Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 9., hétfő 13:02

tubatibi írta: Akkor Június 1.-n lesz egy Rüdiger-MBappé official és után hajkurásszuk Tchouamenit? :mrgreen:
Állítom, hogy Tchouameni hamarabb lesz bejelentve, mint Mbappé :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 9., hétfő 12:53

Pad'em írta: Továbbra is azt hajtják a spanyolok, hogy ide akart jönni Erling, de mivel Benzre még évekig számítunk, a norvég sérülései illetve a magas pénzügyi igényei miatt nem akartuk most.

Valahogy el tudom fogadni. Biztos vagyok benne, hogy fog majd itt játszani, hacsak nem siklik ki a karrierje.
Voltak olyan hírek is, hogy csak 2-3 éves szerződést akar az új klubjánál. Hülyeségnek hangzott már akkor is, de ha valaki lát erről valami infót, vagy arról, hogy hány éves szerződése lesz majd a Cityvel az beküldhetné.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. május 9., hétfő 12:23

raul 4 ever írta:
halamadrid írta: *Vallejoval sem tudom mi történt, de majdnem 1 éves "kihagyás" után, a 2 meccsen ahol kezdett a védelem legjobbja volt. Szóval hajrá spanyolok :D.
(utóbbinak viszont nem tudom mi lesz a sorsa így, hogy jön Rüdi)

Az, hogy játszik a maradék 3-on még és eladjuk dollárcsilliókért.. Tóbi fiút kéne esetleg megnézni csütörtökön/utolsó bajnokin, ha nem full szerencsétlenség (márpedig ha hoztuk azért valszeg nem az) jövőre a védelem megvan:
Dani/Tóbi/Bodri (LV) - Eder/Alaba/Rüdi/Nacho - Mendy/MG (FranGarcia)

Legrosszabb esetben azt tudom még elképzelni, hogy csak 1 francia jön a lízsvan-ból, akkor megnézni, hogy vkp-ba mit tud. Ugrani/passzolni, ellenfél lábát szétfejelni látjuk tud, bár a Cama-Case páros igazából oda is elég jövőre..
Tóbiás szerintem az EUs helyek hianyaban nem jatszhat. Bar lehet volt valami utanpotlas kitetel erre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. május 9., hétfő 12:20

Akkor Június 1.-n lesz egy Rüdiger-MBappé official és után hajkurásszuk Tchouamenit? :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 9., hétfő 12:19

Továbbra is azt hajtják a spanyolok, hogy ide akart jönni Erling, de mivel Benzre még évekig számítunk, a norvég sérülései illetve a magas pénzügyi igényei miatt nem akartuk most.

Valahogy el tudom fogadni. Biztos vagyok benne, hogy fog majd itt játszani, hacsak nem siklik ki a karrierje.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. május 9., hétfő 12:18

halamadrid írta: *Vallejoval sem tudom mi történt, de majdnem 1 éves "kihagyás" után, a 2 meccsen ahol kezdett a védelem legjobbja volt. Szóval hajrá spanyolok :D.
(utóbbinak viszont nem tudom mi lesz a sorsa így, hogy jön Rüdi)

Az, hogy játszik a maradék 3-on még és eladjuk dollárcsilliókért.. Tóbi fiút kéne esetleg megnézni csütörtökön/utolsó bajnokin, ha nem full szerencsétlenség (márpedig ha hoztuk azért valszeg nem az) jövőre a védelem megvan:
Dani/Tóbi/Bodri (LV) - Eder/Alaba/Rüdi/Nacho - Mendy/MG (FranGarcia)

Legrosszabb esetben azt tudom még elképzelni, hogy csak 1 francia jön a lízsvan-ból, akkor megnézni, hogy vkp-ba mit tud. Ugrani/passzolni, ellenfél lábát szétfejelni látjuk tud, bár a Cama-Case páros igazából oda is elég jövőre..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 9., hétfő 12:08

Cebával kapcsolatban én valami 16.5 milliós ajánlatról hallottam a Betistől.
Csülköspöcsről meg volt egy ilyen, hogy tudja, hogy ha nálunk akar játszani, akkor még 23-ig várnia kellene. Arany élet lenne ha ez így megtörténne, de minimális rá az esély.
szerk: ja és akkor utóbbinak már csak 1 éve lenne hátra a szerződéséből

Cebának mindenképpen megadnám az esélyt. Rotáló embernek bőven jó és még ki tudja mi történik vele Carlo csodakezei alatt. Vallejoval sem tudom mi történt, de majdnem 1 éves "kihagyás" után, a 2 meccsen ahol kezdett a védelem legjobbja volt. Szóval hajrá spanyolok :D.
(utóbbinak viszont nem tudom mi lesz a sorsa így, hogy jön Rüdi)
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. május 9., hétfő 11:47

Az kéne a PSG-be, még egy sétálgató ember, remélem odamegy. :lol:

Kár érte mert rohadt jó képességei vannak, de igazi 21. századi bohóc.
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. május 9., hétfő 11:42

Pad'em írta:
Realista24 írta: Pogbanak két ajánlata van, City és PSG. A legtöbben ezt írják.
A Cityt már offolta a MU miatt elvileg. Juve és a PSG a legesélyesebb.
Szerintem Pogbat nem erdekli mikor kinel jatszott es hova igazol utana. De ebbol PSG lesz valszeg. Neki mind1, city elvan ko ugyikeg ida igazabol nem is kell, a masik kettovel meg ugy sem nyer max bajnoksagot vagy kupat... Bar az is tobb mint amit a united nyerhet

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 9., hétfő 11:39

Realista24 írta: Pogbanak két ajánlata van, City és PSG. A legtöbben ezt írják.
A Cityt már offolta a MU miatt elvileg. Juve és a PSG a legesélyesebb.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Leno16
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2021. január 11., hétfő 11:24
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez, Isco, S.Ramos.
Kedvenc csapatod: Real Madrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Leno16 » 2022. május 9., hétfő 11:35

Valaki egyébként látta már ezt a Tchouameni gyereket több meccsen keresztül? Tényleg akkora spíler? Vagy csak fel van hypolva rendesen . Mert szerintem egy jó Cebat rotalva jól lehetne használni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 9., hétfő 11:27

Pogbanak két ajánlata van, City és PSG. A legtöbben ezt írják.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8356
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. május 9., hétfő 11:19

Pad'em írta: A Betis állítólag csak 7 milliót fizetne Ceballosért.

Ugye kulcsfontosságú mi lesz Ceballossal, a Tchouameni sztori szempontjából.

Volt nem rég egy tali Pogbával is. David Ornstein szerint még mindig opció nekünk is a PSG meg a Juve mellett.
De hogy mi szuksegunk lenne arra a vesztes idiotara, nem ertem.

Ceballos engem megvett meg egy evre ha a helyen kezelik a keretben, de ha tucsokpocs rajta mulik, nem nagyon gondolkodnek - bar meglepne ha ennyire ures lenne a kassza, hogy ezen megy a matek.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 9., hétfő 11:17

A Betis állítólag csak 7 milliót fizetne Ceballosért.

Ugye kulcsfontosságú mi lesz Ceballossal, a Tchouameni sztori szempontjából.

Volt nem rég egy tali Pogbával is. David Ornstein szerint még mindig opció nekünk is a PSG meg a Juve mellett.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

I am GC
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. január 13., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Benzema, Beckham, Zidane, Makelele, R. Carlos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: I am GC » 2022. május 8., vasárnap 23:08

cart írta: Nem tudom milyen marketing értéke lehet Mbappenak de egy CR vagy Beckhamhez képest nevetséges összegen megy a vita szerintem. Valószínű mindenképpen Mbappe jönne ki pozitívan belőle
Hát szerintem pont ez a baj, hogy sehol sincs ehhez a két játékoshoz, marketing szempontból. Így ő eleve sokkal többet nyer a Real Madrid nevével, mint a Real Madrid Bappé nevével
Beckham és Ronaldo is egy full kiépített brand volt, saját márkákkal, termékekkel, míg Kylian egyelőre egy ígéretes tehetség.
Nyilván ez pillanatnyi állapotot tükröz, mert iszonyatosan fiatal és még rengeteg lóvét hozhatnak az ő marketing szerződései is a jövőben.

Amilyen gondolkodása van Peréz apának, simán egyetértek vele, de úgyis engedni fog az öreg

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2022. május 8., vasárnap 22:43

Nem tudom milyen marketing értéke lehet Mbappenak de egy CR vagy Beckhamhez képest nevetséges összegen megy a vita szerintem. Valószínű mindenképpen Mbappe jönne ki pozitívan belőle

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2022. május 8., vasárnap 20:51

Pad'em írta: Rég eldőlt ez már, csak a francia lapok igyekeznek eladni a szurkolóknak, hogy küzdenek érte az utolsó percig.
Szerintem is ez a helyzet, valamikor a BL-donto utan juni 1 kornyeken official lesz.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 8., vasárnap 20:49

Rég eldőlt ez már, csak a francia lapok igyekeznek eladni a szurkolóknak, hogy küzdenek érte az utolsó percig.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 8., vasárnap 20:47

Azt írják, anno CR végül 60%öt kapott, ennél többet fog kapni Mbappe.

Érv volt a klub részéről hogy a kevesebb is több lesz, mert a Real Madrid játékosa lesz. A játékos képviselőinek nem nagyon hatotta meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4420
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 8., vasárnap 20:44

Vicces ezt a Mbappe image rights zrikát olvasni, sok szempontból.

1.Akik írják, biztos nem emlékeztek rá, de CR-nèl is ment ez. Sosem derült ki a vége, de akkor több cikk azt hozta le hogy 100% image rights részesedés ment CR-nek, a klub törtènelmében elõször. Nála is úgy gondoljátok ez annak a jele hogy a pènz fontosabb neki mint a karrier meg a gyõzelmek? :D

2. Ez Perez fantasztikus innovációja volt anno hogy 50-50, más klubok ebbõl sosem kaptak részesedést. Azóta gondolom többen lecopyztàk ezt, de õ volt az elsõ. Itt nem arról van szó hogy egy eladott XY Real Madrid mez pénze kit illet, hanem hogy a mondjuk Ronaldoval leszerzõdõ alsógatyamárka pénze kinek megy - az a márka aki amúgy vele (a csapatával) tárgyalja ezt le, és nem a klub címere kell neki hanem a félmeztelen teste.

3. Ehhez persze valid érv hogy a klub sokat hozzáad valakinek a global imagehez, ismertebb lesz, és ezért jogos a megosztás. De ne röhögtessetük egymást, vannak olyan játékosok akik már eleve kurva nagy márkák. Na pont velük van itt alkudozás, nem véletlen. El kell ismerni hogy Mbappe, Ronaldo vagy Beckham más helyzetben jön mint mondjuk Modric - több pènzt hoznak be nekünk, többet is kell kapniuk érte. Mert ha nem is ugyanakkora százalèkkal, de õk is emelik a klub brandjét, nekünk is nagyobb lesz a torta aminek a szeleteirõl tárgyalunk.

4. Nagyon találó az a hasonlat hogy mi lenne ha a te munkahelyed mondaná hogy azért hogy itt lehess, áldozatot kell hoznod. Miért kell? Pont nem errõl szól ma sem a játékospiac, sem a munkaerõpiac, mindenhol hiány van tehetségekbõl.

Mindettõl függetlenül baromira irritál a Mbappe saga, de pont ebbe belekötni hogy mer tárgyalni valamirōl amirõl pont hogy neki kell is tárgyalnia, az vicces. Ráadásul ebben pikkpakk meg is lett a megegyezés úgy tūnik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 343 regisztrált és 0 vendég