Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. április 25., szombat 0:16

BH710 írta:angolból a stoke
Ujjujjuj... Te nem kicsit lehetsz mazochista. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. április 24., péntek 23:58

csakaszpari :iszunk:

ja meg a real :D
Kép

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BH710 » 2015. április 24., péntek 23:38

Simi írta: Én mondjuk ligánként kb el tudom mondani, hogy kik azok, akiknek szorítok
Nálam ez így van,de a Barcelonához semelyik csapat nem ér fel ilyen téren. Németből a dortmund,franciából a lille,angolból a stoke :mrgreen: olaszból pedig dybala miatt a palermo

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. április 24., péntek 22:24

Remy írta:
Géci írta:Az oroszban nem tudom mit látnak sokan, de szerintem nagyon kevés ide a padra is...
Én nem sokat, de a hírek alapján elég valószínű, hogy ő visszajön. Villarreal szinten fasza játékos, de nem tudom, hogy itt mit tudna kezdeni a kevés játékidővel.

Szerintem ugyanúgy tovább lesz passzolva, mint anno Negredo.
Mondjuk őt a mai napig sajnálom. Bár több mint valószínű, hogy a padot nem tűrte volna, a kezdőbe meg kevés.
ZIDANE

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. április 24., péntek 22:20

dzsi91 írta:Én 15 éve, és nagyon örülök neki,hogy pont ebben az időszakban.Kis pupákként végignéztem a csillogást a trófeákat, a joga bonítot, a felnőttéválásom során pedig blamát blama hátán.Így szerintem jobban értékelem a dolgokat, igazából ebben a 15 évben minden benne volt ami egy futballszurkolóval történhet, vol itt jogabonítótól célfociig minden, történelem írás, történelmi vereségek, drehnte-k és Zidane-ok stb... szóval szerintem aki Real szurkolóként végigtolta ezt a 2000-től napjainkig időszakot azt már igazából sok minden nem tudja kihozni a sodrából és meglepődni is kevésszer :D Persze mindenki máshogy reagálja le az eseményeket.
Szívemből szóltál. Hasonlóan vagyok két év különbséggel ugyan (én 2002-es BL döntő szezonjában kezdtem követni a Realt, és a BL döntő volt mondjuk a pont a mondat végén). És valóban, nem sok minden tud már engem se kihozni a sodromból :). (Bár Bale azért idén igyekezett :) )
dzsi91 írta: Azt viszont nem tudom feldolgozni amikor valaki több csapatnak szurkol, mármint azt a részét igen amikor ott lakott stb és akkor van egy ilyen,hogy Real és mondjuk egy Mainz vagy valami.De amikor olyat látok,hogy Real és mittudomén Arsenal ezeket nem értem :D Mondjuk én válogatottaknak se tudok szurkolni, vb-ken is mindig csak 1-2 játékos miatt választok magamnak szimpatikusabb csapatot.
Én mondjuk ligánként kb el tudom mondani, hogy kik azok, akiknek szorítok. De azért eltörpül az irántuk érzett izgalom a Realhoz képest.
Géci írta:Én ezzel ùgy vagyok, hogy ez olyan mint a nők. Lehet, hogy sok csaj tetszik meg megnézem magamnak, de szeretni csak egyet lehet igazán! :)
Na, valami ilyesmi nálam is :).

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 24., péntek 22:13

Én ezzel ùgy vagyok, hogy ez olyan mint a nők. Lehet, hogy sok csaj tetszik meg megnézem magamnak, de szeretni csak egyet lehet igazán! :)

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. április 24., péntek 21:52

dzsi91 írta: Azt viszont nem tudom feldolgozni amikor valaki több csapatnak szurkol, mármint azt a részét igen amikor ott lakott stb és akkor van egy ilyen,hogy Real és mondjuk egy Mainz vagy valami.De amikor olyat látok,hogy Real és mittudomén Arsenal ezeket nem értem :D Mondjuk én válogatottaknak se tudok szurkolni, vb-ken is mindig csak 1-2 játékos miatt választok magamnak szimpatikusabb csapatot.
Hm, itt vagyok élő példának. Amióta az eszemet tudom, United szurkoló voltam, de tényleg már nagyon kicsi kórom óta, 6 évesen már vágtam ki az újságokból a United játékosokat és ragasztottam füzetbe, videókazira vettem fel minden összefoglalót, csapattal kapcsolatos témát. 2003-ig csak a United létezett (90-es születésű vagyok), de akkor a "bálványom", aláírt a Real Madrid-hoz. Ekkor kezdtem el követni a csapatot, addig amolyan semlegesként tekintettem a Blanco-kra, de pont abban az évben volt egy hatalmas összecsapás a két klub között (3-1, 3-4 madridi szemszögből), és hát Ronaldo-t nem lehetett nem szeretni, a második meccsen olyan mesterhármast szórt, ami nem gyakori, tarthatatlan volt, de Becks megnyerte a meccset a United-nek. Az első meccsen Figo csavart egy nem akármilyen gólt Barthez-nek (Victor Valdes "elődje"), látszott hogy a két csapat nagyon tiszteli egymást, és már ekkor szóbeszéd volt hogy Beckham itt fog kikötni, így ezután kezdtem el követni a csapatot. Évekig United szurkoló, és Real Madrid szimpatizáns voltam, közben egy másik kedvencem, Van Nistelrooy is átjött, tovább erősítve a madridi köteléket, majd végül Cristiano, akiért ha nem is rajongok annyira mint anno Beckham-ért (nem is vagyok már 12-14 éves), de imádom a palit, a kis hibáival együtt. Rengeteg idő, rengeteg Real-lal kapcsolatos időtöltés (meccsek, hírek, könyvek, dvd-k), de volt még valami, ami egy extra lökést adott a "madridistává válásomnak". Ez pedig a Barcelona, és a média. Világ életemben utáltam a kettős mércét, volt nekem is részem benne, de ami ezt a két csapatot körülvette az nem semmi, de ezt talán nem kell bemutatni. Ilyen esetekben extra mellszélességgel tudtam mindig kiállni a hátrányban részesített fél mellett, és itt sem volt ez másképpen. Most már ugyanúgy tudok rajongani a Real-ért, mint a United-ért, amely csapat továbbra is "az első szerelmem", de már nem nagyon teszek különbséget köztük, főleg Fergie visszavonulása óta. Azóta ugyanis amatőrök kezébe került a United, Moyes és Van Gaal is FM-est játszik a csapattal, mit sem törödve azzal amit Sir Alex 27 év alatt felépített. Ez persze nem csökkentette a United iránti szeretetemet, de kénytelen vagyok sokszor a klub ellen szurkolni, mert hosszútávon azzal jár a legjobban a csapat, ha minnél előbb szakértő kezekbe kerül. Röviden ennyi, és bocsánat ha ez offnak számít, csak mivel felröppent a téma, gondoltam válaszolok.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. április 24., péntek 21:24

Géci írta:Az oroszban nem tudom mit látnak sokan, de szerintem nagyon kevés ide a padra is...
Én nem sokat, de a hírek alapján elég valószínű, hogy ő visszajön. Villarreal szinten fasza játékos, de nem tudom, hogy itt mit tudna kezdeni a kevés játékidővel.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 24., péntek 21:23

Az oroszban nem tudom mit látnak sokan, de szerintem nagyon kevés ide a padra is...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. április 24., péntek 21:21

Ha, Bale eltakarodna... akkor egy brutál 4-4-2-t lehetne tolni.

Középpályára lenne egy Kroos-Modric-James-Isco- Pogba/Verrati - Schweinsteiger, Lucas Silva

Megfelelő rotálással ez lehetne a világ legjobb középpályája. Elől meg Benzema és CÉ megoldaná.

Jesé kölcsönbe, Csicsa és Cherysev elöl. Vagy Csicsa helyett valakit hoznánk. (Lacazette :mrgreen: )
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 24., péntek 21:14

Vagy Schweini vagy Guardiola menni fog az egyértelmű szerintem.

Most már nem kéne a német, a Mourinhos időkben passzolt volna. Szerintem a MU pl befutó lehet.

Riberynek meg már nagyjából vége, ez látszott egy ideje.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. április 24., péntek 21:09

Bayern: „Schweinsteiger távozik”, „Ribéry kiszorul”

Hát, majd kiderül, hogy ebből mi igaz, de Schweinsteiger-t elhoznám, ha olcsó. Khedira - Illarra úgyis megy. Verratti vagy Pogba jönni fog, de egy Schweinsteiger bármikor jól jöhetne, mint például most... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. április 24., péntek 13:17

Most néztem a májusi meccseinket...

-Az biztos,hogy nagyon-nagyon nehéz lesz!!!
5 nagyon komoly meccs.... :hmmm:

Hát....Nem lesz egyszerű.... B-)
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. április 24., péntek 13:15

De hogy egyszerre a realnak meg a barcanak? :D Huha :D
10 évesen szerinted mit tudtam a rivalizálásról? Szerintem még azt is gondolhattam, hogy spanyol-spanyol majdnem ugyanaz :) De akkor még ugye nem volt Sport 1,2, Digi, egyáltalán nem voltak ezek a csapatok így a köztudatban mint most, nem volt ekkora felhajtás. Az a vicc, hogy utána sem utáltam meg őket hosszú ideig. Az ellenszenv azóta van, amióta egyetemi éveim alatt elkezdtek a barcás ismerősök zrikálni. Egy jó ideje nekem is vörös posztó a Barca, ez van.
Emlékszem mennyire vártam az Eurosporton a spanyol bajnoki összefoglalókat, hogy lássam a Realt a BL-en kívül is, még heti 2 percet :D. Plusz infókat meg először a városi könyvtárban szereztem a Realról, az isdn-es nettel, kb. 5 perc volt amíg bejött a realmadrid.com :D. Jaj de szép is volt.

dzsi91: Ezt a több csapatnak szurkolást én sem tudom hova tenni. Voltak, vannak csapatok, akiket jobban bírok, mint a többit (valahogy a nyomi Arsenalt szeretem a régi jó focijuk miatt, spanyoloknál a Valenciát szeretem még), de nem tudok nekik úgy drukkolni mint a Realnak. Egy ideje, pl. különösen bírom a Napolit, amióta a Real lerakata lett meg még azt mondom szurkolok is nekik, de semmi nem történik, ha kikapnak. Nem nézem rendszeresen a meccseiket.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. április 24., péntek 11:55

Én is már kb 15-16 éve nézek meccseket, a galaktikus érában, én pl. nagyon csipáztam Zizout, Ronaldot, Figo-t. Nagyon rossz volt mikor Rivaldo elhagyta a Barcát, ám aki miatt én a legjobban megszerettem a csapatot, az Ronaldinho meg anno ugye 2002-ben azért az a Brazil válogatott nagyon szerethető volt. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 24., péntek 11:40

Én 15 éve, és nagyon örülök neki,hogy pont ebben az időszakban.Kis pupákként végignéztem a csillogást a trófeákat, a joga bonítot, a felnőttéválásom során pedig blamát blama hátán.Így szerintem jobban értékelem a dolgokat, igazából ebben a 15 évben minden benne volt ami egy futballszurkolóval történhet, vol itt jogabonítótól célfociig minden, történelem írás, történelmi vereségek, drehnte-k és Zidane-ok stb... szóval szerintem aki Real szurkolóként végigtolta ezt a 2000-től napjainkig időszakot azt már igazából sok minden nem tudja kihozni a sodrából és meglepődni is kevésszer :D Persze mindenki máshogy reagálja le az eseményeket.


Azt viszont nem tudom feldolgozni amikor valaki több csapatnak szurkol, mármint azt a részét igen amikor ott lakott stb és akkor van egy ilyen,hogy Real és mondjuk egy Mainz vagy valami.De amikor olyat látok,hogy Real és mittudomén Arsenal ezeket nem értem :D Mondjuk én válogatottaknak se tudok szurkolni, vb-ken is mindig csak 1-2 játékos miatt választok magamnak szimpatikusabb csapatot.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 24., péntek 11:26

Amúgy ez gyönyörűen kimutatható, hogy az én 20-as évek végén járó korosztályomban sok Real és MU szurkoló van (némi Barca), előttünk a 30-as éveik elején járók közt Juve, Milan. Aztán a semmiből feltűntek a Chelsea szurkolók, ahogy jött Abramovics. Na meg a tiki-taka korszakban Barca, a most tizenévesek közt szerintem a legtöbb Barca szurkoló, de azért van bőven realos is (főleg CR meg Messi az aki dönt náluk nem is az eredmények).
Ezt rendben megfogalmaztad.Adom.

De hogy egyszerre a realnak meg a barcanak? :D Huha :D
Nekem vannak szimpi csapatok még,de szurkolni csak egy csapatnak...csak egynek már idestova 30 éve :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. április 24., péntek 11:15

Én 98-ban kezdtem el nézni Juve meccseket Zidane miatt, és akkoriban kezdtem el szimpatizálni a Realal. Akkoriban 2 kedvencem csapatom volt a Real és a Juve, majd ahogy Zidane jött a Realba, már csak egy kedvenc létezett! :D
Ha már múltidézés. Én az 1999/2000-es szezon idején kezdtem el komolyabban focit nézni és akkor (kapaszkodjatok meg) egyszerre drukkoltam a Realnak és a Barcának. A Barcánál Rivaldot nagyon bírtam, a Realnak meg egyszerűen tetszett a játéka. Aztán kb. egy év alatt elkopott a Barca, főleg, ahogy jött Zidane és maradt a Real. Az a szép az egészben, hogy amikor mér érettebb lettem és komolyabban kezdtem követni az egész csapatot (bekötöttük a netet :) ) akkor jött a lejtmenet. Na persze voltak akkor is jó dolgok. De hát gondolom sokan vagyunk itt így, akik a 2000-es évek környékén kezdtünk el szurkolni.
Amúgy ez gyönyörűen kimutatható, hogy az én 20-as évek végén járó korosztályomban sok Real és MU szurkoló van (némi Barca), előttünk a 30-as éveik elején járók közt Juve, Milan. Aztán a semmiből feltűntek a Chelsea szurkolók, ahogy jött Abramovics. Na meg a tiki-taka korszakban Barca, a most tizenévesek közt szerintem a legtöbb Barca szurkoló, de azért van bőven realos is (főleg CR meg Messi az aki dönt náluk nem is az eredmények).

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 24., péntek 10:56

Valamennyire tudom tisztelni azt, hogy képes valaki a Romának szurkolni, akiknél 10 évente felmerül, hogy lehetnek bajnokok, de aztán úgyis elrontják. Ugyanez a helyzet az Atléticonál is... meddig megy ez a szekér? Utána még évekig nézhetik a bukdácsolást. Érdekes ez, kicsit mazochizmus.
Lehet :) Egyszer egy olasz haverom kivitt egy meccsre az olimpicoba...hat volt feelingje :) A másik meg az O.M. :D Annyi fanatikus őrült a világon nincs mint a velodrome-ban :D Na jó talán még talán a signal idunapark dortmundba :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 24., péntek 10:49

Én 98-ban kezdtem el nézni Juve meccseket Zidane miatt, és akkoriban kezdtem el szimpatizálni a Realal. Akkoriban 2 kedvencem csapatom volt a Real és a Juve, majd ahogy Zidane jött a Realba, már csak egy kedvenc létezett! :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég