Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 24., kedd 10:45

Géci írta:Perezből azért nézem ki, hogy hegyezi Falcaora, mert az árához képest nem rossz a marketingje a kolumbiainak... :D
és akkor mi lenne a marketing szövege annak ha CR és Suarez egy csapatban lenne? :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 24., kedd 10:38

Perezből azért nézem ki, hogy hegyezi Falcaora, mert az árához képest nem rossz a marketingje a kolumbiainak... :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62861
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 24., kedd 10:27

Voltak olyan hírek, hogy szabadulnának Falcaotól, inkább eladják 20 millió bukóval, minthogy fizessék a nettó 14 milliót neki évente, ami bruttóban most éppen nem tudom mennyi, mert Monacóban más az adózás, mint a franciáknál, de ha jól tudom, pont azért mert ott játszanak megszívatták őket valahogy.
35-45 körül lehet az ára véleményem szerint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 24., kedd 10:26

besteve7 írta:
Géci írta:alcaot simán el tudom képzelni, hogy hozzuk. Bár Carló nem éppen ezt nyilatkozta, csatár pótlás terén emlékeim szerint...
Egy dolog, hogy Carlo mit akar, de ha Perez akarja és tudja is hozni, akkor itt lesz, az olasz mester majd megoldja a szerepeltetésüket :)
Az régen rossz ha az jön akit Perez mond és nem az akit Carló...

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2014. június 24., kedd 10:24

60-ért ment oda...Meg nettó tízenvalahány milliós fizetésért.
Uhh, az rideg akkor kicsit.

Itt biztos nem lenne ilyen fizuja, gondolom 8-9 millió nettó a plafon, de azzal kiegyezne szerintem, valóban nem vele lenne nehéz dűlőre jutni.

Hiába milleres a monacoi tulaj, azért egy év után nem akar szerintem több tíz millió eurot bukni egy játékoson. Remélem Perez nem akar nagy zsetont fizetni érte, annak ellenére, hogy csípem Falcaot.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. június 24., kedd 10:19

Szerintem Falcao sem 25-30 millió. Tavaly mennyiért ment oda? 40? Nem hiszem, hogy az alatt elengednék, sérülés ide vagy oda. Max. ha nagyon hisztizik a kolumbiai.
60-ért ment oda...Meg nettó tízenvalahány milliós fizetésért. Szerintem pont ez a hisztizés esete van, ráadásul azért a franciáknál nem is termelt annyira, komoly sérülés is itt van. De persze ki tudja.

Azt elhiszem, hogy Falcao jönne, ennyi idő alatt már rájöhetett, hogy ez a Monaco várhatóan nem lesz még tényező pár éven belül, ki tudja, hogy utána lesz-e valaha. Gondolom meg is tudnánk egyezni is vele, talán meg is történt, ahogy a hírekben van. Csak nem a játékos a necces ugye, ahogy Suarez esetén sem, hanem a klubjuk.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. június 24., kedd 9:55

Géci írta:alcaot simán el tudom képzelni, hogy hozzuk. Bár Carló nem éppen ezt nyilatkozta, csatár pótlás terén emlékeim szerint...
Egy dolog, hogy Carlo mit akar, de ha Perez akarja és tudja is hozni, akkor itt lesz, az olasz mester majd megoldja a szerepeltetésüket :)

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. június 24., kedd 9:54

Valahogy nem tudok bízni a térdében, elülső keresztszalag.
Pepének is elvolt szakadva a térde például aztán szerencsére nincs gondd vele.Legalábbis én így tudom.
Ha meg végig tudna tolni egy egész előszezont akkor szerintem nem lenne gondd vele.Ráadásul ő másban jó mint Benzema.Két különböző ember előre.
Én Falcaot hoznám.Szerintem jó lenne itt.
Minek Suarez?Ki ülne a padon?
Ráadásul még rengetegbe is kerülne.
Inkább a kp-ra hozzanak egy vagy két embert Suarez árából.
Szerintem.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 24., kedd 9:44

Az lesz mint tavaly. Siránkozni fog, hogy menni akar, de senki nem teszi le érte azt a lóvét. Esetleg a barca ad érte egy Sanchezt + 50milla + 2bari meccs :mrgreen:
Falcaot simán el tudom képzelni, hogy hozzuk. Bár Carló nem éppen ezt nyilatkozta, csatár pótlás terén emlékeim szerint...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62861
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 24., kedd 9:23

Van kivásárlási ára, de több, mint 65 millió font.
Ergó ő sem tudja, hogy van-e vagy nincs. Egy kivásárlási ár, ha van, azt tudni pontosan.
Annó Bale-nél is ment, hogy ennyi meg annyi a kivásárlási ára...Suarez egyszerűen nem eladó státuszban van, de ha valaki nagyon erőszakos, akkor egye-fene alapon 90-100 millióért át is engedik.Én így látom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2014. június 24., kedd 9:22

Szerintem Falcao sem 25-30 millió. Tavaly mennyiért ment oda? 40? Nem hiszem, hogy az alatt elengednék, sérülés ide vagy oda. Max. ha nagyon hisztizik a kolumbiai.

Egyébként már nem is kellene. Benzema tökéletesen passzol a gépezetbe. A világtalan Morata helyére kell egy fiatal (ha Perez valóban nem akar 30 fölötti játékost), illetve Jesé sérülése miatt egy univerzális játékos előre. A prioritás továbbra is egy top középpályás.
No, akkor picit több, mint 65 millió font, de gondolom az már a hozható ára. :)
Szerintem ezt csak angol firkászok találgatják. Lehet, hogy csak így ment bele szerződéshosszabbításba, de szerintem nem raktak bele kivásárlási árat, vagy ha igen, akkor magasabbat. Végig azt hangoztatták, hogy Bale-nél jobb, többet ér, így inkább 100 millió euronak megfelelő összeget hinnék el inkább.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 24., kedd 9:18

Realista24 írta:
tubatibi írta:Suárez kivásárlási ára 65 millió font, átszámítva kb 81-82millió euró.
Gondolom a Liverpool csak úgy engedné el, ha ezt leraknánk nekik az asztalra. :hmmm:

Ellenben Falcao azért bőven hozható 25-30 millió között, főleg egy ilyen sérülés után. :) Nem vagyok orvos, úgyhogy nem tudom, hogy ez a sérülés mennyire befolyásolja, valaki felvilágosíthatna, hogy pontosan ez micsoda. Esetleg melyik játékosnak volt hasonló sérülése, stb.. :)
Jesé,Bale,CR7,Benzema,Falcao azért nem néz ki olyan rosszul. :)
Suareznek továbbra sincs kivásárlási ára szerintem. Ha lenne, már régen megerősítették volna, hogy csak azért engedik el, ahogy annó Cavani esetében is mondjuk.
Pool-os kolléga írta ide a fórumra, hogy van neki és az 65 millió font körül mozog. Tette ezt pár napja. :)
Meg is van:
sucre írta:Na kicsi Suarez update:
Liverpoolnál biztosak benne, hogy maradni fog. Boldogan hagyta el a klubot, és eddig semmi jele nem volt, hogy el szeretne menni. Elvileg a két spanyol nagycsapat is érdeklődik, de még nem ajánlottak érte. Van kivásárlási ára, de több, mint 65 millió font.
No, akkor picit több, mint 65 millió font, de gondolom az már a hozható ára. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62861
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 24., kedd 9:12

tubatibi írta:Suárez kivásárlási ára 65 millió font, átszámítva kb 81-82millió euró.
Gondolom a Liverpool csak úgy engedné el, ha ezt leraknánk nekik az asztalra. :hmmm:

Ellenben Falcao azért bőven hozható 25-30 millió között, főleg egy ilyen sérülés után. :) Nem vagyok orvos, úgyhogy nem tudom, hogy ez a sérülés mennyire befolyásolja, valaki felvilágosíthatna, hogy pontosan ez micsoda. Esetleg melyik játékosnak volt hasonló sérülése, stb.. :)
Jesé,Bale,CR7,Benzema,Falcao azért nem néz ki olyan rosszul. :)
Suareznek továbbra sincs kivásárlási ára szerintem. Ha lenne, már régen megerősítették volna, hogy csak azért engedik el, ahogy annó Cavani esetében is mondjuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 24., kedd 9:07

Suárez kivásárlási ára 65 millió font, átszámítva kb 81-82millió euró.
Gondolom a Liverpool csak úgy engedné el, ha ezt leraknánk nekik az asztalra. :hmmm:

Ellenben Falcao azért bőven hozható 25-30 millió között, főleg egy ilyen sérülés után. :) Nem vagyok orvos, úgyhogy nem tudom, hogy ez a sérülés mennyire befolyásolja, valaki felvilágosíthatna, hogy pontosan ez micsoda. Esetleg melyik játékosnak volt hasonló sérülése, stb.. :)
Jesé,Bale,CR7,Benzema,Falcao azért nem néz ki olyan rosszul. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. június 24., kedd 9:03

wZoLee7 írta:Ha Khedira fog mögöttük kolbászolni akkor majdnem mind1 ki jön előre...
Biztos,hogy lesz minőségi igazolás a középpályára emiatt nem kell aggódni szerintem.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 24., kedd 8:56

Ha Khedira fog mögöttük kolbászolni akkor majdnem mind1 ki jön előre...

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. június 24., kedd 8:43

Falcao-t biztos jóval olcsóbban lehet megszerezni,mint Suarez-t egy ilyen sérülés után nem kérhetnek érte 60-70 milliókat Monacóban. Vagyis kérni kérhetnek csak annyit nem kapnak.
Ha Falcaot meg lehet szerezni 30-40 körül, Suarez meg 70-80 körül van akkor jöjjön inkább előbbi,annyival nem jobb az uruguayi,hogy 2-szer annyit fizessünk érte. Persze csak akkor,ha a sérüléséből gond nélkül fel tud épülni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62861
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 24., kedd 8:41

tubatibi írta:Egyébként most Falcao sérülése, hogy áll? Az előszezont eltudja kezdeni? :hmmm:
Azt írják, hogy teljesen rendben van. Január 22-én szenvedett sérülést, három nappal később műtötték és ugye nem vállalta a vb-t, mert nem akart kockáztatni (vagy közel sem volt egészséges)...nem tudom. Árfüggő nálam, hogy hoznám-e vagy sem. Egyébként elvileg a Chelsea, a City, a Pool és a Tottenham vitte volna a lap szerint.

Valahogy nem tudok bízni a térdében, elülső keresztszalag. :hmmm:
Ez a baj, hogy jelenleg egyikre sincs szükség...
Morata - Suarez/Falcao? :shifty: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. június 24., kedd 8:39

Realista24 írta:Igazából el tudom képzelni, hogy mind a kettővel megállapodtunk, és amelyiket ár/érték arányban jobban meg tudunk szerezni, az fog jönni. (mondjuk kell az erős pad :lol: )
Ez a baj, hogy jelenleg egyikre sincs szükség...

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 24., kedd 8:35

Egyébként most Falcao sérülése, hogy áll? Az előszezont eltudja kezdeni? :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég