Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2022. május 25., szerda 18:59

Azért a Monaco sem hülye, még ha nem is akarja eladni a psgnek, arra bőven jó az erdeklodesuk, hogy minket lehuzzanak, számítva arra, hogy perez a psg kapcsán még inkább belemegy magasabb vételarba.

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. május 25., szerda 18:58

Halfkey írta: Nem szabadügynökről van szó, a Monaconak kell elgondolkodnia nem Csuhinak.
Dehát a Monaco hiába gondolkodik, ha Csuhi nem menne oda, nem rabszolgakereskedőkről van szó.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 25., szerda 18:54

dortev írta:
El Maestro írta: 🚨| PSG are the main reason Real Madrid and Monaco don't have an agreement for Tchouaméni yet. PSG are trying to snatch him. @JorgeCPicon @LeMechenoua #rmalive

:roll:
Fú de unom. Ha el kell gondolkodnia, akkor csak fogadja el a PSG ajánlatát, aztán csá. Nem kell olyan aki fontolóra veszi a PSG-t a Reallal szemben. Ha esetleg leigazoljuk, elkezdjük rá a jövő csapatát építeni, simán benne lehet, hogy aztán bejelenti, hogy bocsmár, máshol 100 millás fizut kapna, és koccolna.
Nem szabadügynökről van szó, a Monaconak kell elgondolkodnia nem Csuhinak.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 25., szerda 18:50

Azt írja ez a Jorge, hogy Campos eddig nekünk segített Csua ügyében, de most ugye megy a PSG-hez, szóval most már inkább odasegítene :D

Meglepne ha a Monaco inkább a PSG-nek adná el, úgy, hogy nem hajlandóak kifizetni Mbappé után a 35M-t. Dehát mostanában meglepődtem már párszor, nem soká fényderül erre is.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. május 25., szerda 18:48

El Maestro írta: 🚨| PSG are the main reason Real Madrid and Monaco don't have an agreement for Tchouaméni yet. PSG are trying to snatch him. @JorgeCPicon @LeMechenoua #rmalive

:roll:
Lesz ebből még politikai kérdés is. :lol:

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. május 25., szerda 18:45

El Maestro írta: 🚨| PSG are the main reason Real Madrid and Monaco don't have an agreement for Tchouaméni yet. PSG are trying to snatch him. @JorgeCPicon @LeMechenoua #rmalive

:roll:
Fú de unom. Ha el kell gondolkodnia, akkor csak fogadja el a PSG ajánlatát, aztán csá. Nem kell olyan aki fontolóra veszi a PSG-t a Reallal szemben. Ha esetleg leigazoljuk, elkezdjük rá a jövő csapatát építeni, simán benne lehet, hogy aztán bejelenti, hogy bocsmár, máshol 100 millás fizut kapna, és koccolna.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. május 25., szerda 18:42

El Maestro írta: 🚨| PSG are the main reason Real Madrid and Monaco don't have an agreement for Tchouaméni yet. PSG are trying to snatch him. @JorgeCPicon @LeMechenoua #rmalive

:roll:
Megkérdezném, hogy miből de hát fölösleges.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2022. május 25., szerda 18:39

🚨| PSG are the main reason Real Madrid and Monaco don't have an agreement for Tchouaméni yet. PSG are trying to snatch him. @JorgeCPicon @LeMechenoua #rmalive

:roll:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 25., szerda 17:44

gutihaz14 írta:
Gnabry nem kell Neymarért meg csak hehét ajánlanám fel a PSG-nek.
inkább hehét ajnáld fel csak ne jöjjön neymar :mrgreen:

mane szerintem bayern lesz
A problema, hogy en siman megveheto vagyok, es nem igertem oda magam masnak :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. május 25., szerda 17:02

3 posztra 6 ember a tökéletes, főleg a megfelelően rotálod őket, nem kell befosni ha kiesik valaki
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. május 25., szerda 17:01

Galacticos írta: Valakit kell hozni elore, hogy kicsit felkavarja az allo vizet. Nem bizhatunk abban hogy hazard lesz az uj igazolas. Ha gnabry jo aron hozhato akkor hozzuk.
Tchouamenit egyelore nem tudom hova tenni. 3 posztra lesz 6 kezdobe valo jatekosunk.. vagy lehet atallunk 4kps alap felallasra?
Szerintem elkezd rotálni, és folyamatos, lassú átállás lesz a CTV hármasra. Azt hiszem a Napolinál és Chelseanél is forgatta a keretet, de ezt csak hallomásból tudom, egyik csapatot sem követtem. Eleve nem hátrány, ha a kevésbé fizikális 30-as játékosok nem robotolják végig a szezont, szóval szerintem racionális ez a hatosfogat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dortev 2022. május 25., szerda 17:03-kor.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. május 25., szerda 17:00

Gnabry nem kell Neymarért meg csak hehét ajánlanám fel a PSG-nek.
inkább hehét ajnáld fel csak ne jöjjön neymar :mrgreen:

mane szerintem bayern lesz
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2022. május 25., szerda 16:54

Most amúgy Manével mi van?

Mer ha már mindenképp erősíteni akarjuk az elülső hármast akkor nála kopogtatnénk inkább.
Gnabry nem kell Neymarért meg csak hehét ajánlanám fel a PSG-nek.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. május 25., szerda 16:45

Valakit kell hozni elore, hogy kicsit felkavarja az allo vizet. Nem bizhatunk abban hogy hazard lesz az uj igazolas. Ha gnabry jo aron hozhato akkor hozzuk.
Tchouamenit egyelore nem tudom hova tenni. 3 posztra lesz 6 kezdobe valo jatekosunk.. vagy lehet atallunk 4kps alap felallasra?

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. május 25., szerda 16:02

Pad'em írta:
kiserik írta: Gnabry-tól én tartok. Valahogy nem hoz olyan extra számokat a gyenge, gólgazdag bundásban.
flori írta:Számai alapján tényleg a német Asensionak tűnik.
BLaZE írta: Mit láttok ebben a Gnabry gyerekben? Semmi extrát nem hoz, amivel előrébb lennénk. Feleslegesnek tartom.
Gascoigne írta: 27 éves. Nem vagyok mérvvadó, mert egyre kevésbé érdekel a foci a mi meccseinken kívül, de tavaly még azt se tudtam róla, hogy létezik. Vannak későn érők, de én nem látom, mit rakott le eddig.
Kit hoznátok megerősíteni a jobboldalt? Valaki kellene, mert Rodrygo fejlődhet jövőre tovább, de azért nem ártana még egy opció oda aki mondjuk nem Asensio. Erre szerintem Gnabry megfelelő, annyira nem nagy név, hogy ha esetleg Rodrygo robbant ne kerülhetne a padra.

Bernardo Silva, Gnabry, Mané. Nálam ők jöhetnének szóba, talán még Mahrez, de ezek közül Gnabryt lenne a legegyszerűbb elhozni.
Ott az aláírásomban. Lewa és Haaland előtt a BuLi év játékosa úgy, hogy az RB csak a 4. lett, sok posztot megjárt, jó korban levő játékos. Pesze nem echte jobbszélső, de nem is echte SS-ként kezdte a karrierjét és nem 1 gólt szerzett idén jobb oldalról, akár bal lábbal. 2024-g van szerződése, de nem hiszem, hogy az RB meg akarna válni tőle.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 25., szerda 16:00

füst írta:
Pad'em írta:

Ez visszatérő rémálmod :mrgreen: Már Luka is lenyilatkozta hogy marad, BL döntő utan aláír a többiekkel együtt.
Jó-jó tök vicces volt a mbappés válasza is az interjúban, de azért innen-onnan véget ér a szezon szombaton, szerződése júni 1-ig szól és csak nincs aláirva az a szaros papír.
A kp-n növekedik a létszám, Modric csak vénül, a Real Madrid az ilyen korú játékosokkal csehül is bánik, szóval mérget nem vennék a maradására, és nyugodt is csak akkor leszek ha ott vigyorog az öreg Modric a nála alig öregebb Perezzel a szerződéskötés után.
Június 30-ig szól :) Lesz idő a BL döntő után bőven aláírni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. május 25., szerda 15:57

Benzemanak szerintem fix, hogy nem lesz meg egy ilyen szezonja. Vini ha nem lep meg feljebb (nem elvaras reszemrol, de nala mar ki tudja baszki, a legrandomabb focista akit eletemben lattam), akkor bajban lehetunk. Rohadna meg ez a tetu teknos. :[

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2022. május 25., szerda 15:55

Pad'em írta:
füst írta: Bár motoszkál a fejemben, hogy Modricot nehogy szélnek eresszük a végén...
Ez visszatérő rémálmod :mrgreen: Már Luka is lenyilatkozta hogy marad, BL döntő utan aláír a többiekkel együtt.
Jó-jó tök vicces volt a mbappés válasza is az interjúban, de azért innen-onnan véget ér a szezon szombaton, szerződése júni 1-ig szól és csak nincs aláirva az a szaros papír.
A kp-n növekedik a létszám, Modric csak vénül, a Real Madrid az ilyen korú játékosokkal csehül is bánik, szóval mérget nem vennék a maradására, és nyugodt is csak akkor leszek ha ott vigyorog az öreg Modric a nála alig öregebb Perezzel a szerződéskötés után.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 25., szerda 15:53

ziro4vr írta: Ne vicceljünk már, mindenképp frissíteni kell a támadószekciót. Rodrygo kezdőnek kevés egy szezonra, Asensio egy meccsre is, kell a gól és a veszély.
Csak azok már aláírtak máshová, akikre érdemes lett volna pénzt költeni. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 25., szerda 15:49

füst írta: Bár motoszkál a fejemben, hogy Modricot nehogy szélnek eresszük a végén...
Ez visszatérő rémálmod :mrgreen: Már Luka is lenyilatkozta hogy marad, BL döntő utan aláír a többiekkel együtt.

Sztem is mindenképp kéne új impulzus előre. És Hazardnál valami combosabb. (Nem úgy :D )
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 230 regisztrált és 0 vendég