Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 2., csütörtök 12:34

RealAsensio írta:
Realista24 írta:

Nagyon olcson raprobalnek, szarok ra, hogy katalanoknal volt.
Hova es kinek a helyere szannad? Szerintem teljesen kozepszeru jatekos, semmivel nem lennenk elorebb vele.
Hogy hogy hova? A posztjara, bal vedo.
Jelenleg Mendy van ott, aki egyreszt megzuhant, masreszt serulekeny, harmadreszt lehet eladjuk.
A potlasat vagy Camavinga oldja meg, aki nem szeret igazan ott lenni, de lehozza, mert ezt kerik tole. Vagy Alaba, aki szinten nem akar ott jatszani.
Ha marad Fran Garcia, akkor mehet Mendy es Rudiger is akar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. február 2., csütörtök 12:32

Realista24 írta:
Dupla D írta:
Várom a Barca mikor jelentkezik be érte egy kölcsön plusz 15 millió euró opcióval.
Nagyon olcson raprobalnek, szarok ra, hogy katalanoknal volt.
Hova es kinek a helyere szannad? Szerintem teljesen kozepszeru jatekos, semmivel nem lennenk elorebb vele.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 2., csütörtök 12:29

Dupla D írta:
Realista24 írta:Allitolag Cucurella elado.
Várom a Barca mikor jelentkezik be érte egy kölcsön plusz 15 millió euró opcióval.
Nagyon olcson raprobalnek, szarok ra, hogy katalanoknal volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. február 2., csütörtök 12:26

Realista24 írta:Allitolag Cucurella elado.
Várom a Barca mikor jelentkezik be érte egy kölcsön plusz 15 millió euró opcióval.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 2., csütörtök 12:23

Allitolag Cucurella elado.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 2., csütörtök 11:58

haszi írta:
Realista24 írta:
Meg mi az, hogy barki mozdithato a PSGbol? Nekunk? Akik ellen hadjaratot kezdett minden fronton a kecskepasztor? Ne gondold, hogy barkit is el fognak nekunk onnan adni, aki ertelmes es elo szerzodese van. Meg azt sem tudtuk elhozni, akinek lejar a szerzodese :lol:
Bocsi, lehet nem egyértelműen fogalmaztam :mrgreen:

Pont úgy értettem, hogy a PSG-s játékosokon kívül bárki mozdítható. Egyedül őket tartom mozdíthatatlannak. :D
Ja, jol van. :mrgreen:

En meg tartom, hogy ma mar senki nem mozdithato ugy, ahogy anno Perez megtette egy Zidane-nal vagy Figoval.

Egyreszt a tulajdonosi kör teljesen mas, milliardosok, olajosok, nagykepu majmok.
Masreszt a focistak tobbsegenek csak a penz szamit, es abbol a legtobb nem nalunk van.

Marad egy szuk reteg, akikbol tud szemezni a Real, Bayern, es talan Barca vonal, amit aztan megspekel a jatekospolitika es belso fizetesi hierarchia.

Nalunk ugye a 30 koruli jatekosokkal mar komoly fenntartasaink vannak. A fizetesi rangletrat nem rugjak fel.
Plusz Madridban mindenki jol erzi magat, es pisztollyal sem tudod elkergetni oket, ami szukiti a lehetosegeket. Nyaron ez nagy mertekben orvosolva lesz.

Mariano, Odri...ketten 15m brutto korul visznek el a klubtol, Hazard egymaga 30 korul (ketlem, hogy elmegy...de azert bizok benne).

A vegen pedig hiaba lesz penzunk, ha nem lesz olyan jatekos, akire megeri rakolteni. Szoval igen, benne van, hogy megint nem jon elore senki olyan, akit itt sokan varnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: haszi » 2023. február 2., csütörtök 11:49

Realista24 írta:
Meg mi az, hogy barki mozdithato a PSGbol? Nekunk? Akik ellen hadjaratot kezdett minden fronton a kecskepasztor? Ne gondold, hogy barkit is el fognak nekunk onnan adni, aki ertelmes es elo szerzodese van. Meg azt sem tudtuk elhozni, akinek lejar a szerzodese :lol:
Bocsi, lehet nem egyértelműen fogalmaztam :mrgreen:

Pont úgy értettem, hogy a PSG-s játékosokon kívül bárki mozdítható. Egyedül őket tartom mozdíthatatlannak. :D


Viszont Nkunku és Gnabry egész nyáron opció lett volna, még a meghiúsult Bappe transzfer után is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 2., csütörtök 11:46

Cancelo, Nkunku, Gakpo, Porro, Gnabry, Gabriel Jesus. Ott voltak a piacon, mint elérhető minőségi alternatívák. :kivagyhe:
Nyaron Mbappe volt a projekt, addigra a tamado opciok elusztak.
Nyaron be voltunk szorulva az EU-n kivuli kvota miatt is. Szoval hiaba lett volna jo fit Gabriel Jesus, nem lehetett kivitelezni. Talan volt is hir, hogy hoztuk volna, de a lassu ugyintezes miatt beszoptuk.
Telen nem volt tovabbra sem ertelmes opcio elore, vagy eppen jobb szelre. De persze lehetett volna venni egy Enzot 120 millioert.

Richarlison? Ez komoly? Hagyjuk mar. Dumfries meg tarsai...kozepszeru, angliaba valo arcok.

Meg mi az, hogy barki mozdithato a PSGbol? Nekunk? Akik ellen hadjaratot kezdett minden fronton a kecskepasztor? Ne gondold, hogy barkit is el fognak nekunk onnan adni, aki ertelmes es elo szerzodese van. Meg azt sem tudtuk elhozni, akinek lejar a szerzodese :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: haszi » 2023. február 2., csütörtök 11:39

Realista24 írta:Ha 50 pontot verne rank a Barca sem lenne tobb elerheto minosegi jatekos a piacon. Nem lenne tobb penz a kasszabban. Stb.stb.stb.
Ez szerintem korántsem igaz. Eltúlozzátok ezt többen is.

Cancelo, Nkunku, Gakpo, Porro, Gnabry, Gabriel Jesus. Ott voltak a piacon, mint elérhető minőségi alternatívák. :kivagyhe:

Valamint, ha Cancelo mozdíthatóságából indulunk ki, ott van James, Dumfries, Richarlison vagy bárki a PSG-s Hakimi & Bappa pakkon kívül. Egyedül ők mozdíthatatlanok... (szerintem)

Évek óta halogatjuk a jobbhátvéd+jobbszélső posztok, valamint Karim tehermentesítésének az orvoslását. Én erre nem látok racionális magyarázatot azon kívül, hogy Perezék ülnek a babérjaikon és a tavalyi szezon sikerességét nem a helyén kezelve az átigazolási/építkezési politikájuk helyességének igazolásaként tudják be. Pedig szerintem ez nem igazolja az elmúlt években elkövetett hibákat, vagy az évről-évre halogatott kulcsfontosságú transzferek helyességét.

Tartok attól, hogy ha idén is leesik egy kupa és egy BL elődöntő, ugyanúgy megy minden tovább max. foltozunk egy Fran Garciaval, hosszabbítunk a Ceballos - Asensio - Nacho trióval, elengedjük Lunint, Marianot és várunk a brazil öcskösre még egy évet, esetleg felhozunk valakiket a Castillaból... Miközben tavaly ilyenkor Bappszi&Haalandos stadionavatót vizionáltak sokan és hogy Perez majd elszabadul újra a piacon és odacsap az asztalra...

Nem tudom, hogy szándékosan dugja homokba a fejét a vezetőség, vagy tényleg vannak anyagi gondok és egyszerűen nem fér bele a költekezés a stadionprojekt mellett :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 2., csütörtök 10:56

Yazid írta: Most én kötsög leszek, de tenyleg azt akarom szopjunk essünk ki mindenhonnan, verjen ránk a barca 12 pontot már marciusban akkor talán nyáron elindul valami.
Nem ertem a logikadat. Ugy irod ezt, mintha Perezek ulnenek a baberjaikon, ha eppen nyerunk valamit es csak akkor cselekednek, ha bukunk.

A bajnoki es BL cim utan, mindent megtettunk MBappeert. Nem jott ossze sajnos. Elore nem volt mas alternativa, mert Haalandrol akkor mar vagy lecsusztunk vagy sosem akartuk vagy o nem akart minket.
Casemiro tavozott, hoztuk helyette nagy penzert Tchu-t.
Erkezett a vedelem megerositesere Rudiger.

Ha bukunk, akkor egy dolog biztos altalaban, az edzovaltas.

Ha 50 pontot verne rank a Barca sem lenne tobb elerheto minosegi jatekos a piacon. Nem lenne tobb penz a kasszabban. Stb.stb.stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. február 2., csütörtök 10:50

Most én kötsög leszek, de tenyleg azt akarom szopjunk essünk ki mindenhonnan, verjen ránk a barca 12 pontot már marciusban akkor talán nyáron elindul valami.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 2., csütörtök 10:15

Ezt a Hazard volt ZZ nagy szerelme dolgot mindig úgy mondod, mintha valami falusi csöves játékos lett volna, akibe az edző perverz mód beleszeretett és csak azért hoztuk el. :lol:

Tényleg jó lenne már néhány friss arcot is látni, Camaving amikor berobbant akkor fel tudta vinni a pulzust, vagy Rudi meg a balfasz futása is üde színfolt volt, azon kívül már láttunk mindenkitől mindent x+ éve.
Nem illik.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: haszi » 2023. február 2., csütörtök 9:56

besteve7 írta:Madrom népe polgári enegedetlenséget tart. Hehe nem kommentel addig, amig nem veszünk meg A katergóriás sztárt 150 milla felett, és nem lesz minden héten Joga-bonito a Bernabeu gyepén. :shutup:
Először legyen gyep, ami két hónapnál tovább bírja :kalapos:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 2., csütörtök 9:54

besteve7 írta:
hehetheoriginal írta:
NEM NYUGSZUNK!!!!!
ELEG VOLT!!!!
A SIKERTELENSEGBOL!!!!

ELEG!!!!!!!!!

:kalapos:
Madrom népe polgári enegedetlenséget tart. Hehe nem kommentel addig, amig nem veszünk meg A katergóriás sztárt 150 milla felett, és nem lesz minden héten Joga-bonito a Bernabeu gyepén. :shutup:
nem, csak mint mondtam leteszem a mezt es nem nezek több meccset addig.
van jobb dolga is az embernek, mint heti 2-3-szor hanyinger ellen kuzdeni.

btw neymart még mindig hoznam, a problema, hogy még 30 évesen is a legmagasabb fizut kéne neki adni. de sztem nem akarja ő már ezt a stresszt magának.
egy szépen elbaszott pályafutás, amiben sokkal de sokkal több volt.
ha csak a barcelonaban marad már akkor is aranylabdas lenne
thereisonly1ronaldo

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. február 2., csütörtök 9:50

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: Nyugodjatok mar meg :lol:
NEM NYUGSZUNK!!!!!
ELEG VOLT!!!!
A SIKERTELENSEGBOL!!!!

ELEG!!!!!!!!!

:kalapos:
Madrom népe polgári enegedetlenséget tart. Hehe nem kommentel addig, amig nem veszünk meg A katergóriás sztárt 150 milla felett, és nem lesz minden héten Joga-bonito a Bernabeu gyepén. :shutup:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 2., csütörtök 9:49

kiserik írta:
Realista24 írta: Azt irjak, hogy a Real kezdi elfogadni, hogy Bellingham a PL-ben kot ki, a B opcio Enzo mar nem elerheto.

Hat, orulok is, hogy a B opcio mar nincs...de akkor milyen lehet a C opcio? :lol:

Emlekeztetoul: Hazard is a C opcio volt.
Ez nekem új. Ki volt akkor az A és B opció? Én úgy tudtam Hazard ZZ nagy szerelme volt.
Mbappe es Neymar voltak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. február 2., csütörtök 9:41

Realista24 írta: Azt irjak, hogy a Real kezdi elfogadni, hogy Bellingham a PL-ben kot ki, a B opcio Enzo mar nem elerheto.

Hat, orulok is, hogy a B opcio mar nincs...de akkor milyen lehet a C opcio? :lol:

Emlekeztetoul: Hazard is a C opcio volt.
Ez nekem új. Ki volt akkor az A és B opció? Én úgy tudtam Hazard ZZ nagy szerelme volt.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 2., csütörtök 9:40

Realista24 írta: Nyugodjatok mar meg :lol:
NEM NYUGSZUNK!!!!!
ELEG VOLT!!!!
A SIKERTELENSEGBOL!!!!

ELEG!!!!!!!!!

:kalapos:
thereisonly1ronaldo

rikko
Hozzászólások: 929
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. február 2., csütörtök 9:37

ELSiete írta: Nem tudom mi a f*sz van, kb. havonta új gyepet cserélünk, igazolasok nuku, öreg és fásult fiúk klubja a kezdoben, 3-4 jatekos, akikkel fixen nem szamolunk folyamatosan a padon. K. rva idegesítő.
Az öreg Perez papa biztosan pénzt mos :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 2., csütörtök 9:35

Nyugodjatok mar meg :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég