Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

ELSiete
Hozzászólások: 2941
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. augusztus 2., kedd 10:36

🚨 There is a ‘new Haaland’ in Europe: Benjamin Sesko. All the big clubs have contacted Salzburg after his amazing performance vs Liverpool last week. At the moment, Salzburg do not want to sell. Real Madrid’s interest is being echoed in Spain. @diarioas #rmlive
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 2., kedd 9:56

Mikor vesztett ez a csapat kupadöntőt? Rutinból behúzzák.

Camavingát azért el tudnám viselni a kezdőbe - persze CKM lesz - sebesség, technika, szerelőkészség, eszméletlen király lesz, mindhárom felkeszülési meccsen mutatta, hogy idén robbanna, aztán 19 éves :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. augusztus 2., kedd 9:53

Madrid902 írta: Láttad a tegnapi meccsüket? Láttad hogy a középpályán nem igen veszítenek labdát? Én nem vagyok nyugodt.
Most komolyan egy német másodosztálybeli csapat elleni kupa meccs a mérvadó? :lol:
Hogy lehet összehasonlítani bármilyen kontextusban is egy Reallal?

Madrid902
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2022. július 22., péntek 17:29
Kedvenc csapatod: Reál Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Madrid902 » 2022. augusztus 2., kedd 9:51

Láttad a tegnapi meccsüket? Láttad hogy a középpályán nem igen veszítenek labdát? Én nem vagyok nyugodt.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. augusztus 2., kedd 9:41

Madrid902 írta: Úgy látom egyedül én aggódok a Frankfurt miatt.
Valaki látta a tegnapi meccsüket? Nagyon motiváltak és nagyon gyorsak! 18.000 jegyet igényeltek és láthattuk mennyire fanatikusok voltak Barcelónában is. A Madrid ha ennyire esélyesnek van kikiáltva hajlamos lazára venni a figurát. Ti hogy látjátok? Persze a kincstári optimizmuson túl.
Egy nagyon jó középcsapat, ami most jól összeállt, viszont nem egy kategória vagyunk. Nagyon csodálkoznék, ha nem mi nyernénk.

Madrid902
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2022. július 22., péntek 17:29
Kedvenc csapatod: Reál Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Madrid902 » 2022. augusztus 2., kedd 9:36

Úgy látom egyedül én aggódok a Frankfurt miatt.
Valaki látta a tegnapi meccsüket? Nagyon motiváltak és nagyon gyorsak! 18.000 jegyet igényeltek és láthattuk mennyire fanatikusok voltak Barcelónában is. A Madrid ha ennyire esélyesnek van kikiáltva hajlamos lazára venni a figurát. Ti hogy látjátok? Persze a kincstári optimizmuson túl.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. augusztus 2., kedd 9:11

Ha Valverde lesz a jobb szélsőnk akkor azon a 4-5 meccsen Rodrygo nyugodtan bemehet középre, amikor Hazard is sérült lesz és Benzema pihen

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 2., kedd 9:10

Sierra írta:
Realista24 írta: Meg mikor kellett volna többet játszaniuk, amikor Karim Aranylabdás formában tolta végig a szezont (már a másodikat).
Hát épp ezaz, akkor minek kéne idehozni RDT-t? Arra a ⁹szerepre jó Mariano is. Ilyen kevés játékpercre fölösleges hozni egy 25 millás játékost, amikor házon belül is meg lehet oldani.
De nem lehet erre alapozni hogy ugyanúgy lesz minden. Mariano meg nem szint és ha baj van, akkor nem lehet rá számítani.
Nézd meg Rodrygot. Neki elég volt sokszor 5-10 perc is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. augusztus 2., kedd 8:59

Realista24 írta: Meg mikor kellett volna többet játszaniuk, amikor Karim Aranylabdás formában tolta végig a szezont (már a másodikat).
Hát épp ezaz, akkor minek kéne idehozni RDT-t? Arra a szerepre jó Mariano is. Ilyen kevés játékpercre fölösleges hozni egy 25 millás játékost, amikor házon belül is meg lehet oldani.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11372
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 2., kedd 8:52

tubatibi írta: Nekem jó CR7 is már. :mrgreen:
hat ezeket a neveket nezve, nyilvan akkor CR 1+1 evre nalam is.
thereisonly1ronaldo

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. augusztus 2., kedd 8:49

Nekem jó CR7 is már. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 2., kedd 8:49

RdT ott akar lenni a VB-n és nem látja biztosítottnak, ha Karim backupja lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 2., kedd 8:44

Sierra írta:
kiserik írta: Hagyjatok már ezzel a marhasággal. Valamelyik okos kitalálta, hogy Carlo nem adja meg a lehetőséget ennek meg annak, azóta fújja mindenki. Ki nem kapta meg a perceket, a lehetőséget? Azt kellene megérteni, hogy ez itt a Real Madrid. Itt az elvárás minden meccsen a győzelem. Ezt úgy lehet elérni, ha a legjobb játékosok játszanak, ezek a klasszisok. Mi a különbség a nagyon jó és a klasszis játékosok között? Az, hogy a klasszisok folyamatosan, meccsről meccsre tudják hozni a legjobbjukat. Nincs üresjárat. Ezért nem klasszis például Pogba, de van nagyon sok olyan játékos, aki nagyon jó játékos, de nem tudja folyamatosan hozni a legjobbját. RdT nem klasszis, de a tavalyi (és korábbi) produkciója elég lehet arra, hogy kapjon egy esélyt. Ha jön és van benne annyi, hogy kapjon perceket, akkor Carlo meg is fogja neki adni, de ahhoz bizonyítani kell majd. Nem elég 1-2 jobb meccsecske, folyamatosan hozni kell a jó játékot, mikor lehetőséget kap.
chill bro. :D
Meg lehet nézni hány percet kapott tavaly Mariano meg Jovic, illetve hogy mennyit szerepeltek kezdőként. 5-10 perc alatt nehéz megváltani a világot.
Pont annyival játszottak többet, mint amennyivel kellett volna. Meg mikor kellett volna többet játszaniuk, amikor Karim Aranylabdás formában tolta végig a szezont (már a másodikat).
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. augusztus 2., kedd 8:31

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta:
Pont ezen röhögök, oldalakon keresztül megy itt most, ilyen noname hullaszar emberekrol beszeltek, aztan nézem fenn a logot, hat keci ez meg mindig a real madrid, szot se kene vesztegetni ezekre :lol:
Aprobetus labjegyzetes hir, maximum, aztan ennyi
Én ezért szavaztam a senkit opcióra. Se Hali, se Papi. Más nincs vagy nincs értelme. Azt a pénzt inkább ajánlják fel jótékony célra, nekem.
Azért én egy jó kis Nkunku-t el tudnék fogadni augusztusi meglepinek. Van és értelme is lenne B-)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. augusztus 2., kedd 8:10

kiserik írta: Hagyjatok már ezzel a marhasággal. Valamelyik okos kitalálta, hogy Carlo nem adja meg a lehetőséget ennek meg annak, azóta fújja mindenki. Ki nem kapta meg a perceket, a lehetőséget? Azt kellene megérteni, hogy ez itt a Real Madrid. Itt az elvárás minden meccsen a győzelem. Ezt úgy lehet elérni, ha a legjobb játékosok játszanak, ezek a klasszisok. Mi a különbség a nagyon jó és a klasszis játékosok között? Az, hogy a klasszisok folyamatosan, meccsről meccsre tudják hozni a legjobbjukat. Nincs üresjárat. Ezért nem klasszis például Pogba, de van nagyon sok olyan játékos, aki nagyon jó játékos, de nem tudja folyamatosan hozni a legjobbját. RdT nem klasszis, de a tavalyi (és korábbi) produkciója elég lehet arra, hogy kapjon egy esélyt. Ha jön és van benne annyi, hogy kapjon perceket, akkor Carlo meg is fogja neki adni, de ahhoz bizonyítani kell majd. Nem elég 1-2 jobb meccsecske, folyamatosan hozni kell a jó játékot, mikor lehetőséget kap.
chill bro. :D
Meg lehet nézni hány percet kapott tavaly Mariano meg Jovic, illetve hogy mennyit szerepeltek kezdőként. 5-10 perc alatt nehéz megváltani a világot.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 2., kedd 7:58

hehetheoriginal írta:
realbeckham írta: A BL címvédő Real Madridnál tamadósorba. Rdt, werner, mayoral, mariano nevek peregnek.






Kibaszott mbappe :vivo:
Pont ezen röhögök, oldalakon keresztül megy itt most, ilyen noname hullaszar emberekrol beszeltek, aztan nézem fenn a logot, hat keci ez meg mindig a real madrid, szot se kene vesztegetni ezekre :lol:
Aprobetus labjegyzetes hir, maximum, aztan ennyi
Én ezért szavaztam a senkit opcióra. Se Hali, se Papi. Más nincs vagy nincs értelme. Azt a pénzt inkább ajánlják fel jótékony célra, nekem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11372
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 2., kedd 7:45

realbeckham írta: A BL címvédő Real Madridnál tamadósorba. Rdt, werner, mayoral, mariano nevek peregnek.






Kibaszott mbappe :vivo:
Pont ezen röhögök, oldalakon keresztül megy itt most, ilyen noname hullaszar emberekrol beszeltek, aztan nézem fenn a logot, hat keci ez meg mindig a real madrid, szot se kene vesztegetni ezekre :lol:
Aprobetus labjegyzetes hir, maximum, aztan ennyi
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 2., kedd 7:28

Nem Mariano akasztja a dolgokat, hanem inkabb Asensio. Szerintem.
Mariano ha marad sem fog játszani, állítom akkor sem ha egyedüli backup maradna.
Hazard és Rodrygo majd megy Karim helyére, ha Asensio marad és nem jön senki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. augusztus 2., kedd 7:12

Ha jól értem a tegnapi Marca cikk fordítását eléggé a tökük kivan a klubnál ezekről és a mindenféle pletykákról. Az újságok generálják a hyope-ot aztán a szurkolók csalódottak ha nem érkezik egy olyan játékos akit a klub valójában sosem akart leigazolni.
Azt mondják nem sietik el a dolgokat és hogy semmi nem igaz azokból a nevekből amik a sajtóban forognak.
Hátha nem RDT a target, lehet álmodozni..

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. augusztus 2., kedd 7:06

A BL címvédő Real Madridnál tamadósorba. Rdt, werner, mayoral, mariano nevek peregnek.






Kibaszott mbappe :vivo:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég