Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

el magico
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. március 11., szombat 12:17

realmadrid95 írta:🇫🇷 Ferland Mendy expected a new and better contract offer from Real Madrid due to him being a starter, but the club currently isn't considering it.

A departure in the summer is a possibility. Mendy has interest from the Premier League and Serie A. [MARCA]
Én korábban védtem Mendyt, de ha menni akar, akkor menjen. 40-50 milliót el lehet kérni érte. Amúgy is kell balhátvédet igazolnunk.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2023. március 11., szombat 12:08

realmadrid95 írta:🇫🇷 Ferland Mendy expected a new and better contract offer from Real Madrid due to him being a starter, but the club currently isn't considering it.

A departure in the summer is a possibility. Mendy has interest from the Premier League and Serie A. [MARCA]
Először hozzon egy jobb teljesítményt aztán picsogjon. Kinek képzeli ez is magát?

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. március 11., szombat 11:58

🇫🇷 Ferland Mendy expected a new and better contract offer from Real Madrid due to him being a starter, but the club currently isn't considering it.

A departure in the summer is a possibility. Mendy has interest from the Premier League and Serie A. [MARCA]

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. március 10., péntek 21:53

Egy Dest szintre jó lesz az alapján, amit eddig a BM-ben mutat..én a bajoroknak hiszek ilyen fronton, szóval ha nem is 100% tudatosan, de Perez papa megint jól döntött.
Nem illik.

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. március 10., péntek 21:46

Cancelo eselyes, hogy nyaron kolcsonbe a Barcaba igazol opcioval a transfermarkt szerint.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 10., péntek 21:40

Jim írta:
Anthony írta: Nem a brazil szerencsétleneket kellene kergetni. Európai focihoz edződött fejben erős játékosokat kell igazolni.
is is szerintem

lehet igazolni Braziliából, de ne vegyük meg az összes "hirtelen felsztárolt tinit" 40/50 millió per darab áron, mert eddig igazából csak Vini jött be, de ő is csak félig...
Rodrygo/Renier féléket nevelni is lehet..

keressenek a megfigyelők 5-öt összesen 50 millióért
abból, ha 2 bejön igazán, már jó üzlet, ez így nem feltétlenül :hmmm:

sokkal több európai fiatal tehetség kellene a Castillába is :sly:
Ha már itt vagy, a spanyol és brazil támadó foci tehetségek kezet foghatnak egymással az elmúlt 15 évben.
Egyik gyengébb mint a másik.

Szóval a nevelés sem olyan egyszerű. A franciáknál már jobb a felhozatal, jobb mint bárhol máshol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. március 10., péntek 21:38

Anthony írta: Nem a brazil szerencsétleneket kellene kergetni. Európai focihoz edződött fejben erős játékosokat kell igazolni.
is is szerintem

lehet igazolni Braziliából, de ne vegyük meg az összes "hirtelen felsztárolt tinit" 40/50 millió per darab áron, mert eddig igazából csak Vini jött be, de ő is csak félig...
Rodrygo/Renier féléket nevelni is lehet..

keressenek a megfigyelők 5-öt összesen 50 millióért
abból, ha 2 bejön igazán, már jó üzlet, ez így nem feltétlenül :hmmm:

sokkal több európai fiatal tehetség kellene a Castillába is :sly:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 10., péntek 21:28

lestat írta:
Realista24 írta: 16 eves, golt nem bir rugni tizeniksz meccsen. Foglalkozna azzal, ha ennyi ideje van.
Itt kicsit olyan volt mintha őt hibáztattad volna. Lehet ezért gondolta…
Jogos, ez félreérthető.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. március 10., péntek 21:25

zsuninnyo írta:
Anthony írta: Nem a brazil szerencsétleneket kellene kergetni. Európai focihoz edződött fejben erős játékosokat kell igazolni.
A brazil szerencsetlenek kb az egyetlenek, akik a 0. perctol focizni tanulnak. Az, hogy nincs jo brazil tamado, az nem feltetelenul a felhozatalt minositi, hanem az utanpotlaskepzeseket, ahol ezekbol a gyerekekekbol mar kiverik azt, amit regen engedtek nekik fejlodni, sot, ez volt az alapjuk. Vagy csak egyszeruen mast vesznek figyelembe.
Változott a foci, ma már nem az kell, ami anno. Baszhatja bármelyik helyi kisgyerek, hogy mennyire van érzéke a focihoz, ha egyrészt fejben gyenge, másrészt az első fizikálisan top játékos beutalja a sürgősségire.

Érthetetlen, hogy miért arra keresgélünk...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. március 10., péntek 21:09

Anthony írta: Nem a brazil szerencsétleneket kellene kergetni. Európai focihoz edződött fejben erős játékosokat kell igazolni.
A brazil szerencsetlenek kb az egyetlenek, akik a 0. perctol focizni tanulnak. Az, hogy nincs jo brazil tamado, az nem feltetelenul a felhozatalt minositi, hanem az utanpotlaskepzeseket, ahol ezekbol a gyerekekekbol mar kiverik azt, amit regen engedtek nekik fejlodni, sot, ez volt az alapjuk. Vagy csak egyszeruen mast vesznek figyelembe.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. március 10., péntek 21:07

Realista24 írta: 16 eves, golt nem bir rugni tizeniksz meccsen. Foglalkozna azzal, ha ennyi ideje van.
Itt kicsit olyan volt mintha őt hibáztattad volna. Lehet ezért gondolta…
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 10., péntek 20:58

Halfkey írta: Ha tényleg érdekel, akkor finoman szólva nem fogalmaztad meg túl egyértelműen és konzekvensen hogy mivel van bajod, így szerintem nem meglepő a downvote egy ilyen kicsit fellengzős hsz-re.

Mármint annyi jön át, hogy lényegében Endrickkel, és valamibe bele kell kötni :)

Az érvemet leírtam lentebb, kizárt hogy ő állítja össze az edzéstervét, szerintem részéről pont annyit lehet elvárni hogy azt csinálja amit kérnek tőle. Részemről bár a robbanékonyságra mennének inkább rá mint az izomra, de nem véletlen nem én vagyok ott.
Hol is hibáztattam ezért Endricket?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. március 10., péntek 20:41

Ha tényleg érdekel, akkor finoman szólva nem fogalmaztad meg túl egyértelműen és konzekvensen hogy mivel van bajod, így szerintem nem meglepő a downvote egy ilyen kicsit fellengzős hsz-re.

Mármint annyi jön át, hogy lényegében Endrickkel, és valamibe bele kell kötni :)

Az érvemet leírtam lentebb, kizárt hogy ő állítja össze az edzéstervét, szerintem részéről pont annyit lehet elvárni hogy azt csinálja amit kérnek tőle. Részemről bár a robbanékonyságra mennének inkább rá mint az izomra, de nem véletlen nem én vagyok ott.

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. március 10., péntek 12:19

És akkor az miért van hogy Neymar óta egy komolyabb támadót se sikerült összeszedni a braziloknak? Normális csatar nem is emlékszem mikor volt a brazil válogatottban. Ilyen Fred, Jo, Luis Fabiano szintű emberek ugranak be az elmúlt 15 evbol.
Lehet írni Patot de ő is vagy 15 évvel ezelőtt igaozolt a Milanba. Azóta kb 0 értelmesnek kinéző embert tudnak felmutatni

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 10., péntek 12:18

Persze, néha leesik egy talent, de mikor futott be brazil támadó utoljára teljes karriert?

Mert én hirtelen ilyenekre emlékszem, mint Adriano, Robinho, Coutinho, Oscar, Lucas Moura, Patinho, Gabriel Jesus, Rodrygo, Vini, Neymar.

Egyik középszerű, a másik fejben gyenge, a harmadiknak nem bírja a teste.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 10., péntek 12:07

nem ertek egyet. de igenis kergetni kell a brazil gyerekeket, meg aranyaiban mai napig naluk vannak a legtehetsegesebb, legnagyobb upside-dal rendelkezo gyerekek.
marcelot is igy talaltuk pl.
csak nem a botlábu faék emberekért kell sulyos milliokat fizetni.
tartom, hogy neymar ota, azaz bő 10 eve kutyaszar es pangas van tamado pozikra, de amikor megjelenik egy brutal gyerek, aki tökéletes adottsagokkal rendelkezik, akkor ott fel kell törni a malacperselyt.
mert lehet, hogy europai rivalizalasban meg fociban edzodott fejben eros gyerekeket talalsz itt, csak focizni nem tudnak ugy, mint egy übertehetseges brazil kölök.
en amugy nem féltem a brazil gyerekeket fejben, altalaban ott buktak el mindig, hogy tul jok es felvallrol veszik, vagy a nagy szegenyseg utan rajukszakad a vilag minden penze.

ezzel egyutt jöjjön endre, mutassa meg mi van, aztan max lesz belole egy rodrigo higuain vagy hasonlo cserepad szint, tul lehet adni rajta.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 10., péntek 11:52

Nem a brazil szerencsétleneket kellene kergetni. Európai focihoz edződött fejben erős játékosokat kell igazolni. Igaz ezekből egyre kevesebb van, egyik része erőszakolós, pöcsmutogatós fasz, a másik része alkoholista, sértődékeny fejben gyenge ***jancsi, a maradék nagy része meg középszerű futóbolond. A brazilok aztán pláne mindennek a teteje, még a védők közt kerül vaegy aki képes végigcsinálni egy karriert, de az is ritka, ott van Marcelo de még ő is 31-2 évesen elengedte a csúcsfocit, persze rá nem lehet panaszkodni.

A Bayerntől és társaitól kell igazolni. Érdekesség, a Bayern utóbbi 7 PSG elleni góljából 6-ot ex párizsi játékosok szerezték.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 10., péntek 11:34

szep, bosztashoz melto diplomatikus válasz :D

az igazsagot viszont nem valtoztatja meg :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 10., péntek 11:33

hehetheoriginal írta:
realmadrid95 írta: A Manchester United egy merész, 130 millió eurós ajánlatot tervez tenni a Real Madrid középpályásáért, Eduardo Camavingáért - állítja a Fichajes. A portál szerint Camavinga spanyolországi időszaka felemás volt, hiszen tavaly a Bajnokok Ligája megnyeréséhez segítette a Real Madridot, de az utóbbi időben kevésbé volt meggyőző a Spanyol média szerint. A Manchester United mindenesetre a jövő világklasszisának tekinti őt, és a jelek szerint hajlandóak kiadni rá ilyen hatalmas összeget is.
(Jacob Steinberg)
kiemelném a szót: merész.

szóval taka a gecibe :lol:
Downvote hegyek, imadlak titeket :lol: de legalabb szerencsere van, aki tud ertelmesen reagalni is.
most már erted, milyen erzes, mikor mindenki ellened van, de mégis te biztosan tudod magadrol, hogy jo dologra gondolsz, ők meg idiotak :mrgreen:
Nincs bennem ilyen erzes, csak ellenerveket varnek (mert meggyozheto vagyok) downvote helyett, mert utobbi nem erdekel. Meg csak idiotanak sem gondolom oket, es valahol meg is ertem ranyomni a gombra, mint bepotyogni 3 sort.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 10., péntek 11:25

realmadrid95 írta: A Manchester United egy merész, 130 millió eurós ajánlatot tervez tenni a Real Madrid középpályásáért, Eduardo Camavingáért - állítja a Fichajes. A portál szerint Camavinga spanyolországi időszaka felemás volt, hiszen tavaly a Bajnokok Ligája megnyeréséhez segítette a Real Madridot, de az utóbbi időben kevésbé volt meggyőző a Spanyol média szerint. A Manchester United mindenesetre a jövő világklasszisának tekinti őt, és a jelek szerint hajlandóak kiadni rá ilyen hatalmas összeget is.
(Jacob Steinberg)
kiemelném a szót: merész.

szóval taka a gecibe :lol:
Downvote hegyek, imadlak titeket :lol: de legalabb szerencsere van, aki tud ertelmesen reagalni is.
most már erted, milyen erzes, mikor mindenki ellened van, de mégis te biztosan tudod magadrol, hogy jo dologra gondolsz, ők meg idiotak :mrgreen:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 166 regisztrált és 0 vendég