Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 13., vasárnap 20:13

, aki elsősorban a brutális fizikai tulajdonságaival emelkedett ki a posztján
Touré hozzá sem ér nagyon másokhoz,az esze az ami naggyá tette,ahogy lát a pályán,ahogy összefogja a csapatot,ahogy helyezkedik,a labda ragad hozzá,a passzai pontosak,bátor és nem alibi,előre is sokat vállal,és azokat jól oldja meg.
Tavaly ő volt a legjobb játékos,jobb volt mindenkinél.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 13., vasárnap 19:55

Ezért mondom, nem túl valószínű hogy egyszerre engednénk el őket...

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 13., vasárnap 19:50

már tavaly is szűkös volt a kp, könnyen megszívhattuk volna...


ha dm megy, márpedig van rá esély, és khedira is, na meg casemiro, akkor létszámban is épphogy leszünk csak meg, a cserék meg nem "cserekompatibilesek"
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 13., vasárnap 19:43

Mike írta:
tucsoki írta:Isco, Xabi, Illarra, Kroos, Modric, DM?, Khedira?
hát mitmondjak, ez nagyon karcsú...
oké jön vki Kroos és Modric mellé, de az alternatívák nem a legjobbak. Egy 40 éves Xabi, egy Xabi béta verzió, meg egy Isco aki nem is kp-s

komolyan lassan azon leszek h maradjon Khedira
Az év végére szépen összeállt ez a középpálya, a mélységi irányítóval (Xabi), a robottal (DM) és az ésszel (Modric). Nem tudni tervez-e komoly változtatásokat Carlo, bár nem hiszem hogy gyökerestül felforgatná az egészet. Ezekre a szerepekre megvannak az embereink.
Nem mindig a legjobb játékosok alkotják a legerősebb csapatot.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 13., vasárnap 19:36

tucsoki írta:Isco, Xabi, Illarra, Kroos, Modric, DM?, Khedira?
hát mitmondjak, ez nagyon karcsú...
oké jön vki Kroos és Modric mellé, de az alternatívák nem a legjobbak. Egy 40 éves Xabi, egy Xabi béta verzió, meg egy Isco aki nem is kp-s

komolyan lassan azon leszek h maradjon Khedira
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. július 13., vasárnap 19:33

Mindenki úgy sem játszhat egyszerre, ennyi embert pedig pont elég lesz rotálni, még akkor is ha az egyik kérdőjeles játékosunk megy (feltételezem mindkettőt nem adjuk tovább). Erre jön még Casemiro.
Csak ez a felvetés onnan indult, ha Di María és Khedira is megy, amire szerintem idén most bőven van esély.
Egyébként pedig Gustavo azért jött el München-ből hogy ne padozzon, khm...
Legfőképp mert vb. kerettag szeretett volna lenni és ez így volt biztosított, de ezen már túl vagyunk meg ő is; a Real Madrid meg Real Madrid egy piszok hosszú és kemény szezon előtt állva. Hozzáteszem, nekem édes mind1, hogy jön vagy nem. :)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 13., vasárnap 19:28

Ha Khedira is lép, a vezetőség mindenképp hozni akar valakit a helyére (és ő egy elérhető, mostanában sűrűn hallatott név), csupán ezért írják többen is. Mellesleg emlékszek én még arra, hogy 2 éve hányan összetették volna a kezüket (mondjuk Te pont nem :mrgreen: ), ha Khedira helyett a brazilt látták volna a kezdőben, csapatban.
2 éve münchenben elég fasza szezont tolt a 3 ezüst ellenére. aztán jött javi martínez, kikerült a kezdőből és szépen lejjebb épült. a wolfsburg meg nem éppen a klubfutball csúcsa. khediránál azért egy hangyányival jobb. de ma már nem kellene. ha kroos mellé még kell carlónak akkor meg kell próbálni pogbát vagy vidalt. ha nem jön össze, akkor inkább hagyjuk. direkt padra felesleges igazolni. soha nem jön be. tölteléknek elég josé rodriguez is.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 13., vasárnap 19:26

madridronie írta:
Casemiro-val nálam az ő helye be is van töltve.
Lehet, hogy "ingyen" van és nem kellene érte már komolyat fizetni, de azért nem egy kategória a 2 ember, arról nem is beszélve, hogy Carlo látványosan mellőzte, valószínűleg nem véletlenül.
Nézd, a középpálya: Isco, Xabi, Illarra, Kroos, Modric, DM?, Khedira?
Mindenki úgy sem játszhat egyszerre, ennyi embert pedig pont elég lesz rotálni, még akkor is ha az egyik kérdőjeles játékosunk megy (feltételezem mindkettőt nem adjuk tovább). Erre jön még Casemiro. Hova "minőségibb" embert? Nem ülhetnek csak világklasszisok a kispadon. Egyébként pedig Gustavo azért jött el München-ből hogy ne padozzon, khm...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. július 13., vasárnap 19:15

Luis Gustavót egyszerűen nem értem. Végre valahára úgy tűnik, megszabadulunk Khedirától, erre leigazolnánk egy pontosan ugyanennyire alkalmatlan, jellegtelen tucatjátékost a posztjára? Minek?
Ha Khedira is lép, a vezetőség mindenképp hozni akar valakit a helyére (és ő egy elérhető, mostanában sűrűn hallatott név), csupán ezért írják többen is. Mellesleg emlékszek én még arra, hogy 2 éve hányan összetették volna a kezüket (mondjuk Te pont nem :mrgreen: ), ha Khedira helyett a brazilt látták volna a kezdőben, csapatban.
Casemiro-val nálam az ő helye be is van töltve.
Lehet, hogy "ingyen" van és nem kellene érte már komolyat fizetni, de azért nem egy kategória a 2 ember, arról nem is beszélve, hogy Carlo látványosan mellőzte, valószínűleg nem véletlenül.
a "kis kolumbiai" 180 centi és 79 kiló :lol:
teljesen meglepődtem, amikor megnéztem,
na ezen most én is meglepődtem
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. július 13., vasárnap 19:08

james szerintem tökéletes lenne dimaria alternatívájának. kicsit be kellene szoktatni a szerepkörbe, de nagyon sokoldalú játékosnak tűnik, aki hasonló minőségben megoldaná a posztot, ráadásul szükség esetén lehetne játszatni a támadósorban is, mert a kapu előtt is jó, ahogy láttuk a vb-n.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 13., vasárnap 19:00

madridronie írta: hozzuk a kis kolumbiait amolyan mindenesnek
a "kis kolumbiai" 180 centi és 79 kiló :lol:
teljesen meglepődtem, amikor megnéztem, én azt hittem ilyen 169 centi :lol:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 13., vasárnap 18:58

Gascoigne írta:Luis Gustavót egyszerűen nem értem. Végre valahára úgy tűnik, megszabadulunk Khedirától, erre leigazolnánk egy pontosan ugyanennyire alkalmatlan, jellegtelen tucatjátékost a posztjára? Minek? Amennyit ők hozzá tudnak tenni beugróemberként a játékhoz, annyit egy jobb castillás is bármikor lehoz. És ő legalább ingyen van, spanyol és saját nevelés.

A kezdőcsapat más kérdés, oda igazoljuk le a legjobbakat, de a kispadra ne hozzunk szemetet. Főleg ne külföldi szemetet. Semmi értelme.
Végre valaki... Casemiro-val nálam az ő helye be is van töltve.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. július 13., vasárnap 18:51

Luis Gustavót egyszerűen nem értem. Végre valahára úgy tűnik, megszabadulunk Khedirától, erre leigazolnánk egy pontosan ugyanennyire alkalmatlan, jellegtelen tucatjátékost a posztjára? Minek? Amennyit ők hozzá tudnak tenni beugróemberként a játékhoz, annyit egy jobb castillás is bármikor lehoz. És ő legalább ingyen van, spanyol és saját nevelés.

A kezdőcsapat más kérdés, oda igazoljuk le a legjobbakat, de a kispadra ne hozzunk szemetet. Főleg ne külföldi szemetet. Semmi értelme.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. július 13., vasárnap 18:35

Elvileg Vidal-MU és Pogba-Chelsea lesz....nagyon nem jó ez, nagyon nagyon....
Nagyot néznék, ha mind2 nagyágyúját elengedné a Juve (Vidalról is 40 milla + Evra pletykák terjengenek :sly: --> ennyit mi is simán adnánk, adtunk volna érte; ebben egészen biztos vagyok), "óriási" összegek ide-oda én minimális esélyt látok erre, szerintem maradnak szépen a helyükön Torinóban.
James Rodríguez
Ami pedig James Rodrígezt illeti, szerintem végül nem lesz külön csatárigazolásunk, főleg a BBC-vel a csapatban, hanem hozzuk a kis kolumbiait amolyan mindenesnek (képes befejezni az akciókat is, de emellett neki is elsősorban a 2 zászlóshajót kellene kiszolgálni, ahogy Karimnak is), mellé Kroos + esetleg egy Luis Gustavo aztán csókolom ...

középpálya.: Xabi, Modric, Kroos, ?Di María/Luis Gustavo/vagy egy komolyabb név?, Illarra, Isco
támadók: Cristiano, Benzema, Bale, James Rodríguez, Jesé
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. július 13., vasárnap 18:02

ikarus93 írta:Remélem a meccs után Kroos mint friss vb győztes bejelenti, hogy cuccol Madrid-ba. :mrgreen:
majd az ünneplésen khedira ráhúzza a madrid mezt. :mrgreen:
özil meg khedirára az arsenalosat. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 13., vasárnap 17:57

tubatibi írta:Sőt, ha jól emlékszem még a testvére(?) temetésére se engedték el. :kivagyhe:
a tesója a vb alatt halt meg. valami olyasmi volt, hogy a bajnoki cím megnyerése után menni kellett a sejkhez partizni, yaya viszont inkább a nagybeteg öccséhez ment volna. a klub meg szólt, hogy sehova, bulizni kell és kész. mondjuk én magasról tettem volna musztafára, vagy hogyishívják.
amúgy 31 évesen már én sem hoznám, max. akkor ha tényleg baromi olcsó és nem a mogyoróbizniszeshez hasonló fizut kér. de ez ugye meg esélytelen. még anno a monacóból kellett volna megcsípni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 13., vasárnap 17:49

dzsi91 írta:Elég nagy kacsának tűnik a Yaya-s hír, de ha igaz akkor mindenképp hozni kell... még a pogba/vidal-nál is nagyobb igazolás lenne 2-3 évre megoldaná a posztot, mindig is álmodoztam róla.Csak majd a szülinapját elne felejtsék Perezék :D Meghát Barcáéknak is oda lehetne pörkölni hiszen elhappolták előlünk a vámpírt. :( :lol: :lol: :lol:
Inkabb Pogba, mint Yaya.
Jövőre besertodik itt is valamin, aztán továbbáll? Hagyjuk. Menjen csak pénzt keresni a franciákokhoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 13., vasárnap 17:48

jóhogy. top3as kapus
Kép

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. július 13., vasárnap 17:46

Caraway írta:Agent Edward ‏@Agent_Edward 19 p
Real Madrid are in advanced negotiation's with Levante's GK Keylor Navas. The player will not be moving to Bayern. Confirmed

Örülnétek neki?
simán. legjobb kapus.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. július 13., vasárnap 17:45

Agent Edward ‏@Agent_Edward 19 p
Real Madrid are in advanced negotiation's with Levante's GK Keylor Navas. The player will not be moving to Bayern. Confirmed

Örülnétek neki?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 225 regisztrált és 0 vendég