Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. augusztus 22., csütörtök 17:02

Kuboval jo dontesd hoztunk, szerintem az osszes fiatalunk kozul o lesz aki a legtobbre viszi.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 22., csütörtök 16:28

G. V.tinho írta:
Pad'em írta:

Ennek így mi értelme lenne? Mért nem tartottuk meg akkor Lunint? Vagy lehet nála nem klappol valami, ha nem találunk egy csapatot ahol védene, és inkább hoznánk egy 100 éves Reinát bohóckodni helyette.

Na mindegy, ami megy itt kapusposzton az utóbbi időben az elég wtf.

Jugones szerint kamu a Marca sztorija, hogy Párizsban lennének tőlünk.

Ez az egész Neymar ügy is... totál kamu szerintem a mi érdeklődésünk. A PSG generálja, hogy kicsikarják a dealt a Barcából, akik meg nem tudják kigazdálkodni. Persze valami utolsó napos Perez agyborulást el tudok képzelni, ha a katalánok becsődölnek.

Jó lesz már ha vége lesz ennek a nyárnak.
hogy hogy miért? Luninnak védenie kell, akkor fog fejlődni, nála az a fontos, mindennél fontosabb. Nem az, hogy Courtois mögött padozzon.
Reina - vagy egy hasonló karakter - meg tökéletes megoldás. Bírja a padot, örül, hogy itt lehet, ha baj van, akkor nyugodtan be lehet dobni.
Ott is padozni fog. :) Courtois mögött megkaphatta volna a kupát, plusz a belga elég sérülékeny, jobban járt volna, minthogy így Masip mögött padozik
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 22., csütörtök 16:24

Lunin könnyen lehet h továbbra is padozni fog a valladolidban is

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. augusztus 22., csütörtök 16:09

Pad'em írta:
RealMadridFanatic írta: Reinat neztek ki Navas potlasara.
Ennek így mi értelme lenne? Mért nem tartottuk meg akkor Lunint? Vagy lehet nála nem klappol valami, ha nem találunk egy csapatot ahol védene, és inkább hoznánk egy 100 éves Reinát bohóckodni helyette.

Na mindegy, ami megy itt kapusposzton az utóbbi időben az elég wtf.

Jugones szerint kamu a Marca sztorija, hogy Párizsban lennének tőlünk.

Ez az egész Neymar ügy is... totál kamu szerintem a mi érdeklődésünk. A PSG generálja, hogy kicsikarják a dealt a Barcából, akik meg nem tudják kigazdálkodni. Persze valami utolsó napos Perez agyborulást el tudok képzelni, ha a katalánok becsődölnek.

Jó lesz már ha vége lesz ennek a nyárnak.
hogy hogy miért? Luninnak védenie kell, akkor fog fejlődni, nála az a fontos, mindennél fontosabb. Nem az, hogy Courtois mögött padozzon.
Reina - vagy egy hasonló karakter - meg tökéletes megoldás. Bírja a padot, örül, hogy itt lehet, ha baj van, akkor nyugodtan be lehet dobni.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. augusztus 22., csütörtök 16:02

RealMadridFanatic írta: Reinat neztek ki Navas potlasara.
Ennek így mi értelme lenne? Mért nem tartottuk meg akkor Lunint? Vagy lehet nála nem klappol valami, ha nem találunk egy csapatot ahol védene, és inkább hoznánk egy 100 éves Reinát bohóckodni helyette.

Na mindegy, ami megy itt kapusposzton az utóbbi időben az elég wtf.

Jugones szerint kamu a Marca sztorija, hogy Párizsban lennének tőlünk.

Ez az egész Neymar ügy is... totál kamu szerintem a mi érdeklődésünk. A PSG generálja, hogy kicsikarják a dealt a Barcából, akik meg nem tudják kigazdálkodni. Persze valami utolsó napos Perez agyborulást el tudok képzelni, ha a katalánok becsődölnek.

Jó lesz már ha vége lesz ennek a nyárnak.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 22., csütörtök 15:11

Berti írta: Az AS szerint Reina érkezne cserekapusnak. Na inkább egy Castillas kapus akkor..

Keylort sajnálnám ha menne, pláne így. Szezon végén búcsúzott és Lunin is visszajött, akkor kellett volna jelezze ha menni akar.

Minden hülye hír jön már, de középpályásról semmi.. :|

Mert Pogba done deal. :kalapos:






:(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 22., csütörtök 14:50

Reinat neztek ki Navas potlasara.

Berti gyorsabb volt.

A madridi kulonitmeny elvileg Parizsban van Neymarrol targyalni, a Bale, James, Navas, 100M hirt pedig tagadta egy tuzkozelben levo forras.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. augusztus 22., csütörtök 14:50

Az AS szerint Reina érkezne cserekapusnak. Na inkább egy Castillas kapus akkor..

Keylort sajnálnám ha menne, pláne így. Szezon végén búcsúzott és Lunin is visszajött, akkor kellett volna jelezze ha menni akar.

Minden hülye hír jön már, de középpályásról semmi.. :|

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 22., csütörtök 12:33

na most mar kapust is kell vennunk :lol: hatha leakasztunk egyet vagy 40misiért

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2019. augusztus 22., csütörtök 12:16

tcskhun írta: Kubo most érkezett meg Mallorcara,megyek is ki a kövi hazai meccsére a Mallorcanak :)
https://www.ultimahora.es/deportes/real ... =redaccion

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2019. augusztus 22., csütörtök 11:56

Kubo most érkezett meg Mallorcara,megyek is ki a kövi hazai meccsére a Mallorcanak :)

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. augusztus 22., csütörtök 8:48

Gaborone1 írta:
RealMadridFanatic írta:

70M. Kosz, de kosz nem.

Navas meg elvileg tavozni akar. Tuchel csipi.

Elvileg volt egy 100M, Bale, James, Navas ajanlat Neymarert, amit visszadobott a PSG. Szerintem ajanlat sem volt amugy.
70 az ajanlat, de 50ert szerintem hozni lehet
isco, james posztjára

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. augusztus 22., csütörtök 8:38

RealMadridFanatic írta:
Gaborone1 írta: nem tudom, hogy vótmá, de...

70M. Kosz, de kosz nem.

Navas meg elvileg tavozni akar. Tuchel csipi.

Elvileg volt egy 100M, Bale, James, Navas ajanlat Neymarert, amit visszadobott a PSG. Szerintem ajanlat sem volt amugy.
70 az ajanlat, de 50ert szerintem hozni lehet

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. augusztus 22., csütörtök 8:11

dzsi91 írta:
KAG írta:

Ami a döntő pillanatokat jelenti, igen. Egyébként nem.
Hát a döntő pillanatokról szól a profi fotball.

Én bármikor a csúcs garethet választanám, nem összekeverendő napjaink golfozós bélájával. Körbeautóz,lő,gól. A csődör aki meghágja a világot.

Neymar amióta átjött europába hozott egy jobb félévet az msnel meg volt 1 psg elleni meccse. Vbken annyira volt hasznos a nagy tehetségével mint én kb. Közben gareth majdnem eb döntőbe vezette a faluját,ha nincs Céronaldo meg is nyerik.

Nyilván már miliószor eljátszotta mindenki bizalmát itt, az enyémet is. Ettől függetlenül a csávóban minden megvolt ahhoz,hogy Cé és messi után az ő neve következzen. Az,hogy ez nem tudott kijönni hosszutávon csak 1-1 villanásban meg félszezonban az ő hibája meg a sérüléseié.
Ez most pont úgy hangzik, mint amikor hehe Patót mosdatta :mrgreen:

Amúgy prime Balet hasonlítasz össze egy ugribugri Neymarral. De akkor tedd mellé a prime Neymart, aki azt csinál a védelmekkel, amit akar.

Nem kéne Neymar, Csabi tökéletesen összefoglalta, hogy miért nem, de a két prime közül a brazil választanám.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. augusztus 22., csütörtök 7:53

Gaborone1 írta: nem tudom, hogy vótmá, de...
Bruno Fernandes offered to Real Madrid
70M. Kosz, de kosz nem.

Navas meg elvileg tavozni akar. Tuchel csipi.

Elvileg volt egy 100M, Bale, James, Navas ajanlat Neymarert, amit visszadobott a PSG. Szerintem ajanlat sem volt amugy.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. augusztus 22., csütörtök 7:13

nem tudom, hogy vótmá, de...
Bruno Fernandes offered to Real Madrid

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. augusztus 22., csütörtök 5:15

Nem is ertem miert vetkozne ki azt ami eddig minden csapataban jellemzo volt ra. Tul cselezi, ha bukta akkor feldobja magat, persze marha jol nez ki, de azt h mennyire hatekony erosen vitatnam. Szerintem a tamadasok nagy resze inkabb elmegy rajta mint nem.
A masik amit nem ertek, egy ujra es ujra megserulo bokat hogy lehet csapatvaltassal gyogyitani? Sanitas...ezt az embert januartol szeptemberig csak a hirekben latnank.
Az ember ugy tavozott a barcatol h balhe balhet kovetett edzeseken, feljelentette a sajat csapatat, most meg kiskutyakent terne vissza...mert neki teljesen mind1 hogy real vagy barca...bocsanat, dehogy mind1, a barcaba akar menni, csak a psg meg nem akarja oda eladni.
En tovabbra is inkabb innen vonultatom vissza Balet mint h Neymart meglassam a mezunkben.
Tovabbra is a kp a mi problemank, ami erositesevel javulna a vedekezesunk es a tamadasunk is. Elfogadom mar azt is ha nem igazolunk, nem jott ossze akiket akartunk, de legalabb ne verjunk el 200 millat tamadora, jo lesz az a 200 jovore

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. augusztus 22., csütörtök 0:58

Prime Neymi azért üti Balet. Nem döntő pillanatok meg satöbbi. Egyszerűen hatékonyság és látványosság terén is Neymar abban a másfél (nem fél) évében amikor szinte végig top formában volt a Barcaban, azt madridista fejjel is élvezet volt nézni.

Sok a felsorolt negatívum, de semmi garancia rá, hogy ezek mind nálunk is előjönnének. Vagy megmarad és még felsorakozik mellé pár. Nem lehet tudni. Viszont ha nálunk kötne ki és sikerülne ezekből kivetkőzni, akkor az kurva nagy plusz lehet a csapatnak.

Btw még mindig tartom, hogy a Barcaban fog kikötni.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. augusztus 21., szerda 22:19

dzsi91 írta: Közben gareth majdnem eb döntőbe vezette a faluját,ha nincs Céronaldo meg is nyerik.
Ez miert olyan biztos?
Szerintem siman behuztak volna a franciak, azota meg annyira viszi a valogatottat h meg ellenunk is betlizik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. augusztus 21., szerda 22:16

KAG írta:
dzsi91 írta: Amúgy is
Prime Bale>neymar

Gareth reintegrálására kell költeni azt a pénzt.
Ami a döntő pillanatokat jelenti, igen. Egyébként nem.
Hát a döntő pillanatokról szól a profi fotball.

Én bármikor a csúcs garethet választanám, nem összekeverendő napjaink golfozós bélájával. Körbeautóz,lő,gól. A csődör aki meghágja a világot.

Neymar amióta átjött europába hozott egy jobb félévet az msnel meg volt 1 psg elleni meccse. Vbken annyira volt hasznos a nagy tehetségével mint én kb. Közben gareth majdnem eb döntőbe vezette a faluját,ha nincs Céronaldo meg is nyerik.

Nyilván már miliószor eljátszotta mindenki bizalmát itt, az enyémet is. Ettől függetlenül a csávóban minden megvolt ahhoz,hogy Cé és messi után az ő neve következzen. Az,hogy ez nem tudott kijönni hosszutávon csak 1-1 villanásban meg félszezonban az ő hibája meg a sérüléseié.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég