Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2024. március 9., szombat 7:47

MarioCirolo írta:
dzsi91 írta:

Azért ami az elmúlt években zajlik spanyolországban futball címen kb lehetetlen gálázni. A régi 5-6 bunkercsapatból lett 15-16
En nem is varok galat, de a spanyol bajnoksag szivonala a beka segge alatt van es ez az idei europai kupakban valo szereplesen tokeletesen meglatszik, a Sociedad, Osasuna, Sevilla, Betis mar kiestek, a Villareal tegnap kapott egy 4est es nem lepne meg ha az atletico es a barca is kiesne jovo heten. Mi vagyunk az egyetlen klubb, aki penzugyileg, keret minosegben es moralisan is a toppon van jelenleg es szeretnem, ha ez nem csak pontokban, hanem jatekban a palyan is meglatszana.
Nem tudom, fociztal-e valaha de tudhatnád, hogy ez nem csak ezektől függ. Ott az ellenszél mint a bírók és liga, nincs kezdő csatár, lyukas azert a keret, elment csomó pénz a stadionra, meg gondolom nem akarjuk eladositani magunkat. Nyilván lehetne jobb a játék képe, de ezek fenyeben en orulok hogy ennek ellenére is ott vagyunk a tűz közelében.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 9., szombat 7:44

Leny Yoro rengeteg ajanlatot kapott, koztuk a PSGtol is. Utobbinak nem akarja a Lens eladni, a jatekos pedig a hirek szerint fuggetlenul mindentol, csak a Real Madridba akar igazolni.
A Real Madrid pedig semmikeppen nem akarja kihagyni a lehetoseget.

Mbappe
Davies
Yoro
? B-)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 8., péntek 23:11

Süti írta: Szerintem meg lyukas kerettel, bírói ellenszelben, rekordmennyisegu serulttel belefer az, hogy nem galazunk 4-0ra minden meccsen. Szerintem se szép ez a celfutball, de van eredménye, és egy átmeneti szezonban szerintem belefer.
“Belefer az, hogy nem galazunk 4-0ra minden meccsen.”


Bajnoksagban 8 meccsen nyertunk 1 gollal, sok 1-0 as eredmenyunk van.

Blben 5 meccsen nyertunk 1gollal.

Emellett volt a szezonban 7 dontetlenunk.

Igazabol nem az a ritka, ha nem 4-0 ra nyerunk, hanem az, ha igen. Igazabol 3 szor tortent csak a szezonban, hogy 4 gollal nyertunk.

MarioCirolo
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 8., péntek 22:21

dzsi91 írta:
MarioCirolo írta:

Ha a jelenlegi keretunket a zsinorban 3 blt nyerohoz hasonlitom akkor egyertelmuen lyukas, ha a bajnoksag tobbi csapatahoz merem, akkor igyis a mienk az egyik, ha nem a legjobb, serultektol fuggetlenul. Sajnos a 4-0-as galazas es az elmult meccseinken nyujtott jatekunk kozott oriasi szakadek tatong es nem feltetlen neveznem atmenetinek a szezont egy 1 milliardot ero kerettel, ahol Carvajalok, Rudigerek, Kroosok, Valverdek, Bellinghemek, vagy Viniciousok rohangalnak palyan.
Azért ami az elmúlt években zajlik spanyolországban futball címen kb lehetetlen gálázni. A régi 5-6 bunkercsapatból lett 15-16
En nem is varok galat, de a spanyol bajnoksag szivonala a beka segge alatt van es ez az idei europai kupakban valo szereplesen tokeletesen meglatszik, a Sociedad, Osasuna, Sevilla, Betis mar kiestek, a Villareal tegnap kapott egy 4est es nem lepne meg ha az atletico es a barca is kiesne jovo heten. Mi vagyunk az egyetlen klubb, aki penzugyileg, keret minosegben es moralisan is a toppon van jelenleg es szeretnem, ha ez nem csak pontokban, hanem jatekban a palyan is meglatszana.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 8., péntek 21:41

MarioCirolo írta:
Süti írta: Szerintem meg lyukas kerettel, bírói ellenszelben, rekordmennyisegu serulttel belefer az, hogy nem galazunk 4-0ra minden meccsen. Szerintem se szép ez a celfutball, de van eredménye, és egy átmeneti szezonban szerintem belefer.
Ha a jelenlegi keretunket a zsinorban 3 blt nyerohoz hasonlitom akkor egyertelmuen lyukas, ha a bajnoksag tobbi csapatahoz merem, akkor igyis a mienk az egyik, ha nem a legjobb, serultektol fuggetlenul. Sajnos a 4-0-as galazas es az elmult meccseinken nyujtott jatekunk kozott oriasi szakadek tatong es nem feltetlen neveznem atmenetinek a szezont egy 1 milliardot ero kerettel, ahol Carvajalok, Rudigerek, Kroosok, Valverdek, Bellinghemek, vagy Viniciousok rohangalnak palyan.
Azért ami az elmúlt években zajlik spanyolországban futball címen kb lehetetlen gálázni. A régi 5-6 bunkercsapatból lett 15-16
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

MarioCirolo
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 8., péntek 21:31

Süti írta: Szerintem meg lyukas kerettel, bírói ellenszelben, rekordmennyisegu serulttel belefer az, hogy nem galazunk 4-0ra minden meccsen. Szerintem se szép ez a celfutball, de van eredménye, és egy átmeneti szezonban szerintem belefer.
Ha a jelenlegi keretunket a zsinorban 3 blt nyerohoz hasonlitom akkor egyertelmuen lyukas, ha a bajnoksag tobbi csapatahoz merem, akkor igyis a mienk az egyik, ha nem a legjobb, serultektol fuggetlenul. Sajnos a 4-0-as galazas es az elmult meccseinken nyujtott jatekunk kozott oriasi szakadek tatong es nem feltetlen neveznem atmenetinek a szezont egy 1 milliardot ero kerettel, ahol Carvajalok, Rudigerek, Kroosok, Valverdek, Bellinghemek, vagy Viniciousok rohangalnak palyan.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2024. március 8., péntek 21:13

MarioCirolo írta: mar ott tartok, hogy optimistan leulok megnezni a meccsunket, hatha jol fogok szorakozni
:mrgreen:

A kis naiv.

Ősszél még oké volt a játék, de amióta zz és carlo az edző kvázi felváltva, azóta tudjuk,hogy a kalendári év első két-három hónapja egy szenvedés, meg is lepett az idén januári szuperkupa győzelem, pláne amikor gurítottunk négyet a barcának.

Mindenesetre, van egy jól megfigyelhető minta a szezonjainkban egy jó ideje már amit ugye formidőzítésnek hívnak. Ettől függetlenül vállalhatatlan volt a szerdai meccs, nincs mentség rá, de csak tovább jutottunk valahogy. Ez a különbség, a barca ha szarul játszik otthon, kap négyet egy gironától, mi továbbjutunk egy bl nyolcaddöntőben(14 schalke, tegnapelőtt).

Persze, lehet azzal jönni,ha nem Sesko és Openda van akkor 0-4 a vége,de ők voltak. :D

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. március 8., péntek 21:05

Szerintem meg lyukas kerettel, bírói ellenszelben, rekordmennyisegu serulttel belefer az, hogy nem galazunk 4-0ra minden meccsen. Szerintem se szép ez a celfutball, de van eredménye, és egy átmeneti szezonban szerintem belefer.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

MarioCirolo
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 8., péntek 20:24

Sierra írta: Furcsa azért, hogy a jelenlegi kerettel, a jelenlegi eredményekkel, vannak akik ugyanúgy elégedetlenkednek. Mindenki szidja az olaszt, de azért kíváncsi lennék egy másik edzővel mit hozunk idén (kétlem, hogy ilyen jó eredményeket).
Szerintem sokan felreertitek a mondanivalonkat. Az eredmenyekkel alapvetoen sokunknak akik kritizaljak Carlot, nincs problemaja. Nekem szemely szerint a legnagyobb bajom az otlettelen/stilustalan jatekkal es az elvezhetetlen meccseinkkel van. En elfogadom, ha valakinek tetszik, azt is ha valakinek nem tetszik, de az eredmenyek miatt leszarja, de mar ott tartok, hogy optimistan leulok megnezni a meccsunket, hatha jol fogok szorakozni es 10bol 9szer idegbetegen fekszem le aludni, ha nyerunk, ha nem.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. március 8., péntek 20:08

p.csabi1 írta:
Sierra írta: Furcsa azért, hogy a jelenlegi kerettel, a jelenlegi eredményekkel, vannak akik ugyanúgy elégedetlenkednek. Mindenki szidja az olaszt, de azért kíváncsi lennék egy másik edzővel mit hozunk idén (kétlem, hogy ilyen jó eredményeket).
Már rég megbukott volna más edző ebben biztos vagyok.
Egy Lopetegui szintu fazonnal kerdeses, hogy Bellinghamnek megtalaltak-e volna az idealis posztjat es emiatt sorban hozza a gyozelmeket a gyenge csapat teljesitmenyek ellenere. Ha nem, ugyanugy repult volna az az edzo, mint Lopetegui oktoberben.
Tobben irogattak osszel, hogy Bellingham nelkul Carlo mar Braziliaban lenne. Gatyes kedvence Tuchel meddig huzta volna iden? Ide tenyleg a Zizou, Carlo fele edzok illenek. Jatekoskent mindent megnyertek, legmagasabb szinten voltak evekig akikre az aktualis szupersztarjaink is felneznek pont emiatt es nem okoznak gondot az oltozoben, mert az edzo kepes kezelni minden szituaciot a korabbi tapasztalatai alapjan. Majd meglatjuk mit hoz Xabi eggyel magasabb szinten ahol mar egokat is kezelni kell, de addig Ancelotti a tokeletes edzo. Vannak faszsagai, de kinek nincsenek? Nem nezzuk az osszes meccset, biztos pl. de Zerbinek is vannak berogzult hulyesegei. Ugye ETH is mekkora zseninek volt kikialtva egy Ajaxnal. Ha Xabi kevesnek bizonyul a Bayernban vagy a Poolban, hozzuk vissza Zidanet amennyiben elerheto.



Meg annyit, hogy ja, nem lehet mindent megnyerni minden evben foleg lyukas kerettel. Na, majd teki, Endrick es Davies erkeztevel evekig alazunk mindenkit.

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. március 8., péntek 19:16

Sierra írta: Furcsa azért, hogy a jelenlegi kerettel, a jelenlegi eredményekkel, vannak akik ugyanúgy elégedetlenkednek. Mindenki szidja az olaszt, de azért kíváncsi lennék egy másik edzővel mit hozunk idén (kétlem, hogy ilyen jó eredményeket).
Már rég megbukott volna más edző ebben biztos vagyok.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 8., péntek 18:40

el magico írta:
MarioCirolo írta:

Ha jol emlekszem tavaly egy db. mikieger kupat nyertunk, cserebe 10 ponttal buktuk a bajnoksagot, kaptunk egy negyest a barcatol a szaudi mikieger kupaban, es egy masikat a citytol a blben.
Két darab mikiegér kupát :mrgreen: Klubvb + Királykupa.
Igazából két szezon alatt behúzott Carlo minden lehetséges megnyerhető trófeát. Szerintem ez eléggé nyertes stílus. Máshol arról álmodnak, hogy 100 év alatt megnyerjenek minden lehetséges kupát.
3at. Eu szuperkupa-klubvb-spanyol kupa. + bl elődöntő szerintem ez egy teljesen vállalható szezon még a mi szintünkön is főleg, hogy előtte való szezonban meg taroltunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. március 8., péntek 17:12

el magico írta:
MarioCirolo írta:

Ha jol emlekszem tavaly egy db. mikieger kupat nyertunk, cserebe 10 ponttal buktuk a bajnoksagot, kaptunk egy negyest a barcatol a szaudi mikieger kupaban, es egy masikat a citytol a blben.
Két darab mikiegér kupát :mrgreen: Klubvb + Királykupa.
Igazából két szezon alatt behúzott Carlo minden lehetséges megnyerhető trófeát. Szerintem ez eléggé nyertes stílus. Máshol arról álmodnak, hogy 100 év alatt megnyerjenek minden lehetséges kupát.

Egyébként mi is rúgtunk egy négyest a Barcának a királymikiegér kupában. Illetve egy ötöst a Poolnak a BL-ben.
:agree: Koszi, hogy leirtad helyettem szebben megfogalmazva

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2024. március 8., péntek 16:49

Sierra írta: Furcsa azért, hogy a jelenlegi kerettel, a jelenlegi eredményekkel, vannak akik ugyanúgy elégedetlenkednek. Mindenki szidja az olaszt, de azért kíváncsi lennék egy másik edzővel mit hozunk idén (kétlem, hogy ilyen jó eredményeket).
Nem mindenki szidja az olaszt, csak aki nem ért hozzá.
Rebuildben vagyunk még mindig, amire Carlo a legjobb választás és mellette bajnokságot nyerünk és akár még BL-t is. Ezek az esélyek bármelyik nagy csapatnak egy hosszú évek alatt összeállt csapattal lennének meg.
Ehhez a tehetségekkel teli, kitűnő chemistryvel rendelkező csapathoz csatlakozik nyáron jelenlegi legjobb játékos és a kb a legnagyobb balhátvéd tehetség.
Én kb fel nem tudom fogni, hogy milyen baszó csapat lesz itt, erre fel van aki még most is károg. :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2024. március 8., péntek 16:00

Furcsa azért, hogy a jelenlegi kerettel, a jelenlegi eredményekkel, vannak akik ugyanúgy elégedetlenkednek. Mindenki szidja az olaszt, de azért kíváncsi lennék egy másik edzővel mit hozunk idén (kétlem, hogy ilyen jó eredményeket).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 8., péntek 10:47

el magico írta:
MarioCirolo írta:

Ha jol emlekszem tavaly egy db. mikieger kupat nyertunk, cserebe 10 ponttal buktuk a bajnoksagot, kaptunk egy negyest a barcatol a szaudi mikieger kupaban, es egy masikat a citytol a blben.
Két darab mikiegér kupát :mrgreen: Klubvb + Királykupa.
Igazából két szezon alatt behúzott Carlo minden lehetséges megnyerhető trófeát. Szerintem ez eléggé nyertes stílus. Máshol arról álmodnak, hogy 100 év alatt megnyerjenek minden lehetséges kupát.

Egyébként mi is rúgtunk egy négyest a Barcának a királymikiegér kupában. Illetve egy ötöst a Poolnak a BL-ben.
Ez nem szamit, mert ezek a tenyek es nem triplaztunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. március 8., péntek 10:34

MarioCirolo írta:
Bencze írta: Mintha Zidane regnalasa idejen nem haborgott volna a fel forum, hogy semmi stilusa a csapatnak es nezhetetlenek a meccsek. Zizou es Carlo egy stilust kepvisel. A nyertest
Ha jol emlekszem tavaly egy db. mikieger kupat nyertunk, cserebe 10 ponttal buktuk a bajnoksagot, kaptunk egy negyest a barcatol a szaudi mikieger kupaban, es egy masikat a citytol a blben.
Két darab mikiegér kupát :mrgreen: Klubvb + Királykupa.
Igazából két szezon alatt behúzott Carlo minden lehetséges megnyerhető trófeát. Szerintem ez eléggé nyertes stílus. Máshol arról álmodnak, hogy 100 év alatt megnyerjenek minden lehetséges kupát.

Egyébként mi is rúgtunk egy négyest a Barcának a királymikiegér kupában. Illetve egy ötöst a Poolnak a BL-ben.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 8., péntek 6:40

kodo írta:
_Bushido_ írta:

Remélem is.
Rohadtul.
De ehhez 1 db mbappe nem elég... 😥

Hol van már a rettegett BBC, Morata, Asensio, James támadó gépezet?! Reméljük jövőre jobb és más kész minden.
Volt valaha hogy te elégedett voltal bármivel is a csapat haza táján?
Mourinhoval.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8477
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 8., péntek 1:41

Pont ma beszélgettem pár emberrel mennyire jó is volt az MSN, mikor BLt nyertek.

Majd szóba jött hogy ja, csak a BBC hozott 4 BLt :lol:

Brutál milyen korszakos csapatot láthattunk és még levezetésnek is leesett egy BL pár évvel később :lol:

Jó lesz majd erre még később is visszagondolni, mert ezzel fix mindenki elégedett lesz utólag is :D

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2024. március 7., csütörtök 21:36

_Bushido_ írta:
Florentino Perez was angry at real madrid’s performance against Leipzig yesterday. The club’s hierarchy believes that what happened yesterday cannot be forgotten easily and shall not be repeated in the future.
Remélem is.
Rohadtul.
De ehhez 1 db mbappe nem elég... 😥

Hol van már a rettegett BBC, Morata, Asensio, James támadó gépezet?! Reméljük jövőre jobb és más kész minden.
Volt valaha hogy te elégedett voltal bármivel is a csapat haza táján?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 254 regisztrált és 0 vendég