Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11151
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 30., szerda 11:46

várjál faszom kilépek a tableten a másik accból, faszom se akarja kétszer leirni ugyanazt :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 30., szerda 11:45

MBappé sztem soha nem mondott semmit a Reallal kapcsolatban, hivatalosan. Sose mondta ki, hogy jönni akar.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11151
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 30., szerda 11:40

Realista24 írta:
Anthony írta: Jaja, nekem is az a hosszú távú tervem, hogy összejövök Jessica Albával, az ő pénzéből fogunk élni, yachtozgatunk, kirándulgatunk, megveszek bármit is magamnak, én leszek az élet királya.

Már kétszer írtam neki, de eddig nem válaszolt, holnap lehet írok megint :lol: :sziv:

Addig is nem kell semmi középszerű luvnya, csak vesztegetném vele az időmet!!!
Mbappe legalabb flortol a Real Madriddal, ahogy olvasom Alba azt sem tudja, hogy letezel.
Szoval valoszinu a te szinted a kozepszeru luvnya, a Real Madride meg a legfelso polc.

Sad but true.
de amugy pappe flörtölt valóban a madriddal, vagy csak a media hergeli a dolgokat?
tovabbra is tartom, ha itt akarna, akart volna játszani, akkor már itt lenne.
thereisonly1ronaldo

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. augusztus 30., szerda 11:39

Nem kritikának szólt Pereznek, én a végsőkig bízom az öregben, annyi mindent ért el és tett a klubbért :salute: Én sem szeretnék C opciós, Jovic féle 100 milliós igazolást, aki max 1-2 évre jönne. De egy támadó cserének igenis elférne, mert nagyon hosszú lesz a szezon megint. Vini már most megsérült 6 hétre, mi lesz, ha kidől Rodrygo, vagy Joselu? Ott fogunk állni fejt vakarva, hogy akkor mi lesz. Én egy olyan deal-nek örülnék, mint 2014 nyarának végén Chicharito.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 30., szerda 11:31

Anthony írta: Jaja, nekem is az a hosszú távú tervem, hogy összejövök Jessica Albával, az ő pénzéből fogunk élni, yachtozgatunk, kirándulgatunk, megveszek bármit is magamnak, én leszek az élet királya.

Már kétszer írtam neki, de eddig nem válaszolt, holnap lehet írok megint :lol: :sziv:

Addig is nem kell semmi középszerű luvnya, csak vesztegetném vele az időmet!!!
Mbappe legalabb flortol a Real Madriddal, ahogy olvasom Alba azt sem tudja, hogy letezel.
Szoval valoszinu a te szinted a kozepszeru luvnya, a Real Madride meg a legfelso polc.

Sad but true.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. augusztus 30., szerda 11:26

Jaja, nekem is az a hosszú távú tervem, hogy összejövök Jessica Albával, az ő pénzéből fogunk élni, yachtozgatunk, kirándulgatunk, megveszek bármit is magamnak, én leszek az élet királya.

Már kétszer írtam neki, de eddig nem válaszolt, holnap lehet írok megint :lol: :sziv:

Addig is nem kell semmi középszerű luvnya, csak vesztegetném vele az időmet!!!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. augusztus 30., szerda 11:18

Mondjuk viniciusz 2-3 hónapos kiesésénél bennem fel sem merült, hogy igazoljunk nem is értem ez miért téma. Azért ott nem a teljes szezon lesz off mint tibonál meg militaonál.

6-7 hónapos sérüléseknél kell elgondolkozni azon, hogy kell e venni valakit vagy megoldható házon belül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ELSiete
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. augusztus 30., szerda 11:13

Real Madrid have ended player arrivals this summer. There was no direct contact with PSG nor with Mbappé. It is possible that he will arrive in the future when he is in a position to leave.

— @marca
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 30., szerda 11:11

dzsi91 írta:

Lényeg, hogy perezék teljesen máshogy gondolkoznak mint mi ilyen szempontból.
*mint a tobbseg.

En is azon az allasponton vagyok, mint a vezetoseg. Akkor lenne mas a helyzet, ha az elmult 20 ev nem igy alakult volna. De 20 ev alatt annyit tettunk le az asztalra, amit mas klubok alakulasok ota sem, es jo esellyel a tobbseg soha nem is fog.

De nyilvan, kiesik egy kulcsjatekos, mint Vini, akkor rohanjuk valami szar C opcioert a piacra.
Tibo kiesett, a korulmenyekhez kepest hoztak egy jo potlast. Militao potlasa megoldhato hazon belul.

Komolyan nem ertem mit akarnak paran. Mbappet akarjuk, ra keszulunk, ha nem jon, na bumm. Kane lehet jo fit lett volna, de ezzel bezarult volna egy masik kapu, amin evek ota at akarunk lepni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. augusztus 30., szerda 11:06

Leírta már valaki. A vezetőség nem egy szezonban gondolkozik mint a mezei szurkoló. Nemfognak 100 millát kiadni harrykane-re ha nem benne látják a megoldást az más kérdés, hogy mi mit gondolunk erről.

Legrosszabb esetben idén nem nyerünk semmit ez csak mémekben meg a szurkolók körében tragédia amúgy meg teljesen normális egy ekkora klubnál is, hogy néha trófea nélkül maradunk de a realitás az, hogy a keret gyengesége ellenére is beszoktunk húzni 1-2 kupát mint tavaly pl.

Én csak azt sajnálom ,hogy bappé a fő kiszemelt mert már réges régen meglennénk ha tavaly haalandra megyünk rá idén meg lehetett volna foltozgatni a szélsőhátvéd posztot. Ha felépül mindenki akkor is bajnokesélyesek vagyunk a ligában és a bl elődöntő is realitás úgyhogy túl nagy gond nincs.

20+ éve követem a csapatot abból kb 10 szezon volt amikor toptop szintnek számított a keretünk, 4-5 szezon ami katasztrófa volt úgy 2005-09 között+ a 18-19es szezon amikor Céronaldo helyett viniciusz jött ami az akkori állapotban nagyon brutál visszaesés volt most valahol a kettő között vagyunk mint 2009-11 között amikor már voltak nagyon nagy játékosaink de még volt néhány wtf posztunk pl a kp-n khedirával.

Lényeg, hogy perezék teljesen máshogy gondolkoznak mint mi ilyen szempontból.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. augusztus 30., szerda 11:03

Csak 1db kiadó hely van a keretben és igazából ez talán az egyetlen dolog, amiért még mindig van remény, hogy betol Perez egy utolsó perces bappé ajánlatot, hogy ezért van meghagyva a 9-es mez, az az egy hely üresen és ezért nem igazoltunk oda valami B vagy C vonalas csatárt, mert még idén jön.
Mással nem tudom védeni a dolgot.

Aztán Mariano is még klub nélkül van, utolsó pillanatban visszahozzuk és a 7es után megkapja a 9-est is. :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. augusztus 30., szerda 10:59

MorataMartin írta: Mezei szurkoló vagyok a madridom.hu-n, de azért megkérdezném Perezt, hogy miért nem hoz új támadót pedig jobban szükségünk van rá, mint asztmásnak az inhalátorra. Szerintem ezekből a válaszokból szemezhetnénk :mrgreen: 1) Nagyon nincsen pénzünk új támadóra. 2) Megvárjuk, hogy Mbappe átigazolási díj nélkül érkezzen, ezért hozunk senkit. 3) Joselu aranylabdás lesz :lol:
Kit kellene hozni? Valakit aki fele vagy még annyira sem jó mint a francia, de legalább csilliárdokért van? Vagy valami kiégett 1 szezonos csatárt? Tényleg érdekel ki az a név akiért megérné fizetni. Szerintem Kane nem az, 100-120 milliót azért, hogy max 1-2 évig még top formában legyen...nekünk nem ér meg, mivel nem igaz, hogy nincs támadónk. Nagyon maximum akkor hibáztunk amikor nem tettünk meg Haalandért mindent, de ott is, valszeg Ő a cityt preferálta az elejétől kezdve, lehet, hogy ha akarjuk jött volna, de ezt már nem tudjuk meg. Na meg róla is elmondható, hogy a nagy meccseken eltűnik mint Lewa kb minden évben. Igen, bajnokságot ilyen arcokkal lehet megnyerni, de nálunk nincs olyan év, hogy ne legyünk BL esélyesek és ne az legyen az elsőszámú célunk. Számomra érthető Pérezék mit miért tesznek, és ha a teknős végül nem jön, akkor is ráérünk mozogni a piacon, mert igazából 2 néven kívül mindenki más alsóbb polc vagy totális kérdőjel.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. augusztus 30., szerda 10:57

MorataMartin írta: Mezei szurkoló vagyok a madridom.hu-n, de azért megkérdezném Perezt, hogy miért nem hoz új támadót pedig jobban szükségünk van rá, mint asztmásnak az inhalátorra. Szerintem ezekből a válaszokból szemezhetnénk :mrgreen: 1) Nagyon nincsen pénzünk új támadóra. 2) Megvárjuk, hogy Mbappe átigazolási díj nélkül érkezzen, ezért hozunk senkit. 3) Joselu aranylabdás lesz :lol:
Meg vagyunk elégedve a kerettel, bízunk a játékosokban :fpalm:

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. augusztus 30., szerda 10:36

Mezei szurkoló vagyok a madridom.hu-n, de azért megkérdezném Perezt, hogy miért nem hoz új támadót pedig jobban szükségünk van rá, mint asztmásnak az inhalátorra. Szerintem ezekből a válaszokból szemezhetnénk :mrgreen: 1) Nagyon nincsen pénzünk új támadóra. 2) Megvárjuk, hogy Mbappe átigazolási díj nélkül érkezzen, ezért hozunk senkit. 3) Joselu aranylabdás lesz :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. augusztus 30., szerda 9:18

Én is ültem a vonaton és vártam, hogy az utolsó napokban tegyünk egy viszonylag jó ajánlatot amit elfogadnak és vége. Viszont a legutolsó napi dolgokban én nem hiszek. Arabék nem fognak engedni, az utolsó percig hisznek majd abban, hogy meggyőzhetik a maradásról.
Úgy fest ajnálatot sem teszünk, még valami nevetségeset sem.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 30., szerda 8:38

realfan írta:
Realista24 írta: Azt irjak, hogy Carlo Kane-t kerte, Perez mondta neki, hogy Mbappe vagy senki mas.

ebbe nem tudok belekötni, én is úgy vagyok vele, hoy inkább ne jöjjön senki, mint az angol :D :D
-Papi! Más szín nem lenne jó? Azzal is remekül lehet látni.
-Vagy kék! Vagy semmilyen! :kalapos:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan » 2023. augusztus 30., szerda 7:47

Realista24 írta: Azt irjak, hogy Carlo Kane-t kerte, Perez mondta neki, hogy Mbappe vagy senki mas.

ebbe nem tudok belekötni, én is úgy vagyok vele, hoy inkább ne jöjjön senki, mint az angol :D :D

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. augusztus 30., szerda 7:28

jaja,
reméljük nem ejti őket pofára

:lol: :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. augusztus 30., szerda 7:13

Nem lesz már igazolás szerintem. Sok helyen azt írják Kolo Muani pont Mbappé kérésére megy a PSG-be. Be kell érnünk ezzel a kerettel, csatárért se fogunk mozgolódni még ha égetően szükség is lenne rá. Nem is tudom amúgy kit lehetne gyorsan hozni. Mondjuk az átigazolási szezon elején Raul de Tomasokat nem akartam itt látni, de most azt kell, hogy mondjam, hogy ő is jó lenne már ide, hogy legyen variálási lehetőségünk a támadó szekcióban.

Mbappé 2024-ben jöhet maximum és szerintem a vezetőség is ezzel tervez, remélem nem ejti őket pofára.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. augusztus 29., kedd 23:36

Realista24 írta: Azt irjak, hogy Carlo Kane-t kerte, Perez mondta neki, hogy Mbappe vagy senki mas.

Az szuper, helyette egyik se lesz.
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 9 regisztrált és 0 vendég