Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. december 6., hétfő 14:50

flori írta: Mindkettő kell, most. Évekre letarolhatjuk a világot ezekkel az igazolásokkal, meg kell lépnie Pereznek.
Szerintem mar az csodaszamba meno lesz, ha az egyiket sikerul leigazolni, mert van legalabb 4 klub, amelyik sokkal tobb penzt tud adni. A jelenlegi keretbe az egyik mindenkepp elferne, viszont mindkettot nem ere meg leigazolni, mert a kozeppalyas sorbol ki fog esni a zseni es Casemiro sem fiatalodik.
Fasza sracok Camavinga es Valverde, de mar a darabszammal is gondok lesznek, az pedig most mar nyilvanvalo, hogy Fede nem fog serules nelkul lenyomni 50 meccset szezononkent. En Casemiro cserejenek igazolnek egy hasonlo profilu kozeppalyast, hogy ne ismetlodjon meg ujra a Makelele bukta.
A jobboldali szelsovedo poszt is nagyon lyukas, ha Carvajal serult vagy nincs formaban, akkor csak valami felmegoldas johet szoba, ami miatt taktikailag megint szukulnek a lehetosegek az egyik legfontosabb poszton.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. december 6., hétfő 14:39

Szerintem sem taktikailag sem pénzügyileg nem megoldhatatlan. Karim sem fog már sokáig nálunk játszani, de főleg nem ezen a szinten. Bőven ellenének Haalanddal. Mbappe-Vini-Rodrygo-Hazard szél meg több mint elég. Sérülések esetén ahogy MBappe mehet be középre úgy Benzema is bármikor kihúzódhat akár a meccsek végére is stb stb..
Pénzügyileg nyilván nem segít h szélső védőkkel annyira nem állunk jól, konkrétan egyedül Mendy a biztos pont és ennyi. A pálya más részére nem is kell igazolnunk

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. december 6., hétfő 13:47

flori írta:
Sorrentino írta:

Ha jön Mbappé, akkor Haaland nem reális sztem most. :coffee:
Megy a PL-be. Pár év City majd Pep-el a Barcába.
Vagy Rangnick-hoz a MU-ba, majd utána ha már nincs itt KAK, akkor hozzánk.

Ha viszont valamiért nem jönne Mbappé, akkor all-in kell Haaland-ra.

Mindkettő kell, most. Évekre letarolhatjuk a világot ezekkel az igazolásokkal, meg kell lépnie Pereznek. Helyük a felállásban nem tudom hogy lesz, de ez legyen már Ancelotti gondja. Jönnek a jelek is, hogy kell Benzema mellé valaki, ez a sérülés is a túlhajszolás eredménye. Plusz szerintem olyan szinten csúcson van most a pali, hogy ezután lesz egy komolyabb beszakadás, nem lehet rá építeni. Két hét múlva 34, hiába legenda, egy ilyen lehetőséget nem szabad elszalasztani. Benz-Haaland-Mbappé-Vini-Rodrygo, mehet a rotálás, a szemetet meg ki kell dobni. Tizen vannak a keretben, akik tényleg csak azért vannak, hogy növeljék a létszámot.

ui: Maximum a rivalizálás lehet itt a kérdés, mindkettő kiskakas akar lenni a szemétdombon, de annyira meg nem erős karakterek mint a két kecske. Ha van eszük, akkor összeáll a helyi Miami Heat, megnyernek mindent, osztoznak a gólokon és az aranylabdákon, és örökre beírják a nagykönyvbe őket.
Minden szóval egyetértek. (A legvégére még annyit, hogy nekem inkább a Bérgyilkos a szomszédom 2 ugrott be, amikor magyarázza a széttépett dollárnál, hogy együtt erősebbek vagytok, mint 50-50..)
Azt abszolút nem érzem, hogy Bappe vagy Haaland taktikailag ne férne meg egymás mellett, nem oltanák ki egymást (vö. Gerrard-Lampard, Raul-Ronaldo, stb..). Hogy ki lenne közülük a No1, azt meg döntsék el a pályán. Mondjuk ebben a norvégot érzem erősebbnek, valahogy az jön át róla, hogy egy beteg állat :lol: :lol: , de mivel nem ütnék egymást a pályán (vagyhát én egyértelmű Haaland center, Bappe jobbról felállásban gondolkodom), menedzselhető szitunak tűnik.

Fél órás a hír, hogy Benzi sérülése nem súlyos, de az atma ellen kérdéses. Ha mondjuk jövőre jönne ez a hír, úgy, hogy keretben a fenti 5-ös, szemem se rebbenne.. Most azért kicsit necces. Jól szállt be Jovic, meg biztos el tudna bírkózni azokkal a matracos majmokkal, de azért nem ugyanaz, mint ha B9 tutifix játszani tudna..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. december 6., hétfő 12:04

Sorrentino írta:
cart írta: Olyat láttam hogy mivel Vini berobbant idenre inkább Haaland lesz a prioritás Bappe helyett
:D
Ha jön Mbappé, akkor Haaland nem reális sztem most. :coffee:
Megy a PL-be. Pár év City majd Pep-el a Barcába.
Vagy Rangnick-hoz a MU-ba, majd utána ha már nincs itt KAK, akkor hozzánk.

Ha viszont valamiért nem jönne Mbappé, akkor all-in kell Haaland-ra.

Mindkettő kell, most. Évekre letarolhatjuk a világot ezekkel az igazolásokkal, meg kell lépnie Pereznek. Helyük a felállásban nem tudom hogy lesz, de ez legyen már Ancelotti gondja. Jönnek a jelek is, hogy kell Benzema mellé valaki, ez a sérülés is a túlhajszolás eredménye. Plusz szerintem olyan szinten csúcson van most a pali, hogy ezután lesz egy komolyabb beszakadás, nem lehet rá építeni. Két hét múlva 34, hiába legenda, egy ilyen lehetőséget nem szabad elszalasztani. Benz-Haaland-Mbappé-Vini-Rodrygo, mehet a rotálás, a szemetet meg ki kell dobni. Tizen vannak a keretben, akik tényleg csak azért vannak, hogy növeljék a létszámot.

ui: Maximum a rivalizálás lehet itt a kérdés, mindkettő kiskakas akar lenni a szemétdombon, de annyira meg nem erős karakterek mint a két kecske. Ha van eszük, akkor összeáll a helyi Miami Heat, megnyernek mindent, osztoznak a gólokon és az aranylabdákon, és örökre beírják a nagykönyvbe őket.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11444
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 6., hétfő 11:53

Henryval is összeröhög az interjú végén egy "hasta luego" után... jelek, jelek..
tehát a barcaba megy :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. december 6., hétfő 11:52

cart írta: Olyat láttam hogy mivel Vini berobbant idenre inkább Haaland lesz a prioritás Bappe helyett
:D
Ha jön Mbappé, akkor Haaland nem reális sztem most. :coffee:
Megy a PL-be. Pár év City majd Pep-el a Barcába.
Vagy Rangnick-hoz a MU-ba, majd utána ha már nincs itt KAK, akkor hozzánk.

Ha viszont valamiért nem jönne Mbappé, akkor all-in kell Haaland-ra.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. december 6., hétfő 11:38

Júniusig a PSG játékosa, mégis mit vártok? :D Nem fog nyíltan beleállni a szituációba, előszerződés sem lesz kommunikálva, mégha lesz is bármi papír aláírva. Ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy itt lesz a következő szezonban. Okosan lavírozik a kérdéseknél, profi hozzáállás. Mondjuk ennél a képregényes történetnél az életben nem láttam nagyobb vallomást, és felhívást keringőre, de ez legyen a párizsiak baja. :lol:

Henryval is összeröhög az interjú végén egy "hasta luego" után... jelek, jelek..
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

cart
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2021. december 6., hétfő 11:29

Olyat láttam hogy mivel Vini berobbant idenre inkább Haaland lesz a prioritás Bappe helyett
:D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11444
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 6., hétfő 11:27

Szeptemberig nem lesz semmi, az 10 honap :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27397
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. december 6., hétfő 11:24

Januárban ki kell derülnie, hogy mi a helyzet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. december 6., hétfő 11:22

Szerintem jön, persze megy majd a buziskodás de jönni fog, nagyon zsíros szerződésért és aláírási pénzért. De ennyit be kell nyelni.
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11444
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 6., hétfő 11:20

Gol.comrol gyüttem keci

Amúgy mindegy miket beszel most decemberben

















Mert úgyis marad :) :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. december 6., hétfő 11:17

Semmi ilyet nem mondott. Nem a startlapról léne tájékozódni. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11444
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 6., hétfő 11:05

Futballkurva bappe mar olyat nyilatkozik, hogy akár maradna is, hisz parizs az otthona es beellcimert megy a psgvel minden evben :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. december 6., hétfő 10:48

Amúgy nem vagyok abban sem biztos hogy Rudiger kene. Komoly pénzt akar, es a kezdobe jelenleg nem ferne be.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. december 6., hétfő 10:38

tubatibi írta: Én azt mondom, hogy ha már free agent summer:
Rüdiger, Kessie, Brozovic, Pogba, MBappé. :mrgreen: :mrgreen:
Na jó, 75 misiért még jöhet Haaland. :lol:
Persze, azt lecserélik a Cibeles-en a lány szobrát valami tarháló BlahaiLámára.. :lol:

Nem hinném, hogy mind az 5re rá is mennénk (Kessie amúgy iszonyú komoly pénzt akar, még a Milantól is (8m netto?! asszem)), meg mivel nincs rá garancia, hogy a beastpogba jönne, nálam ő is kérdőjel, hogy kéne-e?
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2021. december 6., hétfő 10:19

Én azt mondom, hogy ha már free agent summer:
Rüdiger, Kessie, Brozovic, Pogba, MBappé. :mrgreen: :mrgreen:
Na jó, 75 misiért még jöhet Haaland. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. december 6., hétfő 9:52

Tuti ami tuti, rá szoktam nézegetni tm-on a lejáró szerződésű arcokra, hogy titokban nem bírta-e további rabszolgasorsa Bappet valamelyik tevehuszár, de már csak 4 hetet kell kihúzni valahogy :D...
Viszont nyáron freeagent lesz még Brozovic is. Nem volt róla hír ugye, hogy érdeklődnénk iránta? Csak Rüdiger, Pogba meg Bappe neve volt a hírekben?
Ha pl. jönne én örülnék. A 19-20as szezonja nagyon jó volt, a tavalyi is. Blancoé is lejár 2022-vel, persze ahhoz drága mulatság volna elhozni, hogy annyit játsszon, mint ő, de egy ilyen arcot én el tudnék képzelni Case mögé.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. december 3., péntek 17:06

Gascoigne írta: Sokat szidjuk a játékosokat, de valaki a vezetőségben is nagyon rosszul csinál valamit, hogy egyszerre ennyi ingyenélő, motiválatlan játékos van a keretben, akitől konkrétan szabadulni sem tudunk, Hazard, Bale, Isco, Mariano, Jovic, idevehetem lassan Marcelót is. Egy-egy előfordul mindenhol, de ennyi egyszerre valami komoly hibát jelez a rendszerben.
Ezek a játékosok mind ki lesznek pucolva - talán Hazard kivételével - Bale, Isco és Marcelo szerződése lejár, és tuti, hogy ezért a teljesítményért nem lesznek meghosszabbítva azok. Mariano esetében már felmerült a távozás gondolata, Jovicnál is szintén egyre gyakoribbak ezek a hangok, hiszen még meg tudná menteni a karrierjét. Hazard esetében egy Chelsea lenne a mentőöv, de ha nem jelentkeznek érte, akkor még 2,5 évig nézhetjük ezt a szenvedést, ugyanúgy mint Balenél.

A vezetőség amúgy szerintem nem tehet erről, rövid szerződést egyik játékos se akar aláírni. Muszáj odatolni nekik az 5-6 évet, jó fizuval és különböző bónuszokkal. Egyébként itt merül fel a kérdés bennem, hogy te a 2018-as BL döntő után hosszabbítottál volna-e Bale-el, Iscoval és Marceloval? Vagy az, hogy Hazard-t nem igazoltad volna le annyi jó szezon után 2019-ben? Igazán nehéz azt megmondani, hogy kiben mennyi csúcson pörgetett év van még előre, illetve, hogy ki akar focizni és ki akarja csak a pénzt felvenni itt.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. december 3., péntek 16:31

🎙 Carlo Ancelotti: "Next week Bale will be ready to play. Sociedad are doing well that's why they're so up on the table, I'm happy to play at Anoeta tomorrow - a beautiful stadium."

"Pintus hasn't given me any warnings, we evaluate the fitness of all the players before each game."

"We're not thinking about Inter or Atlético, the focus is on La Real. I will put the best line-up to play tomorrow."

"Mbappé's comic book? Children should pursue and achieve their dreams."

"Modric, Kroos and Casemiro? I'm thinking about how to use them - I don't know if they will be able to play the next three games."

"Hazard still hasn't done what's expected of him, but he can. He's physically fit, training well and he can play the next matches."

"If I were young again, I would like to be Vinicius, Benzema or Haaland. A striker who scores many goals. What I lacked in my career was goals."

"When Courtois appears to the scene, it's always a wake-up call. He has saved us and done very well. He improves us a lot defensively."

"Casemiro's presence on the pitch is as important as a goal sometimes."

"Resting Benzema? When a striker is scoring goals it's difficult to take him away and break the dynamic."

"I don't care if Casemiro is on 4 yellow cards, he will play tomorrow. If he picks a yellow - he'll miss the game against Atletico. So be it."

"The last few games we have suffered from set pieces. We have to improve our positioning, there's some bad luck as well - Mendy blocked Militão in the Rafa Mir's, it can happen. Courtois helps us a lot because he is tall and comes out without fear."

"Isco? I haven't had any fight with him. If something had happened I would say so. He didn't warm up in the last games because I wanted a more defensive approach at the end of the games."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég