Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 24., hétfő 14:37

Asensio. :lol: Az egyik legnagyobb tehetség a korosztályában, nyáron vittük volna a B-be, szívesen jött is volna, de Zubiék végül megvétózták, grat nekik. :lol:

Ha ezek után elviszitek, és hatalmas karriert fut be nálatok, személyesen keresem fel Zubit egy baseballütő társaságában...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 24., hétfő 14:29

Őt már szerptemberben leigazoltuk. :roll:
Jogos, angolból már értem is :mrgreen:
Lehet neked van igazad, de nem a finn gyerekkel kevered véletlen?
A finn gyereket még senki nem igazolta le. Egyes infók szerint a Realhoz fog igazolni, de a MU is begyújtott a rakétákat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 24., hétfő 14:01

Lehet neked van igazad, de nem a finn gyerekkel kevered véletlen?

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 24., hétfő 13:56

Az első a sorban akinek az ügyét szeretnék lezárni, az Mink Peeters, holland támadó.
Őt már szerptemberben leigazoltuk. :roll:

Pogvával meg nekem most egy bajom van. Valahogy kilógna a csapatból, stílusra. Más dinamikával, más formában játszik, mint a mis középpályásaink. Nehéz megfogalmazni ezt. Most nem tudok jobb példát mondani, de ahogy Ibra vagy Yaya valahogy kilógott a barcából, hiába kiemelkedők egyénileg, velük nem úgy folyt a csapatjáték, nem volt olyan gördülékeny. A mostani középpályánk Modric-csal, Kroos-szal meg Iscoval nagyon együtt van, Pogvával valahogy más lenne szerintem. Aztán pár év múlva, amikor már változtatni kell, akkor jó lehet. De jelenleg mobndjuk egy Gündogán sokkal jobban illene szerintem a csapatba.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 24., hétfő 13:41

Nagyon tetszenek ezek a fiatal tehetségekkel kapcsolatos hírek. Végre jó irányba megy a klub filozófiája. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 24., hétfő 13:31

cart írta:
eReMA írta:Egyetértek R24-el, JELEN PILLANATBAN jó helyen van ő még az olaszoknál.
Szerintem meg minél hamarabb le kéne lépnie abból az állóvízből, ha vinni akarja valamire. Így csak egyre nagyobb lesz az esélye a leépülésre...
Annyira azért nincs nagy gond, hogy a Juvénál van. Nemzetközi szereplés - még ha rövid ideig is - de megvan. Egy közepesen nagy csapatnál van, ahol az alap dolgokat beleverhetik a fejébe. Nem utolsó szempont, hogy máshonnan -akikkel szóba hozták idén nyáron, PSG, Chelsea, City - pedig nem tudnánk elhozni :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2014. november 24., hétfő 13:05

eReMA írta:Egyetértek R24-el, JELEN PILLANATBAN jó helyen van ő még az olaszoknál.
Szerintem meg minél hamarabb le kéne lépnie abból az állóvízből, ha vinni akarja valamire. Így csak egyre nagyobb lesz az esélye a leépülésre...

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2014. november 24., hétfő 12:45

mi baj van pogbával? sok sárgát vagy pirosat kap? nem hiszem. csak meg kell nézni hogy hogyan vezeti a lasztit. milyen gyorsan gondolkodik. vannak olyan labdakezelései hogy csak néz az ember.
A legtöbb franszoánál szerintem nem a képességekkel, technikával, vagy a potenciállal szokott gond lenni szerintem, sokkal inkább a hozzáállás és az akarat, ami a szűk keresztmetszet. Kis sikertől megrészegedve elku..vulnak, vagy legalábbis hajlamosak rá.
És igen, egy Ancelotti vagy Zidane jó hatással lehetne ilyen esetben, de ez akkor is már egy rizikó faktor. Pogba is rendkívül fiatal, bármi lehet belőle, a képességei adottak.
Egyetértek R24-el, JELEN PILLANATBAN jó helyen van ő még az olaszoknál.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. november 24., hétfő 12:04

mi baj van pogbával? sok sárgát vagy pirosat kap? nem hiszem. csak meg kell nézni hogy hogyan vezeti a lasztit. milyen gyorsan gondolkodik. vannak olyan labdakezelései hogy csak néz az ember. és nem úgy néz ahogy khedirára. lehet hogy a digóknál nincs ellenfél és szar az egész úgy ahogy van de neki máshol sem lennének nagyobb gondjai.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. november 24., hétfő 11:42

Ja, pont akartam írni, szerintem Matuidi elég patent játékos. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 24., hétfő 11:32

eReMA írta:
fiatal, francia
Hirtelen nem is tudom, hogy ez jó-e neki vagy nem... :mrgreen:
Lass, M'Vila, Matuidi, stb. Hááát... Volt már pár csiszolatlan gyémánt. :roll:
Pont ezért írtam én is, hogy veszélyes csomag. :)

Matuidivel egyébként egyáltalán nincs olyan gond, mint a másik kettővel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 24., hétfő 11:25

Ne féljetek, ha Pogba jön, akkor Zizu helyre teszi őt fejben

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2014. november 24., hétfő 11:22

fiatal, francia
Hirtelen nem is tudom, hogy ez jó-e neki vagy nem... :mrgreen:
Lass, M'Vila, Matuidi, stb. Hááát... Volt már pár csiszolatlan gyémánt. :roll:
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 24., hétfő 10:52

Realista24 írta:
Kerlon írta:Esetleg az, de szerintem nagyképű és arrogáns is, rengeteg megmozdulása utal erre. A jelenlegi csapatba ez szerintem nagyon nem illene bele.
Érdemes megnézn ia válogatottban, teljesen más képet mutat magáról egyébként. De meglátjuk, fiatal, francia és még a képességei is rendben vannak. Ez mindig veszélyes csomag.

Pl. ami tetszett most, hogy az interjúban kérdezték a MU-ról is, és teljesen kulturált formában nyilatkozott róluk, semmi szardobálás, vagy lenéző szöveg.
Mondjuk ott tudtommal csak SAF-fal volt nézeteltérése. Mondjuk tudjuk, hogy kijött abból ki jobban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 24., hétfő 10:20

Kerlon írta:Esetleg az, de szerintem nagyképű és arrogáns is, rengeteg megmozdulása utal erre. A jelenlegi csapatba ez szerintem nagyon nem illene bele.
Érdemes megnézn ia válogatottban, teljesen más képet mutat magáról egyébként. De meglátjuk, fiatal, francia és még a képességei is rendben vannak. Ez mindig veszélyes csomag.

Pl. ami tetszett most, hogy az interjúban kérdezték a MU-ról is, és teljesen kulturált formában nyilatkozott róluk, semmi szardobálás, vagy lenéző szöveg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 24., hétfő 10:17

Esetleg az, de szerintem nagyképű és arrogáns is, rengeteg megmozdulása utal erre. A jelenlegi csapatba ez szerintem nagyon nem illene bele.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 24., hétfő 10:13

Az a bajom Pogbával, hogy egy iszonyat szar olasz ligából is csak pár meccsen tűnik ki igazán
Én úgy gondolom, hogy a körülmények "áldozata", de lehet, hogy nem lesz belőle semmi. Ezért is örülök a hosszabbításának, és most már annak is (Kroos érkeztével persze), hogy idén nem jött.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 24., hétfő 10:11

ziro4vr írta:Reus idén már nem játszik...elég necces ez így, egy MU pl simán megveheti így is, de nekünk nincs most szükségünk ilyen kockázatra, még ha nem is kéne érte sokat fizetni.
Reusnak szerintem annyi. Elvileg 6-odjára sérült meg ugyanaz a bokája ebben az évben. Igaz most egy durva belépőnek hála, de ott már komoly gondok vannak szerintem, ha ennyire sérülékeny.

Az a bajom Pogbával, hogy egy iszonyat szar olasz ligából is csak pár meccsen tűnik ki igazán.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. november 24., hétfő 10:04

A Bajnokok Ligája-címvédő Real Madrid júliusban Melbourne-ben lép pályára egy nemzetközi labdarúgótornán.


A július 18. és 24. közötti viadalra – amelyre még egy élvonalbeli angol és olasz klubot várnak - a 100 ezer néző befogadására alkalmas helyi krikett arénában kerül sor. Ezt Victoria állam sportminisztere, Damien Drum jelentette be.
Helyi sajtóértesülések szerint a Manchester City – amelynek tulajdonosi köre birtokolja a Melbourne City együttesét is –, valamint az Internazionale vesz részt a Real Madrid mellett a bemutatótornán.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 23., vasárnap 15:37

Reus idén már nem játszik...elég necces ez így, egy MU pl simán megveheti így is, de nekünk nincs most szükségünk ilyen kockázatra, még ha nem is kéne érte sokat fizetni.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég