Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. október 24., péntek 12:13

Srácok baj van. Khedira kezdő lesz a barca ellen. El is ment a kedvem az El classicotól... Carlo nagyon dicsérte khedirát hogy remek formában tért vissza meg ő jelentheti a megoldást. Komolyan mondom ha benne lesz a kezdőbe meg se nézem a meccset mert nem vagyok kíváncsi a szerencsétlenkedésére, hogy még kb én is lecselezem úgy hogy azt se tudja mi van. Köszönjük Ancelotti. :vivo: Remélem ez nem igaz.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. október 24., péntek 12:07

ha Kroos kozelebb lenne a kapuhoz mint a Bayernben mogotte egy Javi Martinez fele emberrel, akkor lodozhetne kedvere. De nem hinnem, h ez a melysegi pozici amit most raszabdtak nagyon ellene lenne.
A Liverpool elleni KP-ban az volt a jó, hogy három kreatív, de univerzális játékos volt a KP-n, így bármelyik felléphetett a támadásokkal, a másik kettő ekkor visszazárt. Az ilyen dolgok pedig durván összezavarhatják az ellenfelet. Pl. ennek ellentétje látszott a MU ellen, mikor SAF csak ráállította Welbecket Xabira, a kiállításig, Modric érkezéséig nem is tudtuk uralni a KP-t. Xabival túl kiszámítható volt az a rész, főleg ha gyengébb napot fogott ki.
Merci Zizou!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. október 24., péntek 11:53

pogba hosszabbított még 3 évvel.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 24., péntek 11:07

Carló elmondta azt amit én már nagyon rég tudok! Buffon a király!!! B-) :happy: :cheers: :iszunk:
Nagyon szimpi kis nyilatkozat volt ez ismét az öregtől. Remélem nagyon sokáig itt lesz még velünk, és sok-sok kupát nyerünk vele! :) Remélem a barca ellen is bejönnek a azok a stratégiák amiket kigondolt, mert jó lenne már megcsapni őket... :Đ

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 23., csütörtök 20:27

kapor_89 írta:Szerintem meg Khedira esete mutatja meg legjobban, hogy NEM kell ilyen fajta védekező játékos a Realba!
ezzel az a baj, h Khedira soha sem volt igazan vkp, barmennyire is furcsa hallani ezt.A kepessegei alapjan annak kellene lennie, de nem az volt. Nem tudom, h ezt a feladat kort adtak neki, vagy csak magatol tette, de majd hogynem tobbet tamadott mint a tamadoink, mivel Xabi maradt hatra.
Reszben mindkettotoknek is igaza van(RMFC,Kerlon), de inkabb hajlok RMFC fele verziohoz.
Kerlon, ertem mire gondolsz azt szeretned, ha Kroos kozelebb lenne a kapuhoz mint a Bayernben mogotte egy Javi Martinez fele emberrel, akkor lodozhetne kedvere. De nem hinnem, h ez a melysegi pozici amit most raszabdtak nagyon ellene lenne.
Szerintem ha akarna mehetne feljebb, de nagyon nem igen forszirozza ezt a "tizenhatosig felerek" tamadasokat....kozepen jol el van, vissza-vissza lepeget melysegbe. Iscot v Modricot Kuldenem egeszen a tamadok moge es a Vidal-Pogba kettos kozul aki jonne azt a Kroos es Isco(Modric) koze.

Morientes.
Viccesen megkerdezted, h Modriccot eladnank e a Barcanak? mivel hoznam Pogbat es Iscot a kezdobe pakolnam.
Nem lenne egy olyan negyesunk a kp-n mint amilyen harmasunk van a vedelemben. Egyebkent azt a negyest konnyebb lenne rotalni, mivel eleg univerzalisak harman es barhova pakolhatod, Isco vedekezese mar majdnem Modricet surolja.

nekem Jamessel van gondom, de ez egy mas tortenet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2014. október 23., csütörtök 16:39

Marci77 írta:
alexoxladjackoxi írta:http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,neme ... tana,78321 Nem tudom olvastátok-e már. Mit szólnátok hozzá, örülnétek neki? Nekem régóta van egy titkos vágyam, miszerint, Reust Arsenal mezbe lássam, de ezek szerint erre vajmi kevés esély van. Mondjuk annyira nem is vagyunk rászorulva, de melyik csapatnak ne kéne egy Reus? :D
AZ Arsenal nincs rászorulva Reusra? Ne viccelj... (Bár igaz, a sérülései még jobban kijönnének :/ )
Nem akarok erről itt beszélni, mert a végén még kapok 2 hétt OFF-ot. :D Gyere át a PL-topikba.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. október 23., csütörtök 16:29

alexoxladjackoxi írta:http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,neme ... tana,78321 Nem tudom olvastátok-e már. Mit szólnátok hozzá, örülnétek neki? Nekem régóta van egy titkos vágyam, miszerint, Reust Arsenal mezbe lássam, de ezek szerint erre vajmi kevés esély van. Mondjuk annyira nem is vagyunk rászorulva, de melyik csapatnak ne kéne egy Reus? :D
Hova, kinek a helyére, minek?
Ha nem lenne itt Bale és James, akkor örömmel látnám itt és akkor még ott van Jesé is.
25 millió mondjuk nem pénz érte, főleg annak tükrében, hogy mennyibe került a két fent említett playa és közben a német talán a jobb játékos + a stílusa is jobban illene ide.
Ha nincs Bale és Hámesz, akkor a C.R-Benz-Reus 3-as kicseszettül ütne, CBR :mrgreen: , de mivel ezek nem mostanában fognak eligazolni, felesleges igazolás volna.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. október 23., csütörtök 16:23

alexoxladjackoxi írta:http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,neme ... tana,78321 Nem tudom olvastátok-e már. Mit szólnátok hozzá, örülnétek neki? Nekem régóta van egy titkos vágyam, miszerint, Reust Arsenal mezbe lássam, de ezek szerint erre vajmi kevés esély van. Mondjuk annyira nem is vagyunk rászorulva, de melyik csapatnak ne kéne egy Reus? :D
AZ Arsenal nincs rászorulva Reusra? Ne viccelj... (Bár igaz, a sérülései még jobban kijönnének :/ )
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2014. október 23., csütörtök 16:17

http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,neme ... tana,78321 Nem tudom olvastátok-e már. Mit szólnátok hozzá, örülnétek neki? Nekem régóta van egy titkos vágyam, miszerint, Reust Arsenal mezbe lássam, de ezek szerint erre vajmi kevés esély van. Mondjuk annyira nem is vagyunk rászorulva, de melyik csapatnak ne kéne egy Reus? :D

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 23., csütörtök 16:11

meccs után megkérdezték ancelottit, hogy félidőben gondolt-e rá, hogy bizony volt már egyszer úgy hogy 3-0ra ment a liverpool ellen...

:lol: :lol: :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 23., csütörtök 15:15

De Jong ilyen, vagy a régi TOuré, aki egy fal volt a védelem előtt, de még is zseniális focista, akit tavaly láttunk.
Touré már nem védekezőt játszott pár meccstől eltekintve. De jong jó,de a silusa már kevés,túl egysíkú.....a vidal és pogba féle vonal a jó,mellette a kroos modric.....ezek egyik sem védekező csak tudnak azt is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. október 23., csütörtök 15:05

morientes írta:
Ha Messi szombaton gólt rúg
De nem rúg...
Kapor:Itt most nem arról van szó,ahogy írták is,hogy csak eés kizárólag egy védekező játékos kell,hanem arról,amit Kerlon is írt,hogy Modric,Kroos támadásban kiemelkedő,na és melléjük kellene mondjuk egy svájnstájger vagy egy Javi Martinez stílusú játékos,aki meg védekezésben...
Majd meglátjuk, hogy Khedirát kivel pótolják. Én nem nagyon aggódom, van egy Modric-Kroos-Isco-Illarra-James ötösünk, ráadásul mostanság eléggé egyben van a középpályánk, szóval Nekem semmi bajom nincs a jelenlegi kerettel.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. október 23., csütörtök 15:03

de amúgy ez a meccs félbeszakítás mit takar? meglövi a gólt, és a gólöröm közben felvonul 50 pom-pomos lány, felvisznek egy trónt a kezdőkörbe és a pápa szentté avatja? vagy mi akar lenni ez a "ceremónia"?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 23., csütörtök 14:54

Ha Messi szombaton gólt rúg
De nem rúg...
Kapor:Itt most nem arról van szó,ahogy írták is,hogy csak eés kizárólag egy védekező játékos kell,hanem arról,amit Kerlon is írt,hogy Modric,Kroos támadásban kiemelkedő,na és melléjük kellene mondjuk egy svájnstájger vagy egy Javi Martinez stílusú játékos,aki meg védekezésben...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. október 23., csütörtök 14:44

Szerintem meg Khedira esete mutatja meg legjobban, hogy NEM kell ilyen fajta védekező játékos a Realba! Ha a szívünkre tesszük a kezünket, azért elmondható, hogy Khedira védőmunkája soha sem volt rossz, de ez egyszerűen kevés ide. A mi csapatunk egyre jobban tudja irányítani a meccseket, ami nem véletlen, hiszen olyan középpályás sorunk volt tegnap is (Modric, Kroos, Isco), akik mind képesek védekezni, szervezni, cselezni, passzolni, lőni, és képesek győzni. Ha megvan a kellő stabilitás, megtanulják és begyakorolják egymás mozgásait, és fegyelmezetten mozognak, tolódnak védekezésnél, akkor nincs szükségünk tipikus védő játékosra. Ha betennénk egy ilyen embert (legyen az Khedira, de lehet az de Jong is) a pálya közepére, akkor mint egy kártyavár dőlne össze a történet, mivel nincs meg a komplex tudás és intelligencia, ami a mostani középpályához kell, és nem működne a sokpasszos, egyérintős játék, nem tudnánk kihozni a labdát, hanem labdaszerzés után egyből el is veszítenénk azt. Ja igen, ezért kellene egy VKP aki okos, és technikás. Persze.. Manapság nagyon sok ilyen szaladgál a pályán, csak hogy ők nálunk vagy a barcában játszanak B-)
Illetve ha már itt tartunk: nem azért akarja megvenni Khedirát fél Európa, mert akkora sz*r. Ha egy VKP posztra helyezzük elméletben, akkor nagyon is pengés játékos, főleg a mostani kínálatot nézve. Semmivel sem lennénk előrébb, ha egy, a csapatba nem illő stílusú játékost eladnánk, majd hozzánk helyette egy ugyan olyat. Khedirának nincs helye itt, viszont de Jongnak és Maticsnak sincs.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. október 23., csütörtök 14:37

Srácok,világosítsatok már fel... Ha Messi szombaton gólt rúg,akkor beállítja Zarra rekordját,és ez esetben megszakítják a meccset? Vagy ez csak duplázás esetén lesz így?

Mert akkor menjenek a kur*** ****jukba. :-@ :vivo: A Bernabéuban ne ünnepeljük meg Messit,húzzon haza a Nou Campba aztán ünnepelje meg ott a rekordját,és egyben a vereséget. Senkiháziak ezek,nem tartják tiszteletben a madridi drukkereket..

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ad-2371663
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 23., csütörtök 14:18

R.M.C.F írta:
Kerlon írta: az előbb meg azt írtad, hogy a Modric-Kroos páros kevés lehet, kezdem azt hinni, hogy két RMCF van... továbbra is amondó vagyok, hogy kell egy játékos, aki rombolásban jeleskedik, mert a támadóink meg vannak...

Erre a meccsre értettem hogy kevesek,és ez lehet talán rossz felfogás vagy felállás is.

Nem kell vkp.....ne akarjatok.Nem kell. Egy más felfogású kp-a kell ma már,sokkal modernebb mint egy klasszikus felállás,ahol egy ember egy adott feladatot végez mint egy klasszikus szűrő.....kevés,szűk feladatkör.

Nem kell vékápé. az a múlt.
más a helyzet, nem a vkp-re hegyeztem ki a dolgot soha sem, de a vak is látja, hogy Kroos és Modric támadni tudnak, szabadon és melléjük kell egy olyan ember, aki meg inkább a védekezést oldja meg jobban, de nem ügyetlen. De Jong ilyen, vagy a régi TOuré, aki egy fal volt a védelem előtt, de még is zseniális focista, akit tavaly láttunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 23., csütörtök 14:03

Nem kell vékápé. az a múlt.
Nyilván sokan nem arra a klasszik Makelele féle vkp-ra gondolnak,aki ahogy megszerzi a labdát,azonnal teszi is a leglözelebb álló társnak,hanem olyanra,aki részt vesz ugyan a támadások kialakításában,de fő profilja mégis inkább a védekező feladatok,azzal együtt,hogy azért nem csak megszerzem-passzolom stb,hanem indítani is tudjon,meg a kapu előtt se jöjjön zavarba,stb...
Annak a Makelele féle játékosok ideje lejárt.ahogy a mélységi irányítóknak is...ezek már a múlt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 23., csütörtök 13:28

Kerlon írta:
R.M.C.F írta:Matic lassú, darabos. Dejong tényleg játék ügyes de nem hiszem hogy szükség lenne egy echte vkp-ra.
az előbb meg azt írtad, hogy a Modric-Kroos páros kevés lehet, kezdem azt hinni, hogy két RMCF van... továbbra is amondó vagyok, hogy kell egy játékos, aki rombolásban jeleskedik, mert a támadóink meg vannak...

Erre a meccsre értettem hogy kevesek,és ez lehet talán rossz felfogás vagy felállás is.

Nem kell vkp.....ne akarjatok.Nem kell. Egy más felfogású kp-a kell ma már,sokkal modernebb mint egy klasszikus felállás,ahol egy ember egy adott feladatot végez mint egy klasszikus szűrő.....kevés,szűk feladatkör.

Nem kell vékápé. az a múlt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 23., csütörtök 12:37

R.M.C.F írta:Matic lassú, darabos. Dejong tényleg játék ügyes de nem hiszem hogy szükség lenne egy echte vkp-ra.
az előbb meg azt írtad, hogy a Modric-Kroos páros kevés lehet, kezdem azt hinni, hogy két RMCF van... továbbra is amondó vagyok, hogy kell egy játékos, aki rombolásban jeleskedik, mert a támadóink meg vannak...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég