Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 15., hétfő 14:09

ha valóban krónikussá fajult a térdbibije, akkor igenis el kell adni jó pénzért, reust idehozni, és nincs probléma, a többiek rákényszerülnek a jobb teljesítményre, mert nem lesz aki kihúzza a csapatot a szarból.
ezzel egyetértek.
itt nem mendes és céronaldo fogja szabni a dolgokat, perez nagyobb kutya annál.
ezzel nem. ezt láttuk nyáron dimaríával is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 15., hétfő 14:07

A következő távozók szerintem, akikre fel fog figyelni a "világ"
2015: Casillas és Benzema (Arbeloa)
2016: Cristiano (Pepe)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 15., hétfő 14:04

Szerintem menni fog jövőre vagy 16-ban. Jövőre még le lehet érte szakítani nagy lóvét, 16-ban már kisebbet. Sajnálni fogom, mert kumma sokat tett a csapaért és magáért is, hogy előbbi működjön. Egy emberrel nem lehet az ő szerepét pótolni, de előtte is mi voltunk a legjobbak és utána is azok leszünk. Ahogy hehe írta, hozni kell mondjuk Reust (csak ne engedjük a válogatottba, ott mindig lesérül) és a nyomást szépen elosztani. Más kérdés, hogy akkor már lehet Benzema helyett is jobb lenne más. Bárhogy is lesz, nálam az évek múlásával egyre nagyobb tiszteletet vívott ki CR. Maximális sportember.
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 15., hétfő 13:55

Csabi írta:szerintem sem lehetetlen hogy le fog lépni. ő elsősorban a sikerért megy. na most ha tudod magadról, hogy kurva jó vagy, te dolgozol a legtöbbet, és eközben meg közben eladják mellőled még azt a pár embert is, akik tartják a szintet és hoznak olyanokat, akiknek se posztjuk se szaguk, és ezzel teljesen ellehetetlenítve a kezdőt meg a keretet, akkor hát jó hogy elgondolkodik, hogy akkor tovább áll.
bárhova megy, nincs több esélye győzni, mint itt.
pereznek és a klubnak kell diktálnia, ez annyit jelent, hogy ha valóban krónikussá fajult a térdbibije, akkor igenis el kell adni jó pénzért, reust idehozni, és nincs probléma, a többiek rákényszerülnek a jobb teljesítményre, mert nem lesz aki kihúzza a csapatot a szarból.
itt nem mendes és céronaldo fogja szabni a dolgokat, perez nagyobb kutya annál.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 15., hétfő 13:52

szerintem sem lehetetlen hogy le fog lépni. ő elsősorban a sikerért megy. na most ha tudod magadról, hogy kurva jó vagy, te dolgozol a legtöbbet, és eközben meg közben eladják mellőled még azt a pár embert is, akik tartják a szintet és hoznak olyanokat, akiknek se posztjuk se szaguk, és ezzel teljesen ellehetetlenítve a kezdőt meg a keretet, akkor hát jó hogy elgondolkodik, hogy akkor tovább áll.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. szeptember 14., vasárnap 19:37

hunmadridista írta:Egyáltalán nem örülök ezeknek a CR-es híreknek...viszont azt gondolom, hogy tuti van alapja is a pletykáknak...az én meglátásom szerint Cristiano a következő, de legkésőbb az azután szezonban távozni fog...itt nálunk már szerintem elveszítette a motivációját...arról nem is beszélve, hogy sikeresen szétbarmoltak mellette egy működőképes csapatot is...Perezben is csalódhatott, annak ellenére, hogy Perez ezeket az állításokat legutóbb tagadta is...egy biztos, valami nagyon nincs rendben az öltözőben...szerintem az sem véletlen, hogy Xabi ilyen váratlanul lelépett...valami van az ügy háta mögött, bár egyelőre még nem fog borulni a bili...max. ha még nagyobb sz@rba süllyed a csapat...
Úgy nézett ki tegnap, mint aki elvesztette a motivációját?
Annak a palinak fogalma nincs arról, hogy mit jelent az hogy "elvesztett motiváció".
Sehova nem megy, amíg gólrekorder nem lesz. A hírekkel meg nem kell foglalkozni, minden évben eladja a sajtó a MU-nak, a PSG-nek, akárkinek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 14., vasárnap 18:53

És nem azt írtam, jobb csapat. Jobb célpont lehet a klasszisoknak az odaigazolásra. Olvasd el, és próbáld meg értelmezni, mielőtt belekötsz.
Én értem, amit írsz. Csak szokás szerint úgy fogalmazol, hogy ide oda tudd forgatni a véleményed.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. szeptember 14., vasárnap 18:48

Te írtál az elmúlt évekről, arra reagáltam. És ki mondta, hogy hihetetlen hogy visszamegy? Olvasod amit írok?
Mások hsz-eire reagáltam, elég sokan jelenleg semmibe veszik a MU-t, és hogy oda úgysem megy vissza mert... erre reagáltam, az előzmények elolvasása nélkül belém kötöttél.
Na a BM után már a MU is jobb (lesz) nálunk.
És nem azt írtam, jobb csapat. Jobb célpont lehet a klasszisoknak az odaigazolásra. Olvasd el, és próbáld meg értelmezni, mielőtt belekötsz.
Egy-két év?
Azt azért tudod, hogy most BL-ben sincsenek, tehát rögtön megdől az egy év, a kettő meg...előreszaladtunk
Nem is értem, hogy mire írod, és mire célzol ezzel. De ha arra, hogy nem elég 1-2 év mire a MU top csapat lesz, akkor arra azt mondanám, hogy nem lehet tudni. De ahogy 2009 után nekünk 2 év kellett a BL elődöntőhöz, nem hiszem, hogy több kellene a MU-nak. Kb. ott vannak, mint mi akkor. Igaz mi kicsit jobb keretet szedtünk akkor össze, de a csapatépítés időrendben ugyanott tart.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. szeptember 14., vasárnap 18:36

hunmadridista írta:.itt nálunk már szerintem elveszítette a motivációját...arról nem is beszélve, hogy sikeresen szétbarmoltak mellette egy működőképes csapatot is
A kérdés már csak az, hogy kinek nem lett szétbarmolva a motivációja? Di Mariat elküldtük, Xabi lelépett, Lópezt elengedtük, CR távozási pletykák a kert alatt, a csapat ismét a padlón és onnan kell felállnia, ahelyett, hogy folytattuk volna a tavalyi koncepciót. Nagyon haragszom Pérezre és az egész vezetőségre. Lehet még pálfordulás és akkor ívelni fogunk fel, de most ez a véleményem a látottak alapján és csalódott vagyok és rossz irányba haladunk. Ehhez már nagyon értünk, mindig ugyanazokat a köröket futjuk.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. szeptember 14., vasárnap 18:32

Egyáltalán nem örülök ezeknek a CR-es híreknek...viszont azt gondolom, hogy tuti van alapja is a pletykáknak...az én meglátásom szerint Cristiano a következő, de legkésőbb az azután szezonban távozni fog...itt nálunk már szerintem elveszítette a motivációját...arról nem is beszélve, hogy sikeresen szétbarmoltak mellette egy működőképes csapatot is...Perezben is csalódhatott, annak ellenére, hogy Perez ezeket az állításokat legutóbb tagadta is...egy biztos, valami nagyon nincs rendben az öltözőben...szerintem az sem véletlen, hogy Xabi ilyen váratlanul lelépett...valami van az ügy háta mögött, bár egyelőre még nem fog borulni a bili...max. ha még nagyobb sz@rba süllyed a csapat...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 14., vasárnap 17:17

Ezt úgy mondod, mintha Cé nem nyert volna BL-t és aranylabdát az MU-val... Úgy jött el az MU-ból, hogy a MU zsinórban 2 BL döntőt játszott, abból az egyiket megnyerte, miközben a Real évek óta nem tudott túljutni a legjobb 16-on, és masszív második kalapos csapat volt.

Mitől olyan hihetetlen, hogy visszamegy az MU-ba ezek után?
Te írtál az elmúlt évekről, arra reagáltam. És ki mondta, hogy hihetetlen hogy visszamegy? Olvasod amit írok?
agy kérdés az MU is, van egy év végignézni, hogy LVG mit művel, de ha összerak egy stabil csapatot, akkor a MU jó célpont lehet sok klasszis számára. Jobb, mint a City vagy az Arsenal, de jobb, mint a Real is.
Na a BM után már a MU is jobb (lesz) nálunk. Taníts még. Remélhetőleg ma már megverik a QPR-t.... :| Az idei év csalóka lesz amúgy is nekik nemzetközi szereplés híján.

Pont olvasgattam az egy évvel ezelőtti hozzászólásokat, köztük a Tiédet is, mosolyogtam nem keveset a tények tükrében. Néha jobb lenne várni, aztán durrogtatni az 100%os okosságokat. De szintet léptél te is, már nem csak egy szezonról beszélsz, már 2016-ról.
Ez a lényeg. Újonnan formálódó MU van, nagyon mélyről kell felépíteni a csapatot, de ez nem jelenti azt, hogy 1-2 éven ne lehessen belőlük top csapat. Pláne egy CR-rel a fedélzeten.
Egy-két év?
Azt azért tudod, hogy most BL-ben sincsenek, tehát rögtön megdől az egy év, a kettő meg...előreszaladtunk. Ahogy előreszaladtatok tavaly is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 14., vasárnap 17:16

Realista24 írta:Realitása nem sok van, de az elmúlt 100 évben nem csak az első három helyen volt a csapat, ezt gondolom tudod.
Tudom, hogy nem csak ott végeztünk, de sajnos akárhogy is nézzük most nincs azon a szinten a spanyol bajnokság, hogy hosszútávon odaérjen egy 4. vagy 5. csapat is a dobogóra. Hiába vesztünk sok pontot, Ők még többet fognak. Évek óta ez megy.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. szeptember 14., vasárnap 17:16

Jó kérdés, de akik biztosra állítják, azok soha nem hoznak érveket. Csak benyomják, hogy igen, a MU ott lesz... miért lenne ott? Semmi nem szól amellett, hogy nekik a 4 között kell végezniük. Van 4 jobb csapat náluk, ráadásul orrnehéz a csapatuk. Hátulra hiába jött egy Blind meg Rojo... egyik se olyan minőség, akik megoldanák a védelmi gondokat. Persze lehet jók lesznek, de a csapat így sem jobb, mint a másik 4 PL-es gárda.
Hogy miért lehetnek a 4 között?

DM és Falcao érkezésével nyilván nem gyengültek. Van Gaalt sem kell bemutatni. Nincs nemzetközi porond, a Liverpoolnak is jól jött ez a hazai fronton a múlt szezonban. Annak a Liverpoolnak amely szintén beragadt a bajnoki rajtnál és elvesztette nyáron Suárezt. Azt gondolom senki sem gondolja, hogy Balotelli majd tudja pótolni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 14., vasárnap 17:13

iért, lehetünk? Nem érdekel, hogy van másik 17 csapat rajtunk és a másik 2 nagyon kívül, de SZERINTED, melyik csapat érhet még oda? Jöhetsz itt azzal, hogy papíron mégis neked van igazad, de olyan spanyol bajnokságban vagyunk, ahol mi még szarul játszva is bekerülünk a 3-ba.

Szimplán csak belém kötsz, holott biztos vagyok benne, hogy te sem hiszed azt, hogy év végén 3.-nál rosszabbak leszünk.
Hogyne lehetnénk rosszabbak? Oda-vissza ver minket a Barca, leszopat az Atma, az még mínusz 9 pont az előttünk lévőkhöz képest. A kicsiket sem fogjuk mindet lesimázni, és még folytathatnám. Realitása nem sok van, de az elmúlt 100 évben nem csak az első három helyen volt a csapat, ezt gondolom tudod.

De tudom, majd kipukkad az Atma, elfogy a Barca, a kicsiket majd simázzuk, stb. Nagyjából ez a játékosok hozzáállása is, ez a baj. Megvan a Tizedik, a bl-t úgyis elérjük, 8 milla zsebben, a játék innentől kezdve mindegy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. szeptember 14., vasárnap 17:11

Cé Aranylabdát és BL-t nyert, elődöntőzött kétszer egymás után. Mit csinált a MU? Kiesett az EL-ből is talán, idén be sem jutott.
Ezt úgy mondod, mintha Cé nem nyert volna BL-t és aranylabdát az MU-val... Úgy jött el az MU-ból, hogy a MU zsinórban 2 BL döntőt játszott, abból az egyiket megnyerte, miközben a Real évek óta nem tudott túljutni a legjobb 16-on, és masszív második kalapos csapat volt.

Mitől olyan hihetetlen, hogy visszamegy az MU-ba ezek után?
A Manchester United nem lenne visszaesés, csupán Ferguson távozása óta egy kicsit önmagát keresi a csapat.
Ott most csapatépítés zajlik, ne feledjük. Úgy beszéltek a MU-ról mintha soha többé nem játszana majd a BL-ben :D
Jövőre ott lesznek megint
Ez a lényeg. Újonnan formálódó MU van, nagyon mélyről kell felépíteni a csapatot, de ez nem jelenti azt, hogy 1-2 éven ne lehessen belőlük top csapat. Pláne egy CR-rel a fedélzeten.
Mert a MU-ra lehet, amiért leigazolták DM-et, vagy miért?
Nem. De a Realra éppúgy nem lehet alapozni, mint a MU-ra. Ahol olyan ámokfutás megy a sikerek után, mint nálunk ezen a nyáron, ott nem lehet megjósolni, hogy a csapat a következő idényben mire lesz képes. Nagy kérdés az MU is, van egy év végignézni, hogy LVG mit művel, de ha összerak egy stabil csapatot, akkor a MU jó célpont lehet sok klasszis számára. Jobb, mint a City vagy az Arsenal, de jobb, mint a Real is.
Nálunk meg valószínűleg a jövő nyáron edzőváltás, nagytakarítás, óriási költekezés, és a szokásos minden évre jellemző új csapat építése.

Lehet választani egy újonnan induló koncepció, és egy már megkezdett koncepció közül.
Jó kérdés, de akik biztosra állítják, azok soha nem hoznak érveket. Csak benyomják, hogy igen, a MU ott lesz... miért lenne ott? Semmi nem szól amellett, hogy nekik a 4 között kell végezniük. Van 4 jobb csapat náluk, ráadásul orrnehéz a csapatuk. Hátulra hiába jött egy Blind meg Rojo... egyik se olyan minőség, akik megoldanák a védelmi gondokat. Persze lehet jók lesznek, de a csapat így sem jobb, mint a másik 4 PL-es gárda.
Sorolhatod a neveket, csak az Atma az élő példa, hogy nem kell egyenlő erősségű kerettel bírnod ahhoz, hogy felvedd a versenyt az erősebb csapatokkal, csak egy jó edző, meg egy szilárd koncepció. LVG-nél nincs alkalmasabb jelenleg a feladatra. Ha megtalálja az egyensúlyt LVG, akkor félelmetes lesz a MU. Elég csak megnézni a holland válogatott VB-jét. Noname arcokból összerakott egy szilárd védelmet. Miért pont a MU-nál ne sikerülne neki?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 14., vasárnap 17:03

Realista24 írta:
Jó kérdés, de akik biztosra állítják, azok soha nem hoznak érveket.
Ez pont olyan hozzászólás, mint amikor tegnap azt írtad, hogy semmiképpen nem lehetünk rosszabbak harmadiknál.
Miért, lehetünk? Nem érdekel, hogy van másik 17 csapat rajtunk és a másik 2 nagyon kívül, de SZERINTED, melyik csapat érhet még oda? Jöhetsz itt azzal, hogy papíron mégis neked van igazad, de olyan spanyol bajnokságban vagyunk, ahol mi még szarul játszva is bekerülünk a 3-ba.

Szimplán csak belém kötsz, holott biztos vagyok benne, hogy te sem hiszed azt, hogy év végén 3.-nál rosszabbak leszünk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:57

Jó kérdés, de akik biztosra állítják, azok soha nem hoznak érveket.
Ez pont olyan hozzászólás, mint amikor tegnap azt írtad, hogy semmiképpen nem lehetünk rosszabbak harmadiknál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:55

ziro4vr írta:
Jester írta: A Manchester United nem lenne visszaesés, csupán Ferguson távozása óta egy kicsit önmagát keresi a csapat.
Ott most csapatépítés zajlik, ne feledjük. Úgy beszéltek a MU-ról mintha soha többé nem játszana majd a BL-ben :D
Jövőre ott lesznek megint
Miért olyan biztos ez?
Jó kérdés, de akik biztosra állítják, azok soha nem hoznak érveket. Csak benyomják, hogy igen, a MU ott lesz... miért lenne ott? Semmi nem szól amellett, hogy nekik a 4 között kell végezniük. Van 4 jobb csapat náluk, ráadásul orrnehéz a csapatuk. Hátulra hiába jött egy Blind meg Rojo... egyik se olyan minőség, akik megoldanák a védelmi gondokat. Persze lehet jók lesznek, de a csapat így sem jobb, mint a másik 4 PL-es gárda.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:53

Jester írta: A Manchester United nem lenne visszaesés, csupán Ferguson távozása óta egy kicsit önmagát keresi a csapat.
Ott most csapatépítés zajlik, ne feledjük. Úgy beszéltek a MU-ról mintha soha többé nem játszana majd a BL-ben :D
Jövőre ott lesznek megint
Miért olyan biztos ez?
Nem illik.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jester » 2014. szeptember 14., vasárnap 16:48

Mert a MU-ra lehet, amiért leigazolták DM-et, vagy miért?
A Manchester United nem lenne visszaesés, csupán Ferguson távozása óta egy kicsit önmagát keresi a csapat.
Ott most csapatépítés zajlik, ne feledjük. Úgy beszéltek a MU-ról mintha soha többé nem játszana majd a BL-ben :D
Jövőre ott lesznek megint


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég