Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

TrueColours
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014. szeptember 20., szombat 9:48
Kedvenc játékosaid: A jó formában lévő játékosaink
Kedvenc csapatod: Találd ki!:D

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TrueColours » 2014. szeptember 20., szombat 10:28

Üdvözlet!
Itt egy veterán olvasó (és noob hozzászóló).
Úgy látom elég egyértelmű a közvélekedés DiMariaval kapcsolatban, és nem is nagyon díjazzátok az eltérő véleményeket.
Abban kb. mindenki egyetért, hogy tavaly hatalmasat játszott. Azonban itt elég sokan azon a véleményen vannak, hogy ez a Real Madrid, legyen elégedett a körülményekkel, hiszen ez a helyes, szarjunk a fizetésekre stb. Gyakorlatilag a lényeg az, hogy a szíve miatt kell itt lennie. A szívbarátoktól kérdezem akkor, hogy ti mit gondolnátok, ha évek óta álmaitok csapatában dolgoznátok/játszanátok, és a következő tényeket kapnátok cserébe:
1. Mindenki a neve alapján kapja a fizetését és posztját. (sorolhatnánk: Casillas>Lopez, Illara helyet nem kap x ideje, esélye nincs a bizonyításra (de persze carlo nagyon bízik benne), Bale idejön elképesztő fizetésért (nem sok mindent tett le azért az asztalra, itt még nem is játszott, keres vagy kétszer annyit, mondom ezt úgy h nagy Bale fanatic vagyok), James idejön elképesztő fizetésért (semmit nem tett le az asztalra, 5 jó meccs). Utóbbi két játékosnál Maria az új posztján egyelőre úgy néz ki, hasznosabb. Ronaldo nyilván Ronaldo, de azt tegyük hozzá, hogy a legnagyobb meccseken pont Maria elképesztő munkabírása és SZÍVE kellett. Rég nem láttam embert így hajtani egy mezért, Barcelona ellen majdnem szívroham. :Đ
2. Szeretnél egy nagyobb fizetést, de egy millán cigánykodnak úgy, hogy más a csillagokat kapja a semmiért. Persze etikátlan minden évben fizetésemelést kérni, ez tény. Ahogy az is etikátlan, hogy idehoznak egy 5 meccses kölköt ilyen pénzekért/fizetésért. Az miért jobb?
3. Elmész a vb-re, nagyon jól játszol. Aztán kapsz egy levelet a szeretett klubodtól a döntő és életed legnagyobb sikerének kapujában, hogy márpedig te nem játszhatsz. És az a legdurvább, hogy itt mindenki hőzöngött, hogy ne is játsszon, hiszen a Madrid állja a fizetését, hogy képzeli. Azok az emberek, akik szerint a szíve miatt itt a helye. Könyörgöm, gondolkodjunk már egy kicsit! A klub üdvöskéje, Ronaldo az EGÉSZ VB-t vállaltan úgy JÁTSZOTTA VÉGIG, hogy alig tudott járni. Ó de semmi baj, hiszen ő Ronaldo, neki szabad. Dimaria viszont menjen a picsába, hogy képzeli hogy esetleg játszani akar? Persze ő maga mondta, hogy nem akart beállni úgy, mint Costa a blben, de azért remélem érzitek a megkülönböztetett bánásmódot.

Mindezeket figyelembe véve, akik továbbra is amellett kardoskodnak, hogy itt Dimaria megkapta a kellő elismerést/megbecsülést, meglepnek. Valaki le tudja írni alátámasztatott komoly érvekkel, hogy miért? (És kérlek ne a szokásos ne akarjon több pénzt évente dologgal, arra már írtam, hogy nem etikus, de valahol a körülmények fényében érthető.) Tényleg azt állítjátok, hogy ti képesek lennétek ilyen közegben ilyen megkülönböztetett kezelés mellett szívvel-lélekkel hajtani álmaitok klubjában? Ahol azért abban remélem egyetértünk, hogy a helyzet már rég nem álomszerű. (Casilass, Diego, Varane, illara, Isco, James, DiMaria, Alonso, stb. stb. stb. lehetne sorolni a nézeteltérések/érthetetlen döntések sorát.) De ez a Real Madrid, akarjon itt focizni minden áron, mert mi mindent megadnánk innen Mo.-ról ugyanezért. Azt hiszem lol.

A másik dolog pusztán a viselkedésre vonatkozik: van itt egy ember a véleményével, ami érthetetlen okból embereket felbax. Megkérdezhetem, hogy miért? Mi bajotok van? Ez a véleménye. Miért kevesebb, több, jobb rosszabb a tiéteknél? Ő ezt gondolja, ennyi. Ezért te miért vagy ideges? :D Egyszerűen nem értem. Ülsz a gép előtt és tényleg brenkók lesztek, hogy nem gondolja valaki azt, amit ti? :D Ez egy hatalmas vicc. Tiszteljük már egymást annyira egy fórumon, hogy szólásszabadság legyen! Nem bántott senkit, nem provokált senkit, leírta a véleményét. Az miért baj? Mert sokadjára írta le? Ha ide regisztrálok és azt mondom egy béka vagyok, az titeket felidegesít? Mert nyilvánvalóan nem vagyok béka? Vagy ha sokszor leírom már elég belőle? Ha igen a válasz, akkor nevezzük át a fórumot pl. kizárólag hasonló véleményen lévők fórumára, és akkor lehet bájcsevegni.

Az meg szerintem elképesztően nagy baj, hogy sokadjára a fő moderátor ír az egyik legvállalhatatlanabb stílusban. Vegyélvissza az idiótaságaidból, kiváglak stb. Elképesztő. Szép példa!

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. szeptember 20., szombat 10:24

numberone1 írta:Csak igy visszaolvasgatva...Ozil a vilag legjobb iranyitoja, DM erdemelne az aranyladat, MU a labdarugas csucsa... :lol:
Realista tenyleg nyithatnal egy "forumozok aranykopesei" topikot.
jaja, én még nem tértem magamhoz :lol:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. szeptember 20., szombat 9:27

Csak igy visszaolvasgatva...Ozil a vilag legjobb iranyitoja, DM erdemelne az aranyladat, MU a labdarugas csucsa... :lol:
Realista tenyleg nyithatnal egy "forumozok aranykopesei" topikot.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. szeptember 19., péntek 21:46

Kerlon írta:Kajak nem értem. Tuti szabad bölcsész vagy valami elvont lélek. Van, amit leír reálisan, aztán durr öngólt lő.
Nem orvosis amúgy? :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 19., péntek 21:26

Matt009 írta:Azt remélem kb. érzitek a csapaton, hogy mekkora visszaesés történt DM távozásával? A felkészülési meccseket is figyelembe véve, a BL döntő óta lejátszott meccseken, kb. 50% alatt van a győzelmi rátánk.

Cé meg büszke lehet a BL döntőben 3-1-nél rúgott góljára, meg a BM ellen összesített 3-0 utáni duplájára, meg a spanyol kupadöntőben bemutatott jelzésértékű szurkolásra, de nem ő nyerte meg a meccseket meg a trófeákat. Aki azokat megnyerte az DM, Ramos és Bale voltak. Baszhatjuk a reklámbevételeket, ha megint évekig nem nyerünk semmit.
Amekkora részt vállalt DM a győzelmekből, ahhoz képest reális fizetést kért a klubtól, ha már CR meg Bale annyit keres, amennyit.
Pénzéhes? Az. De a másik két robot is.

Nincs igazad,mert nem azért van ilyen formában a csapat meg Dm elment,tisztában vagyok azzal mit adott Dm a csapatnak,nem sokan voltak akit tudták,általában ellene volt mindenki,holott nagy taktikai ereje volt mindig is,csak nem használták megfelelően a klubnál.
A csapat győzelme sok mindenen múlott,nem megyek végig az összes tényezőn,köztük volt DM formája is,igen,mint másoké is,meg sok más dolog is.
Az csapat győzelem volt. Most problémák adódtak,amit majd megold a csapat idővel,ezen változás amúgy is már aktuális lett volna,hiszen alonso egymaga nem tudta volna végig tolni a szezont,pótlása meg nem volt.DM alapvetően követelőzött,mert neki több jár szerinte.....szerintem nekem is több jár az én munkámért de nem kapok....ez van. Ha nekem adnának többet,másoknak is tartanák a tenyerüket.
De nem ez a kulcskérdés itt.
A forma. Ez meg nem függhet egy emberen....a hajam égnek áll akkor is azt hiszik,hogy pl a most divat szöveget veszem alapul,hogy CR elmegy a MUba.......mint ahogy hallottam is már,hát mi lesz akkor szegény reallal? Az ami ronaldo előtt 110 éven át,a többieknék sokkal több siker csapata lesz,az ami mindig is volt. És pont.

jelenleg keresi a csapat az arculatát,még nem lesz ez meg egyelőre. Én azt mondom,persze biztos hülyeség,hogy ha maradt volna alonso és dm,akkor sem lenne semmivel sem több konkrét esélyünk pl a bl újbóli elhóditására,mert egyszerűen ez nem igy szokott működni.
De ebbe most nem megyek bele....főleg olyan sokkhatás után,mint 2 napja,amikor le lettem hülyézve,mert vannak akik szerint az AM,a chelsea,a bm és a barca most messze jobb mint mi.
Hát túl sok a ****************** én mindig is mondtam.

:ozil: :ozil:

Hogy visszatérhet-e Ronaldo? Igen, de nem hinném, hogy a sajtó, amely folyamatosan napirenden tartja a témát, megvásárolná nekünk” – mondta viccesen Van Gaal a pénteki sajtótájékoztatóján, de azért hozott egy példát arra, hogy az MU természetesen nem zárkózik el az ilyen volumenű ügyletek elől. Csakhogy.
„Valóban, ez is egy lehetőség. Ugyanezt mondtam Radamel Falcao esetében is. A Ronaldo-kaliberű játékosok óriási pluszt adnak egy csapatnak, ugyanakkor nem hiszem, hogy a Real Madrid hajlandó eladni őt" – érzékeltette az üzlet valószínűtlenségét a holland szakvezető.
Ezzel meg semmi probléma.....van egy kivásárlási ára. ha kifizetik akkor a madrid félreáll és szabad a piac. Ha ronaldo maga akar elmenni,akkor meg van egy ára,kifizetik és ha szeretne elmegy,nélküle is van real....volt is,lesz is. Ez nem probléma faktor,csak média szarakodás példányszámért.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 19., péntek 21:16

Hogy visszatérhet-e Ronaldo? Igen, de nem hinném, hogy a sajtó, amely folyamatosan napirenden tartja a témát, megvásárolná nekünk” – mondta viccesen Van Gaal a pénteki sajtótájékoztatóján, de azért hozott egy példát arra, hogy az MU természetesen nem zárkózik el az ilyen volumenű ügyletek elől. Csakhogy.
„Valóban, ez is egy lehetőség. Ugyanezt mondtam Radamel Falcao esetében is. A Ronaldo-kaliberű játékosok óriási pluszt adnak egy csapatnak, ugyanakkor nem hiszem, hogy a Real Madrid hajlandó eladni őt" – érzékeltette az üzlet valószínűtlenségét a holland szakvezető.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. szeptember 19., péntek 21:00

konyorgom rakjatok mar ki mattet. latjatok h mindenkibol kihozza az allatot meg az ideget. kelti a feszultseget. faszsagokat ir. mert az. mert egy.jo evere dmnek annyi fizetest adna amennyit akar.

uristen. tenyleg 2 het pihi v vmi. hat tok egyertelmu h direkt provokal.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 19., péntek 20:46

Kajak nem értem. Tuti szabad bölcsész vagy valami elvont lélek. Van, amit leír reálisan, aztán durr öngólt lő.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 19., péntek 20:29

Realista24 írta: Szerintem marha rossz csapatnak szurkolsz.
Vannak elfogult emberek, de van, amikor már mindenbe bele kell kötni. Matt durván tolja. Nem is értem. Real szurkoló, mégis mindenkit kb előrébb rangsorol a saját csapatával és játékosaival szemben. Érdekes.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 19., péntek 20:25

Azt remélem kb. érzitek a csapaton, hogy mekkora visszaesés történt DM távozásával? A felkészülési meccseket is figyelembe véve, a BL döntő óta lejátszott meccseken, kb. 50% alatt van a győzelmi rátánk.
Felkészülés, vb után vagyunk, új játékosokkal, törvényszerű a visszaesés, nagy okosságot nem írtál.
Majd, ha tavasszal is ez lesz, akkor károghatsz jogosan, addig csak hergeled a népet a hülyeségeiddel, mint pl. a foci csúcsa a MU...az.
Van egy győzelmük, két döntetlen, meg egy vereség? Akkor őket miért emeled az égbe, minket meg a szarba nézel? Mert ott építkezés folyik? Nálunk nem kell építkezni?
Cé meg büszke lehet a BL döntőben 3-1-nél rúgott góljára, meg a BM ellen összesített 3-0 utáni duplájára, meg a spanyol kupadöntőben bemutatott jelzésértékű szurkolásra, de nem ő nyerte meg a meccseket meg a trófeákat.
Furcsa is lenne, ha egy ember nem lenne büszke arra, hogy a BL döntőben gólt rúgott...olyan unalmas vagy, hogy már fáj.

Tavaly
BM>Real
Messi, Robben>CR

Idén
MU>Real
DM>CR

Szerintem marha rossz csapatnak szurkolsz.
Aki azokat megnyerte az DM, Ramos és Bale voltak
És, hogy a fas.zomba jutottunk el azokig a meccsekig? Vagy rögtön az elődöntőben kezdtünk?

Vegyél vissza az idiótaságaidból. Nem véletlenül lettél kivágva egy év alatt háromszor. Gondolkodjál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. szeptember 19., péntek 20:13

Azt remélem kb. érzitek a csapaton, hogy mekkora visszaesés történt DM távozásával? A felkészülési meccseket is figyelembe véve, a BL döntő óta lejátszott meccseken, kb. 50% alatt van a győzelmi rátánk.

Cé meg büszke lehet a BL döntőben 3-1-nél rúgott góljára, meg a BM ellen összesített 3-0 utáni duplájára, meg a spanyol kupadöntőben bemutatott jelzésértékű szurkolásra, de nem ő nyerte meg a meccseket meg a trófeákat. Aki azokat megnyerte az DM, Ramos és Bale voltak. Baszhatjuk a reklámbevételeket, ha megint évekig nem nyerünk semmit.
Amekkora részt vállalt DM a győzelmekből, ahhoz képest reális fizetést kért a klubtól, ha már CR meg Bale annyit keres, amennyit.
Pénzéhes? Az. De a másik két robot is.

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gkovi » 2014. szeptember 19., péntek 19:57

Matt009 írta:
DM 8 millát akart volna, nem kapta meg. Pénzéhes. CR 18(?) millát keres, Bale 11-et. Kérdem én, ha csak 6 milla lenne ennek a kettőnek a fizetése, nem vernék az asztalt emelésért? Vagy egyáltalán 6 millás fizetésért ideigazoltak volna? De attól még DM a pénzéhes. :roll:
CR 18 millát keres, de a két játékos között hatalmas különbség van. CR-nek se volt 18 millás fizetése a ManU-ban. Fokozatosan növekedett neki, lassan 8 éve ő a világ egyik legjobbja, ami Di María-ról nem mondható el. Volt egy jó éve összesen. Remélem érzed a különbséget. :)
Arról nem is beszélve, hogy Ronaldo reklámarca csomó márkának, Di María arcával meg nem tudom mit lehetne eladni. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 19., péntek 19:47

DM 8 millát akart volna, nem kapta meg. Pénzéhes. CR 18(?) millát keres, Bale 11-et. Kérdem én, ha csak 6 milla lenne ennek a kettőnek a fizetése, nem vernék az asztalt emelésért? Vagy egyáltalán 6 millás fizetésért ideigazoltak volna? De attól még DM a pénzéhes. :roll:
Cr 18 millát keres? És? A klub kap nagyjából 20 millót a reklámbevételek után, na meg eladunk 1 millió! mezt a nevével :lol: :lol:
Maradjál már a hülyeségeiddel...
Te fejtsd ki előbb a kérdést, mert nagyon nem értem, hogy ez a megjegyzés hogy jött ide.
Ha nem érted, akkor baj van.
Holott egy kaptafa a kettő.
Nálad
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. szeptember 19., péntek 19:45

Mire kapott volna????
Az avatarodon lévő faszi ugyanezt kérdezi, jelentkezik is rendületlenül. Miiiireee? :lol:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. szeptember 19., péntek 19:42

R.M.C.F írta:
de ettol meg a MU bizony a futball csucsa
Ezért én kérek elnézést.
Erre csak ennyit:
DM talán a legpatinásabb klubból ment át egy másik patinás klubba futballozni ahol a jövőben nézve a mostani helyzetet ugyanúgy meg lesz esélye nyerni mindent 1-2 éven belül
Minden klubnak van 1-2 éves újjászületési időszaka, amikor kicsit haloványabbak az eredmények, mert a korábbi nagy generáció kiöregedett, és nem sikerült egyszerre pótolni mindenkit. Az MU-nál most ez van, de jó edző kezei között van a csapat, jól igazoltak, és a legfontosabb, hogy van pénzük újra felfuttatni a csapatot. Ne kételkedjen senki abban, hogy a MU visszatér jövőre a BL-be, és idén is méltó ellenfelei lesznek a bajnokesélyes csapatoknak. És a bajnoki címre való esélyük is meg lehet, ha időben összeállnak, és hasznot tudnak húzni abból, hogy a kulcsemberek pihentebbek, mert nincs BL.
Azért az más, ha nem küzdesz, vagy szimplán csak több pénzt akarsz. DM, ha megkapta volna a 8 millát vagy mennyit, akkor marad.
DM 8 millát akart volna, nem kapta meg. Pénzéhes. CR 18(?) millát keres, Bale 11-et. Kérdem én, ha csak 6 milla lenne ennek a kettőnek a fizetése, nem vernék az asztalt emelésért? Vagy egyáltalán 6 millás fizetésért ideigazoltak volna? De attól még DM a pénzéhes. :roll:


Nem te írtad, hogy csak a triplázás az elegendő? Vagy az visszalépés a duplázáshoz képest? Vagy egy történelmi címvédés is visszalépés? Fejtsd már ki.
Te fejtsd ki előbb a kérdést, mert nagyon nem értem, hogy ez a megjegyzés hogy jött ide. De a vitának amúgy sem az az érdemi része, hogy DM hülyeséget beszélt-e vagy sem. Az a lényege, hogy mindketten visszaugattak az előző kenyéradójuknak, és véleményem szerint egyik játékos részéről sem volt szép húzás, de amíg az egyik beszólásánál itt sokan éljeneztek, a másikat hasonlók miatt lehülyézik. Holott egy kaptafa a kettő.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 19., péntek 19:29

Kerlon írta:Azt még hozzátenném, hogy sokan fikázták Özilt, hogy nem küzdött, akkor DM-nél is hozzuk már fel.
Azért az más, ha nem küzdesz, vagy szimplán csak több pénzt akarsz. DM, ha megkapta volna a 8 millát vagy mennyit, akkor marad.

Özil meg annyira küzd, hogy jövőre már mehet vissza a Werderbe vagy a Schalkéba :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 19., péntek 19:27

Azt még hozzátenném, hogy sokan fikázták Özilt, hogy nem küzdött, akkor DM-nél is hozzuk már fel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 19., péntek 18:53

de ettol meg a MU bizony a futball csucsa
Ezért én kérek elnézést.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 19., péntek 18:41

Fuentealbilla írta:
Kerlon írta: Lerí az egész transzferből, hogy DM csak a zsére ment.
Ha Te a BMW-nél dolgozol és végzel egy bizonyos munkát (tegyük fel a kedvenc autód is BMW és neked is olyan van), de a hív az OPEL, hogy menj át végezni ugyanazt a munkát négyszeres fizetésért biztos nem mész át mert jajj a BMW szebb és neked jobban tetszik? Ébredjünk már fel...

DM talán a legpatinásabb klubból ment át egy másik patinás klubba futballozni ahol a jövőben nézve a mostani helyzetet ugyanúgy meg lesz esélye nyerni mindent 1-2 éven belül (DM 26 éves van még ideje kivárni) viszont 4x-es fizetést kap és gyaníthatólag ott meg is mondták neki, h kulcsszerepet szánnak neki és fix kezdő lesz míg itt kb. egy "majd meglátjuk"-ot kaphatott biztatásnak. Nem értem mi a kérdés ezek után....
Ja, mert az általunk ajánlott 6 millió és a manchesteri 8 az négyszeres áron ment. :lol: Illetve 6 millióból még csak nehezen lehet megélni..... :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. szeptember 19., péntek 17:33

Fuentealbilla írta:
Ha Te a BMW-nél dolgozol és végzel egy bizonyos munkát (tegyük fel a kedvenc autód is BMW és neked is olyan van), de a hív az OPEL, hogy menj át végezni ugyanazt a munkát négyszeres fizetésért biztos nem mész át mert jajj a BMW szebb és neked jobban tetszik? Ébredjünk már fel...

DM talán a legpatinásabb klubból ment át egy másik patinás klubba futballozni ahol a jövőben nézve a mostani helyzetet ugyanúgy meg lesz esélye nyerni mindent 1-2 éven belül (DM 26 éves van még ideje kivárni) viszont 4x-es fizetést kap és gyaníthatólag ott meg is mondták neki, h kulcsszerepet szánnak neki és fix kezdő lesz míg itt kb. egy "majd meglátjuk"-ot kaphatott biztatásnak. Nem értem mi a kérdés ezek után....
Ez a baj, hogy sokan így gondolkoznak :) Nem autó szerelésről van szó , hanem futballról. Ennek nem a pénzről kéne szólnia szerintem.
Amúgy meg , ennél az összegeknél ... Mert ha itt havi 40 ezer forintot keresett volna. De nem , itt is szarrá kereste magát. Fizu emelést is kapott volna. Mindegy. Aki így gondolkozik az ne focizzon a Real Madridban. Én Carvajalokat meg Ronaldokat akarok látni a a kedvenc csapatomban és nem Özileket meg Di Maríákat.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég