Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 13., vasárnap 12:07

ArjenMagicRobben írta:
pheco írta:Annyit kérek, hogy Isco és Jesé játszanak sokat, nem szabad elcseszni őket, ha jön James, akkor félek, hogy az egyik spanyol háttérbe szorul.
Ezt a részt nem igazán értem, pedig sokan mondjátok. Ha jön James és jobb lesz, mint Isco és /vagy Jesé akkor mi a problem? A jobb játszik, a gyengébb padozik vagy távozik. Így van ez mindehol és így is kell legyen. Nem lehet évekig pátyolgatni valakit, ha akkora potenciál van benne akkor mutassa meg és kész.
Hogyan biztosítanál elegendő játéklehetőséget a Isco/Jesé/James hármasnak a BBC mellett? Költői kérdés.

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2014. július 13., vasárnap 12:01

pheco írta:Annyit kérek, hogy Isco és Jesé játszanak sokat, nem szabad elcseszni őket, ha jön James, akkor félek, hogy az egyik spanyol háttérbe szorul.
Ezt a részt nem igazán értem, pedig sokan mondjátok. Ha jön James és jobb lesz, mint Isco és /vagy Jesé akkor mi a problem? A jobb játszik, a gyengébb padozik vagy távozik. Így van ez mindehol és így is kell legyen. Nem lehet évekig pátyolgatni valakit, ha akkora potenciál van benne akkor mutassa meg és kész.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. július 13., vasárnap 11:44

Én örülnék a legjobban, ha ilyen kp-val állnánk fel, amikről beszélünk. Viszont nagy csapatok ellen nem merne így kiállni Carlo. Azt meg nagyon unom, hogy a nagy meccsekre mindig máshogy áll fel a csapat, aztán döcög is a szekér. De kívánom, hogy legyen igazatok és ezekhez hasonló kp-val lássuk a csapatot. Annyit kérek, hogy Isco és Jesé játszanak sokat, nem szabad elcseszni őket, ha jön James, akkor félek, hogy az egyik spanyol háttérbe szorul.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 13., vasárnap 11:43

tubatibi írta:
realistahuni írta:DM téma: volt amikor a fejem fogtam a faszságain, de azért idén nagyon komolyan odatette magát fontos meccseken, mint a kupadöntő és a BL döntő.
Aztán a 4-3-as klasszikuson is alázta a komplett jobb szelet neymarostúl alvesestől.
Sajnálnám ha most menne, ezek után kijárna a bizalom neki a következő szezonra is.
Én is amellett kacérkodtam, hogy maradjon, mert megérdemli. Viszont ezekkel a nyilatkozatokkal, a folyamatos rinyálásaival kiverte nálam a biztosítékot. Nekem így nem kell, ha kapunk érte 60 milliót, akkor viszlát. :)

Nem mindig vagyok itthon mostanában, és nem olvastam semmilyen nyilatkozatot tőle. Mit mondott?
Love football, hate antifa.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 13., vasárnap 11:41

realistahuni írta:DM téma: volt amikor a fejem fogtam a faszságain, de azért idén nagyon komolyan odatette magát fontos meccseken, mint a kupadöntő és a BL döntő.
Aztán a 4-3-as klasszikuson is alázta a komplett jobb szelet neymarostúl alvesestől.
Sajnálnám ha most menne, ezek után kijárna a bizalom neki a következő szezonra is.
Én is amellett kacérkodtam, hogy maradjon, mert megérdemli. Viszont ezekkel a nyilatkozatokkal, a folyamatos rinyálásaival kiverte nálam a biztosítékot. Nekem így nem kell, ha kapunk érte 60 milliót, akkor viszlát. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 13., vasárnap 11:40

DM téma: volt amikor a fejem fogtam a faszságain, de azért idén nagyon komolyan odatette magát fontos meccseken, mint a kupadöntő és a BL döntő.
Aztán a 4-3-as klasszikuson is alázta a komplett jobb szelet neymarostúl alvesestől.
Sajnálnám ha most menne, ezek után kijárna a bizalom neki a következő szezonra is.
Love football, hate antifa.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 13., vasárnap 11:31

tubatibi írta:
pheco írta:Én azt tudom elképzelni, hogy jön Kroos meg James. Akkor a Modric-Kroos-Isco illetve a Modric-Kroos-James kp lesz játszatva. Viszont ez védekezésben valószínűleg kevés lenne. :-(
Egyetértek Petivel. Nem hiszem, hogy túlságosan kevés lenne. :)
A csapatok 90%-a ellen mi dominálunk, ergó nagyon jó, ha mind a 3 kp-s feltudja bontani az ellenfél védelmét, egy kis csapat ellen minek nyomjunk egy Xabi-Kroos-Modric kp-t, amikor Xabi kb nem tudna semmi érdemlegeset csinálni?
Ettől függetlenül továbbra is:
Pogba-Kroos. :)

Így lehetőségünk lenne megtartani a gyilkos kontráinkat, ezenfelül lenne egy masszív kp-nk...viszonylag fiatalok is, szóval hajrá hajrá. Perez papa, tedd a dolgod. :)
Egyetértek. És lehet variálni velük: Modric-Kroos-DM/Pogba/James - labdatartós játék, Modric-Xabi-Kroos/DPJ duo egyike -konrtajátéknál.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 13., vasárnap 11:29

pheco írta:Én azt tudom elképzelni, hogy jön Kroos meg James. Akkor a Modric-Kroos-Isco illetve a Modric-Kroos-James kp lesz játszatva. Viszont ez védekezésben valószínűleg kevés lenne. :-(
Egyetértek Petivel. Nem hiszem, hogy túlságosan kevés lenne. :)
A csapatok 90%-a ellen mi dominálunk, ergó nagyon jó, ha mind a 3 kp-s feltudja bontani az ellenfél védelmét, egy kis csapat ellen minek nyomjunk egy Xabi-Kroos-Modric kp-t, amikor Xabi kb nem tudna semmi érdemlegeset csinálni?
Ettől függetlenül továbbra is:
Pogba-Kroos. :)

Így lehetőségünk lenne megtartani a gyilkos kontráinkat, ezenfelül lenne egy masszív kp-nk...viszonylag fiatalok is, szóval hajrá hajrá. Perez papa, tedd a dolgod. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 13., vasárnap 11:22

pheco írta:Én azt tudom elképzelni, hogy jön Kroos meg James. Akkor a Modric-Kroos-Isco illetve a Modric-Kroos-James kp lesz játszatva. Viszont ez védekezésben valószínűleg kevés lenne. :-(
Ilyet csak akkor lehet mondani, ha már bekövetkezett. Ne a nevek alapján döntsük már el, hogy milyen a csapat.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. július 13., vasárnap 11:22

Tolódással és a sávok lezárásával nem lenne kevés védekezésben sem. Fürge gyerekek lennének, tudnának futni rendesen :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peti_madrid 2014. július 13., vasárnap 11:23-kor.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. július 13., vasárnap 11:19

Én azt tudom elképzelni, hogy jön Kroos meg James. Akkor a Modric-Kroos-Isco illetve a Modric-Kroos-James kp lesz játszatva. Viszont ez védekezésben valószínűleg kevés lenne. :-(

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. július 13., vasárnap 11:17

Csak azt sem szabad elfelejteni, hogy nekünk azon az oldalon van egy CR-ünk, aki az esetek túlnyomó többségében nem fog visszarohanni lezárni a területeket, meg van egy Marcink, aki hajlamos néha elöl felejteni magát. Ehhez hozzájön középen az idősödő Xabi vagy a még bizonytalanabb Illara. Helyettük is kell melózni ott az emberünknek néha, emellé nem árt (sőt..lósz*rt nem nyerünk az idén sem, ha ez nem történik meg), ha a hátára tudja venni a csapatot, akkoris, ha mindenki flop a csapatból éppen. Ha jön is Pogba, vagy más DM helyett, akkor sem vagyok benne biztos benne, hogy ezt mindet úgy, annyi meccsen át meg tudja oldani, mint di Maria.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 13., vasárnap 11:13

BBeno:
Nem valószínű. Akkor nem lehetne hallani arról, hogy mozgások vannak DM posztján.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 13., vasárnap 11:11

attareal írta:
wZoLee7 írta:CA sem hülye, ha DM elmegy, akkor azt azért teheti mert megvan a minőségi pótlása...
Ezaz. :agree: :agree: :agree:
Remelem hogy nem kroost akarja dm helyett jatszatni. Mert akkor kroos xabi modric lesz a kpn es casemiro illarra csere. Marmint ugy ertem hogy kroossal potolja dimariat. Es luiz gustavoval khedirat
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 13., vasárnap 11:10

Meg James és a Real házasságáról.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. július 13., vasárnap 11:08

Pogba és Chelsea házasságról lehet inkább olvasni

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 13., vasárnap 11:06

wZoLee7 írta:CA sem hülye, ha DM elmegy, akkor azt azért teheti mert megvan a minőségi pótlása...
Ezaz. :agree: :agree: :agree:
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 13., vasárnap 11:04

CA sem hülye, ha DM elmegy, akkor azt azért teheti mert megvan a minőségi pótlása...

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. július 13., vasárnap 11:03

Rastának igaza van, DM jelenleg az egyik kulcsjátékosunk, aki még akkor is képes villantani valamit, amikor totál nulla mindenki. (lásd BL döntő.. vagy ezt már mindenki elfelejtette?) Kifejezetten rossz döntés lenne eladni, végre, amikor megtalálta Carlo az igazi posztját. Bárki jönne a helyére, jelenleg azt mondom, hogy nem tudná pótolni. (legyen az Pogba, Vidal vagy James)

Más: olvasgattam Arsenal fórumokat, és waze, Khedirát úgy várják, mint egy messiást. Hihetetlen!! Az Arsenal szurkolóknál már csak mi örülnénk jobban az átigazolásnak :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 13., vasárnap 11:01

Nagy a csönd Pogba ügyében? Es?
Jelent valamit? Azokat mindig hozzuk akiről szo van a sajtóban?
Nem féltem Perezt es Carlot.

Jövőhéten Morata, DM el, Kroos in.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég