Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 16., csütörtök 19:00

Szerintem arra gondolhattak, hogyha 11-est csinál, akkor sárga, ha utolsó emberként a büntető területen kívül szabálytalankodik, akkor piros. 11-esnél dupla büntetés van jelenleg a 11-es+piros kombóval. Szerintem :hmmm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. október 16., csütörtök 18:53

Ezt a részt csak én nem értem az nso-s cikkben?
A játékosként háromszoros aranylabdás, Európa-bajnok UEFA-elöljáró eltörölné a hármas büntetést. Ha valaki utolsó emberként szabálytalankodna gólra törő játékossal szemben, sárga lapot kapna. Ha a 16-oson belül történne az eset, 11-est végezhetne el az ellenfél, míg piros lapot kellene neki felmutatni, ha a 16-oson kívül szabálytalankodna és csak szabadrúgás járna a mozdulatáért.
Szerintem a kiemelt két rész üti egymást. Vagy arra gondolnak, hogy 16-oson belül sárga+tizi, kívül piros+ szabad? Mert úgy már lenne benne logika, így a kapus szabálytalansága esetén nem lenne halmozottan hátrányos a helyzet (a plusz cserével).
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 16., csütörtök 18:52

palesz77 írta:
tucsoki írta:Casemiro a Porto-nál van év végéig, Khedira januárban szinte biztosan távozik. Korábban pont azt pedzegettük hogy nem igazán férne el egy Vidal kaliberű játékos még a keretben, ergo egy "fiatal tehetség" lehet az ideális megoldás.
Hát de arra ott van Illarramendi is a mostani keretben nem? Jövőre meg jön vissza Casemiro is gondolom, lesz már rögtön 2 ilyen játékos is. Ha hoznátok ezt a Lucas gyereket melléjük, akkor lenne 3 fiatal, tehetséges játékosotok 1 posztra, kicsit értelmetlen lenne ez a transzfer szerintem - mondom ezt laikusként. Így is az az egyik főbb problémátok idén, hogy sok a fiatal játékos, és valaki sosem kap elég percet.. Persze ha aztán ő lenne idővel az új Vieira/Makelele/Touré, akkor jó vétel lenne, csak akkor meg a másik kettőre nem lenne szükség már kb.
Nekem úgy tűnik Casemiro-val és Illarra-val sem számolunk hosszútávon, Khedira távozása miatt pedig érthető hogy Carlo be akarja biztosítani a keretet. A sérülésekkel kalkulálni kell, és akkor inkább Lucas Silva üljön a padon, mint Vidal, vagy mondjuk senki....

Ui: Illarramendi jövőre sztem megy egy Sevilla/Valencia csapatba, nem igazán van jövője nálunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tucsoki 2014. október 16., csütörtök 18:53-kor.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 16., csütörtök 18:48

amikor casemiro elment, nekem nem úgy tűnt, hogy ő még visszajön. persze lehet, csak nem valószínű

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 16., csütörtök 18:47

tucsoki írta:Casemiro a Porto-nál van év végéig, Khedira januárban szinte biztosan távozik. Korábban pont azt pedzegettük hogy nem igazán férne el egy Vidal kaliberű játékos még a keretben, ergo egy "fiatal tehetség" lehet az ideális megoldás.
Hát de arra ott van Illarramendi is a mostani keretben nem? Jövőre meg jön vissza Casemiro is gondolom, lesz már rögtön 2 ilyen játékos is. Ha hoznátok ezt a Lucas gyereket melléjük, akkor lenne 3 fiatal, tehetséges játékosotok 1 posztra, kicsit értelmetlen lenne ez a transzfer szerintem - mondom ezt laikusként. Így is az az egyik főbb problémátok idén, hogy sok a fiatal játékos, és valaki sosem kap elég percet.. Persze ha aztán ő lenne idővel az új Vieira/Makelele/Touré, akkor jó vétel lenne, csak akkor meg a másik kettőre nem lenne szükség már kb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014. október 16., csütörtök 18:50-kor.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. október 16., csütörtök 18:40

az 5 csere jó, mert többen kapnak lehetőséget, megnő a variációk száma, és a meccset sem lassítja.

a fehér lap egy dolog miatt hülyeség, méghozzá amit mondtak, hogy túl veszélyes 1 ember kezébe ekkora hatalmat adni, de végülis eddig is akkor adott a spori pirosat amikor jónak látta, és akkor fordította el a fejét egy jogos 11-esnél amikor akarta...tehát ilyen módon annyira nem hülyeség. az elképzelés jó, de máshogy kell megvalósítani.

a nagy baj az, hogy platini továbbra se beszélt a lényeges dolgokról.
- a futball elkurvulásáról: szimulálás, minden szarért fújás
- a videóbíróról.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. október 16., csütörtök 18:33

a féhér lap egy oltári nagy hülyeség hogy szépen mondjam. ezzel csak a bundáknak ad nagyobb teret. mert a sporin múlik mit ír a jegyzőkönyvbe és simán leküldi a pályáról és ezzel befolyásol meccseket. az 5 csere nem hülyeség mert legalább lesz esélye a keveset játszóknak is ha úgy van.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 16., csütörtök 18:31

CS0ki írta:Nekem tetszik a plusz két csere. Az edzők szerepe is megnőne, mert bátran bele lehetne nyúlni a meccsbe komolyabban.
Mourinho behozhatna még 2 védőt :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 16., csütörtök 18:28

Nekem tetszik a plusz két csere. Az edzők szerepe is megnőne, mert bátran bele lehetne nyúlni a meccsbe komolyabban.

A fehér lapot én sem támogatnám, ott a sárga, azt kell használni erőteljesebben, amikor pofáznak.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. október 16., csütörtök 18:22

Mondjuk ebbe a fehér lap dologba én látok potenciált, csak kicsit máshogy, elsősorban a színészkedéseknél/túl látványos fetrengéseknél használnám
és a fetrengés/színészkedés miért kevésbé sárga lapot érdemlő dolog, mint egy belépő vagy pofázás? ugyanúgy azt is sárgával kellene büntetni
Inkább a szimulálók utólagos eltiltására kéne rámenni.
+1
nem is értem, hogy miért nem szankcionálják utólag az ilyesmiket, minden más szarságot előszednek utólag, de ezt nem...
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 16., csütörtök 18:16

palesz77 írta:A plusz 2 cserét meg inkább akkor vezetném be, amikor 2*15 perces hosszabbítás van egy meccsen, 45 perc alatt tök fölösleges lehozni bárkit is normál esetben..
Valahol szerintem elvesz a futball szépségéből hogy a meccs vége felé a fél csapatot le lehet cserélni. Nyilván van pro és kontra, de nekem az hogy azt látod járni alig bírnak egyesek, de még mindig odalépnek... felbecsülhetetlen.
palesz77 írta:Más: Pár napig kiestem a hírekből, ki ez a Lucas gyerek akit szóba hoztak veletek? Lehet róla valamit tudni azon kívül, hogy ígéretesnek tartják a Brazilok? Csak mert tehetséges fiatal vkp-nek már van egy Casemirotok - na meg ugye Illarramendi..
Casemiro a Porto-nál van év végéig, Khedira januárban szinte biztosan távozik. Korábban pont azt pedzegettük hogy nem igazán férne el egy Vidal kaliberű játékos még a keretben, ergo egy "fiatal tehetség" lehet az ideális megoldás.
Remy írta:Már miért lenne hülyeség a +2 csere? Miután nem lenne kifacsarva a kezdő, így kevesebb sérülés lenne egy szezonban. Teljesen jó ötlet.
Ezért van 25 fős keret, ki kell használni.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. október 16., csütörtök 18:15

Ne ilyen hulyesegeken agyaljanak, hogy fehér lap meg + cserék meg én nemtudom mik, hanem olyanokon, amik határozottan eltudnak donteni meccseket, kupákat, gondolok itt a les technológiára ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 16., csütörtök 18:14

Már miért lenne hülyeség a +2 csere? Miután nem lenne kifacsarva a kezdő, így kevesebb sérülés lenne egy szezonban. Teljesen jó ötlet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 16., csütörtök 18:05

Mondjuk ebbe a fehér lap dologba én látok potenciált, csak kicsit máshogy, elsősorban a színészkedéseknél/túl látványos fetrengéseknél használnám - igen, tudom, hogy Neymar nálunk játszik :D -, ezzel talán kicsit csökkenne a számuk. Bár aztán ugye ott van az is, hogy mi számít színészkedésnek, meg mi nem.. :hmmm: Kényes ügy, de akár még jól is elsülhetne - szerintem.

A plusz 2 cserét meg inkább akkor vezetném be, amikor 2*15 perces hosszabbítás van egy meccsen, 45 perc alatt tök fölösleges lehozni bárkit is normál esetben..

Más: Pár napig kiestem a hírekből, ki ez a Lucas gyerek akit szóba hoztak veletek? Lehet róla valamit tudni azon kívül, hogy ígéretesnek tartják a Brazilok? Csak mert tehetséges fiatal vkp-nek már van egy Casemirotok - na meg ugye Illarramendi..

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 16., csütörtök 17:49

Szegény Platini, kezd szellemileg még jobban leépülni...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. október 16., csütörtök 17:48

+2 csere a szünetben hülyeség...fehér lap meg még nagyobb...sárgát kellene használna

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 16., csütörtök 17:46

5 csere? Baromság. Fehér lap még úgy is... Ha már a csere, akkor max annyit engednék, hogy lenne egy +1 csere, ha valaki megsérül. Persze, ebből sok komolytalan sérülés lenne, ezért ez is baromság. Barom vagy Kerlon. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 16., csütörtök 16:51

Még egy gondolat. Ennél könnyebben nem is lehetne majd befolyásolni a meccseket egy sportfogadási csalás esetén :lol:
Bár lehet erre megy ki az egész :|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 16., csütörtök 16:46

Fehér lapot hülyeségnek tartom. Sárgát nekik, aztán jó estét. Néhány második sárga után visszavennének az arcból.
Inkább a szimulálók utólagos eltiltására kéne rámenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. október 16., csütörtök 16:41

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... tt-2370267

ez nem tudom hova illik...
mindenesetre nekem tetszik a fehér lap (bár hülyen hangzik) :mrgreen: és a szünetben történő 2 csere is.
de úgyse történik meg, so mindegy
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 115 regisztrált és 0 vendég