Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 28., szerda 12:57

nem is mondtam azt
de sztem Suarez gyakrabban csinál olyat amire csettinthet az ember
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 28., szerda 12:52

s talán élvezetesebb is lenne a támadójáték.
Mondjuk pont nem Karim az, aki élvezhetetlenné teszi a focit. :)
ja és mégvmi, a kis uru nagy kedvence szeretett ivánunknak is :mrgreen:
Pláne ne jöjjön :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 28., szerda 12:35

azért Suareznek sem büdös a munka, és a másik oldalról meg, Karim védekező melója is túl van kicsit értékelve...szerintem.
A francia mellett általában azok az érvek h alárendeli magát CR és Bale játékának, kiegészíti őket. Ami jó dolog. De szerintem többre mennénk ha egy olyan ember lenne ott aki nem kiegészít hanem hozzátesz.

Én bírom Karimot, volt hogy szidtam néha, mer rászolgált, de elismerem a képességeit, sajnálni fogom ha elmegy...
Viszont Suarezzel gyorsabb, gólratörőbb, lendületesebb, és talán élvezetesebb is lenne a támadójáték.

De a legfontosabb a kp rendbetétele, minőségi emberekkel, és úgy néz ki végre a vezetőségnél is ez a prioritás. Ha megvalósul, legyen szó akár Pogbáról, Vidalról, Verrattiról, vagy akár kettőről is, az a csatár dolgát is megkönnyíti védekezésben.

Az első igazolásunk a 3 kp-s közül legyen az egyik, onnantól kezdve nekem már teljesen mind1 a többi, ha jön Suarez örülni fogok, ha Karim marad azzal is kegyezek bőven


ja és mégvmi, a kis uru nagy kedvence szeretett ivánunknak is :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. május 28., szerda 12:27

RealRaúl77 írta:
Realista24 írta:Az a 30 nagyon necces...
Mondjuk ki: kurva kevés. Bárki, akinek egy csöpp esze van, röhögve leteszi. Nem is értem miért szaroznak vele..

Pl azért mert attól, hogy a 30-at mondjuk Mou bácsi lerakja Varane egyáltalán nem akar Madridból elköltözni, főleg nem egy BL győzelem után. Ettől függetlenül mehet fel 100-ra, akkor lenne mindenki nyugodt.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 28., szerda 12:24

Realista24 írta:Az a 30 nagyon necces...
Mondjuk ki: kurva kevés. Bárki, akinek egy csöpp esze van, röhögve leteszi. Nem is értem miért szaroznak vele..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 28., szerda 11:59

Nem nagyon rémlik ez az Iturbe gyerek, de ha tehetséges, akkor el kell hozni. Jesé nagy kérdőjel, Isco egyedül támadócserének kevés. Jöjjön, megnézzük mit tud, aztán jövő nyáron az Isco/Iturbe/Jesé hármasból valamelyik elmegy kölcsönbe, mert elsőre soknak tűnik 3 ilyen fiatal játéklehetőségre ácsingózó tehetség. De jelenleg nem vállalható szerintem a keret Jesé nélkül.
Azért én óvatosan adnék ki érte 30 millát, főleg, (ahogy Csabi is írta) a portugálok elengedték 15 millióért...meglátjuk.

Suarez nem fog semmit tönkrevágni...
ha jön
Aki jön Benzema helyére, annak ugyanezt a szerepkört kellene betöltenie gólra törőbb játékkal. Tehát, járjon vissza védekezni, tartsa meg a labdát, ossza le azokat, rendelje magát alá a két vadlónak, stb.stb. Erre szerintem sem alkalmas Suarez. Ha tetszik, ha nem, Benzema egy olyan láncszem, ami nehezen tűnik pótolhatónak, de aztán lehet, minden olajozottan működne.

Azt nagyon sajnálom, hogy a szezon végét már sérülten kellett nyomnia. Minden pihenéssel töltött perc, megváltás volt neki.

Mindegy, a vb előtt még hosszabbítani kell vele, akár marad, akár megy, ez az egyik legfontosabb, és az, hogy Varane kivásárlási árát is felnyomják vagy 100 millára. Az a 30 nagyon necces... :kivagyhe: Moratat el kell engedni, Khedira hosszabbítása is mehet, de őt hagynám legutoljára, ő olcsó volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 28., szerda 11:55

Matt009 írta: De jelenleg nem vállalható szerintem a keret Jesé nélkül.
Valóban. Kell előre is minimum 2 ember. Morata helyett mindenképp valaki, illetve egy szélső. Mert amíg Jesé sérült, nagyon sovány a pad. Főleg, hogy Iscoval kp-n számol a mester. Így nem is biztos, hogy jövőre abból a hármasból el/kölcsön kell adni valakit. De elég szélre egy érkező, mert egyrészt majd tél fele Jesé is lesz már, másrészt a két gigász mögött elég egy embernek megfelelő játékpercet biztosítani, harmadrészt, ha mégis egyszerre lesz sérült CR és Bale, akkor is könnyen meg lehet oldani a egy szerkezetváltással, vagy DM/Isco (remélhetőleg az utóbbi) feltolásával.
3 ember akkor kell csak, ha Benzema is távozik, de azt már túl soknak érzem.

2 ember előre padra, kettő kp-ra egy kezdőbe, egy padra. Ez szerintem vállalható nyárra. Sem pénzügyileg nem megterhelő, sem pedig túl nagy felforgatás a csapatban.

Távozna: Morata, Khedira, Casemiro (kölcsön/opció). Illarra pedig nagy kérdőjel.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 28., szerda 11:53

azért jesé több már, mint egy tehetség.
én a kp-t erősíteném meg keményen, mert az az elöl lévőkről is leveszi a terhet.
ha jesé 2015 nyaráig nem nyeri vissza a korábbi formáját, akkor kell majd a helyére igazolni.

ilyen iturbék, meg jöttment noname átlagos arcok, meg felejtősek, csak kattintásnövelő.

benzema nem megy sehova, megkapja a szerződéshosszabbítást.
kp-ra jön kedira helyett vidal vagy pogba, morata helyére jön valami fiatal forma - akiről még nem is hallottunk a hírekből - és kész is vagyunk.
Suarez nem fog semmit tönkrevágni...
ha jön
teljesen felesleges.
Kép
Kép
Kép

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. május 28., szerda 11:51

A Real Madrid közel 57,5 millió euróval gazdagodott azzal, hogy Bajnokok Ligája győztes lett. Ez az összeg a “szakmai elismerésekből” és a televíziós közvetítési jogokból adódnak össze. Az Atletico Madrid valamivel több, mint 50 milliót kapott, a negyeddöntőig jutó Barcelona pedig 42 milliót.
Akkor jól gondoltam a 60-65 milliót.
Az Atletico meglepett hogy ilyen sokat kapott...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 28., szerda 11:50

Suarez nem fog semmit tönkrevágni...
ha jön
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 28., szerda 11:45

Azt hiszem ezzel végleg egyértelművé vált, hogy biztosan nem lesz Karim-Suárez páros a keretben! Perez papa a Pipita-Benzema versengést hozta fel és véleménye szerint Higuaín távozásával idén jobb lett a helyzet, véleménye szerint nem egészséges és feltétlenül jó 2 közel azonos képességű játékost rotálni/tartani egyetlen posztra!
Jól látja Perez papa a helyzetet. Akkor ez most egybecseng azzal, amit Realista írt a BL döntő előtt, hogy ez volt Karim utolsó meccse? Őszintén megmondom, sok gondom van Karimmal, de a csapatunk egyensúlya baromi kényes, és ha az egyensúly megmaradásához az kell, hogy Benzema szerencsétlenkedéseit nézzem, akkor elviselem, semmint, hogy Suarez tönkre vágjon mindent. Pláne akkor ha a 2 játékos cseréjére még rá is fizetünk 40-50 millát.
kiserik írta:
madridronie írta: Hozzáteszem ezt az Iturbe dolgot nem igazán vágom; szerintem nem ilyen típusú támadóra van szükségünk Morata helyett, Karim mögé (bár a mozgása nekem picit hajaz DM-re).
Szerintem egyértelműen Jesé "kiválásával" került a képbe Iturbe, mint szélső támadó csere. Nagyon tehetséges játékosnak tartom, még sokra viheti.
Nem nagyon rémlik ez az Iturbe gyerek, de ha tehetséges, akkor el kell hozni. Jesé nagy kérdőjel, Isco egyedül támadócserének kevés. Jöjjön, megnézzük mit tud, aztán jövő nyáron az Isco/Iturbe/Jesé hármasból valamelyik elmegy kölcsönbe, mert elsőre soknak tűnik 3 ilyen fiatal játéklehetőségre ácsingózó tehetség. De jelenleg nem vállalható szerintem a keret Jesé nélkül.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. május 28., szerda 11:17

madridronie írta: Hozzáteszem ezt az Iturbe dolgot nem igazán vágom; szerintem nem ilyen típusú támadóra van szükségünk Morata helyett, Karim mögé (bár a mozgása nekem picit hajaz DM-re).
Szerintem egyértelműen Jesé "kiválásával" került a képbe Iturbe, mint szélső támadó csere. Nagyon tehetséges játékosnak tartom, még sokra viheti.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 28., szerda 10:23

Kun Agüero
"Sinceramente hoy no se contempla su fichaje. No está en nuestros pensamientos. Tan malo es no tener buenos jugadores como tener en exceso. El año pasado administrar a Higuaín y a Benzema era muy difícil. Este año con la salida de Higuaín ha sido más fácil. Tener a dos muy buenos jugadores en el mismo puesto no sé si es bueno".
Azt hiszem ezzel végleg egyértelművé vált, hogy biztosan nem lesz Karim-Suárez páros a keretben! Perez papa a Pipita-Benzema versengést hozta fel és véleménye szerint Higuaín távozásával idén jobb lett a helyzet, véleménye szerint nem egészséges és feltétlenül jó 2 közel azonos képességű játékost rotálni/tartani egyetlen posztra!
Luis Suárez y Pogba, en la agenda del Real Madrid
A Cadena Ser szerint a Madridnak mindössze 2 célpontja a nyárra; Pogba és Suárez!
EL FRANCÉS MEDITA DEJAR EL CLUB BLANCO
Di María convence a todos y renovará, pero Benzema agota la paciencia del madridismo
Miközben az El Confidencial szerint Di Maríat sikerült meggyőzni és az argentin marad, sőt hosszabbít; addig Karim nem zárja ki a távozás lehetőségét sem.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 28., szerda 8:19

sander írta:De még az is lehet hogy télleg meg lesz hosszabbítva Khedira szerződése és ő lesz Modric cseréje. Akkor a középpályát 30 millióból megúsznánk.
Úúú akkor nagyon nem ússzuk meg 30-ból. Sokkal nagyobb árat fizetünk (képletesen), mintha kiadnánk még 20-30at egy másik középpályásra.
Azt továbbra is tartom, hogy 2 kp-s mindenképp kell. Optimálisan egy a kezdőbe, egy a padra.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. május 28., szerda 8:03

Géci írta:Ha Benzema lenne az első számù gólfelelős akkor éreznéd. De mivel CR fossa a gólokat egyértelmű, hogy nála érzed ezt... :)
Elsősorban nem a gólokra gondoltam :) Főleg nem azért mert a statisztikákat nagyon jók hozza Benzema. De például idén DM-nél is éreztem hogy tud valami váratlant húzni és hát sokszor -főleg a nagy meccseken- hozta is a váratlant.
pheco írta:Cé mezőnyben meg játékban gyenge nem tudom kinek az agyszüleménye. Nem driblizik közel sem annyit, mint a Manuban, de kicsiben még mindig jó. BL döntőn is jól látszódott, hogy az összes kis játékban benne volt az Atletico tizenhatosánál. Benzivel is ő csinálja a legtöbb kényszerítőt. Más kérdés, hogy néha a görcsösség miatt elkezd lövöldözni, de egyre ritkábban látom ezt. Bárcsak ilyen jó lenne Bale, DM plusz még sorolhatnék pár játékost.
Az igazság az hogy Cé miatt kellett védekezésben átállni 4-4-2-re. Mert szinte semmit nem védekezett a szezon nagy részében. A nagy meccsekre viszont ő is valamelyest felszívta magát. Pl.: A BL döntőn Bale gólja előtt ő volt a bal bekk. Sokszor van úgy hogy elveszti a labdát aztán csapkod meg beköti a cipőfűzőjét vagy épp csak elkezd sétálni. Ez számomra nagyon nagy luxus a csapatot nézve. Másnak azért kell feleslegesen futni vagy akár elhagyni a pozícióját mert CR nem akarja visszaszerezni a labdát.
Géci írta:Khedirával kapcsolatban abba bízok, hogy a MU vagy Chelsea ugrik majd rá valami értelmes összegért. Apróért nem adnám el...
Én valami olyasmire emlékszek hogy meg lesz hosszabbítva a szerződése... legalábbis mikor sérült volt akkor elég sok újság hozta le ezt az információt.
tucsoki írta:
tubatibi írta:Azert itt paran nem semmik, hogy Di Mariat, aki itt maradt, kuzdott, hajtott es a Bl donto(!) legjobb jatekosa lett, azt siman a padra vagnak egy Veratti miatt, Pogba kell nekunk es akkor 3 btb kp-val kell nyomjuk, most ebbe egyetertek hehe-vel....teny a Veratti, Modric, Pogba trio is egy alom kp lenne, de DM megerdemli az eselyt nalam...
Lefogadom, a fórumozók nagy része össz-vissz 5 meccset se látott még Verrati-ról.
Más nevében nem beszélek de én személy szerint láttam már pár meccsen és abszolút meggyőzött. És ha télleg 30 misit kérnének érte akkor azonnali hatállyal fel kell szállni a repcsire aztán lerakni a PSG asztalára azt a 30 millát. Ha viszont sikerülne leigazolni akkor felesleges lenne Pogba és Vidal leigazolása főleg azért mert már elég nagy luxus is lenne.
Nálam akkor így nézne ki a Kp.:
----------Verrati/Xabi
Modric\???--------------Di Maria\Isco

Illarra-t elengedném kölcsönbe hadd edződjön egy kicsit. Khedirát és Casemirot eladnám. És Modric-nak pedig keresnék egy cserét. De még az is lehet hogy télleg meg lesz hosszabbítva Khedira szerződése és ő lesz Modric cseréje. Akkor a középpályát 30 millióból megúsznánk.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 28., szerda 7:30

madridronie írta:Álom. A 2 Juvés egyikére + Rakiticre nagyobb esélyt látok.
Igen-igen. Erősen az, írtam is, hogy ezek csak ilyen fantáziálgatások, boncolgatások, hogy mit lehetne. De ha megnézed legtöbb helyen csak egyiküket írtam.
Az általam ???-lel jelölt részekre, bár lehet ezt elfelejtettem leírni, pont Rakitict, vagy hasonló kategóriájú játékost gondoltam/tudnék elképzelni..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 28., szerda 7:23

Hazard lenne az új CR? Miért? ezt kifejtenétek?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 28., szerda 6:40

A nyár folyamán Álvaro Morata távozása szinte garantálható. A saját nevelésű csatár már januárban elhatározta, hogy a szezon végén elhagyja a csapatot és olyan klubnál folytatja, ahol állandó szerephez juthat. Szerződése (ahogy Khediráé vagy Benzemáé is) jövő nyáron jár le a Real Madriddal. [.....]
Na úgy néz ki se Morataért, se Khediráért nem tudunk nagy pénzt legombolni :/
Pedig 20 illetve 30-40 körül írkodtak velük kapcsolatban.. ami alapjáraton is irreálisan sok ezért a két játékosért tekintve, hogy nem a legügyesebbek :mrgreen: csak hogy finom legyek. :mrgreen:
Nem tudom miért keringtek ezek az összegek a köztudatban, de így, hogy lejár a szerződés, biztos hogy nem kapunk ennyit értük... Pedig kezdtem elhinni, hogy van/lesz lúzer, aki tényleg kiad ennyit értük.

Vagy tényleg ennyire taksálja őket a nagyvilág, hogy ennyit kiadjon értük még így is??
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 27., kedd 23:10

1kps mindenképpen kell Casemiro helyére, amennyiben lép valaki rajta kívül, akkor kell egy másik. Márpedig szerintem Khedira menni fog. Meg hoznék egy Mandzut. Ezt az Iturbe tagot meg nem tudom hova tenni...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 27., kedd 22:54

tubatibi írta:Iker - Carvajal, Varane, S.Ramos, Marcelo - Modric, Pogba, Di Maria - CR7, Benzema, Bale

Ez lenne nalam a galakezdo, cserenek pedig:
Diego, Arbeloa, Nacho, Pepe, Coentrao, Illarra, Khedira, Isco, Jese, Mandzukic, Iturbe

Ez 3 igazolas, Pogbaert kene csak a zsebunkbe nyulni, a masik ketto sztem 35-40ert jonne egyutt. :)
Esetleg, ha "1-1"be megtudnank oldani egy Khedira-Rakitic cseret veszteseg nelkul, akkor ot is hoznam.
Xabi? Gondolom nem azert gyozkodtuk fel evig hogy nyaron meg elkuldjuk :mrgreen:
Egyebkent egesz jo ez a keret amit irtal es azert realis is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég