Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 27., vasárnap 22:25

doncsontos írta:
én se erőltetném már az öreget de nem viccből hosszabbítottunk vele tavaly, ráadásul az olasznál alap lesz, ezért is írtam, hogy Ancelotti fejével gondolkodva ez lenne az ésszerű kezdő a szezon elején
Nekem egyik kedvenc játékosom Xabi.
Nagyon kiváncsi vagyok ki lesz az alap 3 középpályásunk... Az én szívemnek a Modric-Xabi-Kroos hármas lenne legközelebb..

Meglátjuk. Na meg azt is mennyire lesz rotáció idén

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. július 27., vasárnap 22:23

Én biztosra veszem, hogy a Modric-Kroos-James kp lesz szezon elején, elől meg a BBC. Ha nem válik be, akkor jön a kezdőbe Xabi. James vagy pad, vagy pedig hamis 9-es poszton lesz Karim helyett.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 27., vasárnap 22:20

Majd az öreg meglesi melyik a stabilabb és az marad. Tavaly is összehozta idén is sikerűlni fog :)

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. július 27., vasárnap 22:18

dannen írta:
doncsontos írta:Nekem legalábbis ez az ésszerű..
nekem meg nem, minden bántás nélkül én már nem akarom xabit a kezdőben látni nagyobb meccseken.

én se erőltetném már az öreget de nem viccből hosszabbítottunk vele tavaly, ráadásul az olasznál alap lesz, ezért is írtam, hogy Ancelotti fejével gondolkodva ez lenne az ésszerű kezdő a szezon elején
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. július 27., vasárnap 22:14

ütne bezony csak nem fog. Xabi papa kezdő lesz még ebben biztos vagyok és ottvan mögötte az alteregója. Khedira ha megy akkor jön fel valaki a kicsiktől és megvagyunk a kp-ra. ezt a kezdőt fogja CA szerintem preferálni először: Kapus-Carvajal-Pepe-Ramos-Marcelo-Xabi-Kroos-Modric-BBC

Nekem legalábbis ez az ésszerű.. de ugye ez a felállás Hámesz érkezésével borul így a szerkezet megmarad de az emberek tolódnak.. Kroos megy Alonso helyére Hámesz meg a 'DM' posztba.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 27., vasárnap 22:06

Sajnálnám, ha Pogba hosszabbítana. Amennyiben ez igaz akkor remélem legalább Vidal jön. :shifty:
Vidal-Kroos-Modric kp ütne

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 27., vasárnap 20:32

Anyaka írta: Ez így 5 év, de nem is az a lényeg. Idén nem igazoltak senkit a Porto-ból, vagy egyéb klubból, ahol jönnek a tehetségek, ígéretek, így lehet megszakad ez a sorozat náluk, de a fenti állítás valóban hülyeség. Egyértelműen hosszú idő munkája érett be tavaly, nem szerencse, és nem is véletlen az. Kivétel a BL döntő, az lehet szerencse volt, hogy addig eljutottak.

Ha az edző a jelenlegi igazolásokkal teljesnek látja a képet, akkor hasonló szintet tudnak hozni idén is. Remélem, most is topcsapat lesznek. Így az igazi a bajnokság, van legalább benne valami izgalom. Egy tökéletes évhez legalább egy hasonló csapat még kéne. Jöhetne egy komolyabb sejk, azt se bánnám, ha felépítene egy Elche-t bajnoknak. :lol:
De összességében úgy látom idén gyengültek igazán, legalábbis az eddigi igazolásokkal. Annak idején Falcao eladása okos húzás volt, nem éreztem őt náluk létszükségletnek, akkor is inkább D.Costa, és a többi ember vitte a csapatot. Túl nagy egyéniségeket nem visel el ez az Atletico Madrid, ide inkább gépek kellenek, ezért ha kinevelnek valakit "sztárrá" el kell adniuk.

Idén a Chelsea lesz megint veszélyes nemzetközi viszonylatban, de a MU is okozhat meglepetést, ha gyorsan összeszoknak. Más csapatnál nem igazán volt eddig előrelépés, így maradtak ugyanolyanok, vagy gyengébbek, mint az előző szezonban.
Legyen 5 év akkor pedig hozzá mondom még a két európai szuper kupát is. Nem ezen volt a lényeg. Hanem azon, hogy nem kifutott eredmény volt. A szőrszálhasogatás elvette a figyelmed a lényegről. Főképp, hogy nem is tavaly érett ez be először... pedig még fel is soroltam a megnyert trófeákat.

Egyébként pedig az Atmánál nem a hatalmas nagy összeszokottság hanem a küzdőszellemük és fanatikusságuk vitte el őket ideáig persze nem mellékesen voltak hozzá azért játékosaik is minőségben is. Még ha nem is Cristiano Ronaldok szaladgáltak a Vicente Calderonban...
D.Costa pedig pont annyira volt fontos láncszem a gépezetben mint szinte bármelyik játékos a csapatukban. De ha nem is bármelyik... 6-7 játékost tudnék mondani aki legalább annyit ha nem többet tett a sikerekért mint Costa. Ugyanis a győzelem nem csak amiatt van meg mert valaki elől bepöttyint 1 gólt. Falcao pedig szintén annyit könnyedén tett a sikerekért annyit annó mint Costa idén.
Az, hogy gyengültek volna pedig szerintem ismét rossz megállapítás. A matracosokkal jövőre is számolni kell igen komolyan eleddig úgy néz ki.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hala real » 2014. július 27., vasárnap 20:02

cart írta:Semmivel nem lett gyengébb az Atletico az előző szezonhoz képest.
de erősebb se. még egy olyan szezont nem tudnak lehozni, mint az előző, amikor is a szerencse nem kevésszer segítette ki őket.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. július 27., vasárnap 19:51

miVida írta:a Real Madrid mindig domináns lesz!
Fő az optimizmus, de mint az életbe a fociba sincs másképp. Egyszer fent máskor lent. Mindig nem lehet a csúcson lenni és ez így van rendjén.

De törekedni kell rá, hogy mindig a csúcson legyél, és tenni kell érte.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2014. július 27., vasárnap 19:50

Semmivel nem lett gyengébb az Atletico az előző szezonhoz képest. Ha Griezmannt valóban le tudják igazolni, akkor azt lehet mondani, hogy még erősödtek is.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 27., vasárnap 19:42

Ez így 5 év, de nem is az a lényeg. Idén nem igazoltak senkit a Porto-ból, vagy egyéb klubból, ahol jönnek a tehetségek, ígéretek, így lehet megszakad ez a sorozat náluk, de a fenti állítás valóban hülyeség. Egyértelműen hosszú idő munkája érett be tavaly, nem szerencse, és nem is véletlen az. Kivétel a BL döntő, az lehet szerencse volt, hogy addig eljutottak.
lehet h megszakad a sorozat (már ami a portoból való igazolgatást érinti), de ami beért náluk az folytatódik a kövi szezonban. Erős csapat lett az AtMa, és ezentúl nem csak Real-Barca lesz egy ideig, hanem az Atléticoval is számolni kell...

ezt így kell elfogadni, hozzá kell szokni, aztán nem sokára ők is lekopnak megint, ahogy az angol bajnokságban is változtak az erő viszonyok. Ott is egy ideig a Chelsea-MU-Liverpool-Arsenal dominált és jutottak ki folyamatosan BL-re, aztán ez is megváltozott. Az olasz ligába is az Inter-AC-Juve volt a menő, aztán felnőttek más csapatok. Ez mindig így volt és így is lesz, a ligákban változnak a nagy csapatok, de egy nem változik soha: a Real Madrid mindig domináns lesz! :kacsint:
a BL döntő közelébe nem hinném, hogy megint eljussanak.
ezt pedig nem tudhatod, tavaly se mondtad volna meg h ott lesz az Atlético, sőt, mindenki (én is) azt mondta, h lemarad az Atlético a bajnoki címről is már szezon közepén... nem így lett. Ebben az évben pedig erősödött a csapat, az edző pedig még mindig Simeone (someone... mindig ez jut eszembe róla :D )
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 27., vasárnap 19:40

Matt009 írta: Én is ezen a véleményem vagyok. A tavalyi egy kiemelkedő, erőn felüli szezon volt, de kétlem, hogy meg tudják ismételni. A BVB-re nagyon hajaz az ő helyzetük, jól fognak szerepelni, de BL legjobb 8 és stabil 3. helynél többet én nem várok tőlük.
BL-ben sorsolás kérdése is, de egy-egy párharca simán fel tudják majd szívni magukat, Godin meg bármikor jó egy szögletgólra...Bajnokságban szintén, a rangadókon jók lesznek, a kisebb meccseken lehet kevesebb makk meg kiszenvedett győzelem szerintem.
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. július 27., vasárnap 19:37

Anthony írta:Én a spanyol bajnokságra gondoltam. Azt nem nyertek egy ideje, és szerintem nem is nagyon fognak (bár több esélyük van, mint ahogy én itt írom, de szeretem lenézni őket :lol: ). A spanyol kupa nem nagyon érdekel, azt megnyerhetik ha tudják. Hasonló a helyzet az Európa Ligával, azt is megnyerhetik, de a BL döntő közelébe nem hinném, hogy megint eljussanak.
(de persze tévedni emberi dolog :) )
Én is ezen a véleményem vagyok. A tavalyi egy kiemelkedő, erőn felüli szezon volt, de kétlem, hogy meg tudják ismételni. A BVB-re nagyon hajaz az ő helyzetük, jól fognak szerepelni, de BL legjobb 8 és stabil 3. helynél többet én nem várok tőlük.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 27., vasárnap 18:36

Én a spanyol bajnokságra gondoltam. Azt nem nyertek egy ideje, és szerintem nem is nagyon fognak (bár több esélyük van, mint ahogy én itt írom, de szeretem lenézni őket :lol: ). A spanyol kupa nem nagyon érdekel, azt megnyerhetik ha tudják. Hasonló a helyzet az Európa Ligával, azt is megnyerhetik, de a BL döntő közelébe nem hinném, hogy megint eljussanak.
(de persze tévedni emberi dolog :) )

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 27., vasárnap 18:06

Igen úgy értettem a MU-t, csak spanyol csapatokon kívül értettem a nemzetközit. Mert se az olaszok, se a franciák nem lettek jobbak. A Bayern meg a Borussia pedig még elválik.

Amikor Falcao sérült volt Costa vitte a csapatot a góljaival a hátán. Már akkor is kinőtte magát, csak nem került előtérbe, mert Falcao elnyomta. Legalábbis én meg így emlékszek.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 27., vasárnap 17:58

Anyaka írta: de a MU is okozhat meglepetést, ha gyorsan összeszoknak.
max a premier leagueben vagy az angol kupába mert hogy a nemzetközi porondon idén ők nem indulnak.
Anyaka írta:, akkor is inkább D.Costa, és a többi ember vitte a csapatot.
ebbe egyáltalán nincs igazad szerintem.
vagy inkább úgy mondom hogy én egyáltalán nem így emlékszem.
costa szinte senki volt amíg ott volt falcao, ő idén nőtte ki magát, idén emelkedett ki a tömegből. előtte is lőtt egy-két fontosabb gólt pl nekünk a kupadöntőbe, de a dolgok javarészét ott elöl falcao csinálta.
itt is róla beszélt mindenki mikor egymás ellen játszottunk, hogy milyen veszélyes a fejjátéka és nagyon oda kell majd rá figyelni, aztán fejelt is egyet nekünk, amikor cr mesterhármast lőtt.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. július 27., vasárnap 17:51

Fuentealbilla írta:
Anthony írta:Az Atma jól forgatja a lapokat ez az igazság, több mint 80 millióra árultak, és jól is igazolnak. Ettől függetlenül szerintem marad a tendencia, hogy 20-25 évente összejön nekik valami aztán annyi.
La Liga bajnoki cím 2014
CDR Spanyol kupa győzlem 2013
Európa liga győzelem 2010 ; 2012

Csak a legfontosabb címek :) 4 éven belül 4 Kupa
Ez így 5 év, de nem is az a lényeg. Idén nem igazoltak senkit a Porto-ból, vagy egyéb klubból, ahol jönnek a tehetségek, ígéretek, így lehet megszakad ez a sorozat náluk, de a fenti állítás valóban hülyeség. Egyértelműen hosszú idő munkája érett be tavaly, nem szerencse, és nem is véletlen az. Kivétel a BL döntő, az lehet szerencse volt, hogy addig eljutottak.

Ha az edző a jelenlegi igazolásokkal teljesnek látja a képet, akkor hasonló szintet tudnak hozni idén is. Remélem, most is topcsapat lesznek. Így az igazi a bajnokság, van legalább benne valami izgalom. Egy tökéletes évhez legalább egy hasonló csapat még kéne. Jöhetne egy komolyabb sejk, azt se bánnám, ha felépítene egy Elche-t bajnoknak. :lol:
De összességében úgy látom idén gyengültek igazán, legalábbis az eddigi igazolásokkal. Annak idején Falcao eladása okos húzás volt, nem éreztem őt náluk létszükségletnek, akkor is inkább D.Costa, és a többi ember vitte a csapatot. Túl nagy egyéniségeket nem visel el ez az Atletico Madrid, ide inkább gépek kellenek, ezért ha kinevelnek valakit "sztárrá" el kell adniuk.

Idén a Chelsea lesz megint veszélyes nemzetközi viszonylatban, de a MU is okozhat meglepetést, ha gyorsan összeszoknak. Más csapatnál nem igazán volt eddig előrelépés, így maradtak ugyanolyanok, vagy gyengébbek, mint az előző szezonban.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 27., vasárnap 17:32

Anthony írta:Az Atma jól forgatja a lapokat ez az igazság, több mint 80 millióra árultak, és jól is igazolnak. Ettől függetlenül szerintem marad a tendencia, hogy 20-25 évente összejön nekik valami aztán annyi.
La Liga bajnoki cím 2014
CDR Spanyol kupa győzlem 2013
Európa liga győzelem 2010 ; 2012

Csak a legfontosabb címek :) 4 éven belül 4 Kupa

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 27., vasárnap 17:25

Az Atma jól forgatja a lapokat ez az igazság, több mint 80 millióra árultak, és jól is igazolnak. Ettől függetlenül szerintem marad a tendencia, hogy 20-25 évente összejön nekik valami aztán annyi.

Én a Griezman csávótól semmi extrát nem láttam a vb-n, fejlődhet persze meg minden, de tényleg túl van értékelve itt a fórumon. Ezt érzem Iscoval is, nagyon sokan elvannak itt, hogy jön James, mi lesz Iscoval, pedig a spanyol nagyon nem hatékony, csavarodik rá a labdára, meg minden. Ha azt hozza James, amit most sokan elvárunk tőle, akkor messze-messze túlszárnyalja Iscot, aki ha nem tud felnőni a Madridhoz akkor nem érdekel túlzottan mi lesz vele.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. július 27., vasárnap 17:24

wZoLee7 írta:ez a brazilozás már sok...Pato mentálisan Özil osztva kettővel
Griezmann jó játékos, a franciák nem panaszkodhatnak, de kell neki egy nagy csapat ahol fejlődhet tovább. Az Atmat meg nem kell lesajnálni, tavaly nyáron is ez ment aztán csak bajnokok lettek...sokakkal ellentétben szerintem idén jobb keretük lesz mint tavaly volt
Szerintem is jo lesz neki mint a kovetkezo lepcsofok. Ott kezdo lesz, nalunk csere lenne. Az Atletico ujra jo lesz ebben az evben is BL-ben jatszhat, onnan tovabb mehet egy szintel feljebb.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 240 regisztrált és 0 vendég