Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 27., kedd 17:58

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Benteke is nyilatkozta Hazardról, hogy nem lepődne meg, ha nálunk kötne ki az évek során, mert minden vágya mi vagyunk! Én nem bánnám, pont olyan, mint a fiatal CR, egyedül a testi adottságai miatt nem olyan jó. Fejjátéka ugye nulla. Kár, hogy Mourinho lebutítja valószínűleg őt is, mert a Lilleben valami hihetetlen mutatókkal és játékkal rukkolt elő a csatár mögött és nem a balszélen, amihez mondjuk tökéletesen alkalmazkodott. 2-3 év múlva lehet érte bankot robbantani, amikor CR-nek már kisültek a chipjei, meg csak fáradt olaj folyik a mechanizmusaiból.
Azért butította, mert nem volt épkézláb csatára, gólszerzője, így Hazardot kellett erre "nevelnie", ami azzal is jár, hogy egyszerűbb, gólra törőbb játékot kell játszania, ami össze is jött. Ha megy Costa oda, akkor ez némileg változhat.

Nálam a jövőben sem lenne kiemelt fontosságú a szerződtetése, bár ez sok tényezőtől függ. Mindenesetre a vb-n kíváncsi vagyok mit fog összehozni.
Szerintem ez megint fals megállapítás, mert a franciáknál sokkal jobban játszott középen, ahol több tere volt, mint csak a bal szélen.
RealRaúl77 írta:
Kerlon írta: ....(Hazard)....2-3 év múlva lehet érte bankot robbantani, amikor CR-nek már kisültek a chipjei, meg csak fáradt olaj folyik a mechanizmusaiból.
Én kellemeset csalódtam idén Jesében, de ennyi idősen Hazard már meghatározó játékosa volt a csapatának és még egy ilyen komoly sérüléssel sem kellett szembenéznie.
Addigra remélhetőleg ott lesz Jesé B-) :lilasalas:
21 évesen Hazard már meghatározó tagja volt a csapatának, illetve egy ilyen sérüléssel sem kellet bajlódnia, ami Jesének van. Szerintem nem lesz jobb nála a spanyol, de majd az idő eldönti.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 27., kedd 17:55

Kerlon írta:Benteke is nyilatkozta Hazardról, hogy nem lepődne meg, ha nálunk kötne ki az évek során, mert minden vágya mi vagyunk! Én nem bánnám, pont olyan, mint a fiatal CR, egyedül a testi adottságai miatt nem olyan jó. Fejjátéka ugye nulla. Kár, hogy Mourinho lebutítja valószínűleg őt is, mert a Lilleben valami hihetetlen mutatókkal és játékkal rukkolt elő a csatár mögött és nem a balszélen, amihez mondjuk tökéletesen alkalmazkodott. 2-3 év múlva lehet érte bankot robbantani, amikor CR-nek már kisültek a chipjei, meg csak fáradt olaj folyik a mechanizmusaiból.
Azért butította, mert nem volt épkézláb csatára, gólszerzője, így Hazardot kellett erre "nevelnie", ami azzal is jár, hogy egyszerűbb, gólra törőbb játékot kell játszania, ami össze is jött. Ha megy Costa oda, akkor ez némileg változhat.

Nálam a jövőben sem lenne kiemelt fontosságú a szerződtetése, bár ez sok tényezőtől függ. Mindenesetre a vb-n kíváncsi vagyok mit fog összehozni.
Nem illik.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 27., kedd 17:47

Kerlon írta: ....(Hazard)....2-3 év múlva lehet érte bankot robbantani, amikor CR-nek már kisültek a chipjei, meg csak fáradt olaj folyik a mechanizmusaiból.
Addigra remélhetőleg ott lesz Jesé B-) :lilasalas:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 27., kedd 17:44

Benteke is nyilatkozta Hazardról, hogy nem lepődne meg, ha nálunk kötne ki az évek során, mert minden vágya mi vagyunk! Én nem bánnám, pont olyan, mint a fiatal CR, egyedül a testi adottságai miatt nem olyan jó. Fejjátéka ugye nulla. Kár, hogy Mourinho lebutítja valószínűleg őt is, mert a Lilleben valami hihetetlen mutatókkal és játékkal rukkolt elő a csatár mögött és nem a balszélen, amihez mondjuk tökéletesen alkalmazkodott. 2-3 év múlva lehet érte bankot robbantani, amikor CR-nek már kisültek a chipjei, meg csak fáradt olaj folyik a mechanizmusaiból.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 27., kedd 17:33

Szerintem jól hozta magát, azért(legalábbis az én szememben) sosem volt az a játékos, aki le fogja igázni a világot, meg lepöccinti Messieket a trónról, mielőtt kiöregednének, viszont a csúcs alatt kicsivel ott lehet, és szerintem azt hozza is eddig, hogy ott legyen 1-2 éven belül.
Én nála is azt érzem,hogy VB-n eldől,milyen vezére lehet a belga csapat támadósorának,függetlenül attól hogy még az egész granitura igen fiatal,de azt majd azért lehet láni,hogy mi van a gyerekben igazán.Tekintve hogy az első világversenye,tehát mentálisan hogyan áll helyt,valamint nem lesznek azok a megkötések a játékában valszinű,mint Mou mellett.Szabadabban játszhat majd,jobban kijöhet hogy mit is tud valójában.
Ja és csoki...:) Asszem kicsit mindkettőnknek igaza van...csak szemlélet kérdése valóban.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. május 27., kedd 16:51

Az egy más kérdés, hogy eddig felemás az ottani szereplése,
Szerintem jól hozta magát, azért(legalábbis az én szememben) sosem volt az a játékos, aki le fogja igázni a világot, meg lepöccinti Messieket a trónról, mielőtt kiöregednének, viszont a csúcs alatt kicsivel ott lehet, és szerintem azt hozza is eddig, hogy ott legyen 1-2 éven belül.
Csak azért merészeltem felhozni,mert mintha egyszer pont te csoki,írtad volna,hogy nem minden játékos álma a Real Madrid... Ha keverem akkor sorry.
Nyilván eddig is vonzó volt a Realban játszani,de ezek után ha lehet talán még vonzóbb lett...csak ennyit akartam írni.
Túl sokat beszélünk a témáról. Abszolút elfogadom a véleményedet, csak az enyém más, és itt nincsenek is érvek, hogy nagyon gyözködhessük egymást, tényleg csak "tippelni" lehet, hogy mit gondolnak a játékosok. :)
Én mondtam egyébként, és továbbra is mondom, pont ezt gondolom, hogy akinek eddig se volt álma a madrid, annak ezután se lesz. Aki meg ide akarna jönni, az eddig is ide akart.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. május 27., kedd 16:21

Srácok mi a véleményetek arról, hogy az angol sajtó szinte napi rendszerességgel hozza le, hogy Suarez marad meg stb., stb. ? Ezt minden órában közölni kell? :mrgreen: :coffee:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 27., kedd 16:17

Hazard :lol:
A leigazolasa utan az egyik oldal osszegyujtotte, hogy az utolso 1 evben miket nyilatkozott. Szinte az osszes nagycsapatnak benyalt valamilyen formaban, szoval az hogy most mi az álma meg hol tud ervenyesulni, az csak mellebeszeles.
Ott volt a Chelsea, egy nagy csapat, ahol azert nyerhet is boven, raadasul nagyobb fizetest adtak neki mint az akkori Eto'o utan legtobben kereso Ronaldo - Messi parosnak. Ez dontott.
Mielőtt eligazolt volna Fro.-ból, Zizou miatt nálunk is téma volt a Moura, Götze duóval együtt; ő viszont egyértelművé tette, hogy tudatos karrierépítés miatt inkább C. Ronaldo útját szeretné bejárni, így ugródeszkaként előbb inkább Angliába igazol! Sokáig az Arsenal-Spurs duó versengett az aláírásért, majd aztán jött a mesés ajánlat az éppen újjáépülő és megfiatalított Chelseatől ennyi a történet. Még jó, hogy a 3 közül a kékeket választotta ... :lol: :lol: :lol: Az egy más kérdés, hogy eddig felemás az ottani szereplése, illetve a Chelseavel elért eredményei is, José papával való kapcsolatáról már nem is beszélve; így nem véletlenek ezek a "benyalások" sem, hisz nem biztos, hogy bejött neki az ottani élet! Picit az arc is megnőtt időközben; ettől függetlenül ez a kis londoni kitérő szerintem semmiben nem üti és zárja ki azt, hogy ő a pályája csúcsát a 2 spanyol gigász egyikénél szeretné majd később befutni, amikor stílusban abszolút a 2 csapat áll hozzá a legközelebb, meg a világ legjobbjai is e két klubban rúgják a pöttyöst!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. május 27., kedd 16:16

Nem úgy van, hogy a PSG-vel van valamiféle megállapodás, hogy néhány évig nem lehet tőlük igazolni Ancelotti miatt? :)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 27., kedd 16:01

Francia hírek szerint a Real Madrid legfőbb kiszemeltje a középpálya megerősítésére nem más, mint Marco Verratti. A 21 éves játékos dolgozott már Carlo Ancelottival a PSG-ben, ahol nagy kedvence volt és már tavaly is kérte Pereztől a leigazolását. A párizsi csapat 30 millió euróért elengedné ha a Citytől egyre biztosabban távozó Yaya Tourét sikerül megszerezniük, azonban a Juventus élénk érdeklődést mutat a fiatal olasz iránt akivel az esetlegesen távozó Pogbát pótolnák.
na, zene füleimnek.
én azt akarom, h a kis olasz jöjjön, de azt sem bánom, ha csak vmi előszerződést zsírozunk le vele és idén elhozzuk a vidal/pogba duó vmelyikét. a lényeg, h verrattit én a realban látni akarom játszani. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 27., kedd 15:38

madridronie írta:
Hazard lenyilatkozta, hogy túl nagy klub neki még a madrid, félt, hogy nem jut szerephez, szóval nála ilyen alapon egy BL-győztes csapat még "riasztobb" lenne.
Annyival egészíteném még ki, hogy a fentiek mellett azért azt is gyorsan leszögezte, hogy Anglia és a karrierje szempontjából megfelelő szint (fejlődés) elérését követően mindenképp Spo.-ban akar majd focizni a jövőben, lehetőség szerint a Real Madridban (vagy a Barcában), mert az a csúcs és a gyerekkori álma!
Hazard :lol:
A leigazolasa utan az egyik oldal osszegyujtotte, hogy az utolso 1 evben miket nyilatkozott. Szinte az osszes nagycsapatnak benyalt valamilyen formaban, szoval az hogy most mi az álma meg hol tud ervenyesulni, az csak mellebeszeles.
Ott volt a Chelsea, egy nagy csapat, ahol azert nyerhet is boven, raadasul nagyobb fizetest adtak neki mint az akkori Eto'o utan legtobben kereso Ronaldo - Messi parosnak. Ez dontott.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 27., kedd 15:30

Én továbbra is tartom, hogy ez a BL-cím ilyen szenten semmit nem befolyásol, az elmúlt 3 évben sem volt kisebb esélyünk a BL győzelemre, mint amennyi a következő 3-ban lesz. Szóval konkrétan csak annyi a véleményem, hogy nem tudom elképzelni, hogy x játékos elgondolkodott volna azon, hogy oké, sokat fizet a madrid, meg nagy klub, de nem megyek oda mert 10 éve nem nyertek BL-t. De erre nyilván nincsenek bizonyítékok, így mindenki csak azt tudja elmondani, hogy mit gondol a témáról.
Én nem ilyen sarkítva mondtam,hogy nem jön ide,mert a csapat nem nyert BL-t 10 éve.Abban viszont lehet valami,hogy megnő a BL győzelemmel ha lehet a klub respektje.még jobban.Szal nem azt mondtam hogy nem akarnak ide igazolni,hanem szivesebben jönnek ezek után...
Csak azért merészeltem felhozni,mert mintha egyszer pont te csoki,írtad volna,hogy nem minden játékos álma a Real Madrid...:) Ha keverem akkor sorry.
Nyilván eddig is vonzó volt a Realban játszani,de ezek után ha lehet talán még vonzóbb lett...csak ennyit akartam írni.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 27., kedd 15:30

Hazard lenyilatkozta, hogy túl nagy klub neki még a madrid, félt, hogy nem jut szerephez, szóval nála ilyen alapon egy BL-győztes csapat még "riasztobb" lenne.
Annyival egészíteném még ki, hogy a fentiek mellett azért azt is gyorsan leszögezte, hogy Anglia és a karrierje szempontjából megfelelő szint (fejlődés) elérését követően mindenképp Spo.-ban akar majd focizni a jövőben, lehetőség szerint a Real Madridban (vagy a Barcában), mert az a csúcs és a gyerekkori álma!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2014. május 27., kedd 15:31-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. május 27., kedd 15:30

Eligazolt Özil,a mi 10-esünk,erre megnyertük a Tizediket. :mrgreen: Érdekes,de ma már senki nem Özilezik...
:goat:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. május 27., kedd 15:29

Én annak is örülnék, ha egy Rakitic, Mandzukic duó jönne. Persze minden vágyam Suárez, de erre kevés esélyt látok. Vidal sem lenne rossz, viszont én sem Pogbát, sem Verratit nem szeretném itt látni.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. május 27., kedd 15:27

CS0ki írta:
Hát nemtudom,egyszer volt is egy ilyen téma,még amikor szó volt Hazard-ról,akkor ment az hogy-mivel a milliárdos csapatok nagyobb pénzt tudnak ajánli,a real meg régóta csak "szenved",nem biztos hogy mindenkinek ez a klub az álma
Hazard lenyilatkozta, hogy túl nagy klub neki még a madrid, félt, hogy nem jut szerephez, szóval nála ilyen alapon egy BL-győztes csapat még "riasztobb" lenne.
Hazard? Aki a Chelsea-be igazolása után arról áradozott hogy egyszer a Barca játékosa lesz?

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. május 27., kedd 15:16

Hát nemtudom,egyszer volt is egy ilyen téma,még amikor szó volt Hazard-ról,akkor ment az hogy-mivel a milliárdos csapatok nagyobb pénzt tudnak ajánli,a real meg régóta csak "szenved",nem biztos hogy mindenkinek ez a klub az álma
Hazard lenyilatkozta, hogy túl nagy klub neki még a madrid, félt, hogy nem jut szerephez, szóval nála ilyen alapon egy BL-győztes csapat még "riasztobb" lenne.

Én továbbra is tartom, hogy ez a BL-cím ilyen szenten semmit nem befolyásol, az elmúlt 3 évben sem volt kisebb esélyünk a BL győzelemre, mint amennyi a következő 3-ban lesz. Szóval konkrétan csak annyi a véleményem, hogy nem tudom elképzelni, hogy x játékos elgondolkodott volna azon, hogy oké, sokat fizet a madrid, meg nagy klub, de nem megyek oda mert 10 éve nem nyertek BL-t. De erre nyilván nincsenek bizonyítékok, így mindenki csak azt tudja elmondani, hogy mit gondol a témáról.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. május 27., kedd 14:49

tubatibi írta:Iturbe gyerek erkezesre mennyi esely van, lehetett olvasni, hogy a veronai klubtol Madridba utaznak targyalni, mondjuk tul sokat nem lattam jatszani, valaki valami erdemlegeset tud rola?
Bevallom vajmi keveset tudok róla, de ha már muszáj hozni egy támadót, akkor én Rodrigo mellett tenném le a voksomat. Ő azért rutinosabb már az európai kupaporondot nézve.

Jövőre bőven jó lenne egy: Bale,CR,Rodrigo,Jesé,Benzema névsor, kiegészülve még egy csatárral.
#happyshitting

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 27., kedd 14:41

Illetve Luka tökéletesen megtudja majd azt oldani, mint Alonso. Mélységből szépen fog ő még vezényelni 33 évesen is jó pár év múlva...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. május 27., kedd 14:38

Iturbe gyerek erkezesre mennyi esely van, lehetett olvasni, hogy a veronai klubtol Madridba utaznak targyalni, mondjuk tul sokat nem lattam jatszani, valaki valami erdemlegeset tud rola?
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég