Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 4., csütörtök 18:10

Vadim Vasilyev, az AS Monaco alelnöke: “Mikor megvettük Jamest 45 millió euróért, mindenki azt mondta, hibát követtünk el. Egy év alatt majdnem a dupláját kínálta érte a Real Madrid, most pedig már azt mondják, hiba volt őt elengedni. Remek Világbajnoksága volt, a Real lenyűgöző ajánlatot tett érte és a játékos, ahogyan lenni szokott, csatlakozni akart hozzájuk. Minden játékos álma az, hogy a Real Madridban játszhasson egyszer”. Forrás: Madridom.hu
Erre visszatérve, hogy a Monaco Moutinhon kívül "csak" ki lett használva Mendes részéről. Odavittek tavaly 3 nagy nevet, aztán abból kettőt el is tudtak jó áron adni. Mondanám, hogy balekra vették őket, de kerestek ő is a játékosokon. Pótlás meg nem volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 4., csütörtök 17:46

revolver írta:
én amondó vagyok, hogy ezen a szezonon kívül még maradjon 1et, döntse meg a rekordot és lépjen.
meg azért azt se felejtsük el, hogy nettó 17 millió a fizetése, egy időn túl a teljesítménye is csökkenni fog, a fizetése meg nem hiszem. így én is amellett vagyok, hogy 2016 nyarán menjen
Maga a CR "brand" sokkal többet ad valószínűleg a klubnak mint elvesz. Ez aligha lehet érv.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 4., csütörtök 17:40

revolver írta:
én amondó vagyok, hogy ezen a szezonon kívül még maradjon 1et, döntse meg a rekordot és lépjen.
meg azért azt se felejtsük el, hogy nettó 17 millió a fizetése, egy időn túl a teljesítménye is csökkenni fog, a fizetése meg nem hiszem. így én is amellett vagyok, hogy 2016 nyarán menjen
Azért van egy érzésem, hogy hiába CR kapja a legtöbb pénzt, nem Őt a legnehezebb eltartani a csapatból. Mint már írták korábban. CR egy márka.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. szeptember 4., csütörtök 17:38

én amondó vagyok, hogy ezen a szezonon kívül még maradjon 1et, döntse meg a rekordot és lépjen.
meg azért azt se felejtsük el, hogy nettó 17 millió a fizetése, egy időn túl a teljesítménye is csökkenni fog, a fizetése meg nem hiszem. így én is amellett vagyok, hogy 2016 nyarán menjen

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. szeptember 4., csütörtök 16:56

CS0ki írta:
Kell nagyobb motiváció a BL címvédésnél?
Kötve hiszem, hogy ez akkora motiváció lenne. És talán ez is benne van abban, hogy nem volt még címvédés. Inkább az volt a jellemző, hogy a BL győzelmet követően visszaestek a csapatok.
Pont emiatt kellene extra motivációnak lennie. Történelmet írnának egy címvédéssel. Nem várom el tőlük és szerintem senki a címvédést, csak ne úgy essünk ki, mint a Dortmund ellen, hogy szarnak bele az első meccsbe aztán meg futnak az eredmény után. Mondjuk szerintem nem lesz erről szó. A Soci ellen is jól kezdett nagyon a csapat, aztán 0-2-nél visszavettek és nem bírtak felpörögni, előfordul az ilyen. Ancelottinak még kell pár hét, hogy megtalálja a megfelelő 3-ast középre, utána menni fog a szekér.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 4., csütörtök 16:53

Miért ne szopkodhatná a MU-t? Igazából azt mond amit akar, mert megteheti. Aztán ha 2 év múlva, sérülten és pályája lejtőjén, 100 millióért odaigazol, nem fogom felkötni magam. :)

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. szeptember 4., csütörtök 16:49

Cristiano húzzon a vérbe Mendessel meg az egyéni rekordajival együtt Manchesterbe, ez a véleményem jelenleg.
Realista mostanában sokszor nem értettünk egyet de ezzel jelenleg maximálisan egyetértek.
Én is rendkívül unom ezt a folyamatos MU szopkodást, pláne, hogy az elmúlt 1-2 hétben már nem ez az első hasonló nyilatkozata.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 4., csütörtök 14:40

ateeemadrid írta:Szóval, tény, hogy megnehezítettük a saját dolgunkat, de a tavalyi szezonban sem volt könnyebb szituban a csapat. Nehéz lesz, de bőven meglehet egy BL - címvédés, az nagy százalékban ígyis-úgyis szerencse.
Mindenesetre bőven versenyképes ez a csapat is, bárki ellen.
Egyetértek. Kezdjük el pozitívan látni a dolgokat, elég volt már a világvége hangulatból.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. szeptember 4., csütörtök 14:22

Miért gondoljátok ennyire, hogy menni fog? Én biztos vagyok benne, hogy addig itt marad, amég meg nem dönti a gólrekordot. Kivéve persze ha a sérülések az útjába állnak, de én mostmár bízok benne, hogy ez a 3 hetes pihi elég lesz neki.

Egyébként szerintem megint túl vannak dramatizálva a dolgok, biztos közrejátszik a spanyol szuperkupa meg a sociedad elleni csúfos vereség, de nagyon a szezon elején vagyunk, és azért súlyos problémáink nincsennek.

Azt, hogy milyen a hangulat az öltözőben soha nem fogjuk megtudni, úgyhogy felesleges erre panaszkodni. Motivációs problémáink szerintem meg nem lesznek, James, Chicharito és Kroos ugye most érkeztek, nyilván bizonyítani akarnak. CR-t felesleges megemlíteni is, Balenek meg még csak egy szezonja volt itt. Modric hozzáállására sem lehet panasz, Illarra-nak és Isconak pedig bizonyítania kell. De a keret nagy részének még bőven van mit leraknia az asztalra. Akitől félek az Marcelo, és Benzema, na meg persze Ramos is hajlamos borzalmasan nagy pofával játszani. Ja, meg depressziósikertől ideje lenne már végre megszabadulni, kurvára unom a búskomor pofáját a kapuban.

Szóval, tény, hogy megnehezítettük a saját dolgunkat, de a tavalyi szezonban sem volt könnyebb szituban a csapat. Nehéz lesz, de bőven meglehet egy BL - címvédés, az nagy százalékban ígyis-úgyis szerencse.
Mindenesetre bőven versenyképes ez a csapat is, bárki ellen.


Ja, ha a Reus-os hírek igazak, már gyönyörűen indul számomra a következő átigazolási szezon. B-)

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2014. szeptember 4., csütörtök 13:42

Nem értem mi a baj, hogy CR azt mondja, hogy majd valamikor viszamenne a MUba. Ezt mindig is mondta, hogy szereti a klubot meg minden. Ez csak most jött ki nálatok.

Ellenben jövőre tényleg lépni fog, szerintem Di Mariat is ő "küldte", követni fogja.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 4., csütörtök 13:12

tucsoki írta:A Végén kiderül hogy mindenki aki Real Madrid labdarúgó hibás, de a vezetőségünk mindent jól csinál, és az öltözői hangulat is megfelelő.
Írtam én ilyet?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. szeptember 4., csütörtök 13:05

Kell nagyobb motiváció a BL címvédésnél?
Kötve hiszem, hogy ez akkora motiváció lenne. És talán ez is benne van abban, hogy nem volt még címvédés. Inkább az volt a jellemző, hogy a BL győzelmet követően visszaestek a csapatok.

CR meg...kicsit tényleg idegesítő, hogy állandóan az MU-ról beszél. Az nem gond, ha vissza akar menni, eljött megmutatta, megnyert mindent, hozta a rekordokat...Ha annyira jól érezte magát ott, hogy inkább ott lenne, akkor majd szépen meg kell erről egyeznie a kluboknak. Csak nem kéne a sajtóban ezt folyton előhozni, mert nem tesz jót a csapatnak.
Tényleg, elnökválasztás mikor lesz? Szerintem ez az utolsó regnálása Perez-nek.
2017-ben. Tehát még van két átigazolási időszak.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 4., csütörtök 13:03

A Végén kiderül hogy mindenki aki Real Madrid labdarúgó hibás, de a vezetőségünk mindent jól csinál, és az öltözői hangulat is megfelelő.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 4., csütörtök 12:45

pavel írta:
Realista24 írta:Cristiano húzzon a vérbe Mendessel meg az egyéni rekordajival együtt Manchesterbe, ez a véleményem jelenleg.
Mi ez az ellenszenv? Csak mert kimondta (burkoltan) amit sokan nyíltan? Vagy szimplán Mendes miatt?
Nagyjából mind a kettő miatt.
CR egy alkalmazott, fogja be, örüljön, hogy ő a világ második legjobban kereső focistája. Tett érte eleget, hogy ide jusson, megérdemli. De félévente lehozza, hogy ő aztán a MU-ba bármikor visszamenne. Mendes meg rakja a tűz alá a fát. Ki tartja vissza? Menjen. Egy profi -egy olyan profi, mint amilyennek beállítja magát - nem viselkedik így. Idén eddig a címlapon való szereplés volt a prioritás úgy érzem a nyilatkozataiból...focizzon, az jobban megy neki és még szükség is van rá, nem kicsit. Ja, meg ideje lenne végre felépülni teljesen... :shutup:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 4., csütörtök 12:26

hunmadridista írta: de ahhoz még 2-3 év kellene számára, annyit már nem fog maradni...
Ha minden igaz 68 gól kell neki a beállításhoz, és 69 a csúcshoz. Ha nem hagy ki fél évet, akkor ez jövőre meglenne. Remélem jövőre még maradni fog. Ekkora ziccert nem hagyhat ki.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. szeptember 4., csütörtök 12:26

Média keveri a szart rendesen. Nem kell ezeket komolyan venni. Következtetéseket sem vonok le pár meccs után. Ha idén motiválatlan lesz a csapat, főleg tavasszal akkor elmehetnek a picsába a játékosok. Kell nagyobb motiváció a BL címvédésnél? Illetve a bajnokságot is ideje lenne behúzni.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. szeptember 4., csütörtök 12:22

Rohadtul nem tetszik ez Cristiano féle üzengetés a sajtón keresztül...lehet, hogy nagy részben igaza van, de mióta lezárult az átigazolási piac, folyamatosan az MU-t szopkodja...szerintem ő jövőre lépni fog, szerintem most lett elege a Reálból...aranylabda, UEFA év játékosa díj és BL cím megvan már neki...egyre jobban fogy neki is a motiváció...estlég még Raúl gólrekordja maradt neki, de ahhoz még 2-3 év kellene számára, annyit már nem fog maradni...
Egyszerűen valami totál összeomlott csapaton belül a 10. után...senki sem egy irányba evez már...motiválatlan, lelketlen szinte az egész csapat...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 4., csütörtök 12:11

tubatibi írta: Ami lehet itt nem jó, ezért szeretném nagyon Klopp-ot látni a kispadon.
Én azért szerettem volna Kloppot, mert Ő is azaz idegbetegféle edző, aki folyamatosan tüzeli a játékosokat. CR-nek sokszor ez hiányzik, hogy nincsenek meg a társai, akik menekülnének a győzelembe. De, hát mindegy... Carlo is bizonyított már, nem vagyok elégedetlen, de Kloppot azért még szeretném majd egyszer a Real kispadján látni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. szeptember 4., csütörtök 12:07

CR-ben meg van az, hogy ő akkor is akar játszani, amikor félholt. Ez így nagyon nem jó, ráadásul nem ültethetjük le a padra csak úgy. Abból is egyre több konfliktus fog akadni.
Írom ezt úgy, hogy CR a legnagyobb kedvencem a csapatból.

Ancelotti meg nem egy motivátor, ő egy nagyon nyugodt, nem temperamentumos egyéniség. Ami lehet itt nem jó, ezért szeretném nagyon Klopp-ot látni a kispadon. Persze őt is úgy, hogy szabad kezet kap a keret kialakításában.

Tényleg, elnökválasztás mikor lesz? Szerintem ez az utolsó regnálása Perez-nek. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. szeptember 4., csütörtök 11:59

Realista24 írta:Cristiano húzzon a vérbe Mendessel meg az egyéni rekordajival együtt Manchesterbe, ez a véleményem jelenleg.
Mi ez az ellenszenv? Csak mert kimondta (burkoltan) amit sokan nyíltan? Vagy szimplán Mendes miatt?
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég