Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 23., szombat 13:00

Realista24 írta:
h3x0r írta:
A VB-n top szintet hozott, a Juveban is magas szinten jatszott, a MU-ban is voltak jo honapjai. A gond az, hogy a MU-ban nem tud tartosan igy jatszani. Ami nem is lenne annyira nagy gond, de tenyleg egy 100 millios kozeppalyast nezegetunk, mikozben 3 ev alatt 3 tamadot kell igazoljunk a kezdobe?
Mondjuk még csak hír sincs róla, szóval nem értem miért írod hogy nézegetjük.
Marmint mi, forumon :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 23., szombat 12:34

Remy írta: Mert érdemben semmi, de tényleg semmi pozitív dolgot nem láttam a csapat körül nyár óta. Pofázás az megy szépen, de semmi nem történik.

Kicsit kiégtem, sorry. És nem, továbbra is magas ívből szarok arra, hogy esetleg nem nyerünk semmit idén.
Épül a szép stadion, ez elég pozitív :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 23., szombat 12:19

Mert érdemben semmi, de tényleg semmi pozitív dolgot nem láttam a csapat körül nyár óta. Pofázás az megy szépen, de semmi nem történik.

Kicsit kiégtem, sorry. És nem, továbbra is magas ívből szarok arra, hogy esetleg nem nyerünk semmit idén.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 12:15

Remy írta: Dehogy jön. Úriemberek klubja vagyunk. Előbb adjuk oda ingyen nekik, minthogy komolyabb lépéseket tegyünk, ha szar van a palacsintában.

Igazából ott tartunk, hogy mindenki rajtunk tud röhögni. Vagy ezért vagy azért.
De amúgy neked mi bajod? Miért jó csak a negatív híreket elhinni?

Két napja erről írnak, hogy vagy pénz vagy lépéseket teszünk, erre benyomsz egy ilyet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 23., szombat 12:11

Dehogy jön. Úriemberek klubja vagyunk. Előbb adjuk oda ingyen nekik, minthogy komolyabb lépéseket tegyünk, ha szar van a palacsintában.

Igazából ott tartunk, hogy mindenki rajtunk tud röhögni. Vagy ezért vagy azért.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 23., szombat 12:07

Realista24 írta:
wZoLee7 írta: Hát elég érdekes lenne ha Hakimi visszatérne, ugyan úgy semmi esélyét nem látom, mert az inter drukker ismerőseim szerint elég jó a srác és valszeg inkább eladnak mást és kifizetik
A következő tíz napban?
hát, meglátjuk, de nagyon meglepődnék ha visszakerülne. egy biztos, perceket kapna eleget, mert ha nem is védőként akkor lehet támadóként tolnánk :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. január 23., szombat 12:01

Bappe a múltkor nem akart jönni mert nem fért be a kezdőbe, most meg azért nem jön mert túl gyenge a csapat.

:lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 11:58

Vagy csak a cikk írója is hasonlóan látja mint mi, ugyanúgy leirja csak nem egy fórumba :kalapos:
És így hitelesebbnek tűnik hogy odair egy forrást.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 23., szombat 11:56

Realista24 írta: Sources close to Wilfried Mbappé have told @diarioas that Kylian is willing to accept a lower salary to join Real Madrid, but he's also having doubts and isn't fully convinced by Madrid's project. He wants guarantees about a project, not more money. #rmalive
Amikor már Mbappé is fosik, hogy a mester megrohasztja a padon Asensio meg LV mögött, akkor az már ciki :mrgreen:

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kera » 2021. január 23., szombat 11:52

ArjenMagicRobben írta:
Realista24 írta: Sources close to Wilfried Mbappé have told @diarioas that Kylian is willing to accept a lower salary to join Real Madrid, but he's also having doubts and isn't fully convinced by Madrid's project. He wants guarantees about a project, not more money. #rmalive
Na ez a baj, Zizou lehet akármekkora név de a vak is látja, hogy nem tart sehova ez a projekt vele. Melyik top játékos kívánkozna ebbe a foshalmazba ami nálunk folyik?
Na, én meg pont fordítva gondoltam. Zidane a nagy húzó név, még akkor is, ha most nem az igazi a forma és van pár megkérdőjelezhető döntése, de Bappénak ő a példaképe, nem esetleg egy argentin másodosztályú edző aki ha úgy adódik éppen beeshet ZZ helyére.
Na meg ha igazán ambiciózus Kylian akkor ő lesz az aki kihúzza a csapatot és nem azt mondja, mint Ase, hogy háde vannak idősebbek, na majd ők...

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2021. január 23., szombat 11:45

Realista24 írta: Sources close to Wilfried Mbappé have told @diarioas that Kylian is willing to accept a lower salary to join Real Madrid, but he's also having doubts and isn't fully convinced by Madrid's project. He wants guarantees about a project, not more money. #rmalive
Na ez a baj, Zizou lehet akármekkora név de a vak is látja, hogy nem tart sehova ez a projekt vele. Melyik top játékos kívánkozna ebbe a foshalmazba ami nálunk folyik?
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 11:40

Sources close to Wilfried Mbappé have told @diarioas that Kylian is willing to accept a lower salary to join Real Madrid, but he's also having doubts and isn't fully convinced by Madrid's project. He wants guarantees about a project, not more money. #rmalive
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 11:39

wZoLee7 írta: Hát elég érdekes lenne ha Hakimi visszatérne, ugyan úgy semmi esélyét nem látom, mert az inter drukker ismerőseim szerint elég jó a srác és valszeg inkább eladnak mást és kifizetik
A következő tíz napban?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. január 23., szombat 11:38

dehát én nem is értem, h ezt h gondolja az inter
eladtuk mert kellett a della, erre nyilvan ezt is mi szopjuk meg a legjobban se jatékos, se pénz. :lol:
Bettoni: “A csapat tele van energiával”
kíváncsi vagyok, h hol vezeti le a csapat, me h nem a meccseken az is biztos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Toti 2021. január 23., szombat 11:39-kor.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 23., szombat 11:33

Hát elég érdekes lenne ha Hakimi visszatérne, ugyan úgy semmi esélyét nem látom, mert az inter drukker ismerőseim szerint elég jó a srác és valszeg inkább eladnak mást és kifizetik

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 23., szombat 11:19

Azt lehet tudni hogy meddig van Reguilonra opcionk?

Ez a Hakimi ugy meg egy rossz vicc. :lol:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 11:16

Pár szösszenet:

The option of Reguilon to replace Marcelo is ruled out at the moment, because the Spaniard will cost the club 45m€. Miguel Gutiérrez and Fran García are the options being considered to replace Marcelo in the squad. [@marca]

There is talk of Marcelo's departure from Madrid in the summer. There are two names being considered to fill the hole Marcelo will leave; on loan Fran Garcia and Miguel Gutierrez. The option of Reguilon is not on the table for now. @jfelixdiaz via @marca

Erősödnek a visszakérjük Hakimit hírek. Mondjuk ennek szerintem esélye nincs, bár közölték velük, fizettek vagy jön vissza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 10:58

h3x0r írta:
illgner írta:

Addig jó a Realnak, amíg Pogba nem fog itt játszani. Életében nem volt egymás után két jó meccse. Bár a Juvéban lehetett, mert ott nem nagyon láttam játszani. De azóta elmúlt lassan 5 év, és semmit sem fejlődött, pedig ő is közeledik a 30-hoz.
A VB-n top szintet hozott, a Juveban is magas szinten jatszott, a MU-ban is voltak jo honapjai. A gond az, hogy a MU-ban nem tud tartosan igy jatszani. Ami nem is lenne annyira nagy gond, de tenyleg egy 100 millios kozeppalyast nezegetunk, mikozben 3 ev alatt 3 tamadot kell igazoljunk a kezdobe?
Mondjuk még csak hír sincs róla, szóval nem értem miért írod hogy nézegetjük.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 23., szombat 10:54

illgner írta:
Anthony írta: Hát ő is kebabos approved igazolás, mint Pogba és társai.
Ergo sosem fog itt játszani :lol:
Addig jó a Realnak, amíg Pogba nem fog itt játszani. Életében nem volt egymás után két jó meccse. Bár a Juvéban lehetett, mert ott nem nagyon láttam játszani. De azóta elmúlt lassan 5 év, és semmit sem fejlődött, pedig ő is közeledik a 30-hoz.
A VB-n top szintet hozott, a Juveban is magas szinten jatszott, a MU-ban is voltak jo honapjai. A gond az, hogy a MU-ban nem tud tartosan igy jatszani. Ami nem is lenne annyira nagy gond, de tenyleg egy 100 millios kozeppalyast nezegetunk, mikozben 3 ev alatt 3 tamadot kell igazoljunk a kezdobe?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 10:43

illgner írta: Haaland a nyáron még nem hozható el kivásárlási áron, ami állítólag 75 millió, és 2022-ben érvényesíthető. Szóval jelenleg 150 millió alatt egészen biztosan nem adná a Dortmund, ha egy Dembeléért elkértek jó 100 milliót, aki sehol nem volt hozzá képest sem számokban, sem pedig hype-ben.
A 75 millió továbbra is csak egy gentlemen agreement, hogy az a minimum, amiért elengedi a Dortmund. Raiola annak fogja eladni, aki a legtöbbet pengeti, így a legtöbb jutalékot teheti zsebre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 70 regisztrált és 0 vendég