Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. április 9., kedd 11:17

kodo írta:Ha talalkoznak az álláspontok a Chelseavel akkor jön, ha nem akkor eletolnak egy uj szerződést es marad.
Miért maradna ott, ha ide akar jönni?
Elétolnak egy új szerződést, oké, ez várható, de ugyanúgy nem írja majd alá, mint eddig, mert a Realba akar igazolni és 29 évesen ezt ingyen teheti majd meg.
Ha azon a ponton csak 2 jó év maradt még benne, már akkoris simán jól járunk majd vele, de sztem több van még Hazardban.

Nem kell érte azért 100+ milliókat adni, mert most nekünk ő kell, és akkor ha Chelsea azt mondja 200 milla, akkor 200-at adunk érte, mert nekünk most van rá szükségünk?
1 éve van hátra nem ér 100-tól többet, már a 100-al is szerintem úri ajánlatot tettünk (már ha tettünk ilyen ajánlatot), rossz szavuk nem lehet.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 9., kedd 10:44

Nem lesz itt semmiféle téli transzfer, nekunk most van ra szükségünk. Igazabol már nyáron kellett volna, idei nyar a last minute.
A nyáron le fog zárulni a Hazard saga. Ha talalkoznak az álláspontok a Chelseavel akkor jön, ha nem akkor eletolnak egy uj szerződést es marad.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. április 9., kedd 10:25

Hát én 100 fölött nem adnék egy lejáró szerződésű játékosért, akkorse ha azt Hazardnak hívják. Akkor inkább repüljünk rá Manéra, Hazard meg csatlakozhat jövőre ingyen (vagy akár már télen 50-ért :D )

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 9., kedd 10:07

Sokáig ők sem fognak pattogni, bepróbálkoznak Pérez meddig fel, aztan elengedik. Nem fogják megkockáztatni, hogy végül senki nem viszi el, lejár a szerződése és sértődésből csak azért is eligazol, addigra lehet nekünk nem is kellene és kikötne egy riválisuknál

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 9., kedd 10:01

Sarri azt mondta, hogy 100 millió font olcsópénz érte, de nem tud semmit tenni a megtartása érdekében, mert ha új kihívásra vágyik, akkor nem lehet megtartani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. április 9., kedd 9:41

Kizart dolog hogy elengedne a juve a tehetseguket. Foleg hogy az elmult par hetben baromira felkapott lett a srac.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. április 9., kedd 9:22

Legújabban Moise Kean nevét olvastam. Ha csatárba jönne, akkor benne vagyok, viszont balszélre lesz elég emberünk. Sajnos sokat nem láttam eddig játszani. Neki is lejár a szerződése 2020-ban. A bökkenő, hogy neki is Raiola az ügynöke, de elvileg Pogba miatt amúgy is felmelegíti a viszonyt Perezzel.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. április 9., kedd 9:06

Professore írta: Elég gusztustalan ahogy a Chelsea kezeli a Hazard ügyet. Erthető hogy légyszívesebben nem engednek el és ha már megy akkor minél nagyobb lóvét akarnak leakasztani de na 100 Misi az több mint korrekt ajánlat. Tudják hogy váltani akár sok év után ami alatt oda tette magát rendesen és szivoznak vele. Majd megunja a srác s bevagja a durcit aztán tapsolhatnak az El helynek vagy még annak se...és a végén ingyen elmegy máshova. Ha nem engedik el értelmes áron kötve hiszem hogy szerződést fog hosszabbítani velük. Mondjuk ebben az esetben sem lesz már RM játékos...
Latva Hazard formajat, persze, hogy tobbet akarnak. Ha naluk marad meg egy evet, akkor is jol jarnak, sztrajkolni meg nem fog a belga, folytatja a munkat es kesz.
Ha kell a belga, fizetni kell. Az egy dolog, hogy lejar a szerzodese, de ha nem engedik el, akkor cumi van. Plane, hogy a Chelseat meg meg is buntettek.
Nekunk nagyon kell Hazard, ezt a Chelseanel is tudjak, nem vagyunk jo pozicioban.

Ettol fuggetlenul szerintem Hazard Madridban lesz a kovetkezo szezontol. Nem alakulhat maskepp ez a sztori. :D

Egyebkent egyre kevesbe hiszek Mbappeban, nem mintha lett volna barmilyen realitasa a dolognak, de Perez nyilatkozata es ZZ visszaterese optimizmusra adott okot. Hazard mindenkepp erkezik, ugy gondolom Pogba lehet a masik nagy sztar, illetve Rabiot s-budget biznisz kereteben erkezik, es ennyi volt. Ja meg Militao es Rodrygo, a tavozok kozott pedig remelem Bale is ott lesz.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 9., kedd 8:49

BBeno írta:
Benzema (Raul de Tomas),
ez mondjuk marha veretős csatárduó lenne... bajnokságot megint tálcán kínáljuk a barcának jövőre is.
Ja, mert ott Suarez góljai több pontot jelentettek, mint itt Karimé...oh wait.

Cé elment, nekik ott van Messi, mellette a védelmük is top formában van, mind védekezésben és támadásban, a padjuk pedig sokkal mélyebb mint nekünk. Ja, és a kapusok top2 Európában.
De ezek neked mellékesek, csak hogy hányjál a franciára meg Pérezre :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. április 9., kedd 8:43

Jim írta: nincs pénz igazolni? :hmmm:
lehet csak Hazard jön? :D
Ne már... Mi az hogy nincs pénz? Öt éve értelmes játékost nem vettünk, van egy rakat felesleges játékos aki pénzért tehető + 4 menetelés a BLben. A stadion főképp hitelből menne nem? Fizetések téren se vagyunk a top an... Egyszóval pénznek lenni kell két minőségi tamadora. Ha már meg kell húzni a nadragszijjat akkor szvsz Hazard+Jovic (vagy legalább ezzel egyenértékű megoldás). Ha nem akkor ba*hatjuk megint....

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 9., kedd 8:34

BBeno írta:
Benzema (Raul de Tomas),
ez mondjuk marha veretős csatárduó lenne... bajnokságot megint tálcán kínáljuk a barcának jövőre is.

A szeleket kell megerositeni es rendben lesznek a golok. Nincs is nagyon kinalat a piacon, max Jovic.
Örülnék ha bankot robbantanank Mbappeert de nem realitás meg idén.
Engem se gyozott meg eddig Raul de Tomas, mondjuk nem is nagyon láttam játszani. De ha hasznalva lesz es lehet vele tehermentesiteni Benzemat akkor legyen. Ugy nez ki Mariano nem eleg.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. április 9., kedd 6:32

Benzema (Raul de Tomas),
ez mondjuk marha veretős csatárduó lenne... bajnokságot megint tálcán kínáljuk a barcának jövőre is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 8., hétfő 23:52

Egyetértek dannennel. Ezen felül nem feltétlenül azt gondolja valaki komolyan, hogy ilyen nagy nevek fognak érkezni, hanem azt, hogy ilyen nagy neveknek kellene érkeznie. Asensiokkal meg Rodrygokkal (most néztem pár meccsen összefoglalót róla, de nem vett meg a srác) sehol nem leszünk. Itt keményen bele kellene nyúlni a zsebbe, keretbe, piacba, mindenbe. Meglátjuk mit hoz a nyár.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. április 8., hétfő 23:49

dannen írta: [hat ha tenyleg ennyi a realitas, hogy a valsagban levo real madrid egy szem hazardot fog behuzni a tamado reszleg megerositesere, akkor ne csodalkozzunk ha ismet februarban mar eldolt a bajnoksag.
nem is Hazarddal van baj
egy középpályás érkezésére mindenképp szükség lenne pl Pogba

előre még 1 100 milliós igazolás nem realitás, én sem gondolom hogy lesz oda még egy nagynevű érkező
kap még egy évet valószínűleg Asensio, aminek én örülök :salute: :mrgreen:
jövőre csak bizonyít :agree:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. április 8., hétfő 23:01

Jim írta: nincs pénz igazolni? :hmmm:
lehet csak Hazard jön? :D
Azert itt forumon mindenkinel (nalam is) eleg durvan bekapcsolt az FM. :mrgreen:

Ott van a két 45 millios brazil, a 100 millios Bale-t lecsereljuk egy ugyancsak 100 koruli Hazardra, Benzemaval jovore is kezdokent szamolunk, Zidane kedveli Asensiot es szerintem Lucast se engedne el. Kicsit meglep, hogy barki tenyleg komolyan gondolja, hogy Mbappe, Mane, Jovic vagy barmilyen mas komolyabb tamado még erkezni fog. Mondjuk Joao Felixet en is azonnal megvennem. :kalapos:

Nagyjabol ez a realitas, ha a jovo evi tamadosort nezzuk: Hazard (Vinicius), Benzema (Raul de Tomas), Asensio (Lucas) + Rodrygo (aki Vinihez hasonloan a Castillaban kezdene)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. április 8., hétfő 22:24

nincs pénz igazolni? :hmmm:
lehet csak Hazard jön? :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 8., hétfő 22:10

116 milliót akarnak Hazardert amit James és Kova eladásából fog fedezni a klub. Többségében.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. április 8., hétfő 20:35

kodo írta: Rodrygo miota csatár? Inkabb szélső, főleg bal.
lehet, hogy a spanyol Rodrigora gondolt :hmmm:
ő csatár, igaz én sem venném meg :mrgreen:

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. április 8., hétfő 19:12

Yazid írta: Jó, benzema lesz jövôre a csatárunk, végig fog játszani minden egyes meccset? mert ugyebár mariano meg tomas igen csak gyengécske.
Jovic lesz a nr2 ha igaz...

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. április 8., hétfő 18:26

Jó, benzema lesz jövôre a csatárunk, végig fog játszani minden egyes meccset? mert ugyebár mariano meg tomas igen csak gyengécske.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég