Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 25., csütörtök 21:08

tucsoki írta:
Realista24 írta:Közben Reus állítólag nemet mondott a Dortmund hosszabbítási ajánlatára, és elkezd válogatni az ajánlatokból.
Ha van egy csöppnyi esze akkor a mi megkeresésünket utasítja el először.
Öö miért?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 25., csütörtök 16:24

Realista24 írta:Tucsoki, több tartalmat, kevesebb cinizmust. Mostanában nem nagyon megy.
Az előbb fejtettem ki hogy véleményem szerint mi lenne a helyes pótlásra CR-nek, arra reakció nem érkezett, viszont Hazard és Reus terítéken van (Ok, tudom, egyikőtök sem azt írta hogy "mán azonnal hozni kell"). Ha legalább az én álláspontomra nem érkezik reakció, akkor talán minimális gúnnyal még élhetek annak érdekében hogy hangod adjak a nemtetszésemnek. Személyeskedni nem szokásom, ezt te is tudod, mint ahogy azt is, hogy nincs naponta 50 db "én megmondtam", "az nem úgy van", és társai hozzászólásom sem. Ráadásul birkaságokkal sem szoktam tele flamelni a fórumot.

Leegyszerűsítve: Nekem a könyökömön jön ki a Perez féle (vagy nevezzük aminek akarjuk), vásároljunk be gigasztárokat mert csak úgy lehetünk sikeresek. Csak két név: Jesé, Isco. Fiatalok, egyikőjük saját nevelés is, hatalmas tehetségek, nem utolsó sorban ugye spanyolok, de sokan (Pl. Perez) kiélve a menedzserkedési vágyukat simán elnéznek mellettük, mert Jesé úgyis képtelen lesz pótolni CR-t (erről írtam az előbb), miközben a Liga legnívósabb csapatainak lőtte a gólokat, játszott jól meg mindenki éltette. Isco-nál, Jesé-nél gyengébb kaliberű játékosok kaptak lehetőséget korábban nálunk, ők ketten ezerszer jobb alternatívák, és mégis küldjük őket a "süllyesztőbe". Azt megértem ha valaki Perez fejével gondolkodik és a várható jövőt vizionálja (pl. ikarus93), ergo, akinek nem inge, ne vegye magára. Nem is ez a bántó, hanem a szakmaiság hiánya. Perez elkezdte a "spanyolosítást", megunta, hogy a szomszédban mennyi spanyol van, erre mégis úgy alakult a keret (James fölösleges érkezése, Bale erőltetése - hozzáteszem, őt egy percig sem bántam meg), hogy esélye se legyen nálunk hosszútávon. Bár nagyon remélem, hogy megcáfolja...

Az a baj, hogy én José és Carlo érkezésével elhittem, nem lesz Perez féle "megalománia" (fúú, de utálom ezt a szót...) mint 10 éve volt, de sajnos megint nem szakmai irányban haladunk.

Bemásolom még egyszer hogy mi a véleményem CR pótlásáról, csak hogy kerek legyen.
VanillaSky írta: Ez mire van alapozva? Komolyan kérdezem. Ha emlékeim nem csalnak a 21 éves CR kicsit komolyabb szinten tolta már, mint most Jesé, fél év kihagyás után. Ennyi erővel Puskás szerepét is átvehette volna Gera Zoli, mert hasonló volt csak "picit" gyengébb néhány dologban.
tucsoki írta:Nem személy szerint neked írom ezt, de szerintem ez rossz felfogás. Nyilvánvaló hogy ha pl. a Barcában már nem lesz Messi, akkor nem fognak tudni a helyére tenni egy másik Messi-t. Ez nálunk is így van. Még egy ilyen (ugyan ilyen) CR-ünk nem lesz. A csapat kis túlzással, és ne lovagoljunk a kifejezések, rá van kihegyezve. Nem feltétlenül tudja csak olyan játékos átvenni a helyét aki lő évi 50-100 gólt, vagy többszörös aranylabdás, stb. Csapatszinten kell érvényesülni (Bayern?), és megköszönni utólag azt, hogy egy ekkora játékos írt történelmet a Real Madrid-nál. Száz szónak is egy a vége, ha Jesé kitudja hozni az eddig mutatott, benne lévő potenciált, akkor bőven meg van "oldva" CR pótlása - még ha mint mondtam is, ilyen emberünk valószínűleg nagyon sokáig nem lesz.
Ui: Neymar-t soha nem akarom Real mezben látni (esetleg a Valladollid), isten ments... :vivo:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. szeptember 25., csütörtök 16:18

Elég macera volt Neymar megszerzése, már így is katalánéknak, nem hiszem, hogy csak úgy eldobnák, ráadásul a legnagyobb riválisnak, de a próféta szóljon belőled R24. :mrgreen:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. szeptember 25., csütörtök 16:14

Realista24 írta:El is hozzuk, Isco + 60 milla. Aztán kapja majd a disznófejet.
Mondjuk ha a Barca lehoz még 2-3 olyan évet, mint a tavalyi, vagy csak minimálisan sikeresebbet és Isco helyzete sem fog változni jövőre sem pl, akkor simán el képzelhető. Ha tovább tudna Neymar fejlődni addig és le tudná vetkőzni ezt a bicska nyitogató stílusát valamennyire, akkor még örülnék is neki. :)
Csak Isco... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 25., csütörtök 16:12

ikarus93 írta:Perez számára a legideálisabb CR utód Neymar lett volna. Neki a marketing értéke is hatalmas(köszönhető braziliának), másrészt, azért ő lehet, hogy 2-3 év múlva elérheti a CR-Messi kettős szintet.
Semmivel nem érzem jobbnak Neymart, például egy Reusnál. Annyi, hogy a marketingértéke miatt jobbnak van beállítva, de a mutatott játék alapján a német is simán van olyan jó, mint a brazil. Viszont azt már tudjuk, hogy mennyit számít a NÉV. Neymarnak emiatt tuti lesz egy aranylabdája, ha Messi és CR kiöregszik. Egy szoros mezőnyből biztos, hogy a brazilt hozzák ki győztesen. Legalábbis én így érzem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 25., csütörtök 16:11

ikarus93 írta:Perez számára a legideálisabb CR utód Neymar lett volna. Neki a marketing értéke is hatalmas(köszönhető braziliának), másrészt, azért ő lehet, hogy 2-3 év múlva elérheti a CR-Messi kettős szintet.
El is hozzuk, Isco + 60 milla. Aztán kapja majd a disznófejet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. szeptember 25., csütörtök 16:08

Perez számára a legideálisabb CR utód Neymar lett volna. Neki a marketing értéke is hatalmas(köszönhető braziliának), másrészt, azért ő lehet, hogy 2-3 év múlva elérheti a CR-Messi kettős szintet.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. szeptember 25., csütörtök 16:03

Remy írta:Hazard mint nagy marketingértékű játékos?
tucsoki írta:Hazard dél-amerikai vagy ázsiai? Ja nem....
Nem elit, de eladható. A Nike-nál szerintem elég jó helyen áll. Most ehhez dobjátok hozzá, hogy ha a Realba igazolna vagy 100 milláért "CR utódként".

Jesé meg remélem el fogja viselni a padot és a támadó sor első számú cseréje szerepet, mert egyet értek Realistával, hogy itt jó ideig stabil kezdő nem lesz. De ha hozza az elvártat, akkor nem lehet majd panasza, mint Isco-nak sem.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 25., csütörtök 15:43

Tucsoki, több tartalmat, kevesebb cinizmust. Mostanában nem nagyon megy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 25., csütörtök 15:41

ikarus93 írta:Hazardnak már így is nagy a marketing értéke, Pereznél meg ez a tényező elengedhetetlen, hogy ha sok pénzt kell kiadni valakiért.
Hazard dél-amerikai vagy ázsiai? Ja nem....

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. szeptember 25., csütörtök 15:39

Hazardnak már így is nagy a marketing értéke, Pereznél meg ez a tényező elengedhetetlen, hogy ha sok pénzt kell kiadni valakiért.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 25., csütörtök 15:36

ikarus93 írta:Jesé nem fogja átvenni CR szerepét. Ezt Jesének is be kell látnia.
Mikor majd CR lelép innen, valószinüleg Perez megint bankot fog robbantani valakiért, aki éppen a legjobban teljesitő és a legjobb marketing értékekkel rendelkező játékos lesz.
Gondolok itt majd pl egy Reus,Hazard szintű kaliberre.
És akkor csodálkozunk, ha kirakat csapatnak neveznek minket.....

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 25., csütörtök 15:34

Én Jesénél abban bízok, hogy a szurkolók megszerették. Legalábbis nekem ez jön le. Így szurkoló hatásra talán többet fog majd játszani, mint mondjuk néhány vetélytársa a padról.

Hazard mint nagy marketingértékű játékos? Reus meg szimpatikus arc, de kurva sokat sérült...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. szeptember 25., csütörtök 15:34

Jesé nem fogja átvenni CR szerepét. Ezt Jesének is be kell látnia.
Mikor majd CR lelép innen, valószinüleg Perez megint bankot fog robbantani valakiért, aki éppen a legjobban teljesitő és a legjobb marketing értékekkel rendelkező játékos lesz.
Gondolok itt majd pl egy Reus,Hazard szintű kaliberre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ikarus93 2014. szeptember 25., csütörtök 15:35-kor.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. szeptember 25., csütörtök 15:31

Mondjuk Jesénél még én se látom, hogy mitől lenne stabil kezdő nálunk, ahhoz még sokat kell fejlődnie, az meg ugye bizonytalan dolog. Annyi "szerencséje" azért van, hogy saját nevelésként talán kicsit előnyből indul, és jobban figyelembe veszik majd talán rotáláskor, vagy hogy jöjjön-e hasonló vetélytárs. De bízzunk benne, hogy a sérülése után is szépen fog fejlődni, és kap bőven percet.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 25., csütörtök 15:27

Realista24 írta:Közben Reus állítólag nemet mondott a Dortmund hosszabbítási ajánlatára, és elkezd válogatni az ajánlatokból.
Ha van egy csöppnyi esze akkor a mi megkeresésünket utasítja el először.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 25., csütörtök 15:24

Közben Reus állítólag nemet mondott a Dortmund hosszabbítási ajánlatára, és elkezd válogatni az ajánlatokból.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 25., csütörtök 15:22

VanillaSky írta:
van egy Jesénk, akiben minden megvan, hogy egy nap átvegye CR helyét a pályán
Ez mire van alapozva? Komolyan kérdezem. Ha emlékeim nem csalnak a 21 éves CR kicsit komolyabb szinten tolta már, mint most Jesé, fél év kihagyás után. Ennyi erővel Puskás szerepét is átvehette volna Gera Zoli, mert hasonló volt csak "picit" gyengébb néhány dologban.
Nem személy szerint neked írom ezt, de szerintem ez rossz felfogás. Nyilvánvaló hogy ha pl. a Barcában már nem lesz Messi, akkor nem fognak tudni a helyére tenni egy másik Messi-t. Ez nálunk is így van. Még egy ilyen (ugyan ilyen) CR-ünk nem lesz. A csapat kis túlzással, és ne lovagoljunk a kifejezések, rá van kihegyezve. Nem feltétlenül tudja csak olyan játékos átvenni a helyét aki lő évi 50-100 gólt, vagy többszörös aranylabdás, stb. Csapatszinten kell érvényesülni (Bayern?), és megköszönni utólag azt, hogy egy ekkora játékos írt történelmet a Real Madrid-nál. Száz szónak is egy a vége, ha Jesé kitudja hozni az eddig mutatott, benne lévő potenciált, akkor bőven meg van "oldva" CR pótlása - még ha mint mondtam is, ilyen emberünk valószínűleg nagyon sokáig nem lesz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 25., csütörtök 15:20

Jesének továbbra is csak másodhegedűs szerep fog jutni, még évekig, jó eséllyel, főleg, ha az új felállás ilyen olajozottan fog működni.
Annó is fenyegetőzött már, hogy vagy felnőtt tagság vagy lelép. Én úgy gondolom, hogy nagyobb annál az önérzete, mint hogy még két (három) évi padozzon.
Mert azt ne gondolja senki, hogy ha már nem lesz CR, akkor nem lesz igazolás a helyére. Bale/James ide vagy oda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 25., csütörtök 15:18

VanillaSky írta:
van egy Jesénk, akiben minden megvan, hogy egy nap átvegye CR helyét a pályán
Ez mire van alapozva? Komolyan kérdezem. Ha emlékeim nem csalnak a 21 éves CR kicsit komolyabb szinten tolta már, mint most Jesé, fél év kihagyás után. Ennyi erővel Puskás szerepét is átvehette volna Gera Zoli, mert hasonló volt csak "picit" gyengébb néhány dologban.
2-3 éve van még, hogy fejlődjön. 24 éves korára már azért el fog dőlni, hogy mire hivatott, bár, ha Di Mariából indulunk ki, akkor 25-26 éves koráig is lehet "várni". Tehát CR még 2 évig mondjuk itt lesz, addig Jesé teljesen felkészülhet arra, hogy átvegye a posztját. Ennyi idő alatt minden kiderül. Ráadásul ha Jesé nem válik be, akkor bőven van időnk pótolni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég