Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. június 2., péntek 15:47

Pad'em írta: Havertz úgy tűnik komoly, 2020-ban már megegyeztünk vele csak a Covid keresztül húzta a dolgokat. A sokoldalúságát emelik ki.

Hát engem speciel kiráz a hideg az unott fejétől, meg posztja se nagyon van. Nálam egy német Asensio, minusz a bombák :D De ha ő akkor ő, valami új ember kell a támadósorba.
Adlak. De hát majd kiderül, azért Chelseaben bohócok edzették mostanában.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. június 2., péntek 15:43

Én annó a 'kusenből hoztam volna, mégpedig Karim helyettesének. Sok mindenben hasonlított a játéka.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. június 2., péntek 14:50

Pad'em írta: Havertz úgy tűnik komoly, 2020-ban már megegyeztünk vele csak a Covid keresztül húzta a dolgokat. A sokoldalúságát emelik ki.

Hát engem speciel kiráz a hideg az unott fejétől, meg posztja se nagyon van. Nálam egy német Asensio, minusz a bombák :D De ha ő akkor ő, valami új ember kell a támadósorba.
Annyira rossz számokat ennek ellenére sem hoz. Hátha be lehet tuszkolni a jobbosra, ha már nincs más és tudja ugyanazt hozni mint Marco.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 2., péntek 14:39

Havertz úgy tűnik komoly, 2020-ban már megegyeztünk vele csak a Covid keresztül húzta a dolgokat. A sokoldalúságát emelik ki.

Hát engem speciel kiráz a hideg az unott fejétől, meg posztja se nagyon van. Nálam egy német Asensio, minusz a bombák :D De ha ő akkor ő, valami új ember kell a támadósorba.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 2., péntek 14:37

Realista24 írta: Madridban is vilagi dolga volt Casenak, Varane-nak, CR-nek, es tudjuk mi tortent.

Ez mindig a belso motivacion mulik.
Na igen, de ők mire elmentek már megnyertek mindent klubszinten. Haaland meg csak most kezd bele igazán. Salzburggal nyert pár ligát meg kupát, de a Dortmundnál csak egy német kupa esett be. Itt viszont szarrá nyerheti magát kb, akár nemzetközi szinten is.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. június 2., péntek 14:32

Hát ha le tudnánk kapni Brahimból egy kis aprót a Milantól, akkor még jól is kijöhetnénk Asensio távozásából, tekintve hogy mindkettőnél egy kicsit jobb játékos. Én ezt adnám

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. június 2., péntek 14:22

[Tomás González-Martín, El debate] The Real Madrid interest in Havertz is real, source close to Jose Angel Sánchez confirms it. Havertz would love to join Real Madrid.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 2., péntek 14:15

Madridban is vilagi dolga volt Casenak, Varane-nak, CR-nek, es tudjuk mi tortent.

Ez mindig a belso motivacion mulik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 2., péntek 14:06

Fenoo írta: Szerintem Haaland leigazolása jövőre is esélytelen. 200 milliós kivásárlási árat írnak + még aláírási pénz, ügynöki díj és még apucinak is utalni kellene vastagon. Így simán elérheti a 250 - 300 milliót az átigazolás összege amit nem hiszem, hogy ki tudunk/akarunk fizetni úgy hogy van még jó pár poszt ami erősítésre szorul.
Arról nem is beszélve, hogy közel sem biztos, hogy ide akar jönni. Világi dolga van most Manchesterben, első számú sztár ott, jól is megy neki, idén úgy néz ki leesik nekik a BL is. Bolond lenne eljönni egyébként.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. június 2., péntek 13:13

Áthozom ide mert Benzema topicjában off lenne:
Dupla D írta: Szerintem Perez bemondta neki, hogy idén még nagyon jó lenne, ha maradna, mert nem fogjuk tudni pótolni. Jövőre talán lehet rá esély, ha igazak a pletykák, és Haalandnak lesz egy 150 milliós kivásárlási ára, illetve Mbappé se hosszabbít.

Gyakorlatban pedig lehet, hogy egyiket se tudjuk elhozni, de az elmélet szerint jövőre lehet rájuk esély. Idén nincs.

Szerintem Haaland leigazolása jövőre is esélytelen. 200 milliós kivásárlási árat írnak + még aláírási pénz, ügynöki díj és még apucinak is utalni kellene vastagon. Így simán elérheti a 250 - 300 milliót az átigazolás összege amit nem hiszem, hogy ki tudunk/akarunk fizetni úgy hogy van még jó pár poszt ami erősítésre szorul.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. június 2., péntek 12:58

hehetheoriginal írta:
Fenoo írta: Szegény gyerekről nekem mindig az jut eszembe, hogy el Higuainozta a VB döntőt. :/
Nem ertek egyet, sarokra ment a loves es eros volt, egyszeruen az a nyomorult fasz bemakolta
sztem sem volt az higuain szintű elbénázás, tényleg inkább a kesztyűfarkaló ugrott ki jó ütemben.

nekem meg khaby lame jut róla eszembe :kalapos:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. június 2., péntek 12:41

Perezek annyit latnak Kolo Muanibol, hogy a frankfurtban valaki hozott egy jo szezont miutan ingyen kikukaztak egy gyengebb bajnoksagbol. Jo ajanlolevel. :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 2., péntek 12:35

Fenoo írta:
Realista24 írta: Kolo Muani elvileg bejelentkezett, hogy orommel koltozne Madridba es jatszana a Realban.

Szegény gyerekről nekem mindig az jut eszembe, hogy el Higuainozta a VB döntőt. :/
Nem ertek egyet, sarokra ment a loves es eros volt, egyszeruen az a nyomorult fasz bemakolta
thereisonly1ronaldo

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. június 2., péntek 12:25

Realista24 írta: Kolo Muani elvileg bejelentkezett, hogy orommel koltozne Madridba es jatszana a Realban.

Szegény gyerekről nekem mindig az jut eszembe, hogy el Higuainozta a VB döntőt. :/

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. június 2., péntek 12:23

b3tman írta:
Fenoo írta:


Sehogy mert nem akar ide jönni. :mrgreen:
Durva , hogy van olyan focista aki nem akar a vilag patinansabb klubbjaban focizni. Hova kurvult ez a vilag. Ezt minden ironia nelkul irom.

Szerintem annyira nem furcsa. Nem mindenkinek az álma az, hogy a Real Madridban játsszon. Vannak MU, Bayern stb szurkolók, így vannak olyan játékosok is akiknek az az álma hogy ezekben a klubbokban játszanak. Kane ráadásul angol így teljesen érthető ha valamelyik angol klubbot preferálja. Ráadásul a hírek szerint van egy teljesen világos célja, hogy ő legyen a PL történelmének legeredményesebb gólszerzője amire reális esélye is van.

Nekem inkább az a furcsa, hogy még a Tottenham-ban van ahol nem sok esélye van kupát nyerni. Ez kicsit az ambíció hiányára utal (bár ennek némileg ellent mond az előző bekezdés) ami miatt lehet nem is baj, hogy ha nem jön.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 2., péntek 12:15

Kár h annyira ragaszkodnak az adidashoz. 25 éve ők vannak már. Pedig lassan időszerű lenne kirpróbálni a Nike-t (tény hogy fura lenne a pipa meg a csíkok nélküli mez).

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 2., péntek 12:01

Kerlon írta:
Realista24 írta: Idegenbeli mez jövőre, elvileg.
https://twitter.com/madridxtra/status/1 ... sxT-_X3liw
pfejj adidas
ezt remélem nincs ember aki elfogadja :lol:

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: b3tman » 2023. június 2., péntek 12:00

Fenoo írta:
ELSiete írta: És ez így hogy nézne ki, ha Benzema marad?

💣 Harry Kane is now a target for Real Madrid, CONFIRMS @marca #rmalive

Sehogy mert nem akar ide jönni. :mrgreen:
Durva , hogy van olyan focista aki nem akar a vilag patinansabb klubbjaban focizni. Hova kurvult ez a vilag. Ezt minden ironia nelkul irom.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 2., péntek 11:30

Kolo Muani elvileg bejelentkezett, hogy orommel koltozne Madridba es jatszana a Realban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. június 2., péntek 10:53

ELSiete írta: És ez így hogy nézne ki, ha Benzema marad?

💣 Harry Kane is now a target for Real Madrid, CONFIRMS @marca #rmalive

Sehogy mert nem akar ide jönni. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 214 regisztrált és 0 vendég