Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 8., szombat 14:53

wZoLee7 írta: Bucsuzni akart az utolso meccsen, el fog menni, ajanlat is lesz, mas kerdes h milyen...
Az a hír szerintem kamu volt. Búcsúzhatott volna úgyis, hogy meccs után a kispadról fel kel, odamegy a szurkolók elé és megtapsolja őket. Ehelyett teljes nyugalommal bement az öltözőbe.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. június 8., szombat 14:51

Bucsuzni akart az utolso meccsen, el fog menni, ajanlat is lesz, mas kerdes h milyen...

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. június 8., szombat 14:15

RealMadridFanatic írta: Pont ez a mentalitás gátolta meg, hogy igazán nagy spíler legyen. Mondjuk nekem még mindig nehezemre esik elhinni, hogy egy profi így áll hozzá, de nincs mit tenni. Az még a Realnak is nagy luxus, hogy egy ilyen fizetéssel bíró játékost a lelátóra száműzzön, de szívem szerint nem engedném többet pályára. Pedig vannak szép emlékek, sőt még hálás is vagyok sok megmozdulásért, de a végére teljesen kifordult az ember magából.
A mentalitása, meg az, hogy ostoba mint egy faék.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 8., szombat 13:14

[Kristof Terreur] : 100m euros plus €5 in add-ons, ££88,5m plus £41,5 in add-ons, £130m, £150m. Football Leaks isn’t there anymore to uncover the real fee, but lot depends on which club is briefing. Fact is: negotiations on Monday got messy when a total price of €150m was thrown on the table.

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 8., szombat 13:07

Ha Bale nem akarja elhagyni Madridot, akkor mehet Griezes helyére az Atléticoba, úgyis kell nekik előre valaki.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 8., szombat 11:44

Már az is jó nekünk ha nem kell fizetni a bérét. Idén teljesen elásta magát nálam az ember.
- Nem hajlandó a meccs után a csapattal utazni.
- Nem hajlandó végignézni a saját csapat meccsét ha nincs a keretben.
- Nem hajlandó melegíteni ha csere.
- Nem hajlandó játszani ha kezdő.
Gyakorlatilag semmire se hajlandó. Szerintem nem is érdekli már a foci. Annyira beleszeretett a golfba, hogy egy kisebb golfpályát építtetett a háza mellé (gondolom a footballpálya helyére). Szép volt, jó volt, elég volt.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. június 8., szombat 11:23

ateeemadrid írta:
Fenoo írta: Az AS szerint meg Bale saját maga közölte a Realal, hogy maradni akar és nem hallgatja meg az érte érkező ajánlatokat. Indokok: a gyerekei beilleszkedtek, jó az időjárás és tökéletes hely a golfozáshoz. :lol:
3. számú balhátvédnek jó lesz. :mrgreen:
egyébként én túlélem, ha marad, hasznosabb lenne a padon, mint mondjuk LV. egyedül az érte beérkező pénz miatt sajnálnám a maradását, de amúgy meg nehezen tudom elképzelni, hogy olyan összeget adjon érte akármelyik klub, ami nekünk fasza lenne.
Nekünk mar az fasza ha valakinek kell egyáltalán. Ha ott marad ezzel a hozzaallassal csak bomlasztja a legkort, padon vagx lelaton lesz az egyik legjobban kereső játékos stb.
Nekem mar az megfelelne ha valaki kolcsonbe is elvinne, hogy ne kelljen fizetni vagy a teljes fizujat allni, az mehetne masnak aki játszani is akar.


DuplaD: közben láttam facebookon, egy kutya :mrgreen:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 8., szombat 11:22

kodo írta:
Dupla D írta: Angolok szerint akár egy Bale-Pogba csere se kizárt.
Sun?
Mirror. :D
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. június 8., szombat 11:21

Pont ez a mentalitás gátolta meg, hogy igazán nagy spíler legyen. Mondjuk nekem még mindig nehezemre esik elhinni, hogy egy profi így áll hozzá, de nincs mit tenni. Az még a Realnak is nagy luxus, hogy egy ilyen fizetéssel bíró játékost a lelátóra száműzzön, de szívem szerint nem engedném többet pályára. Pedig vannak szép emlékek, sőt még hálás is vagyok sok megmozdulásért, de a végére teljesen kifordult az ember magából.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. június 8., szombat 11:17

Fenoo írta: Az AS szerint meg Bale saját maga közölte a Realal, hogy maradni akar és nem hallgatja meg az érte érkező ajánlatokat. Indokok: a gyerekei beilleszkedtek, jó az időjárás és tökéletes hely a golfozáshoz. :lol:
3. számú balhátvédnek jó lesz. :mrgreen:
egyébként én túlélem, ha marad, hasznosabb lenne a padon, mint mondjuk LV. egyedül az érte beérkező pénz miatt sajnálnám a maradását, de amúgy meg nehezen tudom elképzelni, hogy olyan összeget adjon érte akármelyik klub, ami nekünk fasza lenne.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. június 8., szombat 11:14

Az AS szerint meg Bale saját maga közölte a Realal, hogy maradni akar és nem hallgatja meg az érte érkező ajánlatokat. Indokok: a gyerekei beilleszkedtek, jó az időjárás és tökéletes hely a golfozáshoz. :lol:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. június 8., szombat 11:12

Dupla D írta: Angolok szerint akár egy Bale-Pogba csere se kizárt.
Sun?

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 8., szombat 11:09

Angolok szerint akár egy Bale-Pogba csere se kizárt.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. június 8., szombat 10:15

Izgalmas nyarat vártunk, de úgy tűnik Perezék hamar elintézik, hogy max. amiatt kelljen izgulni, hogy Bale-t sikerüljön eladni, ami remek.
Egy középpályás érkezni fog a hírek alapján még Mendyn kívül.

Kíváncsi vagyok, hogy azzal le fogjuk-e tudni az igazolásokat vagy egy nagyobb névre még ráhajtunk a támadósorba? Itt elsősorban Mbappéra gondolok, ha valóban távozni szeretne.

Szerintem valószínűbb, hogy nem, csak a lapok fognak néha cikkezni róla, helyette júliusig toljuk a Pogba-sagat, amikor belátjuk, hogy őt nem tudjuk hozni, akkor rámegyünk Eriksenre, és augusztus elején lezárul a középpályás mizéria.

Eladási hírek most már jöhetnek futószalagon.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. június 8., szombat 3:17

Ahhoz h a kp jobban mukodjon kell valaki Casemiro helyere, aki labdabiztosabb amikor ki kell hozni, nwm jon zavarba, nem adja el, es ha passzolgatos labdajaratos jatek van ne kelljen a vedok moge bujtatni mert neki nem szabad passzolni. Ha mindezekben javulni tudunk, a tobbi kp s jateka is feljavul, es maris konnyebb lesz az aModric poszt

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2019. június 8., szombat 2:23

wxyz írta: Mondjuk Ndombele jóval dinamikusabb labdakihozatalokban, támadásépítésben és még az indításokat is jobban érzi mint Modric.
Edes istenem :lol: :lol:
Tudom, h Ndombele nagyon jo lattam en is. Bazmeg nem egy 100 eves Modriccsal kell osszehasonlitani. Luka magasra tette a lecet itt, az o posztjat Ndombele nem ugorna meg, viszont Case helyen tokeletes lenne, ha mar Kantet nem tudjuk megszerezni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. június 7., péntek 23:35

cero írta:
Azért amiket felsoroltál bőven Modric erősségei közé tartoznak.
És ez kizár bármit is? Ettől még lehetnek olyanok akik ebben jobbak nála. Például ez Kroosra is igaz.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. június 7., péntek 23:27

Az a lényeg, hogy ez az Eriksen ne jöjjön.

Eddig sem láttam benne semmi Real Madridba valót(angol földén jó)..de most egy fél évig figyeltem rendszeresen.

..Nem kell ide.

cero
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019. június 7., péntek 23:05
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cero » 2019. június 7., péntek 23:21

wxyz írta: Mondjuk Ndombele jóval dinamikusabb labdakihozatalokban, támadásépítésben és még az indításokat is jobban érzi mint Modric.
Na hát én a ‘dista óta olvasom a fórumot de egészen eddig nem regisztráltam, viszont most azért ezt megkérdezném hogy mégis miből vagy hogyan gondolod? :mrgreen:
Azért amiket felsoroltál bőven Modric erősségei közé tartoznak.

Egyébként nagyon örülök Hazard érkezésének, legkésőbb tavaly itt kellett volna már lennie, de sosincs késő. Biztos vagyok benne, hogy 2-3 szezont még le tud hozni top szinten.
Véleményem szerint Mbappe és Hazard duója lenne az, ami be tudná tölteni a Cristiano távozása okozta űrt, Benzemával kiegészülve lenne ott nem kis bugi. :shifty:
Kp-ra én bízom Pogba leigazolásában, de ha esetleg nem sikerül az sem világvége, ez esetben talán Van de Beeket hoznám az Ajaxtól, nem nagyon jut eszembe jobb opció.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. június 7., péntek 23:10

wxyz írta: Mondjuk Ndombele jóval dinamikusabb labdakihozatalokban, támadásépítésben és még az indításokat is jobban érzi mint Modric.
Hazard meg csak forgolodik nem?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég