Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. február 24., hétfő 22:19

Gascoigne írta:
nagyon -1
ha Ikernek jutalomtisztséget akarunk adni, megkapja a visszavonulása után. utazó nagykövet, sportigazgató, felőlem majd akár tiszteletbeli elnök is lehet. de nem kezdőkapus. azt teljesítményre adják, nem régi szép emlékekre.
Diego Lopez kiegyensúlyozott, megbízható, és Ikernél jobb teljesítményt nyújt, amióta csak visszatért hozzánk.

ha Iker hajlandó felváltva védeni Diegóval, én leszek a legboldogabb. ha nem, nem fogunk a kedvéért kirúgni egy hibátlanul teljesítő játékost. egyébként szerintem ilyet ő sem akar, legfeljebb a saját fanatikusai.
ez egész egyszerűen nem igaz. egyrészt Iker végigvédett a korábbi szezonokban egy sokkal rosszabb szériában lévő védelem meg csapat mögött. most stabilabb a csapat, Diego dolga lényegesen könnyebb. másrészt amikor bizalmat kap, és vele. ezt lehet kerülni jobbról, balról, meg lehet köpködni és fanyalogni - mert ugye divat manapság sarazni - de ettől még tény. ráadásul Lopez nem egy meg nem két olyan hibát vét szinte meccsről meccsre, amiért az Iker ellenesek Casillast a tíz körméről lekapják. irritálóan kiugró a kettős mérce.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 24., hétfő 22:10

Lopezes résszel teljesen egyetértek, viszont azzal, hogy Casillas meg javult volna, azzal nem teljesen, igazából nem sok dolga volt azokon a meccseken mikor ő védett, nincs is miből leszűrni, hogy javult-e a teljesítménye. Nem mondom, hogy nem lett jobb vagy nem lett rosszabb, csak azt, hogy dolga sem volt igazán.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. február 24., hétfő 22:05

Nem hiszem, hogy elfog menni Iker. Nem egyszer lenyilatkozta már, hogy ő innen fog visszavonulni és ő nem olyan ember, hogy ezért elhagyja ezt a csapatot.
Gascoigne írta:ha Ikernek jutalomtisztséget akarunk adni, megkapja a visszavonulása után. utazó nagykövet, sportigazgató, felőlem majd akár tiszteletbeli elnök is lehet. de nem kezdőkapus. azt teljesítményre adják, nem régi szép emlékekre.
Diego Lopez kiegyensúlyozott, megbízható, és Ikernél jobb teljesítményt nyújt, amióta csak visszatért hozzánk.

ha Iker hajlandó felváltva védeni Diegóval, én leszek a legboldogabb. ha nem, nem fogunk a kedvéért kirúgni egy hibátlanul teljesítő játékost. egyébként szerintem ilyet ő sem akar, legfeljebb a saját fanatikusai.
Ebben viszont van igazság, nem is kicsi. Ám abban is, amit Remy írt. Már nem olyan éles a határ közöttük, mindketten hozzák a jó formát... csak hát ugye ott van az is, amit Pipita mondott, hogy ebbe a csere-berébe, versengésbe bele fásulhatnak.

Még mindig nagyon nehéz döntés a kettejük sorsa, piszkosul nehéz. Én nem akarom, hogy Iker elmenjen, de azt sem ha ennek Lopez inná meg a levét... no de majd eldől idővel úgyis, hogy mi lesz.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 24., hétfő 22:02

Remy írta:Azért elmúltak azok az idők, amikor egyértelműen jobb volt Lopez :) Iker sem okozott csalódást, amikor védett. Ugyanakkor "szar" helyzetben vagyunk, mert két kiváló hálóőrünk van, akik közül bármelyik kezdhetne egész szezonban, de ez nem lehetséges.
DL-ben én jelenleg jobban bízom, mint Ikerben. Iker már egyszer leeresztett, el volt kényelmesedve. Mi a garancia arra, hogy nem történik meg megint, ha ismét egyedül lesz kapus. Ezen felül nem hiszem, hogy informatív néhány gyenge színvonalú kupameccs Iker formájáról. Nekem azért nem tűnt úgy, hogy Iker a régi lenne. A jelenlegi DL-ben én jobban bízom, magabiztosabb abban, amiben a BL-ben/bajnokságban szükségünk van. Ráadásul DL nincs jóllakva, motiváltabb, sikeréhesebb. Képességekben pedig amennyivel gyengébb a csúcsra járatott Ikernél, annyival gyengébb formában van Iker. Az, hogy jelenleg egy szinten vannak az csak látszat. DL sokkal előrébb van a fentebb leírt okok miatt, ráadásul a beadásoknál magabiztosabb.
Én DL-t nem engedném el, Ikert sokkal előbb, ikon ide-oda.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. február 24., hétfő 21:54

Ez az egesz Casillas historia egyszeru: jovore vagy visszater a kezdobe (BL + bajnoksag) vagy eligazol. Nem fogja megegyszer bevallalni azt, hogy jatszik is meg nem is.
Érdekes kérdés ez. Egyrészt egyetértek Remyvel, mert idénre szerintem is teljesen egalizálódott kettejük külön kis "párharca", amiből idén mi csak jól jöhetünk ki. Viszont esélyes, hogy ha jövőre is meghagynánk ezt a rendszert, akkor ugyanúgy belefásulnának, mint Benzema és Higuaín a folyamatos versengésbe, azaz nyáron valóban dönteni kell.
Mindenesetre amíg a Tizediket nem emeli a magasba a Kapitány, addig én nagyon remélem hogy nem megy el. Persze utána sem szeretném máshol látni, de akkor már könnyebb lenne elengedni. :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27335
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 24., hétfő 21:39

Azért elmúltak azok az idők, amikor egyértelműen jobb volt Lopez :) Iker sem okozott csalódást, amikor védett. Ugyanakkor "szar" helyzetben vagyunk, mert két kiváló hálóőrünk van, akik közül bármelyik kezdhetne egész szezonban, de ez nem lehetséges.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 24., hétfő 21:28

csatlakozom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 24., hétfő 21:26

Diego Lopez kiegyensúlyozott, megbízható, és Ikernél jobb teljesítményt nyújt, amióta csak visszatért hozzánk.
Kb ennyi a történet.Ehhez nem nagyon van mit hozzátenni....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 24., hétfő 20:18

Ez az egesz Casillas historia egyszeru: jovore vagy visszater a kezdobe (BL + bajnoksag) vagy eligazol. Nem fogja megegyszer bevallalni azt, hogy jatszik is meg nem is.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 24., hétfő 20:06

Prométheusz írta:
pheco írta:Az egyik kapust mindenképpen elengedném nyáron. Második számú kapusnak, pedig egy Dudek-féle kapus kellene. Aki rutinos és, ha be kell ugrania sérülés/eltiltás miatt komolyabb meccseken is, akkor nem szenvedne, mint anno Adán. Ha rajtam múlna én Ikert tartanám itt. Ismét jó formában véd és szerintem nagyon megbecsülné, ha újra ő lenne az első számú kapus.
nagyon +1
nagyon -1
ha Ikernek jutalomtisztséget akarunk adni, megkapja a visszavonulása után. utazó nagykövet, sportigazgató, felőlem majd akár tiszteletbeli elnök is lehet. de nem kezdőkapus. azt teljesítményre adják, nem régi szép emlékekre.
Diego Lopez kiegyensúlyozott, megbízható, és Ikernél jobb teljesítményt nyújt, amióta csak visszatért hozzánk.

ha Iker hajlandó felváltva védeni Diegóval, én leszek a legboldogabb. ha nem, nem fogunk a kedvéért kirúgni egy hibátlanul teljesítő játékost. egyébként szerintem ilyet ő sem akar, legfeljebb a saját fanatikusai.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. február 24., hétfő 19:28

pheco írta:Az egyik kapust mindenképpen elengedném nyáron. Második számú kapusnak, pedig egy Dudek-féle kapus kellene. Aki rutinos és, ha be kell ugrania sérülés/eltiltás miatt komolyabb meccseken is, akkor nem szenvedne, mint anno Adán. Ha rajtam múlna én Ikert tartanám itt. Ismét jó formában véd és szerintem nagyon megbecsülné, ha újra ő lenne az első számú kapus.
nagyon +1
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27335
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 24., hétfő 19:27

Szalai nem akar nyilatkozni a BL meccs kapcsán? Azért mégis csak letolt néhány évet itt nálunk :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. február 23., vasárnap 11:14

Tudja vki, hogy kb. mikor lesznek meg a VB keretek?
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 22., szombat 12:53

Mondjuk Courtois-t jobbnak tartom, de azért a "kis" spanyol is kiváló hálóőr.
Szerintem egyforma qualitás a kettő,arról nem De Gea tehet hogy a védelem előtte átjáróház,meg hogy itt tart a MU....most azt a bődületes potyagólt hagyjuk,az minden kapus pályafutásában benne van.

Ami meg Iker-Lopez történetet illeti,én már szezon előtt is megmondtam hogy jobb lenne ha Lopez elfogadná valamelyik érdeklődő ajánlatát,mert nem fogják lenyelni a békát a bernabeuban,hogy egy klubikon padozik...
Ha van még ilyen ajánlat,(tavaly volt az biztos),akkor menjen,mert ilyen kaliberű kapusnak nem a padon a helye....ha úgy számoltak vele annak idején akkor sem...ha az a Real Madrid padja akkor sem...Ugyan is jobb formában van mint Iker.Még most is.Tetszik vagy nem.VÁLOGATOTT formában...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. február 22., szombat 12:46

Ugyanannyi van mindkettejükben legmagasabb szinten, de én Ikert kicsit kényelmesnek, kicsit jóllakottnak érzem. Ilyen kapus a kezdőbe nem kell.
hülyeség, akárhányszor idén kezdőben kapott helyett Casillas, legalább annyit hozott mint López.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 22., szombat 11:57

Az egyik kapust mindenképpen elengedném nyáron. Második számú kapusnak, pedig egy Dudek-féle kapus kellene. Aki rutinos és, ha be kell ugrania sérülés/eltiltás miatt komolyabb meccseken is, akkor nem szenvedne, mint anno Adán. Ha rajtam múlna én Ikert tartanám itt. Ismét jó formában véd és szerintem nagyon megbecsülné, ha újra ő lenne az első számú kapus.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 22., szombat 11:53

Az a helyzet, hogy Ikerben és DL-ben kb. ugyanannyi idő van a legmagasabb szinten. El lehet szórakozni azzal, hogy mindketten megkapják az esélyt, de hosszútávon ez szerintem kivitelezhetetlen. Ha jönnek a rangadók a BL-ben, én nem akarom azt a Casillast a kapuban látni, aki 3 hete nem védett egy meccsen sem. Mert eddig kb. el lehetett bohóckodni, a csoportmeccsek sehogy sem okozhattak gondot, a kupa majdnem minden héten volt, Iker formában maradhatott, de most ritkulnak a nem bajnoki meccsek, így Ikert bedobni életveszély. Akkor inkább lépjen le a nyáron Iker, ha neki ez a rendszer nem felel meg, de ne babusgassuk szegény lelkét a csapat kárára. Az meg nonszensz, hogy a BL meccsek miatt Iker védjen a bajnokságban is. Ez csak Carlo agymenése. Jelenleg ha választani kell Iker és DL között, akkor DL. Ugyanannyi van mindkettejükben legmagasabb szinten, de én Ikert kicsit kényelmesnek, kicsit jóllakottnak érzem. Ilyen kapus a kezdőbe nem kell.

De, ha DL-nek a tudatos félreállítása folyik, akkor ám legyen. Nem örülök neki, de ha ez a vezetőség döntése, akkor nincs mit tenni. Csak annyi gerinc legyen Carloban, hogy megmondja DL-nek, hogy itt Iker a szent tehén ő a Real-ikonja, itt ő az első számú kapus, vagy elfogadod, vagy elengedünk tisztességes ajánlatért. Ez lenne a legkorrektebb, nem az, hogy november közepén már stabilan a padon találja magát DL.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 22., szombat 11:41

De ő se gondolt szerintem arra, hogy kiszoríthatja hosszú távon Ikert, amivel komoly elismerést szerez és így több komolyabb csapat érdeklődését is felkeltheti, ahol fix első számú kapusként számolnának vele.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. február 22., szombat 11:33

én egyszerűen nem tudom elhinni hogy López akkor lelépne ha padra kerülne.
mindig azt tudom felhozni, hogy mikor ide igazolt akkor úgy írt alá 5??? évre hogy azt hitte Iker felépülése után padozni fog. megmondta hogy neki csak a Real számít semmi más. erre első számú kapus, fizuján is emeltek. nincs oka lelépni
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 22., szombat 11:14

A Belgát akkor érné meg megvenni, ha valamelyik kapus lelép. Olvasom, hogy ha Iker megy, akkor megvesszük. Ha Lopez megy akkor egy gyengébb kapust venne Perez. Ebben hol a logika?
Az, hogy a következő évi terv vélhetően nem lehet más, mint a Casillas, D. López sorrend; máskülönben Iker távozása szinte borítékolható (még 1 ilyen évet Iker nem fog bevállalni, ebben 100%-ig biztos vagyok), persze még így is távozhat és ha így van akkor egy klublegendát (López hiába nagyon jó, azért távolról sem ez a kategória) nyilván egyszerűbb egy olyan nagy névvel "feledtetni", aki a kvalitásai alapján szintén bőven első számú kapus lehet (és "az a bizonyos szint", szűk elit); ráadásul nagyon hosszú-hosszú időre, tekintve az életkorát. Kíváncsi leszek ennek a kapustörténetnek a végére, de nekem van egy olyan érzésem, hogy Lópeznek ez a 1,5 év jutott a Real Madrid élén; és jövőre így vagy úgy, de ismét a másodhegedűs szerepet szánják ott fent neki (amivel köszöni szépen, lehet ő sem szeretne élni, mikor Európa szerte komoly érdeklődői vannak; többek közt egy Milán, Arsenal, Dortmund-i kiruccanást, bizniszt is simán el tudok képzelni).
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 242 regisztrált és 0 vendég