Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 31., szombat 12:22

Csabi írta:engem konkrétan olyan jóllakottsággal töltött el a BL, hogy a vb-t nagy ívben lefosom. de persze, legyen címvédés!!!!! :salute:
+1 mondjuk engem amúgy se szokott igazán érdekelni a vb, egy válogatottnak nem tudok szurkolni hacsak nem a saját nemzetem... 1-2 Realos-nak szorítok+ ne legyen sérülés, a többi nem nagyon izgat...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 31., szombat 12:18

engem konkrétan olyan jóllakottsággal töltött el a BL, hogy a vb-t nagy ívben lefosom. de persze, legyen címvédés!!!!! :salute:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2014. május 31., szombat 12:18

Ti higy láttátok Vidal y Pogba játékát ellenünk. Azért így kérdem, mert én nem követtem évközben a seria a-t. Csak rom7ooo összeállításai tudnak nekem adni némi összegzést róluk, ezért nem vágom, hogy konstans mit hoztak le egész évben. Ellenünk láttam,hogy Pogba kis túlzással tarthatatlan volt. Mindenütt feltűnt, szinte elválaszthatatlan volt a labdától, jól tartotta, fedezte, játszotta meg. Szépeket löbbölt stb.. Llorente gólja is az ő nevéhez fűződik, illetve idgenben is róla kaptuk a 11est....nemvolt rossz na....

Vidalra ugy emlékszem vissza, hogy nagyon görcsösen játszott végig. Agresszíven. Sok akarásának nyögés lett a vége. Úgy emlékszem ki is kellett volna szórni egy tiszta piroslappal, valakit csúnyán lerendezett a vonal mellett. Vissza kéne nézni a meccsett, lehet, hogy rosszul mondom. Meg a vakondokat is le akarta mészárolni. Nekem ezeken a meccseken Pogba jobban adta. Ellenünk, eu legjobb csapata ellen sztem a francia jobban játszott, ami a támadásokat illeti. Védekezésre Vidal abszolút veri a franciát, ez sztem mindenkinek világos, bár azért ez ellen a beton kp ellen is tudtunk azért szervezkedni, de uralni a játékot nem. A legjobb lenne mindkettőjüket hozni, de egy lesz belőle. Szerintem borítékolhato, hogy valamelyikük itt köt ki. Már tavaly is Pogba mellett voltam, most is, viszont dillemmázok azért. Nem egyértelmű ez. Sok mindent kell itt nézni, kezdve az életkortól, a jellemig mindent. Anyagilag egy vagyon lesz, de majd Perez.....ahogy szokta. Vidal kész van. Nem.lutri, tudjul mit képvisel, mit, hogy játszik. Előrelépés garantálva. Pogba a jövő embere. Egy állat. Ultratechnikás, tökéletes fizikum. Aza brutál néger kp s , akit évek óta akar itt mindenki. A lutri az, hogy ösztönözhető e, alakítható e, mert pofából sajnos nincs hiány, és a posztja is más lenne...Ha igen, akkor 12 évig no.1 ember szaladgálna a kp n, mert előbb utóbb ez a gyerek lesz az alfa es omega......
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 31., szombat 12:09

Matt009 írta:
Florentino Pérez, a Real Madrid elnöke: “Múlt szombat óta a játékosok és az edzői stáb a Real Madrid történelmének része lett, hála a tehetségeknek és annak, hogy a végsőkig kitartottak és hittek a győzelemben. Most eljött az ideje, hogy új célokat tűzzűnk ki magunk elé, ilyen például a Tizenegyedik”. Forrás: Madridom.hu
Azért nem csalódtam az elnökünkben. :D Vártam egy ilyen nyilatkozatot valamikor, de úgy gondoltam, hogy talán a VB végéig vár ezzel a tölténnyel. Mindegy, előre hát a tizenegyedikért. (De kibaszottul furcsa és jó érzés ezt leírni.) :mrgreen:
És milyen hülyén hangzik :lol: :lol:
Előre a címvédésért!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 31., szombat 12:08

Elhappoltuk Di Stefanot??? :roll:
Luís Enriquet meg tőlünk happolta el a barca...









(szerencsére :mrgreen: :lol: )
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 31., szombat 12:04

Florentino Pérez, a Real Madrid elnöke: “Múlt szombat óta a játékosok és az edzői stáb a Real Madrid történelmének része lett, hála a tehetségeknek és annak, hogy a végsőkig kitartottak és hittek a győzelemben. Most eljött az ideje, hogy új célokat tűzzűnk ki magunk elé, ilyen például a Tizenegyedik”. Forrás: Madridom.hu
Azért nem csalódtam az elnökünkben. :D Vártam egy ilyen nyilatkozatot valamikor, de úgy gondoltam, hogy talán a VB végéig vár ezzel a tölténnyel. Mindegy, előre hát a tizenegyedikért. (De kibaszottul furcsa és jó érzés ezt leírni.) :mrgreen:

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. május 31., szombat 11:45

Realista24 írta:Marotta megmondta, Pogba nem eladó, a jovo csapatának alapja, Vidalt pedig nem akarjak eladni, addig marad, ameddig szeretne.
Erezni a különbséget.
Én azt se bánnám, ha Vidal jönne.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. május 31., szombat 11:45

tubatibi írta:
Benzema: “Pogba egy fiatal játékos, aki egy erős csapatban játszik. Meccsről-meccsre jobb lesz, és magasabb szintre tör. Szeretném ha a Real Madridba jönne és csapattársak lehetnénk.” Forrás: Madridom.hu
Nekem ebből a nyilatkozatból az jön le, hogy márpedig Karim maradni fog, ami nagyon helyes. Nem oda kell nekünk igazolni elsősorban. :)
Jöjjön valami rutinosabb róka, esetleg egy más típusú csatár Benzin mögé és jól is vagyunk. Drogba neve vajon nem fog felröppenni? Mondjuk neki meg elvileg kumma sok a fizetése, de én még mindig elnézném itt a padról beszállva, mondjuk egy Adebayornak is tudnék még örülni, esetleg még Mandzukic.

Remélem Benzema és Varane telebeszéli a fejét Pogbának és a VB után, a torna legjobbjának választva hivatalosan bejelentjük. :mrgreen:
A hírek szerint (több lap szerint is) hétfőn tárgyalnak Perezék a Juvéval, főként Morata átigazolásáról, de szinte biztos, hogy a két négerről is szó lesz.
Én megcsókolnám az első embert, akivel találkozok, ha hétfő este azt olvasnám, hogy Pogba Real Madrid új játékosa. A játékos vételára 55 millió euró-ha lehet még kevesebb + Morata visszavásáréási opcióval.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 31., szombat 11:44

Marotta megmondta, Pogba nem eladó, a jovo csapatának alapja, Vidalt pedig nem akarjak eladni, addig marad, ameddig szeretne.
Erezni a különbséget.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. május 31., szombat 11:36

Benzema: “Pogba egy fiatal játékos, aki egy erős csapatban játszik. Meccsről-meccsre jobb lesz, és magasabb szintre tör. Szeretném ha a Real Madridba jönne és csapattársak lehetnénk.” Forrás: Madridom.hu
Nekem ebből a nyilatkozatból az jön le, hogy márpedig Karim maradni fog, ami nagyon helyes. Nem oda kell nekünk igazolni elsősorban. :)
Jöjjön valami rutinosabb róka, esetleg egy más típusú csatár Benzin mögé és jól is vagyunk. Drogba neve vajon nem fog felröppenni? Mondjuk neki meg elvileg kumma sok a fizetése, de én még mindig elnézném itt a padról beszállva, mondjuk egy Adebayornak is tudnék még örülni, esetleg még Mandzukic.

Remélem Benzema és Varane telebeszéli a fejét Pogbának és a VB után, a torna legjobbjának választva hivatalosan bejelentjük. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. május 31., szombat 11:32

A katalán Mundo Deportivo arról számol be, hogy Higuaín jövőre ismét visszatérhet Spanyolországba, ám nem a Real Madridba, hanem az ősi rivális Barcelona csapatába! A katalán lap szerint a Barcelona vezetősége minden áron új 9-est akar igazolni a csapatba, és bár Agüero az elsőszámú jelölt, amennyiben nem tudnák megvenni, úgy honfitársa lenne a második célpont. Forrás: Madridom.hu
jujujuj :lol: :lol: :lol:

koke, higuain... a barca úgy érzem hiányolja az európa ligát a vitrinből :lol:

khedira még tökéletesen passzolna ebbe a tervükbe, igazán átengedhetnénk nekik, fabregast meg busquetset oda-vissza veri úgy is :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 31., szombat 11:27

Carlo Perezre bízta a csatatposztot? :lol:
Eddig ért valamit a hír :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 31., szombat 11:27

khedira. :'(

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 31., szombat 11:26

Siqueira, Moreno, Rodriguez, akikkel Coentrao helyét fel kellene tölteni, ha lépne. Moreno meg Rodriguez biztosan drágább lenne, de szerintem jobbak is a brazilnál, ami azért nem is baj, mert Marcelo mostanában sérülékeny és a formája sem volt túlságosan meggyőző egész évben. Mondjuk a svájci nem biztos, hogy eljönne másodhegedűs szerepbe. Ő annál már jobb, talán beférne mindenhova.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. május 31., szombat 11:17

Csak Cole neve ne merülne fel :lol:

Egyértelmű, ha távozik a két hátvédünk, akkor pótolni kell őket. Neveket nem tudok mondani, hogy kikkel, de annyi biztos, hogy nem a Cole gyerekkel... Casemiro, ha megy, akkor kell a helyére valaki, nem kell nagy név, de kell az ember, hogy meglegyünk. Pogba mindenképpen kell! Csatárposztra meg vagy Bony vagy Mandzukic.

Úgy gondolom, hogy nem lesz agyatlan a vezetőség, és jól fogunk igazolni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 31., szombat 11:13

attareal írta:
Az El Confidencial szerint Pérez, Ancelotti és Sánchez tegnapi vacsoráján a következő nevek merültek fel: Casillas és Diego López maradnak Madridban; ha Arbeloa vagy Coentrao távozna, akkor De Sciglio vagy A. Cole lehet a célpont; a középpályán Illarra marad, Casemiro kölcsönbe megy, Khedira és Di María hosszabbít, és Kroos vagy Pogba érkezhet. Ancelotti a csatárposztot illetően az elnökre bízta a döntést: nem bánná, ha maradna Benzema, de örülne egy nagy igazolásnak is.
Nem kell itt nekünk irogatni, hogy kit, hogyan hozzunk, ha ott fönt végre normálisan gondolkodnak. :salute: :salute:
Azért BL győzelem után könnyebb józanabbul gondolkodni. :)

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. május 31., szombat 10:55

Az El Confidencial szerint Pérez, Ancelotti és Sánchez tegnapi vacsoráján a következő nevek merültek fel: Casillas és Diego López maradnak Madridban; ha Arbeloa vagy Coentrao távozna, akkor De Sciglio vagy A. Cole lehet a célpont; a középpályán Illarra marad, Casemiro kölcsönbe megy, Khedira és Di María hosszabbít, és Kroos vagy Pogba érkezhet. Ancelotti a csatárposztot illetően az elnökre bízta a döntést: nem bánná, ha maradna Benzema, de örülne egy nagy igazolásnak is.
Nem kell itt nekünk irogatni, hogy kit, hogyan hozzunk, ha ott fönt végre normálisan gondolkodnak. :salute: :salute:
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. május 31., szombat 10:48

egy jobb ősszel DM és Ramos is simán CR előtt lennének...nálam legalább is

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 31., szombat 10:44

CR megkapta a kis voksomat. Véleményem szerint DM-nek lenne itt a helye, de még így is CR-é volt a legjobb szezon a felsorolt játékosokból, úgyhogy még klub hovatartozás nélkül is ő érdemelné meg innen. De, hogy Ribery jelenleg mit keres itt, azt valóban nem tudom. Messi helyét sem értem azon felül, hogy ő maga Messi...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. május 31., szombat 10:19

ha csak rajongói táborról szól akkor CR nyerne simán, ha teljesítményről akkor is...de ugye vannak akik Messi a király módban inkább Suarezre nyomnak csak hogy ne CR nyerjen


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég