Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 4., szerda 16:03

Csodálkozom hogy még nem merült fel (vagy igen?) Fabregas neve: vele a középpálya és Morata pótlása is meg lenne oldva. :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 4., szerda 15:42

ilyenkor a brazil játékosok hajlamosak jóllakottá válni.
:lol:

ez a kedvencem mind közül.

akik ugyanezt hajtják ész nélkül, azoknak akkor az kell, hogy konstans átlagot és erőlködős szart tegyünk le az asztalra, ahelyett, hogy mindent megnyerünk - aztán alapvető emberi tulajdonság révén - kicsit kiengedjen a pár ember, aki hozzátette a pluszt?

akkor a mostani barcások, a galaktikus madrid, meg kb minden valamirevaló győztes csapat ellen beszélsz, igazi győztes alkat, nem szopatni, hanem szopni szeret :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 4., szerda 15:20

Igen, Marcelora céloztam, mivel máshol is lehet olvasni mennyire nem bírod a brazilokat, így tényleg pusztán azt érzem, hogy azért adnád csak el, mert nem bírod.
Ez nem igaz, szóval sikeresen felvázoltuk egymás véleményét. :lol:
Marceloval semmi bajom, a brazilokkal meg van, a barcás különítmény miatt, de ez egy másik történet.
Csakis azért válnék meg jó áron(ezt kihangsúlyoznám) tőle, mert egyrészt sérülékeny, nem mindig megfelelően motivált ahogy te is mondtad, és szerintem már kevés esély van arra, hogy top formába kerüljön, mivel már lassan mindent megnyert klubszinten, és ugye ilyenkor a brazil játékosok hajlamosak jóllakottá válni.
De ha Perez nem adja el, és megtartja Coentraot akkor sem dőlök a kardomba, mert velük megfelelőek vagyunk arra a posztra. Csak mikor jön egy bayern vagy egy barca, akkor nyugodtabb vagyok ha a portugál játszik, lásd a kupadöntő és a BL elődöntő.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 4., szerda 15:19

wZoLee7 írta: és ha még Khediráért is fizetne valaki egy 25-30-at... :lol:
ha a kettőért kapnánk vagy 60at, sírva kifutnék a világból, hogy mi lett belőled, régi haver :lol:
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 4., szerda 15:17

ziro4vr írta:ja és persze sírva nevetek azon a csapaton akire rásóztuk moratat komoly összegért :lol:
és ha még Khediráért is fizetne valaki egy 25-30-at... :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 4., szerda 15:02

leigazoljuk Vidalt, valami cserét Benzema mögé/mellé, aztán kiülök a kertbe szörpözni és hallgatom kiket kéne még megvenni, kovacic, rakitic, kroos, mittoménki :mrgreen:

ja és persze sírva nevetek azon a csapaton akire rásóztuk moratat komoly összegért :lol:
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. június 4., szerda 15:01

realistahuni írta: Igen, megint a Marcelo téma. Gondolom az az objektív, aki szerint Marcelo kirobbanthatatlan a kezdőből, mert az utóbbi 2 évben kifogástalanul játszott és rengeteg adott a csapatnak, mint például CR, vagy Modric. Akinek meg más a véleménye az nem számít, megértettem.
Igen, Marcelora céloztam, mivel máshol is lehet olvasni mennyire nem bírod a brazilokat, így tényleg pusztán azt érzem, hogy azért adnád csak el, mert nem bírod. Ugyanekkor ezt nem tudom hova tenni. Írtam ilyet? Vagy esetleg valaki más? Lemaradtam erről, de nyugodtan lehet idézni.
Mivel nem írtam le róla még a véleményem(de te ugye sikeresen megállapítottad), szerintem igenis rosszul játszott idén, amibe belejátszik egyrészt a sérülése, másrészt a lustaságából fakadóan felszedett túlsúly, de ha formában van a világ legjobbja a posztján, így hatalmas hiba lenne eladni, ennyi.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 4., szerda 14:52

Érdekes módon mindkét név ott virít az aláírásodban az eladandók listáján.
Vettünk már olyanokat akik kitűntek és olyanokat is akik nem. Olyanokat is akik korábban nagyobb csapatban játszottak, olyanokat is akik nem. Minden kategóriában vannak olyanok akik beváltak és vannak akik nem. Csak arra akartam reflektálni ezzel, hogy ezek a szempontok nem igazán mérvadóak mindig.
azt már észrevettem, hogy az objektivitás hiányzik az írásaidból, mikor az igazolásokról van szó
Igen, megint a Marcelo téma. Gondolom az az objektív, aki szerint Marcelo kirobbanthatatlan a kezdőből, mert az utóbbi 2 évben kifogástalanul játszott és rengeteg adott a csapatnak, mint például CR, vagy Modric. Akinek meg más a véleménye az nem számít, megértettem.

de te komolyan úgy gondolod, hogy ez a srác fogja a jövő Realjának a megoldását jelenteni?(tényleg csak érdeklődöm)
Nem tudom, benne van a kockázat, mint mindenki másba, mint Illaraba, Gagoba, Canalesbe is. De én nem értek ehhez, nem vagyok lomini, aki mindig megmondja a tutit. Ezt a játékosmegfigyelőinknek kellene jobban vágni.
Love football, hate antifa.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 4., szerda 14:50

h3x0r írta:Szerintem ezt mindeni tudja
Hát itt nem ez szerepel.

Igazából nem is érdekelne Vidal, ha a játékosmegfigyelőink nem Felcsúton verték volna egész évben, de tudom, hogy rajta kívül, hasonló játékos nincs a célpontjaink között, szóval most őt szeretném a csapatban látni.

De valóban, Illarra is megérdemelné a lehetőséget, ha más nincs. Viszont akkor Modric tehermentesítését kell megoldani.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 4., szerda 14:46

nmate írta:De mit akartok még mindig Xabi posztjával? Modric fogja azt betölteni, egy komplexebb játékos kell nekünk még, mint pl. Vidal.
Szerintem ezt mindeni tudja :D
Csak egyszerubb azt leirni, hogy "Xabi helyett hozunk valakit", mint azt, hogy "Xabi helyet atveszi Modric es az o helyere hozunk valakit".

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 4., szerda 14:38

De mit akartok még mindig Xabi posztjával? Modric fogja azt betölteni, egy komplexebb játékos kell nekünk még, mint pl. Vidal.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 4., szerda 14:28

amúgy még annyit, hogy Illarra eléggé meghatározó volt a csapata teljesítményében, nem véletlenül hozták el...Modric sem az első évében lett király, Bale...hát ő sem. De ők legalább olyan poszton játszottak amin tudnak is. Sajnos Illarra egyetlen gyengesége az, hogy ő csak a Xabi poszton tud jól játszani, de ha nem kapja meg a lehetőséget nem fog tudni fejlődni...Persze páran kapásból eladnák, hisz minek ő ide, veszünk mást...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. június 4., szerda 14:22

realistahuni írta: Még jó, hogy Illara kitűnt a Sociedadból.
Még jó, hogy Khedira kitűnt a Stuttgartból.

Oh wait... :lol:
Érdekes módon mindkét név ott virít az aláírásodban az eladandók listáján.

Azt már észrevettem, hogy az objektivitás hiányzik az írásaidból, mikor az igazolásokról van szó, de te komolyan úgy gondolod, hogy ez a srác fogja a jövő Realjának a megoldását jelenteni?(tényleg csak érdeklődöm)
A videót megnéztem, de nem dobtam hátast ettől a játéktól. Remélem a vb-n kap elég lehetőséget, abból azért már inkább le lehet szűrni hogy mit tud.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 4., szerda 14:21

persze, Xabi posztja sokkal fontosabb, de mást se olvasok csak hogy nem Pogba, hanem Vidal érkezik...Na már most Vidal baromira nem Xabi posztján játszik...de még csak Pogba sem teljesen, viszont ő már sokkal inkább tud hátrébb játszani. Vidallal nem lennénk megmentve. Nem aggódom, CA tudja mi kell oda, a pénz nem lehet kérdés, ha megmondja Pereznek, hogy a kupákhoz xy-t kell elhozni, akkor Perezék elfogják hozni.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 4., szerda 14:05

tucsoki írta:realistahuni jól beszél, vegyünk meg minden fiatalt! :D
Igaz, egy reszuk csak bevalik :D

Mondjuk ezen a nyaron Xabi meg Morata utodjat kene megtalalni, jovore pedig lehet gondolkozni Modricon is :)

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 4., szerda 13:58

realistahuni jól beszél, vegyünk meg minden fiatalt! :D

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 4., szerda 13:54

Igazából az derül ki a videóból, hogyha van területe, akkor meglódul, aztán szevasz.
Oké.
Igazából nem tudom, hogy miért kéne megvennünk egy olyan játékost, aki egy szutyok olasz közép csapatból nem bír igazán kitűnni.

Még jó, hogy Illara kitűnt a Sociedadból.
Még jó, hogy Khedira kitűnt a Stuttgartból.

Oh wait... :lol:


De még Varane is francia másodosztályból jött, nem is értem mi a fasznak vettük meg? :(
Love football, hate antifa.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 4., szerda 13:50

Mike írta:
tucsoki írta:Ébresztő! azért DM relatíve mondhatni, kiforrott játékos, rutinos, jól ismeri a társakat (sorolhatnánk..), míg a fiatal horvát gyerek maximum egy Inter - Milan derbit élt meg, és pályafutásának legfontosabb évei következnek. Hogy lehetne már jobb...
nem mondom h jobb DM-nél, mer sose láttam még játszani, de ez az indoklás a csapatok neveit leszámítva egy az egybe illene a Khedira-Pogba összehasonlításnál is :lol:

szoval csak annyit akartam, h nem jelent ez semmit...
Csak érdekességképpen: Pogba becsült piaci ára 45 millió euró, a fiatal horvátot 3x kevesebbre tartják. Ha mégse értenéd, nem a számokon van a hangsúly, ahogy az előbb sem csak a "megélt derbiken" volt.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 4., szerda 13:47

Kerlon írta:Igazából az derül ki a videóból, hogyha van területe, akkor meglódul, aztán szevasz. RH-nál most ő a bálvány, lassan egy hónapja nyomatja Kovacicot. :D Igazából nem tudom, hogy miért kéne megvennünk egy olyan játékost, aki egy szutyok olasz közép csapatból nem bír igazán kitűnni.
Őőő Di Maria nem ez dettóban? Van hely akkor tolja neki, mint süket az ólajtónak. Mai dinamikus fociban jó ez, de ebből a Kovacicból hiányzik a "pimaszság". Az pedig az ő posztjára kell, nem elég futni föl-alá, mint a marha. Ennyiben jobb Di Maria jelenleg, a latin véréből adódóan. Benne van a csel, a váratlan. Persze ezzel együtt a faszságait is el kell viselni, amikor 4 ember közé beviszi.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 4., szerda 13:38

Igazából az derül ki a videóból, hogyha van területe, akkor meglódul, aztán szevasz. RH-nál most ő a bálvány, lassan egy hónapja nyomatja Kovacicot. :D Igazából nem tudom, hogy miért kéne megvennünk egy olyan játékost, aki egy szutyok olasz közép csapatból nem bír igazán kitűnni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég