Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 14., péntek 22:23

Ezt még nem tudhatjuk,volt egy szép és kellemes(egyik edzőm mondta mindig,kellemes nem lehet a fociban semmi,az csak a lábvíz :lol: ) időszak....viszont kialakult egy arculat,és egy stilus,ebben bale is szerepet vállalt,nem fogják ezt most hirtelen feldobni. Lehet idővel ez lesz majd a siker,de én nem gondolom,szerintem nehéz egy bale és ronaldo ellen védekezni,mert kiszámíthatatlanok,erősek,gyorsak,jól lőnek stb.....nem egyszerű a semlegesítés,persze ha bale ilyen tartósan mint idén akkor egyre többet kellene nyomatni a 4est.....nem rossz az.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 14., péntek 22:18

R.M.C.F írta:A passzjátéka mikéntje lehet szimpla taktikai kötöttség is. Ezt most ebben a fázisban nem tudhatjuk a képernyőről.

Nekem tetszik az isco,james,kroos,modric kp-a......akkor is ha nincsen benne védekező,hiszen ebből egyedül modric az aki korábban is mélyebben játszott,kroos támadókp volt,isco majdnem támadó,james meg szélső,irányitó,támadó...ahol épp kellett. Egyik sem védekezett régebben.....csak modric volt mély posztos a TH-ben,illetve a válogatottban,de mindenhol volt mellette klasszikus védekező. Eléggé megváltoztak a szerepek,és ezek a játékosok azért is szimpatikusak és minőségek,mert ezt jól reagálták le.Lásd kroos......
Carlo megmondta, áldozathozás kérdése az egész védekezés dolog, meg persze csapatszinten is működnie kell a védekezésnek. Most szerintem megvan az egyensúly ennél a négyesnél, kár Bélával megbontani.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 14., péntek 22:11

A passzjátéka mikéntje lehet szimpla taktikai kötöttség is. Ezt most ebben a fázisban nem tudhatjuk a képernyőről.

Nekem tetszik az isco,james,kroos,modric kp-a......akkor is ha nincsen benne védekező,hiszen ebből egyedül modric az aki korábban is mélyebben játszott,kroos támadókp volt,isco majdnem támadó,james meg szélső,irányitó,támadó...ahol épp kellett. Egyik sem védekezett régebben.....csak modric volt mély posztos a TH-ben,illetve a válogatottban,de mindenhol volt mellette klasszikus védekező. Eléggé megváltoztak a szerepek,és ezek a játékosok azért is szimpatikusak és minőségek,mert ezt jól reagálták le.Lásd kroos......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 14., péntek 22:02

numberone1 írta:Lehet, h rosszul latom de nekem ugy tunik, h veszitett a magabiztossagabol.
Ezért kell vele várni kicsit. Nem lesz soha top, Isco tehetségesebb (amúgy megférnek együtt a csapatban, sőt...), de hasznos tagja lehet a csapatnak, illik is a képbe.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 14., péntek 21:59

R.M.C.F írta:Idővel kidobja a gép majd,én nagyon szeretem iscot,de azért óvatos vagyok azokkal akik nem eléggé alázatosak,mert az egy nagy buktató a fociban(ismerek ilyen embert :lol: ), isco nagyon tehetséges,de neki szintén megvannak a korlátai,mégpedig a nem elég magas és végig fenntartott koncentráció szint,james pl ebben jobb,a sebesség oké,de isco is csak szigorúan kis területen gyors,mert jó az ütemérzéke,jól, megfelelő ütemben indít cselt,ezzel kompenzálva más hátrányokat,viszont kifutni nagyot nem tud,nincs még átlagos futósebessége sem,de ezt nagyon jól ellensúlyozza,és kerüli. James főleg eleinte ment mint a mérgezett egér,súlyos károkat okozva a játékában,a csapat játékában,senki sem intette meg,hogy öreg,ez nem fogócska,hanem foci pálya,ahol a helyezkedés,a belépés a játékba,a védekezi pozició felvétele nem lóverseny....a kölyök túlpörgött,túlzottan akart....és mint láttuk is,15 perc után a seggén vette a levegőt,ez által minden tekintetben hátrányban volt,még a nem túl acélos robbanékonyságában is,hiszen állandóan tekert,és ezek túl nagy %át bután és feleslegesen....ezt kell majd kinőnie,érnie kell.....ha tud,nagyon korrekt focista lehet. Szerintem.
Az igaz, h Isco eleg sok labdat elad... talan a koncentracio hianya, gondolom errol beszeltel. De viszont tobbet probalkozik cselekkel v epito jellegu passzokkal. James inkabb oldal iranyu v visszapasszokkal operal, ami inkabb alibi passz szaga van.
Lehet, h rosszul latom de nekem ugy tunik, h veszitett a magabiztossagabol. A vedok gyorsabbak, mozgekonyabbak es latszik, h nem vallalja fel az 1 vs 1-t. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 14., péntek 21:45

Idővel kidobja a gép majd,én nagyon szeretem iscot,de azért óvatos vagyok azokkal akik nem eléggé alázatosak,mert az egy nagy buktató a fociban(ismerek ilyen embert :lol: ), isco nagyon tehetséges,de neki szintén megvannak a korlátai,mégpedig a nem elég magas és végig fenntartott koncentráció szint,james pl ebben jobb,a sebesség oké,de isco is csak szigorúan kis területen gyors,mert jó az ütemérzéke,jól, megfelelő ütemben indít cselt,ezzel kompenzálva más hátrányokat,viszont kifutni nagyot nem tud,nincs még átlagos futósebessége sem,de ezt nagyon jól ellensúlyozza,és kerüli. James főleg eleinte ment mint a mérgezett egér,súlyos károkat okozva a játékában,a csapat játékában,senki sem intette meg,hogy öreg,ez nem fogócska,hanem foci pálya,ahol a helyezkedés,a belépés a játékba,a védekezi pozició felvétele nem lóverseny....a kölyök túlpörgött,túlzottan akart....és mint láttuk is,15 perc után a seggén vette a levegőt,ez által minden tekintetben hátrányban volt,még a nem túl acélos robbanékonyságában is,hiszen állandóan tekert,és ezek túl nagy %át bután és feleslegesen....ezt kell majd kinőnie,érnie kell.....ha tud,nagyon korrekt focista lehet. Szerintem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. november 14., péntek 21:37

numberone ódalán állok.

pláne manapság a sebesség, robbanékonyság nagyon előtérben van, sokkal inkább, mint régen, ahol egy szélső vagy csatár esetében volt csak fontos.

hamesz sosem lesz aranylabdás, legszűkebb elit, talán egy fokkal jobb, mint özil, mert legalább hozzáállásbeli gondok nincsenek nála, de a készlet, repertoár, tehetség kb ugyanaz. bizonyos szintig kurvafasza player mindkettő, csak ez itt nem a bundesliga közepe.
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 14., péntek 21:34

Talán kicsit most nagy divat lett a gyengébbik láb fontossága,pedig nem annyira fontos mint gondolnánk,vannak lényegesebb dolgok is.
Amikor egy egyén egy vs egyezik,vagy kombinatívban nagyon jó(megjegyzem isco képességei nem voltak sokáig arányosak a teljesitményével),az tényleg hasznos én látványos dolog,de arra gondoltam,hogy james erősebb egyén,komolyabb,célratörőbb,akaratosabb.....többre viheti,persze ezt megjósolni nem lehet,de én ezt gondolom....aztán majd lesz ami nem lesz. :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 14., péntek 21:30

R.M.C.F írta:
+1
Olyan korlatai vannak amit mar nagyon nem lehet fejleszteni, ha eddig nem lehetett.
Mivel isco kikiáltott és törvényes kiskedvenc,igy mindig jobb annál aki pályán van,most hogy jól megy neki,meg pláne....de ennek én személy szerint nagyon örülök,mármint hogy jól megy neki,hiszen ez a csapatunk érdeke és én is csípem a gyereket........viszont nincsen benne átütő erő,és nagyon kevés meccset fog hozni önnön magával....ellenben a semmilyen,egylábas,poszttalan,gyökkettőlassú james fog....mert benne megvan az a plusz,amivel lehet hozni meccseket,döntő momentumokat.
Nem mondom hogy ez vagy az a jobb,de kb amennyire divat jamest lefelé kerekíteni,annyira divat iscot felfelé......
Nem ertek egyet. Lehet, h nem ertek hozza..nem tudom. De nem latok benne semmivel tobb potencialt mint Iscoban. Az atuto ero inkabb Iscoban van meg, ha az 1 vs 1-ket Isco meg tudja tenni, James sebesseg hianyban nem.
Eleve mozgekonyabb es jobban hasznalja a gyengebb labat a spanyol.
Ezen nem lehet mit szepiteni, ilyen hatranyokban nem fog ervenyesulni a jovoben, foleg ha Perez hoz egy uj embert.
A csapatnak nagyon jo megy most,elbirna ott egy Jamesnel gyengebbet is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 14., péntek 21:18

+1
Olyan korlatai vannak amit mar nagyon nem lehet fejleszteni, ha eddig nem lehetett.
Mivel isco kikiáltott és törvényes kiskedvenc,igy mindig jobb annál aki pályán van,most hogy jól megy neki,meg pláne....de ennek én személy szerint nagyon örülök,mármint hogy jól megy neki,hiszen ez a csapatunk érdeke és én is csípem a gyereket........viszont nincsen benne átütő erő,és nagyon kevés meccset fog hozni önnön magával....ellenben a semmilyen,egylábas,poszttalan,gyökkettőlassú james fog....mert benne megvan az a plusz,amivel lehet hozni meccseket,döntő momentumokat.
Nem mondom hogy ez vagy az a jobb,de kb amennyire divat jamest lefelé kerekíteni,annyira divat iscot felfelé......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 14., péntek 21:13

morientes írta:
numberone1 írta:Amire CR kioregszik....lesz az jo par ev....addigra inkabb keressunk egy uj brazil fenoment az ifik kozott, v egy uj francia csillagot :sziv:
Így van,brazil vagy franszia...más természetesen szóba sem jöhet... :D
Nem lehet mas nemzetisegu, ha Franciaban v Braziliaban nevelkedik... :D
dannen írta:nem rossz játékos james, de nem ért 80 milliót azért, hogy betoljuk a kp-ra. na ott, szerintem semmi kiemelkedőt nem nyújt, csak egy bábú. ha szélen játszana végig akkor talán lehetne belőle valami nálunk, de így gyakorlatilag semmi hasznát nem vesszük ott. ennyi pénzért a középpályára sokkal de sokkal jobb játékost kellett volna igazolni. persze ez csak az én véleményem.

ja és még annyit, hogy nem azért focizott akkor a csapat mert james a szélre került, hanem mert isco volt a középpályás.
+1
Olyan korlatai vannak amit mar nagyon nem lehet fejleszteni, ha eddig nem lehetett.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 14., péntek 21:10

Bale interjú az edzésekről, előszezonról, stb. Nem túl hosszú, de van benne 1-2 érdekes dolog.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. november 14., péntek 13:48

http://www.goal.com/en/news/7130/hall-o ... ID=HP_BN_5

érdemes elolvasni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 14., péntek 13:43

wZoLee7 írta:az se érdekel ha üzbegisztáni játékos érkezik majd CR után, ha hasonló teljesítményre lesz képes :lol:
Ja,én is erre gondoltam.Ezért is voltam némileg ironikus... :)
tucsoki írta:
dannen írta:nem rossz játékos james, de nem ért 80 milliót azért, hogy betoljuk a kp-ra. na ott, szerintem semmi kiemelkedőt nem nyújt, csak egy bábú. ha szélen játszana végig akkor talán lehetne belőle valami nálunk, de így gyakorlatilag semmi hasznát nem vesszük ott. ennyi pénzért a középpályára sokkal de sokkal jobb játékost kellett volna igazolni. persze ez csak az én véleményem.
Pont arról szólt a vita hetekig szezon elején, hogy már eleve van 1 olyan játékosunk akit teljesen más szerepkörbe kényszerítünk/tanítunk DM kiesése (vagy Carlo taktikája, stb...) miatt, minek legyen még egy....
James...eleinte nem sok mindent néztem ki belőle,de akár hogy is,szerintem fejlődik.Fiatal még....bár a gyorsasága hagy némi kivetni valót...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 14., péntek 13:29

dannen írta:nem rossz játékos james, de nem ért 80 milliót azért, hogy betoljuk a kp-ra. na ott, szerintem semmi kiemelkedőt nem nyújt, csak egy bábú. ha szélen játszana végig akkor talán lehetne belőle valami nálunk, de így gyakorlatilag semmi hasznát nem vesszük ott. ennyi pénzért a középpályára sokkal de sokkal jobb játékost kellett volna igazolni. persze ez csak az én véleményem.
Pont arról szólt a vita hetekig szezon elején, hogy már eleve van 1 olyan játékosunk akit teljesen más szerepkörbe kényszerítünk/tanítunk DM kiesése (vagy Carlo taktikája, stb...) miatt, minek legyen még egy....

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 14., péntek 13:14

Szerintem amíg nem volt Béla, jó volt. Már az összképet nézve... a csapat focizott, nem lógott ki lefelé, igaz extrát sem adott. Ha 30 milláért szerezzük a srácot, szerintem rossz szó nem lehetne rá, így azért várok egy kis extrát, ami két bombagólt leszámítva még nem igazán jelentkezett.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 14., péntek 13:08

hehe írta:
se így, se úgy nem kéne beférnie.
Jaj hát tőled a fél csapat nem férne be... :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. november 14., péntek 13:01

se így, se úgy nem kéne beférnie.
Kép
Kép
Kép

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 14., péntek 12:40

James: I'm Played out of...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13137
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 14., péntek 12:37

az se érdekel ha üzbegisztáni játékos érkezik majd CR után, ha hasonló teljesítményre lesz képes :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 164 regisztrált és 0 vendég