Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 31., csütörtök 15:47

kodo írta: Elvileg az esti bl sorsolas utan bejelentjuk Mbappet. :mrgreen:
Imádom. :D Hány ilyen xy után bejelentik téma volt idén nyáron? vagy 3-4 tuti. :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 31., csütörtök 15:36

Olyanok vagytok, mint a snowpiercerben a pórnép a vagonokban hatul, akik nem tudjak, mit esznek :lol: :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
ViktoR4
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2017. május 22., hétfő 14:22
Kedvenc játékosaid: Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ViktoR4 » 2023. augusztus 31., csütörtök 15:31

kodo írta: Elvileg az esti bl sorsolas utan bejelentjuk Mbappet. :mrgreen:
Miután egy csoportba kerültünk? :mrgreen:

Eddig én is közvetlen a kalauz mögött ültem de szerintem már rég le kellett volna szállni :mrgreen:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. augusztus 31., csütörtök 15:27

Elvileg az esti bl sorsolas utan bejelentjuk Mbappet. :mrgreen:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 31., csütörtök 15:04

Jim írta: Arribas mondjuk használható lett volna csereként, de eladtuk az Almeirának

a többi Castillás valószínűleg gyengébb nála…
Amíg nem másodosztályú a castilla, ezt kell csinálni a tehetségesebbekkel, mert ott játszani fog, magasabb szinten, mint a 3. liga. Ha van benne valami, úgy lehet ki fog jönni, mert nem 5-10-15 percekre ugrik (remélhetőleg) be.

Fran, MG esetében működött ez az út, az előbbi vissza is jött, utóbbi meg szépen szedi össze a rutint, perceket (idén eddig 3 meccs, 90 perc végig..)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. augusztus 31., csütörtök 14:41

Arribas mondjuk használható lett volna
csereként, de eladtuk az Almeirának

a többi Castillás valószínűleg gyengébb nála…

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 31., csütörtök 13:47

A 35 a base fee, meg van 25 millió variables plusz vmi combos adót kell fizetni a brazilok után. Total package 72 millió, mindenki ezt hozta le. Ugye Hazard is csak 100-ba került...

Rodrygo tűnt a brazil videók alapján magasan a legjobbnak annó.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. augusztus 31., csütörtök 13:30

Vegulis ez nem rossz omen, hogy lehuzzatok, mert Vini meg Rodry is mindenfele bokorugronak volt beallitva. Emlekszem amikor megvettuk Reiniert akkor valaki bedobta hogy benne tobb foci van mint a masik kettoben egyutt.

Az a 70 millió pedig tovabbra is 35.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. augusztus 31., csütörtök 13:22

Pad'em írta:
hehetheoriginal írta: raneztem erre a figurara, tipik spanyol tucatatlag, gondolom a kvota miatt kell az utlevele a csapatba, de amugy semmi.
mint a bot alvaro tavalyrol, jezuskrisztusgecifennazegbenbazmeg kurvagyenge.
Belőlük legalább pénzt csinálunk.

Én az új brazil csodánktól félek, nehogy kövi Reinier legyen. Folyamat max csere, megnéztem tegnapi meccsükön mit produkált most. Hááát, a brazil favágó védők legalább szoktatják a La Ligához, más sincs a videóban csak hogy szétcsapják, egyet ki is állítottak róla. 17 éves ok, de a 70 milliót amit beleinvesztálunk majd azt nem igen érzem biztonságban.

Endrick v Deportivo
en amikor meglattam kb. az tunt fel, hogy a test alkata egy bika pasztornak lenne jo es nem egy gyors, mozgekpny csatarnak
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 31., csütörtök 13:19

Pad'em írta:
hehetheoriginal írta: raneztem erre a figurara, tipik spanyol tucatatlag, gondolom a kvota miatt kell az utlevele a csapatba, de amugy semmi.
mint a bot alvaro tavalyrol, jezuskrisztusgecifennazegbenbazmeg kurvagyenge.
Belőlük legalább pénzt csinálunk.

Én az új brazil csodánktól félek, nehogy kövi Reinier legyen. Folyamat max csere, megnéztem tegnapi meccsükön mit produkált most. Hááát, a brazil favágó védők legalább szoktatják a La Ligához, más sincs a videóban csak hogy szétcsapják, egyet ki is állítottak róla. 17 éves ok, de a 70 milliót amit beleinvesztálunk majd azt nem igen érzem biztonságban.

Endrick v Deportivo
Nagyon borzasztó flopnak tunik, megint valszeg a barca nyult bele a tutiba...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 31., csütörtök 13:08

hehetheoriginal írta: raneztem erre a figurara, tipik spanyol tucatatlag, gondolom a kvota miatt kell az utlevele a csapatba, de amugy semmi.
mint a bot alvaro tavalyrol, jezuskrisztusgecifennazegbenbazmeg kurvagyenge.
Belőlük legalább pénzt csinálunk.

Én az új brazil csodánktól félek, nehogy kövi Reinier legyen. Folyamat max csere, megnéztem tegnapi meccsükön mit produkált most. Hááát, a brazil favágó védők legalább szoktatják a La Ligához, más sincs a videóban csak hogy szétcsapják, egyet ki is állítottak róla. 17 éves ok, de a 70 milliót amit beleinvesztálunk majd azt nem igen érzem biztonságban.

Endrick v Deportivo
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 31., csütörtök 12:51

ANDS írta:
MorataMartin írta: A 19 éves castillás töki, Gonzalo García, aki duplázott a Melilla ellen múlt héten a harmadosztályban állítólag a Getafe elleni keret tagja lesz. A srác jobb szélső egyébként. Jó lenne már végre, ha ki kerülne már a Castillából is valami értelmes támadóféle, akit legalább csereként lehetne használni a nagycsapatban, ha már senkit nem akarunk igazolni. Alvaro Rodríguezről gondolom kiderült, hogy nem valami nagy eresztés, ha Carlo ennyire elfelejtette. Néha-néha követem a Castillát, de az összes nagy szupertehetségnek beharangozott támadóról kiderült, hogy dupla nulla... Ez az iker bravo gyerek sem játszik pedig emlékszem mekkora dirrel-durral hoztuk el Leverkusenből.
Hugo Durro is kevésnek bizonyult, csak a Castillaban villogott, ha jól emlékszem.

20 evesen 30 meccsen 7 gol a Valenciaban, ugy hogy nem befejezo csatarnak vittek. Tavalyi szezonja brutalisan gyenge volt, de iden 3 meccs, 1 gol es egy golpassz.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 31., csütörtök 12:32

MorataMartin írta: A 19 éves castillás töki, Gonzalo García, aki duplázott a Melilla ellen múlt héten a harmadosztályban állítólag a Getafe elleni keret tagja lesz. A srác jobb szélső egyébként. Jó lenne már végre, ha ki kerülne már a Castillából is valami értelmes támadóféle, akit legalább csereként lehetne használni a nagycsapatban, ha már senkit nem akarunk igazolni. Alvaro Rodríguezről gondolom kiderült, hogy nem valami nagy eresztés, ha Carlo ennyire elfelejtette. Néha-néha követem a Castillát, de az összes nagy szupertehetségnek beharangozott támadóról kiderült, hogy dupla nulla... Ez az iker bravo gyerek sem játszik pedig emlékszem mekkora dirrel-durral hoztuk el Leverkusenből.
raneztem erre a figurara, tipik spanyol tucatatlag, gondolom a kvota miatt kell az utlevele a csapatba, de amugy semmi.
mint a bot alvaro tavalyrol, jezuskrisztusgecifennazegbenbazmeg kurvagyenge.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. augusztus 31., csütörtök 12:26

Ennyit ér 10milliárd magyar forint, persze most már lyukas garasért se kell senkinek

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 31., csütörtök 11:57

Realista24 írta: Mas, Reiner utan valoszinu Odri lesz a kovetkezo tavozo. Soci elnoke elmondta, hogy akarjak, es majd kiderul mit sikerul elerni a kovi 1-2 napban (tegnap mondta).
Kb ket hete irtam hogy oda kell valakinek adni,akar ugyis ha a fizetese 10%-at fizetik..Foloslegesen van itt.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. augusztus 31., csütörtök 11:52

A 19 éves castillás töki, Gonzalo García, aki duplázott a Melilla ellen múlt héten a harmadosztályban állítólag a Getafe elleni keret tagja lesz. A srác jobb szélső egyébként. Jó lenne már végre, ha ki kerülne már a Castillából is valami értelmes támadóféle, akit legalább csereként lehetne használni a nagycsapatban, ha már senkit nem akarunk igazolni. Alvaro Rodríguezről gondolom kiderült, hogy nem valami nagy eresztés, ha Carlo ennyire elfelejtette. Néha-néha követem a Castillát, de az összes nagy szupertehetségnek beharangozott támadóról kiderült, hogy dupla nulla... Ez az iker bravo gyerek sem játszik pedig emlékszem mekkora dirrel-durral hoztuk el Leverkusenből.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. augusztus 31., csütörtök 10:21

Realista24 írta:
Mickey írta: ternmészetesen ingyé kell nekik, és minimum a fizu 50% át mi finanszírozzuk, mer ugyehogyugye alapon.

na ezt tudom elképzelni.

De jó lenne, ha a két játékosnak találnánk csapatot, ahol tudnak focizni, inkább a brazilnak. Bodri meg egyébként is szedi a sátrat ....( lejár viszlát )
Es ez meg igy egy jo uzlet, mert sporolunk 50%-ot, es marad egy jo kapcsolat a Socival mondjuk.
Amugy meg semmi hasznat nem vesszuk. Ez van, buko, benyeljuk, lapozzunk kategoria.
jah ez alap, persze, hogyne.
inkább bármi ilyesmi, mint egy bontás. :agree:

Igaz is, Vini2 merre jár?

meg a másik, támadó kapcsán:
szezon végén lesz egy Endrénk, aki talán rögtön loan deal lesz? ( de lehet még mindig fiatal lesz euhoz, most passzolom )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. augusztus 31., csütörtök 10:14

Így.
Carvajal, LV, Fede után 4. számú jobbhátvédnek volt használva. Nem akarok Jimeskedni, de arra az évi 4-5 meccsen 15-20 percekre, amit kapott Tóbiást is ki lehet próbálni.

szerk.: sőt Nachot is idevéve inkább csak 5. számú opció volt

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 31., csütörtök 10:00

Mickey írta: ternmészetesen ingyé kell nekik, és minimum a fizu 50% át mi finanszírozzuk, mer ugyehogyugye alapon.

na ezt tudom elképzelni.

De jó lenne, ha a két játékosnak találnánk csapatot, ahol tudnak focizni, inkább a brazilnak. Bodri meg egyébként is szedi a sátrat ....( lejár viszlát )
Es ez meg igy egy jo uzlet, mert sporolunk 50%-ot, es marad egy jo kapcsolat a Socival mondjuk.
Amugy meg semmi hasznat nem vesszuk. Ez van, buko, benyeljuk, lapozzunk kategoria.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. augusztus 31., csütörtök 9:53

ternmészetesen ingyé kell nekik, és minimum a fizu 50% át mi finanszírozzuk, mer ugyehogyugye alapon.

na ezt tudom elképzelni.

De jó lenne, ha a két játékosnak találnánk csapatot, ahol tudnak focizni, inkább a brazilnak. Bodri meg egyébként is szedi a sátrat ....( lejár viszlát )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég