Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 5., hétfő 9:48

Anthony írta: Nem tudom a PSG-nél mik az elképzelések, Messi lépett, Ramos lépett, Neymar sem biztos hogy marad. Akkor vagy nekifognak ők is megint költekezni ész nélkül vagy hagyják az egészet a francba.
Azért legszebb öröm a káröröm. Ott volt 2 évig a Messi-Neymar-MBappé trió és pár hazai kupán kívül nem sikerült semmit felmutatni. Két BL nyolcaddöntőt sikerült összekaparni. :lol: Ez még mindig nem az FM.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 5., hétfő 9:17

Halfkey írta: Van!

Fran Garcia
:hmmm: :D

Amúgy 2 nap alatt 75 millió szabadult fel fizetésekben. Van miből gazdálkodni.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. június 5., hétfő 9:10

Anthony írta: Szerintem is van egy biztos érkező a háttérben, Bappe vagy nem Bappe, de túl könnyen túl sokan távoztak.

Nem tudom a PSG-nél mik az elképzelések, Messi lépett, Ramos lépett, Neymar sem biztos hogy marad. Akkor vagy nekifognak ők is megint költekezni ész nélkül vagy hagyják az egészet a francba.
Van!

Fran Garcia :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 5., hétfő 9:03

Alphonso Davies' agent has confirmed that he will not renew his contract with Bayern. He is one of Real Madrid's goals this summer.


:shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 5., hétfő 8:53

Szerintem is van egy biztos érkező a háttérben, Bappe vagy nem Bappe, de túl könnyen túl sokan távoztak.

Nem tudom a PSG-nél mik az elképzelések, Messi lépett, Ramos lépett, Neymar sem biztos hogy marad. Akkor vagy nekifognak ők is megint költekezni ész nélkül vagy hagyják az egészet a francba.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 5., hétfő 8:52

pheco írta: Szerintem robbantunk és hozzuk Bappét B-) Emiatt lett viszonylag könnyen elengedve Benz és Asensio és kisöpörve a két naplopó. Vagy legalábbis ebben bízom.
nekik nem kell a pénz, főleg nem a miénk. Távozik Messi és Neymar. Nem látom miért is akarna bárkivel is üzletelni a psg. Egyetlen egy forgatókönyvet tudok elképzelni, ha azt mondják, hogy pénz+Vini, mert Bappe nagyon menni akar, de ebbe meg mi nem mennénk bele szóval Bappera idén semmi nulla zéró esélyt látok

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 5., hétfő 8:49

pheco írta: Szerintem robbantunk és hozzuk Bappét B-) Emiatt lett viszonylag könnyen elengedve Benz és Asensio és kisöpörve a két naplopó. Vagy legalábbis ebben bízom.
Deee ebben miert bizik barki is? :D tavaly elott 200 milliora mondtak nemet, azota se valtozott semmi, nem fogjak elengedni Mbappet. Itt megint csak rajta mulik a dolog hogy jovore eljon ide, vagy bejatssza azt amit tavaly.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2023. június 5., hétfő 8:44

Szerintem robbantunk és hozzuk Bappét B-) Emiatt lett viszonylag könnyen elengedve Benz és Asensio és kisöpörve a két naplopó. Vagy legalábbis ebben bízom.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. június 5., hétfő 8:37

realmadrid95 írta:
Berti írta:

Csak azt nem értem, ha ekkora 0 a csávó, akkor miért akarja Ancelotti és Perez ennyire? :hmmm:
Vajon ők ugyan úgy 5 meccset láttak tőle, mint te? Vagy egy profi scout ugyan azt a részletes elemzést mutatta meg nekik is mint neked?

Ne legyen már mindenki hülye, csak te helikopter..

Honnan veszed, hogy 5 meccset lattam? Elso szezonjaban 27 meccsen 4 golt lott csatarkent, masodik eveben 29 meccsen 8 golt lott, iden 35 meccsen 7 golt lott. Mint, mar irtam tobbszor, altalaban minden bajnoksagbol sok meccset megnezek, legyen az nemet, angol, francia, vagy spanyol. Ugy, hogy hidd el, ha valaki fel szezonon at kapja hazai palyan a futtyszot, mint Werner, az nem akkora spiler, hogy kezdoben kapjon lehetoseget, Chelsea masodik leggyengebb jatekosa volt Cucurella mogott.

Igazabol fogalmad sincs altalaban semmirol, de mindig bebufogsz egy ilyet, pedig ismered a mondast, a stilus maga az ember… eleg gyerekagyu lehetsz.
Egyebkent meg Faust kommentje eleg jo ellenpelda volt.
Azért ez is sántít egy picit. Biztosan Te is tudod jól, hogy általában rendszer nélkül használták össze vissza. Kicsit ferdítés, hogy ""csatárként"" ilyen számokat hozott.

Gyakorlatilag 4 támadónk lépett le. Maradt 2, amiből egyelőre 1 az, aki konstans. Ezt a helyzetet meg kell oldani. Havertz nem rossz játékos és elég sokoldalú. Egynek jó lehet.

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2023. június 5., hétfő 8:29

Havertz képességeivel sose volt gond, de fejben elég lufi játékos. Gyors, technikás, erős, de a nagy gond vele az, hogy totálisan akaratgyengének látom és a másik, hogy az ő posztja Madridban hosszú ideje nem létezik. Ő a tipikus csatár mögötti ék, aki se nem befejező csatár, se nem szélső. Asensio pótlására jó lehet beugrónak, ha reális áron meg tudjuk szerezni, egyébként nem tőle kell várni a megváltást, de Carlo-t ismerve nem aggódok, meg fogja találni a helyét. Én a csatár pozíciót sokkal neuralgikusabb pontnak látom, Kane-től a hideg futkos a hátamon, őt nem szívesen látnám Real mezben, maradjon csak a PL-ben.

realmadrid95
Hozzászólások: 1840
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. június 5., hétfő 8:01

Berti írta:
realmadrid95 írta:


Clutch player? Minden rangadon besult, amikor igazan kellett volna tole a jo jatek, meg Tuchel alatt is. 1000 meccsbol 1 volt, amin igazan “clutch” volt, ami igaz egy bl donto volt. Ilyen alapon Smicer, Alenyicsev, Belletti mind mind clutch playerek voltak.

Fejben nagyon gyenge, sokszor lezeng a palyan, nem olyan technikas, mint amilyennek tunt. O egy rendszerben volt jo, az is a Leverben. Writz 18 evesen azonnal feledtetni tudta ot, sokkal jobb jatekos. Raadasul meg a valogatottban is 0 Havertz.
Csak azt nem értem, ha ekkora 0 a csávó, akkor miért akarja Ancelotti és Perez ennyire? :hmmm:
Vajon ők ugyan úgy 5 meccset láttak tőle, mint te? Vagy egy profi scout ugyan azt a részletes elemzést mutatta meg nekik is mint neked?

Ne legyen már mindenki hülye, csak te helikopter..

Honnan veszed, hogy 5 meccset lattam? Elso szezonjaban 27 meccsen 4 golt lott csatarkent, masodik eveben 29 meccsen 8 golt lott, iden 35 meccsen 7 golt lott. Mint, mar irtam tobbszor, altalaban minden bajnoksagbol sok meccset megnezek, legyen az nemet, angol, francia, vagy spanyol. Ugy, hogy hidd el, ha valaki fel szezonon at kapja hazai palyan a futtyszot, mint Werner, az nem akkora spiler, hogy kezdoben kapjon lehetoseget, Chelsea masodik leggyengebb jatekosa volt Cucurella mogott.

Igazabol fogalmad sincs altalaban semmirol, de mindig bebufogsz egy ilyet, pedig ismered a mondast, a stilus maga az ember… eleg gyerekagyu lehetsz.
Egyebkent meg Faust kommentje eleg jo ellenpelda volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 5., hétfő 7:12

Nincs nagy gond Havertzzel, ha normalis aron sikerul megszerezni.

Nyilvan nem egy Kroos, Modric vonal...de hat ki az?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. június 5., hétfő 6:47

Mondjuk Jovic, Reinier, Tobias meg a tobbi hulladek ota en nem feltetlenul tamaszkodnek a profi scoutjaink velemenyere. De teljesen mindegy, mert igazolnunk muszaj, a piac meg egesz egyszeruen ures, nincs Real Madrid kaliberu jatekos aki elerheto.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 5., hétfő 6:41

Ne legyen már mindenki hülye, csak te helikopter..
Te jo eg mekkora duma. :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. június 5., hétfő 6:12

realmadrid95 írta:
petiamadridista írta:

Kane- Bellingham- Havertz trió az nagy erősítés jól használva.
Havertz amúgy clutch volt meg kb a támadószekció legjobbja Tuchel alatt. Utána hagyjuj sztem h mi történt a Chelseanél. Nem releváns.

Kane meg tetszik vagy sem a legjobb csatár a piacon Haaland után, persze ha csak a portugál gyerek nem robbant nagyot.
Azon kívül a többi megszerezhető támadónak az évi 20 gól is kihívás.

Clutch player? Minden rangadon besult, amikor igazan kellett volna tole a jo jatek, meg Tuchel alatt is. 1000 meccsbol 1 volt, amin igazan “clutch” volt, ami igaz egy bl donto volt. Ilyen alapon Smicer, Alenyicsev, Belletti mind mind clutch playerek voltak.

Fejben nagyon gyenge, sokszor lezeng a palyan, nem olyan technikas, mint amilyennek tunt. O egy rendszerben volt jo, az is a Leverben. Writz 18 evesen azonnal feledtetni tudta ot, sokkal jobb jatekos. Raadasul meg a valogatottban is 0 Havertz.
Csak azt nem értem, ha ekkora 0 a csávó, akkor miért akarja Ancelotti és Perez ennyire? :hmmm:
Vajon ők ugyan úgy 5 meccset láttak tőle, mint te? Vagy egy profi scout ugyan azt a részletes elemzést mutatta meg nekik is mint neked?

Ne legyen már mindenki hülye, csak te helikopter..

realmadrid95
Hozzászólások: 1840
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. június 4., vasárnap 22:08

petiamadridista írta:
Blanco88 írta:

Erősítés lesz, ha nem őt akarjuk egyedüli csatárnak. Az nem fekszik neki. Viszont a csatár mögött vagy a jobb oldalon jó lehet.
Kane- Bellingham- Havertz trió az nagy erősítés jól használva.
Havertz amúgy clutch volt meg kb a támadószekció legjobbja Tuchel alatt. Utána hagyjuj sztem h mi történt a Chelseanél. Nem releváns.

Kane meg tetszik vagy sem a legjobb csatár a piacon Haaland után, persze ha csak a portugál gyerek nem robbant nagyot.
Azon kívül a többi megszerezhető támadónak az évi 20 gól is kihívás.

Clutch player? Minden rangadon besult, amikor igazan kellett volna tole a jo jatek, meg Tuchel alatt is. 1000 meccsbol 1 volt, amin igazan “clutch” volt, ami igaz egy bl donto volt. Ilyen alapon Smicer, Alenyicsev, Belletti mind mind clutch playerek voltak.

Fejben nagyon gyenge, sokszor lezeng a palyan, nem olyan technikas, mint amilyennek tunt. O egy rendszerben volt jo, az is a Leverben. Writz 18 evesen azonnal feledtetni tudta ot, sokkal jobb jatekos. Raadasul meg a valogatottban is 0 Havertz.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. június 4., vasárnap 20:46

tubatibi írta: Ha valaki majd tud videót a meccs utáni dobálásról, elköszönésről majd linkelje be pls. :)
https://twitter.com/madridxtra/status/1 ... ko3_xRlgtA

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. június 4., vasárnap 20:43

Ha valaki majd tud videót a meccs utáni dobálásról, elköszönésről majd linkelje be pls. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 4., vasárnap 20:37

Így már az sem lesz meglepetés, ha Nachos is szedi a motyóját..meg Ceballos.
Kroos és Modric csak-cask marad, legalább a KK poszton leszünk elegen, minőségben is.

De elől meg hátul... :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

petiamadridista
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. június 4., vasárnap 18:39

Blanco88 írta:
petiamadridista írta: Szerintrm Havertz egy jó játékos .
Erősítés.
Erősítés lesz, ha nem őt akarjuk egyedüli csatárnak. Az nem fekszik neki. Viszont a csatár mögött vagy a jobb oldalon jó lehet.
Kane- Bellingham- Havertz trió az nagy erősítés jól használva.
Havertz amúgy clutch volt meg kb a támadószekció legjobbja Tuchel alatt. Utána hagyjuj sztem h mi történt a Chelseanél. Nem releváns.

Kane meg tetszik vagy sem a legjobb csatár a piacon Haaland után, persze ha csak a portugál gyerek nem robbant nagyot.
Azon kívül a többi megszerezhető támadónak az évi 20 gól is kihívás.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég