Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. május 26., hétfő 22:15

Modric&Vidal egyszerre és egy csapatban a pályán...az mi??? Mintha a nyolcadik után Redondo bevárta volna Makelelét...uhuhuhú gyerekek. :salute:

De ha végül Pogba lesz ebből, azt se bánom. :)

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2014. május 26., hétfő 22:12

doncsontos írta: 40+Morata aztán jöhet a címvédés. B-)
Szerintem az a 40 kicsit sok. :hmmm: Nem mintha Moratát olyan sokra tartanám, de fél Európa csiszolatlan gyémántnak tartja, ennek fényében egy 20-25-öt simán megér :D Az viszont már más, hogy a többi csapat vezetősége sem komplett idióta, ők is látják azokat a dolgokat, amiket mi itt a fórumon B-)
Egy biztos, nyáron minden kiderül :coffee:
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1188
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. május 26., hétfő 22:11

Mike írta: egy vmi nem világos nekem, miért akarná eladni a Juve? :kivagyhe:


Nem is nagyon akarják ők szerintem eladni viszont a hírek szerint a Juve is kinézett pár játékost(Morata/Coentrao) a mieinktől. Vidallal meg kis túlzással szerezhetne a Juve két játékost meg jó pár milliót eurót.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. május 26., hétfő 22:10

Mike írta:egy vmi nem világos nekem, miért akarná eladni a Juve?
mert megfogjuk adni nekik azt a pénzt, amit nem fognak visszautasítani. és ugye Morata is kell Conténak. ő lehet az ütőkártyánk.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 26., hétfő 22:09

Most nem azért de vidalnak csak valamilyen apró műtétje volt ha jól tudom. semmi komoly
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 26., hétfő 22:07

sztem meg pont egy Vidal érkezésével lehet több esélye Isconak, mivel védekezésben nagyobb terhet levesz a válláról mint az öregedő Xabi

a sérülésről meg ugye tudjuk h elvileg semmiség, rutin műtét volt, hehe is többször említette
egy vmi nem világos nekem, miért akarná eladni a Juve? :kivagyhe:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1188
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. május 26., hétfő 22:02

Az meg a másik, hogy Vidalnak mi köze van Isco játékperceihez? Gondolom ha Vidal érkezik akkor ő lesz a 'mélységi' ember és előttük Modric/?-DM/Isco. Morataval lehet lejebb vinni az árát meg a mostani műtét is lejebb viheti én szerintem. 40+Morata aztán jöhet a címvédés. B-)
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. május 26., hétfő 22:01

most nálam egyértelmű hogy azokat kell kicsapni akik még padról beállva sem tudnak lendületet vinni és az khedira. vidal kezdőbe jöjjön és iscot tolja feljebb egyel ancselotti így jesé pótlása is megvan, hisz bale/ronci pihentetése esetében is isco perceket kaphat
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 26., hétfő 21:53

tegyük hozzá gyorsan, hogy isco a jelenlegi konkurenciával egyáltalán nem kezdőmateriál. neki a padról beállva kell megmutatnia. amúgy meg egyáltalán nem félek h nem fog lehetőséget kapni. megint jönnek majd a sérülések, és a következő szezon még hosszabb lesz mint az idei.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 26., hétfő 21:42

egy nagy bajom van nekem vidal/pogba érkezésével, isco ezzel végleg kiszorulhat a kezdő közeléből
és ez elég nagy butaság lenne valljuk be

jelenleg a gálakezdőnket a xabi-modric-dm sor alkotja, a keretben meg ott van még illarra, khedira, casemiro és ugye isco
egy sorral feljebb egyáltalán nem számol vele az olasz, szóval ezt akár ki is lőhetjük, meg ugye jesének egyre több szerepet kell adni a jövő évben
na már most, illarra kétlem hogy el lenne adva egy év után, casemiro eladásának meg nem látom értelmét
egy ilyen peremember mindig jól jön a keretben, nem sír, nem rinyál, elvan a helyzetével, és tehermentesítésre tökéletes
egyedül khedira az az ember a kp-ról akinek reális esély mutatkozik a távozására

a helyére jönne a két ember közül valamelyik, akinek több, mint valószínű, hogy a kezdőben, vagy minimum a padon kell helyet szorítani, mert egyik sem peremember kaliber
ha nem lesz megbontva a jelenlegi sor, akkor marad a padra, illarra és pogba/vidal, jesének ugye ott kell lennie, és egy csatárnak is (most direkt nem számoltam jesé sérülésével, mert az remélhetőleg csak rövidtávú)
illarra azért lenne ott a padon, mert ő képes olyan mélyen játszani, mint alonso, és úgy tűnik, hogy ezzel a hagyománnyal nem akarunk szakítani

így tehát isco percei igencsak megcsappannának, ami nem jelent jót vele kapcsolatban
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2014. május 26., hétfő 21:42

Én nagyon vigyáznék most vidallal, sérülés után van..... Várjuk meg mit nyújt a vb (szerintem azonban leverkulsenből kellett volna hozni, az ilyen Yaya féléké a jővő ès sztem pogba nagyon alkalmas lenne yaya-klónnak)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 26., hétfő 21:19

ziro4vr írta:csak a stadion gyepszőnyegével ismertessük majd meg időben
Vakondok miatt legalább nem kell aggódni :Đ

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 26., hétfő 21:16

úúú Vidal..csorog a nyálam, ha az a faszi egészséges megesz mindenkit, kiköpi, körbefutja háromszor, majd pörgőrúgással kivégzi

csak a stadion gyepszőnyegével ismertessük majd meg időben :lol:
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 26., hétfő 21:00

Vidal Modric duóval szét lesz mindenki szopatva :Đ Illarra is bevethető lesz, Khedira és Casemiro eladását kell szorgalmazni és valami kiegészítőembert, aki egy poszt Vidallal, előkukázni. Valami niggert a franciáktól. Na, ennyi kéne.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. május 26., hétfő 20:57

CS0ki írta: Azért nem tudom elképzelni, hogy volt olyan játékos, akinek nem volt vonzó a madrid. Azért mi nem az a kategória vagyunk...Ide akkor akart jönni a friss aranylabdás CR, amikor a leggyengébbek voltunk. De mióta Perez visszajött pláne nem téma. Akik eddig nem akartak jönni, egy BL címtől se fognak akarni.
mondjuk CR gyermekkorától Madrid-szurkoló volt (és nem csak az átigazolás bejelentésétől kezdve hirtelen visszamenőleg, mint annyiszor látjuk), tehát ez más tészta. nem árt időnként megerősíteni a hírnevünket.
A Tuttosport arról számol be, hogy Florentino Pérez hamarosan tárgyalóasztalhoz ül a Juventus vezetőségével, amely során Arturo Vidal átigazolásáról egyeztetnek.
ennek bizony tudnék örülni... :)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. május 26., hétfő 20:52

Azért ez a BL győzelem,arra is kiváló,(sok minden más mellett),hogy ismét vonzóvá vált a klub,azon játékosok számára is,akit szeretett volna a vezetőség,de a 12 év sorozatos kudarcai után,nem látta értelmét ide igazolni...
Azért nem tudom elképzelni, hogy volt olyan játékos, akinek nem volt vonzó a madrid. Azért mi nem az a kategória vagyunk...Ide akkor akart jönni a friss aranylabdás CR, amikor a leggyengébbek voltunk. De mióta Perez visszajött pláne nem téma. Akik eddig nem akartak jönni, egy BL címtől se fognak akarni.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1448
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. május 26., hétfő 20:51

morientes írta:Azért ez a BL győzelem,arra is kiváló,(sok minden más mellett),hogy ismét vonzóvá vált a klub,azon játékosok számára is,akit szeretett volna a vezetőség,de a 12 év sorozatos kudarcai után,nem látta értelmét ide igazolni...
Még mielőtt valaki azzal jön,hogy ha eddig nem akart,ne is jöjjön,mert itt profi sportolókról beszélünk,s ma már olyan hogy klubhűség,az fehér holló szindróma...
Én abban bízom, hogy most talán kicsit lehiggad mindenki, lekerül a nyomás és végre el lehet kezdeni nyugodtan építkezni a jövőre nézve. Mindenesetre a jövő év azért nehéznek ígérkezik a sűrű menetrend miatt, ezért is lenne jó egy picit bővíteni és frissíteni a keretet, hogy ne nagyon lakjanak jól a játékosok és fennmaradjon a lelkesedés majd...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 26., hétfő 20:30

Azért ez a BL győzelem,arra is kiváló,(sok minden más mellett),hogy ismét vonzóvá vált a klub,azon játékosok számára is,akit szeretett volna a vezetőség,de a 12 év sorozatos kudarcai után,nem látta értelmét ide igazolni...
Még mielőtt valaki azzal jön,hogy ha eddig nem akart,ne is jöjjön,mert itt profi sportolókról beszélünk,s ma már olyan hogy klubhűség,az fehér holló szindróma...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. május 26., hétfő 20:07

Sokadszorra nézem vissza a döntőt, eredetileg a Digi-n követtem figyelemmel, mert értelmesebbnek tartom a kommentátorokat/vendégeket, az ismétléseket pedig kíváncsiságból a SPORT TV-n. Nem tudom nektek feltűnt-e, de Farkas Norbi a végén majdnem elsírta magát és célzott arra, hogy nem megérdemelt a Real győzelme. Sokszor beszélünk részrehajlóságról a spanyol bajnokik közvetítése kapcsán, de ez azért szerintem erősen a kicsinyesség határait súrolják, máshol ilyenkor fokozott hangulatban vitatják meg a történteket, hiszen volt fordulat rendesen, Norbi pedig mintha egy 2 órás meetingen lett volna, ahol ráadásul még jól le is b*szták, szomorú elcsukló hangon ecsetelte a dolgokat.

De pont leszarom, mert nyertünk! :lol:
Igen én láttam.A végén teljesen ki volt az emberünk!Annyit tudott mondani,hogy az Atletico is megérdemelte volna stb. :lol: Vicc!!!
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Lanx
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 12:29
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Lanx » 2014. május 26., hétfő 19:43

Köszönet a csapatnak a győzelemért!

Nagyon sok mindent tudnék írni miket juttatott ez eszembe. Majd 14 éve Real szurkolóként volt minden hideg meleg, és az évek alatt sokminden változott az én életemben is család, gyerek, munka de a csapat mindvégig elkísért. És ez jó érzés.

Jó érzés, mert megérdemelte a Madridizmus és ez a legfontosabb, nem a fanyalgások, nem a statisztikák vagy bármi. Az eszme ami mögötte van végre újra diadalt aratott. Most ez mindennél többet ért, ez adhat erőt a jövőben többet mintha egyből a 9. után jött volna, ez az amit már senki soha nem vehet el. (most kénytelen vagyok újra elmenni a Bernabeuba mert nem láttam csak 9 BEK/BL serleget :mrgreen: ) Ilyenkor még büszkébb lehet az aki magyar, hogy a legenda felépítésének részese volt Puskás is, bár jellemző ahogyan elüldözte a politika de milyen jól sült el...

Mindenesetre a személyes sikerek mellé jól esik az embernek ha a csapata is sikeres, mert az érzésből jut neki is. Remélem, hogy ezzel a sikerrel egy új korszak kezdődik, de bárhogy lesz is szurkolni fogok már így is annyit adott h ha soha többé semmit nem nyernek is elég lenne, de ugye ez nem történhet meg. :Đ

#Respect apósomnak aki Barca szurkóló létére Real mezben ült mellettem a TV előtt és szurkolta ki a győzelmet. Fénykép nem készült mert azt már nem engedte, olyan gyorsan kapta le a 2005 ös home kit-et B-)

Hala Mardrid.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég