Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 17., hétfő 10:42

A socio nem szurkoló? Vagy nem értem mire gondolsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 17., hétfő 10:41

Realista24 írta:
ericco írta: Nekem is gyanús. Főleg, hogy a MU-nek 75+10-ért sem akartuk eladni a hírek szerint, a Milan meg 70-ért vinné :lol:
Szerintem a ManU-nak 120ért sem adná el Pérez, ez nem a pénzről szól. Lásd James esete.
Én is erre gondoltam. Mint szurkoló, meg is értem. De ha socio lennék, akkor nem biztos, hogy örülnék annak, ha dacból veszítene a klub 15 milliót €-t.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 17., hétfő 10:34

ericco írta: Nekem is gyanús. Főleg, hogy a MU-nek 75+10-ért sem akartuk eladni a hírek szerint, a Milan meg 70-ért vinné :lol:
Szerintem a ManU-nak 120ért sem adná el Pérez, ez nem a pénzről szól. Lásd James esete.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 17., hétfő 10:20

Realista24 írta:
Kerlon írta:Én is olvastam és 90 millióról szól a dolog. Van mit törlesztenie a Milannak, szóval fizessenek csak.
AS-en 70 millióról írnak, meg nettó 10 millióról Moratának. Nem tudom, hogy milyen fizetéseket osztogatnak olaszban, de ez nekem gyanúsan sok.
Nekem is gyanús. Főleg, hogy a MU-nek 75+10-ért sem akartuk eladni a hírek szerint, a Milan meg 70-ért vinné :lol:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 17., hétfő 9:53

Kerlon írta:Én is olvastam és 90 millióról szól a dolog. Van mit törlesztenie a Milannak, szóval fizessenek csak.
AS-en 70 millióról írnak, meg nettó 10 millióról Moratának. Nem tudom, hogy milyen fizetéseket osztogatnak olaszban, de ez nekem gyanúsan sok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. július 17., hétfő 9:47

bonucci is nagyon partolna ha morata menne oda.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 17., hétfő 9:46

Én is olvastam és 90 millióról szól a dolog. Van mit törlesztenie a Milannak, szóval fizessenek csak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. július 17., hétfő 9:05

http://www.gazzetta.it/Calcio/Squadre/Milan/

Nem értek a lovakhoz, de gondolom a Gazetta nem a nők lapja kategória :hmmm: :mrgreen:


Állítólag megy a biznic, hogy Morata Milanoban kössön ki.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2017. július 17., hétfő 1:13

Sierra írta:Videók alapján nem rossz ez a Ceballos gyerek, bár nem tűnik túl dinamikus focistának, inkább olyan darabosnak láttam abban a hosszú videóban, ellenben Kovacic-csal... én egyértelműen őt preferálom, rászolgált most már a kezdőtagságra is akár, állandó kezdőként még többet fejlődhetne, idén őt nyomatnám Modric-csal felváltva kb.
Ez lehet, hogy így van, de azon a poszton, nem ez a legfontosabb, hogy mennyire dinamikus valaki (pl Kroos). Videók alapján mondom csak, de Ceballos sokkal tökösebbnek tűnik. Kova nagyon sokszor csak a tutit játsza, mert szerintem nincs meg a kellő önbizalma. Ezért is kéne neki egy év kölcsön, hogy összekapja magát, aztán jövőre jöhet vissza. A spanyol mer előre fele játszani és ahogy néztem egész jól. Szóval bármennyire is bírom Kovát, mert a megindulásai nagyon látványosak, de a pálya utolsó harmadába nem nagyon találja fel magát és így Modric helyére se tartom a megfelelő játékosnak.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. július 16., vasárnap 23:42

Lucast én mindenképpen megtartanám. Sokoldalú, alázatos játékos, és amit Bale produkált az elmúlt két idényben, annak ő is lehozza a 80%-t. Ha kettejük közül kell választani, akkor egyértelműen a walesit küldeném el (pedig nincs vele bajom, sőt még potenciált is látok benne). Eggyel kevesebb sztár, "megszabadulunk" a BBC egyik tagjától, végre átállhatunk a 4-4-2-re, stb...
Nyilván nem kérdés, hogy melyikük a jobb, de a körülmények rengeteget változtatnak a dolgokon.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. július 16., vasárnap 23:33

Videók alapján nem rossz ez a Ceballos gyerek, bár nem tűnik túl dinamikus focistának, inkább olyan darabosnak láttam abban a hosszú videóban, ellenben Kovacic-csal... én egyértelműen őt preferálom, rászolgált most már a kezdőtagságra is akár, állandó kezdőként még többet fejlődhetne, idén őt nyomatnám Modric-csal felváltva kb.

forrest6
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. július 29., hétfő 21:38
Kedvenc játékosaid: Zidane (Nº1), Kroos, ISCO
Kedvenc csapatod: Real Madrid... :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: forrest6 » 2017. július 16., vasárnap 22:59

Galacticos írta:En amugy elengednem lucast is.
Szep hogy hajt, kuzdd de benne nincs tobb ennel mar es igeretes fiatalok elol fogja elvenni a perceket.
Pont ezen gondolkoztam én is, ha Morata maradna, akkor végképp nem kapná meg a játéklehetőséget. Bírom nagyon meg minden, de azért messze ő a leggyengébb láncszem elől.
TheBull6 írta:Valószínűbb, hogy Kovacic lesz kiszórva, mint hogy Llorente. Téltől kezdbe Mateo hét hónap alatt nem kapott 10 meccsnyi játékidőt összesen, amikor játszottunk 35-40 meccset. Llorente marad, ez szerintem tuti, kap egy 10 meccset a szezonban, így Casemirot nem 65 meccsen kell majd néznünk, hanem csak 55-ön. Modric helyett jön majd Ceballos pihentetés céljából, Kroos meg német, ő bírja. :lol:

De szerintem maradunk a 4-3-3-nál, alapból a BBC-vel, de Bale sérülései és Ronaldo pihentetése miatt, bőven kap majd lehetőséget Asensio és Isco is, ezen esetekben fogunk 4-4-2-zni vagy 4-3-1-2-zni.

Továbbra is Lucas-t érzem feleslegesnek itt tartani. Most a padon is lesz már bőven olyan játékos, aki többet tud adni a meccshez, de szerintem úgyis marad.
Pont ezen gondolkodtam én is a napokban, elnézve a középpályás kínálatot:

-------------------------------------Casemiro/M.Llorente---------------------------------
-------------Modrić/Kovačić------------------------------------Kroos/Ceballos----------
------------------------------------------Isco/Asensio---------------------------------------

Ebből kifolyólag én úgy gondolom, hogy végre felbomlik a "B-B-C" és alapvetően átállunk a szezon 2. felében látott FourFourTwo-ra. Legalábbis a keret jellege ezt indokolná. Ebben a felállásban a 4-4-2 kettese a Ronaldo(Morata)-Bale(Benzema) kettős lenne. Ergo sajna nem lenne hely sehol sem Lucas Vázquez-nak és nem is igazán játszanánk szélsőkkel! Én semmiképpen nem engedném el, mert igazi madridista, akit bárhová teszünk küzd a címerért becsülettel!
Megoldás: A szezon során kényszerből játszott már szélső védőt, amikor Carvajal és Danilo sem volt bevethető. Danilo valószínű távozása esetén :agree: ő lehetne Carvajal mögött a biztos váltótárs. Szerintem ebben kellene gondolkodni és nem Meunier-t hozni Carvajal mögé. Achraf egy évre mehet kölcsönbe az Alavéshez, utána meglátjuk, hogy válik be ez a megoldás, illetve, hogy Vaskéz hajlandó-e egyáltalán erre a szerepre!? Szerintem igen, ezen felül pedig a keret igazi jolly jokere lenne, mivel több poszton is bevethető. Ha pl. meccs közben szerkezetet (4-3-3) kell váltani, több a variációs lehetősége Zizou-nak is! Vele kapcsolatban ezt érzem az egyetlen megoldásnak! Ezzel valószínűleg ez lenne a vala volt legerősebb kerete a Real Madridnak :salute: ! De kell is egy remélhetőleg 6 kupás, 65 meccsből álló szezonhoz :D
2023: Kepa - Carvajal, Rüdiger, Alaba, Camavinga - Fede Valverde, Tchouaméni, Kroos - Bellingham - Rodrygo, Vini Jr.
https://lineupbuilder.com/football/?sk=tx60
2024: #Haaland #Endrick #A.Davies

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. július 16., vasárnap 13:11

Morata nem áll és várja a labdát. Mozog ő rengeteget, kéri a labdát, viszont passzolni, na azt nem. Ha kell 40ről is rálövi, csak le ne kelljen adnia.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 16., vasárnap 9:44

Szerintem arra gondolt BlancoMark, hogy rengeteg olyan szitu volt, mikor mindketten pályán voltak, hogy húzodtak be egymás mellé és ment az ívelés rájuk a szélső védőktől. Sőt, ha még Bale is játszott, akkor ő is ment közéjük. Na, azt tényleg nem bírja el a csapat, mert amúgy Morata is elég sűrűn járt vissza. Persze nem olyan feladattal mint Karim.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. július 16., vasárnap 9:43

moratanak gyenge a fejjateka?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. július 16., vasárnap 9:40

BlancoMark írta:Morataval szerintem soha senkinek nem a kepessegeivel volt a problemaja, hanem hogy alkalmatlan a Ronaldoval valo egyuttjatekra. A csapat nem birja el, hogy mindketto allnak bent es varja a kiszolgalast.

Nekem annyira nem jönnek be a "képességei".

Viszont ő sztm nem az a kimondott, állok bent és várom a sült galambot fajta.


Szóval, nem és nem. :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 16., vasárnap 9:22

BlancoMark írta:Morataval szerintem soha senkinek nem a kepessegeivel volt a problemaja, hanem hogy alkalmatlan a Ronaldoval valo egyuttjatekra. A csapat nem birja el, hogy mindketto allnak bent es varja a kiszolgalast.
Azért ez így nem igaz. Én nem szeretem Moratat, nem egy technikai zseni, de ő nem csak áll és várja, hogy helyzetbe hozzák. Dolgozik mellette rendesen. Helyzet kidolgozasban nem jeleskedik, kicsit ügyetlen, termete ellenére gyenge a fej játéka és a pozíciós játéka is.

Lukaku meg egy sima dozer, nekem se kéne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4953
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. július 16., vasárnap 8:45

Mutass egy jobb kepessegu cserecsatart Europaban. A celra tokeletesek a kepessegei.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. július 16., vasárnap 7:57

"Morataval szerintem soha senkinek nem a kepessegeivel volt a problemaja..."

Jelen! :ike:
ZIDANE

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4953
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. július 16., vasárnap 6:51

Morataval szerintem soha senkinek nem a kepessegeivel volt a problemaja, hanem hogy alkalmatlan a Ronaldoval valo egyuttjatekra. A csapat nem birja el, hogy mindketto allnak bent es varja a kiszolgalast.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 224 regisztrált és 0 vendég