Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2024. március 10., vasárnap 12:46

MarioCirolo írta:
halamadrid írta: Inkább Mendy maradjon, kell egy támadó és védekező stílusú balhátvéd is. Úja kezd formába lendülni, Fran pedig egyelőre csak csereként bizonyított. Ja és még ott van Miguel is, ő remélem marad 1 évig a Gironában.
Ha Davies fele kritika, hogy sokat serult, akkor Mendyre ez hatvanyozottan igaz. Emelle nagyon limitaltak a kepessegei es nagyon keves olyan meccset jatszunk egy szezonban amikor tenyleg szukseg van a jatekra/vedomunkajara. Fran nalam egyelore semmit sem bizonyitott es nem latom, hogy lenne jovoje nalunk. A Miguel-Davies parost latom idealisnak.
Mendy jobb, mint sokan gondolják, de különben igazad lehet. Bár én nem válnék meg egy nyár alatt mindkét balhátvédünktől, és mivel Mendyvel biztosabbak lennénk, így őt hagynám meg. Fran mehet kölcsönbe, vagy eladhatjuk valami nyomorult PL-csapatnak 25+ millióért, vagy akár olcsóbban az 50%-os jogos cuccal. Persze még bizonyíthat, eddig is kevesebb lehetőséget kapott, mint érdemelt volna. Majd hátha az elkövetkezendő sűrű időszakban.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 10., vasárnap 8:43

sanko. írta: talán nem a legjobb topik erre, de olyan pletykák keringenek, hogy Dani Alves öngyilkos lett a börtönben... megdöbbentő hova süllyedt le.
Elvileg heteken at ongyilkossag elleni protokolra jart, a legtobb pletyka az anyukajanak az uzenete miatt erosodott fel, aki kicsit hulyen fogalmazva irt a kep ala, amit megosztott. Szerintem 100%, hogy nem lett az.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 10., vasárnap 8:42

sanko. írta: talán nem a legjobb topik erre, de olyan pletykák keringenek, hogy Dani Alves öngyilkos lett a börtönben... megdöbbentő hova süllyedt le.
Valami random brazil újságíró dobta csak ezt be, nincsen semmi alapja az egésznek.

Aztán úgyis kiderül ma, hogy akkor mi is van.

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sanko. » 2024. március 10., vasárnap 8:02

talán nem a legjobb topik erre, de olyan pletykák keringenek, hogy Dani Alves öngyilkos lett a börtönben... megdöbbentő hova süllyedt le.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2024. március 9., szombat 20:14

Szerintem ez a szórakoztató játék meg gála kérdés egészen Del Bosque-ig nyúlik vissza. Én akkor még nem követtem a csapatot, de rengeteg embertől hallottam, hogy akkoriban nagyon látványosan játszott a csapat. De gondolom nála se az összes meccs gála volt, elég megnézni amúgy az akkori eredményeket. Azóta se volt egy olyan edző se, aki konstans, éveken át tartó domináns és állandóan látványos futballt nyomott volna a Real Madriddal. Eltelt 20-25 év, a futball folyamatosan változik. Pedig volt itt egy Mourinho, Zidane, Ancelotti 2x is. 2000-es évek edzőit inkább nem említem, mert a legtöbb egy kókler volt. Viszont mindegyik alatt voltak jó időszakok, látványos meccsek, párharcok, de egyik se tudta hozni folyamatosan. Szerintem nem is lehet, ezt kár is elvárni. Biztos, hogy lesznek még jó meccsek idén is, illetve ilyen kínkeservek mérkőzések is. A foci ilyen. Viszont amíg van mellé eredmény meg kupák, addig kár elégedetlenkedni. Az gáz lenne, ha mellé az eredmények se jönnének.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. március 9., szombat 18:18

Vininek is nagy boost lehet amúgy, ha végre előrejátékban nem teljesen fogalmatlan bhv lesz mellette.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 9., szombat 17:34

https://twitter.com/MadridTotal_/status ... 1285163076


Davies

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: filatáska » 2024. március 9., szombat 17:25

weah írta: Arcon rúgták azért kellett lecserélni.
Mondanám, hogy a kedvenc morgós kollégának is az kellene, hogy visszavegyen az arcból.
De nem mondom, egy úriember vagyok. :lol:

weah
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2023. október 4., szerda 18:03
Kedvenc játékosaid: weah
Kedvenc csapatod: feyenord arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: weah » 2024. március 9., szombat 17:11

gutihaz14 írta:
gutihaz14 írta: davies melle hozzanak egy orvost is mert konnyen lehet hogy nalunk a sanitasban lesz berletes
kaptam ra a nagyon megerdemelt diszlajkokat de most is le kellett cserelni daviest. remelhetoleg semmi komoly, nem nezem a meccset
Arcon rúgták azért kellett lecserélni.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2024. március 9., szombat 16:10

gutihaz14 írta:
gutihaz14 írta: davies melle hozzanak egy orvost is mert konnyen lehet hogy nalunk a sanitasban lesz berletes
kaptam ra a nagyon megerdemelt diszlajkokat de most is le kellett cserelni daviest. remelhetoleg semmi komoly, nem nezem a meccset
Idén eddig 4 meccset volt sérült.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. március 9., szombat 16:01

gutihaz14 írta: davies melle hozzanak egy orvost is mert konnyen lehet hogy nalunk a sanitasban lesz berletes
kaptam ra a nagyon megerdemelt diszlajkokat de most is le kellett cserelni daviest. remelhetoleg semmi komoly, nem nezem a meccset
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 9., szombat 14:44

Jim írta:
gutihaz14 írta: szerintem miguelbol penzt akar csinalni perez, az fedezne davies egy reszet. mendyt el kell adni. borzaszto ahogy nem tud labdat kezelni
Miguel lenne jó Davies mellé, de mennyi esély van rá, hogy mind a 2 balhátvédet lecseréljük egyszerre?
Semennyi. Davies mögé marad majd Mendy, Frant meg eladjuk. Miguelt meg elboltoljuk valahogy. Mondjuk Bayernel megegyezünk, hogy megkapják jóáron Miguelt ha Daviest is jóáron elengedik.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. március 9., szombat 14:18

gutihaz14 írta: szerintem miguelbol penzt akar csinalni perez, az fedezne davies egy reszet. mendyt el kell adni. borzaszto ahogy nem tud labdat kezelni
Miguel lenne jó Davies mellé, de mennyi esély van rá, hogy mind a 2 balhátvédet lecseréljük egyszerre?

MarioCirolo
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 9., szombat 13:43

halamadrid írta: Inkább Mendy maradjon, kell egy támadó és védekező stílusú balhátvéd is. Úja kezd formába lendülni, Fran pedig egyelőre csak csereként bizonyított. Ja és még ott van Miguel is, ő remélem marad 1 évig a Gironában.
Ha Davies fele kritika, hogy sokat serult, akkor Mendyre ez hatvanyozottan igaz. Emelle nagyon limitaltak a kepessegei es nagyon keves olyan meccset jatszunk egy szezonban amikor tenyleg szukseg van a jatekra/vedomunkajara. Fran nalam egyelore semmit sem bizonyitott es nem latom, hogy lenne jovoje nalunk. A Miguel-Davies parost latom idealisnak.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. március 9., szombat 12:33

szerintem miguelbol penzt akar csinalni perez, az fedezne davies egy reszet. mendyt el kell adni. borzaszto ahogy nem tud labdat kezelni
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2024. március 9., szombat 12:17

Inkább Mendy maradjon, kell egy támadó és védekező stílusú balhátvéd is. Úja kezd formába lendülni, Fran pedig egyelőre csak csereként bizonyított. Ja és még ott van Miguel is, ő remélem marad 1 évig a Gironában.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. március 9., szombat 12:07

gutihaz14 írta: davies melle hozzanak egy orvost is mert konnyen lehet hogy nalunk a sanitasban lesz berletes
Nekem alapbol buzlik ez az igazolas mendy, fran miatt úgyhogy a francia esze agaban sincs lepni

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. március 9., szombat 11:41

davies melle hozzanak egy orvost is mert konnyen lehet hogy nalunk a sanitasban lesz berletes
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

MarioCirolo
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 9., szombat 10:51

Realista24 írta: Leny Yoro rengeteg ajanlatot kapott, koztuk a PSGtol is. Utobbinak nem akarja a Lens eladni, a jatekos pedig a hirek szerint fuggetlenul mindentol, csak a Real Madridba akar igazolni.
A Real Madrid pedig semmikeppen nem akarja kihagyni a lehetoseget.

Mbappe
Davies
Yoro
? B-)
*Lille, Varane jott a Lenstol. Ha jon ez a harom jatekos es Kroos hosszabbit, az nalam mar 5*os nyar. Meg egy jobb hatvedet azert szivesen latnek meg Carvajal moge.

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 9., szombat 8:56

Realista24 írta: Leny Yoro rengeteg ajanlatot kapott, koztuk a PSGtol is. Utobbinak nem akarja a Lens eladni, a jatekos pedig a hirek szerint fuggetlenul mindentol, csak a Real Madridba akar igazolni.
A Real Madrid pedig semmikeppen nem akarja kihagyni a lehetoseget.

Mbappe
Davies
Yoro
? B-)


Az elso ket nev alomigazolas, szinte fel sem lehet fogni, hogy milyen nevekbol fog allni a keret. Viszont Yoro engem nem gyozott meg tulsagosan. Mondjuk ki vagyok en, ha a Real scoutok szerint erdemes nala probalkozni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég