Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 16., szerda 15:06

Szerintem is a halasztás lenne a tiszta. A csere akár hátrányosan is érinthet minket, esélyes, hogy az alapvető presztízskérdésen kívül is fontos lesz a tavaszi Clasico és nem mindegy, hogy otthon, vagy idegenben lépünk pályára.

A biztonság meglétének hiánya viszont ilyen mértékű megmozdulás esetén nem róható fel a Barcának és nem számonkérhetőek az egész város lebénulásának idején.

Így szerintem a 0-3 is irreális lenne, egyedüli értékelhető megoldásnak a halasztást gondolom.

Közben Anthony lényegében megelőzött.

Egyébként egy országrész függetlenedésért folytatott harca azért nem összemérhető pár rasszista tapló beszólásával, vagy némi balhéval ultrák között.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. október 16., szerda 15:03

De a klub miért tehet arról, hogy a városban milliós tüntetést szerveznek? Ugye te sem gondolod komolyan, hogy ilyen körülmények között megoldható a biztonság?
Avagy miért lenne fontosabb egy focimeccs, mint a való életbe vágó ügyek?

Jó eséllyel halasztás lesz, nem lesznek megcserélve a meccsek.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 16., szerda 14:57

Anthony írta: És miért kellene nektek az ingyen 3 pont?
Rendkívüli események idején el lehet halasztani meccset, pl. időjárási viszonyok miatt is.

A másik: mi a gond a katalán függetlenséggel?
Ha pl. Erdély el akarna szakadni, akkor is ez lenne a véleményetek?
Nem a Real kéri az “ingyen” 3 pontot, nem a Realnak van gondja a közbiztonsággal.
Viszont kicserélni a meccs helyszínt nem korrekt, mert tavasszal amikor a végső számolgatások mennek, akkor jól jönne a hazai pálya.

Mi a gond a katalán függetlenséggel? Nekem semmi, nem ott élek, nincs közöm hozzá. Ahogy írtam lehet saját ligában játszani. Azt meg szerintem nem kell külön elemezni, ha olvas az ember híreket, hogy bizonyos játékosok mit és hogyan propagáltak és szították a feszültséget..


Továbbra is tartom legyen szó bármelyik ország, bármelyik csapatáról: a klubb a helyi rendőrséggel kell garantálja a meccs biztonságát és körülményeit lsd stadion megközelítése stb..

Ha ez nem megy a klubb kell feleljen érte. Az ujefa is tud büntetgetni ha két és fél részeg hülyeségeket beordibál egy meccsen, mindenkit mindenért büntetnek. Ilyenkor nem szólnak, nem lépnek közbe, nem segítenek? Nincs kontrollálva/presszionálva a liga és az adott klubb? Ez utóbbi csak az én személyes kérdésem..

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. október 16., szerda 14:39

És miért kellene nektek az ingyen 3 pont?
Rendkívüli események idején el lehet halasztani meccset, pl. időjárási viszonyok miatt is.

A másik: mi a gond a katalán függetlenséggel?
Ha pl. Erdély el akarna szakadni, akkor is ez lenne a véleményetek?

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 16., szerda 14:38

Mit kell ezen egyaltalan gondolkozni? Ugy nez ki,h tarthatatlan a helyzet, nem tudnak garantalni biztonsagot es elvileg ez csak meg rosszabb lesz. El kell halasztania a liganak a meccset es kesz. Na bumm,volt mar ilyen es lesz is. Ugyis lesz egy olyan het amikor majd be lehet potolni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 16., szerda 14:30

Szerintem ez így kellene, hogy kinézzen:

Kötelességük a klubboknak a helyi rendőrséggel együtt működve garantálni a biztonságot. Ha ez nem megy, akkor meccs lefújva 3pont a vendég csapatnak.

Meg egyébként is ha nem akar az ember nem kell a ligához sem tartozni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 16., szerda 14:23

Fenoo írta:
Pad'em írta: A Liga kezdeményezte, hogy cseréljék meg az idei két Clasicot. Ha mindenki elfogadja akkor jövő héten a Bernabeuban lesz a meccs

A Real Madrid és a Barcelona is elutasította ezt a lehetőséget.
Na de azt írják, hogy nem a klubok döntenek, hanem a Liga, RFEF és egy független szerv.
Ők hárman: Tres nombres: Carmen Pérez, Lucas Osorio y Pablo Mayor
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. október 16., szerda 14:02

Pad'em írta: A Liga kezdeményezte, hogy cseréljék meg az idei két Clasicot. Ha mindenki elfogadja akkor jövő héten a Bernabeuban lesz a meccs

A Real Madrid és a Barcelona is elutasította ezt a lehetőséget.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 16., szerda 13:53

babaking írta:
Pad'em írta: A Liga kezdeményezte, hogy cseréljék meg az idei két Clasicot. Ha mindenki elfogadja akkor jövő héten a Bernabeuban lesz a meccs
Hm, nem örülnék, ha el lenne halasztva és mint az úriemberek klubja nem kellene az útjába állni, illetve ez és a tavaszi meccs is 3 pontot ér, de azért mégis csak jobb lenne tavasszal otthon játszani, amikor akár a bajnokság a tét.
Cseréljék csak meg, a katalánok nem tudják garantálni még az FC Barcelonának sem az alapvető dolgokat. Lehet nem tudnak repülőre se szállni a hétvégén. Rakitic gyalog ment haza legutóbb a reptérről a tüntetések miatt, stb...ezt a meccset akarják megint felhasználni, hogy a világon minél több helyre eljussanak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. október 16., szerda 13:42

Pad'em írta: A Liga kezdeményezte, hogy cseréljék meg az idei két Clasicot. Ha mindenki elfogadja akkor jövő héten a Bernabeuban lesz a meccs
Hm, nem örülnék, ha el lenne halasztva és mint az úriemberek klubja nem kellene az útjába állni, illetve ez és a tavaszi meccs is 3 pontot ér, de azért mégis csak jobb lenne tavasszal otthon játszani, amikor akár a bajnokság a tét.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. október 16., szerda 13:40

Pad'em írta: A Liga kezdeményezte, hogy cseréljék meg az idei két Clasicot. Ha mindenki elfogadja akkor jövő héten a Bernabeuban lesz a meccs
cserélgesség az alsógatyájukat. ha nem tudják megrendezni akkor 0-3 default és viszontlátás

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. október 16., szerda 13:37

Vackez megsérült, a fű zöld, az rtl 2.
2 szezonra elég sérülésünk volt 3 hónap alatt...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. október 16., szerda 13:11

A Liga kezdeményezte, hogy cseréljék meg az idei két Clasicot. Ha mindenki elfogadja akkor jövő héten a Bernabeuban lesz a meccs
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. október 14., hétfő 18:41

Kerlon írta: Btw. azt írják, hogy megyünk Fabian Ruizért és James is a deal részese lehet. Na ezt viszont támogatnám. 1 az 1ben lenne ideális cserélni, de igazából kis ráfizetés még beleférhetne a részünkről.
így van, el kell hozni, főleg ha Zizunak nem kell Ceballos
bár mint Kerlon is írta, Ceballos és Ödegaard előrébb érzi jól magát
Ruiz meg kicsit hátrébb, jobban is védekezik a másik kettőnél

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 14., hétfő 16:35

Most akkor mi a retek bajotok van? :lol: Van egy normális alternatíva, akit többféleképpen lehetne használni és nem jó? De közben jó? Amúgy is játszunk évi 60 meccset, amire jövőre lenne mondjuk 5 középpályásunk:
Kroos, Casemiro, Ödegaard, Ruiz és Valverde. A három helyre jut 180 meccs, amit ha elosztasz 5-tel átlagban is 36meccs/főt kapsz. Nyilván valaki 45 fog játszani a másik meg 15-t, de ez szerintem reális.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. október 14., hétfő 16:00

Pont, hogy Fifaban működik az, hogy minden posztra van 2 klasszisod és mégis vígan lehozod a szezonokat és mindenki boldog. :roll:

Bár a 20-as már picit gondolkozik, próbáld ki, így izgalmasabb a karrier mód. :mrgreen:




Amúgy..
Olvastam a szóban forgó Calderon interjút.
Nehogy áthozzátok ide. :shutup:

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 14., hétfő 15:43

Berti írta:
Kerlon írta: Nem kell leváltani senkit se. Kvázi lehetne meccs függő is melyik kezd és mindkét alapkezdőnk pihenhetne váltogatva. Variálási szempontból szerintem jó lenne ebbe a keretbe, de ahogy múltkor is írtam én se venném meg mindenáron. Jamest viszont így egyszerűbb lehet majd elboltolni.
Ez szép és jó, csak te is tudod, hogy ez nálunk nem így működik. :D
Tehermentesíteni Caset én is bedobnám a kis spanyolt, csak egy betonkezdő poziciót kétlem, hogy el akarna hagyni egy ilyen szerepkörért. Erre egy Marcos Llorente volt jó, aki ugyan úgy miután kitűnt párszor már többre vágyott..nincs is már nálunk. :lol:
Case-Kroos alap kezdő lesz ha egészséges még legalább 2-3 évig, Modric meg jövőre szép lassan kimegy, amit egy valaki átvesz tőle. Mögéjük olyan ember kell, aki nem hánykolódik, ha padot melegít, mint egy Valverde jelen helyzetben. Viszont ha ő jó ütemben fejlődik, akkor kb mire beér és kezdené csapkodni az asztalt, addig Toni fog kimenni.
Én így látom jelen helyzetben.
Ez nagyon jól hangzik. Fifában. Jelenleg is az a legnagyobb problémája a kp-nak, hogy ha valaki lebetegszik, pihenni akar, akkor nincs csere. A CKM-nek 1 db igazi cseréje van, az Valverde. A többi (Isco, James) csak kényszer megoldások. Casemironak gyakorlatilag nincs is normális cseréje (Toni és Fede le tudja hozni a posztot, de egyik sem tipikusan oda való). Ruiz fiatal, spanyol és fizikai adottságai miatt meg tudná oldani a védekező feladatokat is. Ha még tud fejlődni, akkor viszont egy nagyon remek kp-s lehet belőle. Simán megférne jövőre a Kroos, Case, Valverde, Odegaard, Ruiz kp.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 14., hétfő 15:25

Berti írta:
Kerlon írta: Nem kell leváltani senkit se. Kvázi lehetne meccs függő is melyik kezd és mindkét alapkezdőnk pihenhetne váltogatva. Variálási szempontból szerintem jó lenne ebbe a keretbe, de ahogy múltkor is írtam én se venném meg mindenáron. Jamest viszont így egyszerűbb lehet majd elboltolni.
Ez szép és jó, csak te is tudod, hogy ez nálunk nem így működik. :D
Tehermentesíteni Caset én is bedobnám a kis spanyolt, csak egy betonkezdő poziciót kétlem, hogy el akarna hagyni egy ilyen szerepkörért. Erre egy Marcos Llorente volt jó, aki ugyan úgy miután kitűnt párszor már többre vágyott..nincs is már nálunk. :lol:
Case-Kroos alap kezdő lesz ha egészséges még legalább 2-3 évig, Modric meg jövőre szép lassan kimegy, amit egy valaki átvesz tőle. Mögéjük olyan ember kell, aki nem hánykolódik, ha padot melegít, mint egy Valverde jelen helyzetben. Viszont ha ő jó ütemben fejlődik, akkor kb mire beér és kezdené csapkodni az asztalt, addig Toni fog kimenni.
Én így látom jelen helyzetben.
Llorrente mondjuk rá is kúrt, Atletiben se vár rá más szerep.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. október 14., hétfő 15:07

kodo írta: Jelen allas szerint nem Jamest kellene elboltolni minden áron, hanem Iscot.
mind a kettőt, a kp-n csakis Kroos, Casemiro és Valverde maradjon, mindenki mást el kell adni és új arcokat hozni, mondjuk úgy 2019 nyarán...kellett volna

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 14., hétfő 14:57

Jelen allas szerint nem Jamest kellene elboltolni minden áron, hanem Iscot.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 162 regisztrált és 0 vendég