27

Srácnak 29meccse volt Rw poziban, 39 Am pozìciòban.
Ezek alapján simán használhatjuk jobb oldalon ès az sem baj, ha nem feltètlen Vini tìpusù vonalszèlső lesz belőle..

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 6., csütörtök 14:24

MorataMartin írta:
raul 4 ever írta: Szerintem így benne van a pakliban, hogy megy LV és Odriozola is. Mindkettő szintjét láttuk-tudjuk.

Ha marad a török srác az első keretben és ha szint, tuti hogy fog játszani. 20-ért pedig ha beválik, rablás. Alakul ez...
Egyébként nem azért, de akit nem adtunk kölcsön fiatal kora ellenére és itt maradtak az első csapatnál kb azok jártak jól. Most kifejezetten Vinire, Rodrygóra és Camavingára gondolok. Ők kaptak lehetőséget és összességében éltek vele. Na most a nagy kölcsön adások közül jártuk, hogy járt Renier, Ödegaard (legalább haszonnal adtuk el az Arsenalnak), Lunin, Kubo. Ha leigazoljuk maradjon csak az első csapatnál, maximum néha játszik a Castillában, de azért Vinire és Rodrygóra sem ezt votl a jellemző, aztán mindketten alapembereink lettek.
Igen, erre gondoltam, van rá bőven példa, hogy a jó fiatal sokat játszik-játszott.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. július 6., csütörtök 14:23

Yazid írta: Én örülök a gülernek, ami bármiféle változast hoz, de nem fog, carlonál nem. Nekem elegem van fedéből, brahimból lvből eleget láttam öket a jobbszélen kösz nem kell. Ha a srácnak szerencséje van rögtön kölcsön adjuk és lesz játéklehetősége vagy becopta a mesterrel egy évig és úgy járunk mint ödével
Brahim mit tett, hogy már most eleged van belőle? Az biztos, hogy eleget nem láthattad, mert kb összesen van 10-15 meccse a realban, az is 4 évvel ezelőtt 19 évesen.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 6., csütörtök 14:14

Ha van olyan jo a gyerek, akkor mehet rogton a kezdobe jobbra.
Az ilyen d-kategorias megoldasokbol, mint rodrigo vagy valverde eleg volt, akar jon pappe, akar nem, ideje lenne binicius oldalarol levenni egy kis terhet.
thereisonly1ronaldo

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. július 6., csütörtök 14:04

MorataMartin írta:
raul 4 ever írta: Szerintem így benne van a pakliban, hogy megy LV és Odriozola is. Mindkettő szintjét láttuk-tudjuk.

Ha marad a török srác az első keretben és ha szint, tuti hogy fog játszani. 20-ért pedig ha beválik, rablás. Alakul ez...
Egyébként nem azért, de akit nem adtunk kölcsön fiatal kora ellenére és itt maradtak az első csapatnál kb azok jártak jól. Most kifejezetten Vinire, Rodrygóra és Camavingára gondolok. Ők kaptak lehetőséget és összességében éltek vele. Na most a nagy kölcsön adások közül láttuk, hogy járt Renier, Ödegaard (legalább haszonnal adtuk el az Arsenalnak), Lunin, Kubo. Ha leigazoljuk maradjon csak az első csapatnál, maximum néha játszik a Castillában, de azért Vinire és Rodrygóra sem ezt votl a jellemző, aztán mindketten alapembereink lettek.

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. július 6., csütörtök 14:03

raul 4 ever írta: Szerintem így benne van a pakliban, hogy megy LV és Odriozola is. Mindkettő szintjét láttuk-tudjuk.

Ha marad a török srác az első keretben és ha szint, tuti hogy fog játszani. 20-ért pedig ha beválik, rablás. Alakul ez...
Egyébként nem azért, de akit nem adtunk kölcsön fiatal kora ellenére és itt maradtak az első csapatnál kb azok jártak jól. Most kifejezetten Vinire, Rodrygóra és Camavingára gondolok. Ők kaptak lehetőséget és összességében éltek vele. Na most a nagy kölcsön adások közül jártuk, hogy járt Renier, Ödegaard (legalább haszonnal adtuk el az Arsenalnak), Lunin, Kubo. Ha leigazoljuk maradjon csak az első csapatnál, maximum néha játszik a Castillában, de azért Vinire és Rodrygóra sem ezt votl a jellemző, aztán mindketten alapembereink lettek.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 6., csütörtök 13:58

Szerintem így benne van a pakliban, hogy megy LV és Odriozola is. Mindkettő szintjét láttuk-tudjuk.

Ha marad a török srác az első keretben és ha szint, tuti hogy fog játszani. 20-ért pedig ha beválik, rablás. Alakul ez...
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. július 6., csütörtök 13:52

Én örülök a gülernek, ami bármiféle változast hoz, de nem fog, carlonál nem. Nekem elegem van fedéből, brahimból lvből eleget láttam öket a jobbszélen kösz nem kell. Ha a srácnak szerencséje van rögtön kölcsön adjuk és lesz játéklehetősége vagy becopta a mesterrel egy évig és úgy járunk mint ödével

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2023. július 6., csütörtök 13:45

Nem tudom elképzelni, hogy létezik olyan opció az arabnál, hogy ingyen. Egyszerűen nincs. Vagy idén perkálunk, vagy jövőre, de én már elengedtem ezt a huzavonát.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. július 6., csütörtök 13:37

Real Madrid have booked medical tests for Arda Güler — formal step to confirm the new imminent signing. ⚪️🇹🇷

Turkish 2005 born gem, expected in Madrid later today with documents and contract being prepared.

Here we go, confirmed. ✅✨


Üdv a csapatban. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég