Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. november 7., péntek 20:29

Toti írta:carvajal sérülése ennyire komoly, h nemhogy a rayo elleni keretbe, de még a spanyol válogatottba sem került be?
nem úgy volt, h a pool ellen is csak elővigyázatosság miatt maradt ki?

nehogy aztán az legyen mint coentrao barátunkkal, aki lassan 2 hónapja szenved egy bokaficammal.
Vagy csak nem akarjuk hogy a valogatottban leseruljon, ezert inkabb hetvegen is pihentetjuk. (nem ez lenne az elso ilyen eset)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 7., péntek 19:20

Toti írta:carvajal sérülése ennyire komoly, h nemhogy a rayo elleni keretbe, de még a spanyol válogatottba sem került be?
nem úgy volt, h a pool ellen is csak elővigyázatosság miatt maradt ki?

nehogy aztán az legyen mint coentrao barátunkkal, aki lassan 2 hónapja szenved egy bokaficammal.

Na de ez nálunk tök megszokott....évek óta,mindig továbbtart a rehab mint megítélik.....másoknál meg sokszor előbb már pályán van,lásd barca.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. november 7., péntek 14:42

carvajal sérülése ennyire komoly, h nemhogy a rayo elleni keretbe, de még a spanyol válogatottba sem került be?
nem úgy volt, h a pool ellen is csak elővigyázatosság miatt maradt ki?

nehogy aztán az legyen mint coentrao barátunkkal, aki lassan 2 hónapja szenved egy bokaficammal.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 7., péntek 14:00

Realista24 írta:Na jó, ezt ki sem merem írni hírbe, de azért ide bedobom.
Angol lapok szerint a MU akarja Bale-t és ezért hajlandók lennének Di Maríát is adni nekünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma jelent meg az FM 15,látom már valaki nyomja neki! :D
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 7., péntek 13:56

ericco írta:Nem rád vagyok mérges, hanem a Di Maria féle hülyékre :mrgreen: Ma is találkoztam párral :roll:
Gondolkodni azt tényleg nem tud,de hát ez a guacho effektus... :lol:
Hihetetlen de mégis volt 2 Nobel dijasuk...na ennyit az offból... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. november 7., péntek 13:43

Nem rád vagyok mérges, hanem a Di Maria féle hülyékre :mrgreen: Ma is találkoztam párral :roll:
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 7., péntek 13:42

Miben nyilvánul meg a megbecsülés? Mert játszott rendszeresen, számolt vele mindenki. Nem nyitottak neki ajtót? Ebédnél mindig egyedül ült, senki sem barátkozott vele? Nem simogatták meg a buksiját minden nap? Vagy csak látta, hogy CR-ék mennyit keresnek, és ő is annyit szeretett volna Aranylabda, marketingérték és egyébb nyalánkságok nélkül? A pénz miatt ment el, Perezék meg is emelték volna a fizuját, csak hát nem nettó 8 millióra (teljesen jogosan). Ez volt itt a lényeg, semmi más. A pénzt választotta, akkor fagyoskodjon Manchesterben. Remélem sokszor lefényképezkedet a BL-trófeával, mert egy darabig nem lesz rá lehetősége, hogy megnyerje.
Be ne kapjál már moderálva...Ugyan ezt írtam.A megbecsülést anyagiakban értettem én is.Amellett meg nem is foglaltam állást hogy ez modt jogos kérelem volt vagy sem.Érdekes,annyira fel tudnak háborodni ha az ember kétségessé teszi hogy xy megért e vajon 80-100 milliot,mondván kit érdekel elbírja a klub.Itt meg akkor hogy van ezzel a nyolcal?Hozzáteszem én sem adtam volna meg neki.Szal nincs itt semmi gond,elment oszt jóccakát.Sajnáltam,de most már nem,mivel a Kroos-Modric-Isco kp sor,(nem sorrendbe írtam tudom míg valaki bele nem kót),ez a kp magasan top,úgyhogy DM nem kell.De amúgy ilyen egy profi.Oda megy ahol többet adnak.Ennyi.Ezért még gyűlölni nem kell,a teljesítményét meg el lehet ismerni.A tavalyit.Mert egyébként.... :)

Okosan
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 7., péntek 13:31

Na jó, ezt ki sem merem írni hírbe, de azért ide bedobom.
Angol lapok szerint a MU akarja Bale-t és ezért hajlandók lennének Di Maríát is adni nekünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. november 7., péntek 13:29

morientes írta:de ő úgy érezte,(most jogosan vagy sem,erről lehet vitázni),hogy nem becsülik igazán...
Miben nyilvánul meg a megbecsülés? Mert játszott rendszeresen, számolt vele mindenki. Nem nyitottak neki ajtót? Ebédnél mindig egyedül ült, senki sem barátkozott vele? Nem simogatták meg a buksiját minden nap? Vagy csak látta, hogy CR-ék mennyit keresnek, és ő is annyit szeretett volna Aranylabda, marketingérték és egyébb nyalánkságok nélkül? A pénz miatt ment el, Perezék meg is emelték volna a fizuját, csak hát nem nettó 8 millióra (teljesen jogosan). Ez volt itt a lényeg, semmi más. A pénzt választotta, akkor fagyoskodjon Manchesterben. Remélem sokszor lefényképezkedet a BL-trófeával, mert egy darabig nem lesz rá lehetősége, hogy megnyerje.
Nem megyek bele a DM-es témába jobban és többször. Egy pénzéhes faszi, néhány átlagon felüli képességgel, nagy hiányosságokkal és kevés aggyal, akit úgy rángatnak, ahogy akarnak.
Ez pedig kb a lényeg. Nem véletlenül hoztam fel a Robinhos párhuzamot. Ott sem a klub járt rosszul.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 7., péntek 13:24

morientes írta:
Szakmai részekkel nem foglalkozott DM, neki mindegy volt, hogy PSG, Chelsea vagy City vagy MU, amelyik meg tud állapodni a Reallal. A dupla fizu mindenhol garantált volt.
Mondjuk ne legyünk igazságtalanok,de azért beverekedte magát akkor is a csapatba,mikor szinte már senki sem számított rá,sőt,a real egyik legjobbja volt a tavalyi idényben,de ő úgy érezte,(most jogosan vagy sem,erről lehet vitázni),hogy nem becsülik igazán...ezért aztán elment.Sok sikert neki manchesterben.
Nem megyek bele a DM-es témába jobban és többször. Egy pénzéhes faszi, néhány átlagon felüli képességgel, nagy hiányosságokkal és kevés aggyal, akit úgy rángatnak, ahogy akarnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 7., péntek 13:22

Szakmai részekkel nem foglalkozott DM, neki mindegy volt, hogy PSG, Chelsea vagy City vagy MU, amelyik meg tud állapodni a Reallal. A dupla fizu mindenhol garantált volt.
Mondjuk ne legyünk igazságtalanok,de azért beverekedte magát akkor is a csapatba,mikor szinte már senki sem számított rá,sőt,a real egyik legjobbja volt a tavalyi idényben,de ő úgy érezte,(most jogosan vagy sem,erről lehet vitázni),hogy nem becsülik igazán...ezért aztán elment.Sok sikert neki manchesterben.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 7., péntek 13:19

Csak az első negyed órában edzett együtt a többiekkel, utána önállóan folytatta. De már ez is jó hír, most a két hetes szünetben még felhozhatja magát, és december elején talán már a keretbe kerülhet, lassan becserélhetik majd 1-2 meccsre.
Hol olvastad ezt? Én nem jutottam még ilyen részletes hírhez :-( Már látom, mindent néztem csak AS és Marcát nem :lol:

Amúgy rendesen nyomasztják Carlót a Bale-es kérdésekkel, az öreg meg benyomja a generátort :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 7., péntek 13:17

A hír szerint a többiekkel együtt edzett, úgyhogy gondolom teljes értékű edzésmunkát végzett.
Csak az első negyed órában edzett együtt a többiekkel, utána önállóan folytatta. De már ez is jó hír, most a két hetes szünetben még felhozhatja magát, és december elején talán már a keretbe kerülhet, lassan becserélhetik majd 1-2 meccsre.

Ez a decemberi időszak nem lesz túl jóedzés szempontjából, a klub vb sem hiányzik különösen, de az a Milán elleni barátságos a két ünnep között végképp nem. De amíg CR-ék nem jelképes összeggért fognak focizni, addig sajnos kellenek az ilyenek! :kivagyhe:
Isco így holnap kezdő lehet, de utána megint padra szorul szegény most hogy Bale is visszajött. :/
Szerintem meg egyáltalán nem biztos, hogy padra szorul. Ha olyan teljesítményt nyújt, akkor játszani fog.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 7., péntek 13:07

facebook bejegyzésre reagálva miszerint holnap hámesz vagy isco kimarad a keretből a pihenés miatt. Hámesz fog kimaradni. Mert első sorban vele számol Ancelotti és kell neki a pihenő. Isco így holnap kezdő lehet, de utána megint padra szorul szegény most hogy Bale is visszajött. :/

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 7., péntek 13:00

Kyller írta:Spanyol válogatott keretben: Isco, Morata, Callejón! :mrgreen:
Calletti jelenleg a seria a gólkirálya tudtommal. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 7., péntek 12:41

ericco írta:
Realista24 írta:Szerinted Mendesnek milyen szerződése van vele? DM azt sem tudta mit ír alá, csak a 7 számjegyet látja.
Hát azért annyit láthatott volna, hogy az MU erős zsákbamacska, ami a versenyképességet illeti, ráadásul az időjárás sem karibi... Az meg mindenkinek nyilvánvaló, hogy a pénz miatt ment. Kellett is, mert különben éhenhalt volna szegény :kivagyhe:
Szakmai részekkel nem foglalkozott DM, neki mindegy volt, hogy PSG, Chelsea vagy City vagy MU, amelyik meg tud állapodni a Reallal. A dupla fizu mindenhol garantált volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kyller » 2014. november 7., péntek 12:41

Spanyol válogatott keretben: Isco, Morata, Callejón! :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. november 7., péntek 12:39

Realista24 írta:Szerinted Mendesnek milyen szerződése van vele? DM azt sem tudta mit ír alá, csak a 7 számjegyet látja.
Hát azért annyit láthatott volna, hogy az MU erős zsákbamacska, ami a versenyképességet illeti, ráadásul az időjárás sem karibi... Az meg mindenkinek nyilvánvaló, hogy a pénz miatt ment. Kellett is, mert különben éhenhalt volna szegény :kivagyhe:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 7., péntek 12:32

dannen írta:
Hatalmas újdonság a Real Madrid mai edzésén: Jesé és Coentrao a többiekkel vett részt a tréningen! Forrás: Madridom.hu
a teljes edzést végigcsinálta a többiekkel vagy csak lötyögött kicsit?
A hír szerint a többiekkel együtt edzett, úgyhogy gondolom teljes értékű edzésmunkát végzett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 7., péntek 12:28

ericco írta:
Paul Scholes: “Nagyon aggódom a Manchester United öltözője miatt, mert nem jó a hangulat, és ez lenne a kulcs a jó szerepléshez. Teljesen nyilvánvaló, hogy Di María nem boldog a Unitedben.
B@ssza ki ő is az ügynökét, mint anno Robinho, amikor végre eljutott az egyszerű agyához, hogy csak egy árucikk volt, és egyáltalán nem járt jól a váltással.
Az ilyenek meg is érdemlik, hogy eltűnjenek a süllyesztőben. Mondjuk Marisnak már annyi haszna lett az egészből (a magasabb fizu mellett), hogy mivel eladta a Real Madrid, kb. háromszor olyan jó játékosnak állította be a sportsajtó, mint amilyen valójában.
Szerinted Mendesnek milyen szerződése van vele? DM azt sem tudta mit ír alá, csak a 7 számjegyet látja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég