Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 12., szerda 23:17

Sok oka van annak, hogy szerintem miért nem lehet első Mou. Azzal a focival amit a csapataival játszik, 1 gól után beállni védekezni, számomra nem szimpatikus.
Ha eredmény kell, biztos eredmény, mindegy milyen áron, akkor Mourinhot kell hívni elsőnek. Ha egy olyan csapatot akar az elnök/tulajdonos, ami egy "korszakos csapat lehet, amire azt mondják az emberek, hogy soha nem volt még ilyen jó csapat a klubnál, a szurkoló úgy megy ki a meccsekre, hogy csodát fog látni, akkor nyugodtan törölheti is a portugál telefonszámát. A 90%-ot talán ő hozza ki a legtöbb csapatból, de a 100-at talán egyikből sem. Mert biztosra megy. Mert mindent szabályoz, mindent korlátok közé szorít, mert az ilyen rendszerekből lehet kihozna a biztos működést. De ezzel meg is szünteti az esélyét annak, hogy valami több is kijöjjön az egészből, hogy a határokat ledöntve több jöjjön ki a csapatból, mint amit a biztosra menő szerkezet enged.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 12., szerda 23:17

Imádom Ancelottit de ő nem tudta volna felépíteni így a Real Madridot, ahogy Mourinho tette, romokban hevert az egész klub, José rendet rakott, erőt adott, szervezettséget,harciasságot, Ancelotti tavaly meg hozzárakta a kellő higgadtságot. Ez a Mai már Ancelotti csapata, gyönyörű csapat, de a Decima-t még Mourinho csapata nyerte meg és a kontráinkat, amiben a legjobbak vagyunk ami miatt nyerünk és nyertünk, azt Mourinho építette fel.Ancelotti élt a lehetőséggel, amihez Mourinho túl makacs volt és learatta a Babérokat helyette, idén ez már Carlo csapata, és nagyon tetszik a csapat, de a tavalyi még 70%ban Mourinho csapata volt, ahogy kellet az eredmény Ancelotti szépen visszanyúlt a Mourinho recepethez(kupadöntő). Mind2 óriási edző, Ancelotti számomra inkább a Galaktikus edző, aki nagy játékosokból legendákat csinál (Milan,Real), de Mourinho az a szarból várat típus, akinek tényleg mind1 még ebből a Barcából is képes lenne egy szervezett csapatot csinálni.

Nagyon elferdíti azaz 1db év Mourinho megitélését... Isten a pali, tisztelni kéne, őrült de egyszerre zseni is.Ancelotti meg a keresztapa, mind2re szükség volt, mind2 részese a 10iknek, de ez a mai már Ancelotti madridja ez tény, ez az ő érdeme, a tavalyi nem teljesen....
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 12., szerda 23:15

Anno remek kerete volt.....ha találtak egy gólt,10 percen belül lenn ült az összes csatár a lelátón. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 12., szerda 23:14

R.M.C.F írta:
Azzal a focival amit a csapataival játszik, 1 gól után beállni védekezni, számomra nem szimpatikus
CA is ilyen volt korábban,a milan edzőjeként ha lőttek egy nyamvadék gólt,képes volt az összes támadót lehozni és kp és védőt feltenni......JM a makacssága miatt lesz veszett fejsze,mert a stilusa,a karaktere erős,hatékony,nyers de eredményes.....viszont sok sablont alkalmaz.
A Milan kerete és ami Mounak a rendelkezésére áll(t) ég és föld.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 12., szerda 23:14

Azzal a focival amit a csapataival játszik, 1 gól után beállni védekezni, számomra nem szimpatikus
CA is ilyen volt korábban,a milan edzőjeként ha lőttek egy nyamvadék gólt,képes volt az összes támadót lehozni és kp és védőt feltenni......JM a makacssága miatt lesz veszett fejsze,mert a stilusa,a karaktere erős,hatékony,nyers de eredményes.....viszont sok sablont alkalmaz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 12., szerda 23:08

ikarus93 írta:
wZoLee7 írta:top3-as listája.
Nálam:
1. Mourinho (nem kérdés)
2. Klopp
3. Ancelotti
+1 Rafa Benitez (nem röhög)
Sok oka van annak, hogy szerintem miért nem lehet első Mou. Azzal a focival amit a csapataival játszik, 1 gól után beállni védekezni, számomra nem szimpatikus. A viselkedés, és ahogy a játékosait uszítsa az ellenfél ellen, lásd az ő ideje alatt az össze klasszikus. Ancelotti bebizonyította, hogy nem kell megölni senkit sem a pályán, és nem kell verekedni sem a győzelemhez.
Klopp hihetetlen fazon, nagyon várom már, hogy egy olyan csapatot irányítson, amit nem hordanak szét minden nyáron újra és újra.

Reus meg szerintem angliában fog kikötni. Annyira nem tudom elképzelni, hogy ő is beint a dortmundi drukkereknek és a legnagyobb riválishoz szerződik. Hozzánk nem fog jönni, mert egyszerűen nincs hely a számára, hacsak Bale nem távozik ugyebár. Erre viszont nagyon kis esélyt látok...egy MU-t tudok neki elképzelni, de felvetődik a kérdés, ha csak az eredményeket nézzük, miért menne egy talán gyengébb csapatba...
A tavasz sok mindent elfog dönteni, viszont azt nagyon remélem, hogy Khedirától már télen sikerül megszabadulni.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 12., szerda 23:01

Az teny, h eleg sok a kozepszeru edzo, kaptunk beloluk eleg sokat...sotet egy korszak volt.
Sok edző melózott itt jm előtt,capello kivételével egyik sem volt karakteres,aki a mi klubunknál nem "beosztott" hanem valódi vezér lett volna.

Ezért is van kontraszt az edző....és a manager között....mert utóbbi egy divatosabb kontúr,és kifejezőbb mint feladatkör.

Ma már semmi az hogy az edző felállit egy kezdőt,meg cserél ha tud jó.....ez lófasz. Komplett szezont kell tudni felépiteni,erre kevesen képesek megfelelő minőségben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 12., szerda 22:57

Szerintem? nem. Erre ami itt volt,alig egy két arc lett volna képes. Semmi bajom carloval,eleinte nem feltétlen bíztam benne,ma már örülök,hogy ő van.....de ezt ami nálunk siker lett,ezt a formációt,ezt a korszakot.....annak köszönhetjük,hogy JM et idehozták.
Szerintem más is felhozta volna a csapatot. Azért korábban nem csak az edzők voltak középszerűek, de az elnök, és sok játékos is. Lehet, ha más edző van akkor csak mondjuk a 8 közé megyünk a BL-ben, de a következő évben már döntőzünk.

Resusnak meg tényleg adná magát a BM, de...nem tudom, szerintem emberi okok miatt nem fogja meglépni. Viszont nem azért fog lépni, mert nem lesz BL, szerintem a Dortmund simán ott lesz a 4 között, hiába volt kieső helyen, 9 pontra van a BL-től.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. november 12., szerda 22:45

wZoLee7 írta:top3-as listája.
Nálam:
1. Mourinho (nem kérdés)
2. Klopp
3. Ancelotti
+1 Rafa Benitez (nem röhög)
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 12., szerda 22:44

R.M.C.F írta:
szerinted Carlo nem lett volna kepes felepiteni egy csapatot a romjaibol?
Szerintem? nem. Erre ami itt volt,alig egy két arc lett volna képes. Semmi bajom carloval,eleinte nem feltétlen bíztam benne,ma már örülök,hogy ő van.....de ezt ami nálunk siker lett,ezt a formációt,ezt a korszakot.....annak köszönhetjük,hogy JM et idehozták.
Ezzel nem ertek egyet. De ez csak szubjektiv magan velemenyem, amit nem tudok semmivel alatamasztani....csak igy erzem, h nem csak Jose lett volna kepoes kiemelni minket abbol.
Az teny, h eleg sok a kozepszeru edzo, kaptunk beloluk eleg sokat...sotet egy korszak volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 12., szerda 22:34

szerinted Carlo nem lett volna kepes felepiteni egy csapatot a romjaibol?
Szerintem? nem. Erre ami itt volt,alig egy két arc lett volna képes. Semmi bajom carloval,eleinte nem feltétlen bíztam benne,ma már örülök,hogy ő van.....de ezt ami nálunk siker lett,ezt a formációt,ezt a korszakot.....annak köszönhetjük,hogy JM et idehozták.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. november 12., szerda 22:33

Ez volt már? Most "csentem" a "másik" oldalról:
"Egy rendkívüli futballista, aki megdobogtatja a szívemet."

Bár igaz, hogy ezt még a PSG edzojeként mondta Reus-ról Ancelotti, de azért érdekes :)
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 12., szerda 22:18

Megint Mou a téma. Érdekes kérdés, van egy stílusa, pályán is és azon kívül is...a fociját, amit a csapataival játszik szerintem nincs ember aki szereti. Viszont nagyon érti a foci pszichológiai részét. Guardiola is egy megosztó edző, de ő leginkább csak a barca drukkerek szerint jó...nem megyek bele bővebben sokszor ki lett már tárgyalva.

Érdekelne kinél mi lenne a ma is aktív edzők top3-as listája.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 12., szerda 22:18

R.M.C.F írta: Lenézik. De kb a sikerünk 70% miatta jött létre.....ha ő nincsen,jöhet 3 db Carlo is,nem lenne bl.....sem jó foci,az alapokat,a koncepciót,még a stílust is ő rakta le.
szerinted Carlo nem lett volna kepes felepiteni egy csapatot a romjaibol?
Szerintem igen.
Persze az is kell hozza, h teljes szabad kezet kaphasson, es o feleljen az igazalosaokert. Amit Jose megkapott.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 12., szerda 22:15

Arra gondoltam, hogy fegyelmezett, fáradhatatlan, céltudatos focista. Ilyeneket előszeretettel használ José :)
Az IGAZI focista jellemzői....sajnos ezek hiányoztak belőlem is....és ezt nagyon bánom,mert ezeket nem tartottam akkor még fontosnak. Inkább a szaros semmitérő tribliket......
Szerintem nem feltétlenül lenézik, csak baromi sokan nem kedvelik,
Lenézik. De kb a sikerünk 70% miatta jött létre.....ha ő nincsen,jöhet 3 db Carlo is,nem lenne bl.....sem jó foci,az alapokat,a koncepciót,még a stílust is ő rakta le.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 12., szerda 21:58

reeed_ati írta:
Mourinhot itt sokan lenézik, pedig nagyon sokat köszönhet a Madrid neki.
Szerintem nem feltétlenül lenézik, csak baromi sokan nem kedvelik, tesz ő ezért rendesen na. :)
Nekem pölö valamiért baromira nem szimpatikus, sem maga a figura, sem az a játékstílus, amit képvisel.
Mindezek ellenére elismerem, hogy nélküle talán nem tartanánk itt, bár azt már nem fogjuk megtudni, mi lett volna, ha ő nincs és mondjuk előbb érkezik Carlo. :)
akkor Khedira, DM, Ozil, Coentrao most nem lenne(lett volna) itt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. november 12., szerda 21:54

Mourinhot itt sokan lenézik, pedig nagyon sokat köszönhet a Madrid neki.
Szerintem nem feltétlenül lenézik, csak baromi sokan nem kedvelik, tesz ő ezért rendesen na. :)
Nekem pölö valamiért baromira nem szimpatikus, sem maga a figura, sem az a játékstílus, amit képvisel.
Mindezek ellenére elismerem, hogy nélküle talán nem tartanánk itt, bár azt már nem fogjuk megtudni, mi lett volna, ha ő nincs és mondjuk előbb érkezik Carlo. :)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. november 12., szerda 21:44

egyértelmű, hogy murinnyó jobban szereti a zongoracipelőket, mint a művészeket, ezzel vitatkozni is kár.
meg is látszik a produktumon.
Kép
Kép
Kép

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. november 12., szerda 21:42

nmate írta:
R.M.C.F írta:Miért milyen az aki mounak való? Aki nem annyit tud hogy a faxán megállitja,de amúgy világi semmilyen csicska,mint sok műmájer,hanem olyan aki odateszi magát? Aki akar is,nem csak egy helyben táncol mint egy tv showban?
Szerintem ilyet nem mondtam, nem értem miért kell egyből erre asszociálni.

Arra gondoltam, hogy fegyelmezett, fáradhatatlan, céltudatos focista. Ilyeneket előszeretettel használ José :)

Pedig nekem is az jött le elsőre, ami RMCF-nek, ahogyan leírtad.

Mourinhot itt sokan lenézik, pedig nagyon sokat köszönhet a Madrid neki.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 12., szerda 21:40

R.M.C.F írta:Miért milyen az aki mounak való? Aki nem annyit tud hogy a faxán megállitja,de amúgy világi semmilyen csicska,mint sok műmájer,hanem olyan aki odateszi magát? Aki akar is,nem csak egy helyben táncol mint egy tv showban?
Szerintem ilyet nem mondtam, nem értem miért kell egyből erre asszociálni.

Arra gondoltam, hogy fegyelmezett, fáradhatatlan, céltudatos focista. Ilyeneket előszeretettel használ José :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 222 regisztrált és 0 vendég